Valentyn Moroz 21 июля 2023, 14:32
Мені відмовляють в обслуговуванні без пояснень і це вже триває другий рік
21 июля 2023, 15:24
Вітаємо. В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись чинним законодавством, банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
igor1978 21 июля 2023, 10:12
Сегодня звонок с этого номера был +380567976010 что-то часто кто-то не правильно вводит. Не находите?!.. Меры примите, звонят от имени вашего банка!!!
Видел ваш ответ по такомуже отзыву. Примите меры!!!
21 июля 2023, 10:33
Вітаємо. Вже спілкуємось з вами у особистих повідомленнях, для того, щоб допомогти розібратись у ситуації.
Romanku 20 июля 2023, 21:51
Декілька разів зв’язувався зі службою підтримки в мобільному додатку Приват24, з третьої спроби оператор зареєстрував моє звернення #56189505.
Суть звернення була наступна:
— в мобільному додатку при наявності у фізичної картки МС для виплат зеленого кольору вона хображена синім відтінком і навпаки у фізичної картки Віза синій колір, а в мобільному додатку вона якраз зелена (хоча зеленою має бути МС). По факту розробники додатку переплутали шлях в коді до зображення карток.
Га мою вимогу створити тікет до команди розробників щоб це пофіксили, оператор попросив фото моєї картки щоб впенитися що вона зелена, зареєстрував заявку і через 5хв з моменту реєстрації звернення вже було закритим з пропозицією вибрати дизайн з наявних у додатку.
Я ж розумію, що команда розробників взяла б цю задачу максимум в наступний спринт і це зайняло б від двох тижнів до наступного релізу додатку, але ПриватБанку все одно, типу я нічого не зрозумію тому і 5хв на розгляд досить (прівєт оператори Владислав і Максим).
Якщо вже є ігнорування в таких елементарних задачах, то яка надія справді на співпрацю в подальшому, а моє наступне фото буде з підписанням заяви на закриття рахунку, відкрию собі Моно.
«ПриватБанк — беремо і НЕ робимо»
21 июля 2023, 15:43
Вітаємо. За вказаним питанням було проведено перевірку та надано рекомендації під час проведення з вами зворотного зв'язку. У випадку появи можливості вибору дизайну карток у Приват24 відповідно вказаним у відгуку кольорам Банк проінформує про це клієнтів додатково.
Заказывала через приват24 доллары. Всегда привозили нового образца, в хорошем состоянии. В этот раз сделала заказ. Кассир выдала мне 400 хорошие, и 300 старого образца, заломленные и страшнючие.
Я, конечно, всё понимаю. Но снимите тогда комиссию за перевод на карту. За что я плачу 2% с каждого перевода? Чтобы мне подпихивали при снятии «на тобі боже, шо мені негоже?»
Или это вина кассира и она специально мне такие выдала? Потому что всегда мне выдавали хорошими купюрами. А в этот раз часть денег — использованная туалетная бумага.
20 июля 2023, 19:22
Вітаємо.
Всі купюри проходять перевірку. Під видачі пропонуються платіжні купюри. В той же час, при здійсненні касових операцій у відділенні банку клієнт зобов'язаний:
— рахувати гроші не відходячи від каси;
— перевіряти реквізити, вказані на касових документах, не відходячи від каси.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
dmoran 20 июля 2023, 16:13
Раніше був досить не поганий банк, а тепер просто жах. Чи то у Вас керівництво помінялось чи то вибачте на слово «зажралися». Комісія мабуть найбільша серед всіх інших банків. Часто телефонують уточнюють інформацію, блокують оплати в інтернеті, служба пітримки не компететна, до персонального менеджера дозвонитись неможливою Дозволяють іншим компаніям списувати кошти з рахунку навіть якщо оплата в інтернеті вимкнена (наприклад sweet.tv, megogo і т.д…договорняки!!!). Пишуть скрізь щоб підримували ЗСУ, а самі навіть комісію знизити не то, що прибрати не можуть!!! За банальний перевод в 20 грн. 5 грн. комісії і це з початку війни!!! Жах. Тепер намагаюсь не тримати кошти в цьому банку. А за наявності переводити на рахунки інших банків.
20 июля 2023, 17:16
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що у вас склалась така думка.
Що стосується тарифів — ця інформація є публічною і доступна на офіційному сайті. З початком війни більшість тарифів було знижено або прибрано. Та часткове повернення комісій необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану:
Стосовно підписок на сторонніх інтернет-ресурсах — при активації підписки вами дається згода на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем.
Інтернет-ліміт спрацьовує при проведенні ризикових операцій в інтернеті.
Щодо зауваження про компетентність служби підтримки, обов'язково розберемося в ситуації — додатково написали вам в приватні повідомлення для уточнення деталей.
VadimAsia 20 июля 2023, 10:48
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 128
Питання: Закрити картку та рахунок.
Банк:
1. У відділенні — Не можемо, треба через застосунок П24
2. Застосунок П24- Не можемо сталась технічна проблема
3. Служба підтримки 3700- Не можемо немає вільних операторів
Питання до представників Банку. Як закрити картку та рахунок?
20 июля 2023, 11:23
Вітаємо.
Наші колеги в чаті Приват24 радо допоможуть розібратись в ситуації.
OlenaChe62 19 июля 2023, 21:24
Намагалася перевести кошти з однієї власної карти на іншу через Приват24. Згідно з новою політикою, банки тепер запитують авторизацію користувача навіть якщо йдеться про переведення коштів між власними рахунками. Мені було запропоновано зателефонувати на 3700 і пройти авторизацію по телефону. Голосовий помічник Привату — Яна (штучний інтелект) не розпізнала мої дані, повідомивши що та інформація, яку озвучила я (клієнт Привату вже багато років) і та, що є в системі — не збігаються. Моментально мій номер телефона був видалений з системи як мій фінансовий і, як результат, заблоковано вхід до Приват24. Намагалася написати в чат Привату24, але з оператором з'єднують тільки авторизованих користувачів. Для всіх інших — нескінченний «спілкування» з чат-ботами — оберіть зі списку базових питань і отримайте базову відповідь. По телефону, знову ж таки, голосовий помічник Яна не переключає на оператора, бо не розпізнає базові голосові команди. Це проблема штучного інтелекту та програмування (не переключати на людину-оператора) у більшості установ у деяких країнах (не тільки в Україні) які не бажають спілкуватися з клієнтами. Основне питання — як надалі користуватися послугами Привату, якщо їх голосові та інші ШІ помічники будуть при кожній операції невірно розшифровувати названі дані — блокувати телефони і доступ до послуг? Наразі я працюю і не можу фізично вибратись до фінансової установи для того, щоб розібратися у тому, що сталося. Отримати допомогу он-лайн для мене така опція не працює, завдячуючи цим ШІ. Мені б хотілося поговорити з живою людиною з технічної підтримки ПриватБанку для отримання роз’яснень. А також хотілося б, щоб надалі штучний інтелект було вилучено як елемент при авторизації клієнтів, якщо програмування не дозволяє якісно розпізнавати людську мову.
20 июля 2023, 10:19
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
В зазначеній ситуації для зняття обмеження ви можете звернутись в наш чат на сайті банку. Вам також знадобиться веб-камера.
Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Наші оператори поруч 24/7!
Rikas2020 19 июля 2023, 20:09
Мною був зроблений переказ на 7000 грн, на карту Ощаду, при цьому я помилився в одній цифрі при переказі в Приват24, звернувся у відділення, але там робити не знали що і при менеджері звонив до оператора, він повідомив що карта ощадна то в ощад і йдіть, ми нічим не допоможемо. Звернувся в Ощад, а там повідомили що гроші з інших банків без претензій не повертаємо, номер і пошту відділу претензій не дамо, звертайтесь в Приват, хай вони ініціюють запрос на повернення. Якесь замкнуте коло, виходить, що треба йти до поліції і писати скаргу, щоб зрушити ситуацію з місця. Не вірю що в країні я перший з такою ситуацією.
20 июля 2023, 10:02
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.
annedilko05 19 июля 2023, 14:45
Мав 3 впровадження на блокування рахунків. Після погашення боргу блокування по 2 провадженням було знято протягом 1−2 днів після отримання постанови від юстиції, через електронний документообіг. А ось останнє, не можуть зняти вже майже 2 неділі. То вони не отримали в єлектронному вигляді, так як попередні, то вони вже після відправки постанови в паперовому вигляді з печатками листом поштою, не приймають його, на момент написання відгуку вже 3ій день, і рекомендують чекати до 21.07 включно.
19 июля 2023, 16:04
Вітаємо.
Після того, як лист надійде в банк, арешт буде знято протягом 1-3 днів.
new4569 19 июля 2023, 11:54
На позапрошлой неделе банк заблокировал мне карту. Чат поддержки сообщил, что так как карту задействовали мошенники. И предлагали ждать, когда сотрудник банка свяжется
Подождав несколько дней, я оставил отзыв тут. Только после этого со мной связался сотрудник банка и разблокировал карту
Но в тот же день, при попытке перевода с карты, банк снова ее ограничил
Сотрудник банка снял и это ограничение, сообщив, что заблокировано из-за той же, уже решённой, причины
Потом мне удалось совершить перевод, но для этого пришлось фотографироваться на сайте банка
При следующем переводе снова запросило сделать фото, сделал, но не разобравшись не дождался, пока фото обработают на сайте.
Как результат, карту снова заблокировали
Но уже прошло 4 дня, а банк не связывается.
Пошел в отделение, но там сказали, что не могут разблокировать. Отправили в чат, а там пишется: ждите, пока сотрудник с вами свяжется
Свяжитесь уже со мной!
19 июля 2023, 12:43
Ansil 18 июля 2023, 22:00
Трохи смішна ситуація:

Зробив інтернет картку для реєстрації на таких ресурсах як AWS та Oracle Cloud (хмарні провайдери) де при реєстрації з рахунку знімають та миттєво повертають 1$ для верифікації. З Oracle Cloud все прошло без єдиної проблеми але пізніше (через декілька днів) з AWS картку «Обмежили». В мобільному додатку Privat24 запропонували розблокувати цю інтернет картку відповівши на стандартні запитання такі як «Ф.І.О, адреса, чи підтверджуєте що це Ви і т.д.» на що я все відповів але останнім кроком потрібно зробити СЕЛФІ з документом та надіслати їм. Nani?! А навіщо тоді були ті кроки секьюрності щоб вберегти мене від злоумисників та зберегти мої кошти (цілий доллар…)?! Більш принципово вирішив не робити цього.
На наступний день намагався зв’язатися з оператором в онлайн чатах підтримки, де бот взагалі не пропускає. Ти йому про зв’зок з оператором, а він тобі теми на вибір. Короче, ховайся в жито, а не підтримка. Написав листа на help@pb.ua, розписав ситуацію, прикріпив скріни на що вони відповіли: «Зв'яжіться з оператором в онлайн чаті. Вони також мають право запросити у вас фото або відеодзвінок.» Ще короче, з горе навпіл зв’язався з оператором в чаті де в кінці запросили ВІДЕО ДЗВІНОК для підтвердження моєї особистості мотивуючи це тим, що вони дуже хочуть захистити кошти клієнтів (нагадую про 1$). Ну хай буде заблокована картка вічно, мені то що… З AWS та Oracle я всі питання вирішив, переніс біллінг на картку моно за 5 хвилин максимум.

Я трохи прочитав інші відгуки і моя НЕпроблема взагалі сміхотворна. Схоже привату взагалі начхати на репутацію та оцінки від клієнтів. Прикро, але колись був просто ТОП банк.
19 июля 2023, 9:10
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Yliia1984 18 июля 2023, 18:56
Дуже зла на цей банк.Арештував зарплатну карту чоловіка, який до речі в ЗСУ на передовій і який являється багатодітним батьком.До речі не законно, на основі виконавчого напису натаріуса по кредитному договору який не засвідчено нотаріально, що заборонено чинним законодавством (через кредит МФО узятий 4 роки назад на смішну суму), лишивши сім'ю з чотирма не повнолітніми дітьми без доходу.Він же вас захищає там від русні, в вас совість є? Чи в вас з Мфошками договорняк? Я звісно підключу адвоката, але вам це так не залишу і подам скаргу.І свою карту теж закрию, не хочу мати більше з вами справ.
18 июля 2023, 19:51
Вітаємо. Звертаємось до вам у особисті повідомлення для того, щоб уточнити контактний номер телефону вашого чоловіка та деталі ситуації.
DmytroDnepr 18 июля 2023, 16:27
Отделение по адресу: Днепр, ул. Набережная Победы, 78
Много лет пользуюсь банком, в принципе особых проблем с ним не было. Сейчас в перешел на другие банки — к сожалению тарифы на пополнение карт и переводы на карты других банков у Привата далеко не лучшие на рынке. Из странного — не понятно почему после долгих лет использования карт с NFC вернулись на выдачу дешевых карт без NFC и вообще без чипа. Каждый раз как вижу на кассе в супермаркете бабушку с приватовской картой три-пять раз проводящую карту полосой и потом два-три раза перебирающую пин — вспоминаю такую «экономию» злым не тихим. И еще одна странность, но это уже претензия не к Привату, а к УБКИ. Внезапно понизили мне кредитный рейтинг с 502 до 487, при том что никаких кредитов нигде я не брал. Ответ поддержки УБКИ убил своей тупостью: «не користування кредитними коштами за кредитною карткою від Приватбанку могло стати причиною пониження рейтингу. Ви кредитним лімітом не користуєтесь починаючи, з липня 2021 року. Тому з часом, кредитний рейтинг зменшується». По их логике «получается» что если человеку не нужен кредитный лимит и ему хватает на все собственных средств. то он плохой заемщик по сравнению с теми кто постоянно использует кредитный лимит. Подумываю теперь закрыть кредитку банка что бы не портить себе этот тупой рейтинг.
18 июля 2023, 17:14
Вітаємо. Шкода, що ми не змогли повністю задовольнити ваші очікування, але ми дуже вдячні за відгук. Він допоможе нам покращити наш продукт та сервіс. Також зауважимо, що для того, щоб отримати картку з чіпом радимо попередньо у чаті підтримки на сайті Банку privatbank.ua уточнити її наявність у відділенні.
LilijaHel 18 июля 2023, 12:59
Мне всегда казалось, что кредитная история это очень важно. Поэтому я всегда беспокоилась, чтобы не просрочить выплату ни на одну копейку, ни на один день. Я-клиент Привата едва ли ни с первых дней его работы. Юрлица, в которых я работаю, имеют с ним договорные отношения. У меня есть три кредита на Оплату частями на смешную сумму десять тысяч. Мой кредитный лимит по карте 45 тысяч. Приват берет и обнуляет мне лимит Оплаты частями. Погасите, мол, эти кредиты. Вы серьезно? Я в жизни не пропустила ни одного платежа, никаких штрафных санкций у меня никогда не было. Если я-не идеальный клиент, то кто для вас идеальный? Кому вы тогда даете Оплату частями? Вы мне надоели. Я выплачу оставшиеся кредиты и закрою карту. По крайней мере, хоть не буду страдать от ваших бесконечных звонков с навязыванием никому не нужных страховок.
18 июля 2023, 13:11
Вітаємо. Приносимо вибачення, якщо зміна ліміту за послугою «Оплата Частинами» була невчасною. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання індивідуально для кожного клієнта на підставі математичної моделі, яка будується на великій кількості показників. Якщо Банк перегляне рішення щодо збільшення ліміту, ви будете проінформовані про це додатково.
Окремо зауважимо, що надалі вам не будуть надходити дзвінки від банку рекламного характеру.
AnatoliyStep 17 июля 2023, 16:44
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-Б
Я хотів би поділитися своїм позитивним враженням про працівників цього відділення ПриватБанку (Тулузи, 3б). Я отримав відмінне обслуговування та професійну підтримку від персоналу.

Працівники відділення проявляють високу компетентність у своїй роботі. Вони ефективно та оперативно виконують свої обов’язки, надають актуальну інформацію та рекомендації, які допомагають прийняти обґрунтовані рішення щодо моїх фінансових потреб.

Професіоналізм працівників відділення, уважність та позитивне ставлення до клієнтів відчутно підвищують якість обслуговування та роблять відвідування цього відділення комфортним досвідом для мене.
17 июля 2023, 17:20
Добрий день! Щиро вдячні вам за теплі слова! Стараємось для вас!
vitaldes 16 июля 2023, 23:31
При отриманні даних для свіфт переказу виявив, що банк невірно транслітерував моє прізвище та ім«я. У дружини, до речі, також.
За формою трансліту ДМСУ, в закордонному паспорті і міжнародному посвідченні водія написано одним варіантом, у банку іншим. При чому в чаті коли ботесса підсунула форму для трансліту, воно перетворило вірно.
Прізвище типу ***ощук за ДМСУ ***oshchuk, за версією криворуких у банку — ***scuk.
Оператор в чаті став вимагати фото закордонного паспорта, скрін Дії його не влаштував. Варіант ще раз транслітерувати дані взагалі не розглядається.
Панове, ваш косяк лікується перевіркою транслітерації. Без всіляких танців з бубнами. Перед тим як вимагати довідку, що я не верблюд, доведіть, що ви не дятли.
17 июля 2023, 9:42
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані зі зверненням у чат підтримки Банку. Ми проведемо роботу зі спеціалістами за для того, аби надалі уникнути таких ситуацій. Окремо зазначимо, що наразі описане вами питання вже вирішено.
vvvv12 15 июля 2023, 20:28
На мобільний телефон прийшло повідомлення про списання коштів за користування UBER TAXI. Даним таксі я жодного разу не користувалася. Перед цим була спроба покупки на Аliexpress, невдала через відсутність у шахрая СVV кода. Картка знаходиться у мене. Пароль нікому не відомий. Це щось дуже нове!!!
Я передзвонила на гарячу лінію банку 3700, карту заблокували і сформували заявку на повернення коштів.
16 июля 2023, 10:30
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
заблоковані картки УСІ! хоча Закон України № 3048-ІХ дозволяє користуватися картковим рахунком в межах 13400! банк відмовляє в розблокуванні!!!
14 июля 2023, 20:14
Вітаємо. Звернулись до вас у особисті повідомлення, щоб уточнити ваш контактний номер телефону та допомогти розібратись у ситуації.
Сергей emerald 14 июля 2023, 17:40
писать не обещайте, не нужен мне ваш спам.
банком пользовался лет 20, он был лучший, к сожалению сейчас он худший.
добила сегодняшняя смс «рахунки не активны, що мисяца буде списуватся по 20 гр.»
уточнил, не мошенники ли это, мошенники из привата.

Вітаємо. Комісія за моніторинг неактивного рахунку списується тільки при умові, якщо по всім рахункам клієнтів не було операцій протягом 12 місяців (це стосується будь-яких операцій, не обов’язково у відділенні Банку). Якщо хоч по одному з рахунків клієнт проводив операцію комісія не застосовується. При цьому комісія 20 грн у місяць списується з кожного рахунку у межах доступного залишку власних коштів на рахунку (в мінус — ні).

ващет война полтора года идет если не в курсе.
кто-то на оккупированных, кто-то в прифронтовых, кто-то уехал… кто-то на фронте, действительно самое время их ограбить.

вывел остатки заплатил бешеную комсу и…

На Ваше прохання відправляємо Довідка про закриття картки/рахунку.
Документ знаходиться у додатку.
Ви можете самостійно замовляти, переглядати та роздруковувати довідки та виписки за Вашими рахунками в Приват24, меню «Усі послуги» — «Послуги» — «Сервіс довідок» — «Створити довідку».
Також в «Архіві довідок» Ви можете переглянути всі замовлені Вами документи (у тому числі замовлені у відділенні).

Ваш ПриватБанк

больше не мой, забирай свои игрушки и не писай в мой горшок.

у кого там еще остались деньги, рекомендую снять, закрыть счет, и забыть про этих…
14 июля 2023, 18:53
Вітаємо. Нам дуже шкода, що у вас склалась така думка. Для того, щоб уникнути списання комісії за моніторинг неактивного рахунку рекомендуємо здійснити будь-яку операцію на довільну суму. Наприклад, поповнити мобільний в Приват24, зробити витрату в магазині або підтримати ЗСУ. В такому випадку, рахунок стане активним і списання комісії не буде.
Valerij78 13 июля 2023, 18:28
Моей маме банк ограничил финансовые операции на пенсионной карте (деньгами пользоваться нельзя). Объясняют данную ситуацию каким-то тупым бредом… У мамы есть непогашеная рассрочка за телефон. Выплачивалось все исправно, без просрочек, с пенсионной карты. После ограничения действий с картой, банк начал дополнительно начислять пеню 3.4% по остатку задолженности за несвоевременное внесение платежа, кроме того, списывают с (ограниченой) пенсионной карты 100 грн. как обязательный ежемесячный платёж. Мы находимся на оккупированной территории и не имеем других вариантов погашения рассрочки, кроме как с этой карты. Снять ограничения, банк отказывается, но сами ней пользуются…
Мало того что нас здесь орки зажимают со всех сторон принуждая получать рос. паспорт, так и свои не отстают…

P. S Это у нас не единичный, подобный случай.
13 июля 2023, 19:18
Вітаємо.
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас або вашу матір, як клієнтів Банку. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити контактний номер телефону матері та деталі описаної ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝