Инна Тихая 25 июля 2023, 23:03
История с долларовыми купюрами продолжается. Сначала банк не принимал белый и потрепанный доллар, даже на какое-то время прекратил прием доллара в терминалах. После жалоб и совещания в НБУ, запугивания штрафами Приватбанк возобновили прием ветхого доллара и теперь навязывает этот хлам своим клиентам в отместку. Непонятно откуда вдруг появился такой наплыв ветхого доллара? Такого ведь никогда не было. Теперь Национальный банк разрешил небанковским финансовым учреждениям снимать без ограничений по сумме национальную и иностранную валюту с их счетов в банках для подкрепления наличных собственных касс или касс обособленных подразделений чтоб те имели возможность обновлять купюры. Так откуда обменники будут подкреплять новыми купюрами, если в банке один хлам? Складывается впечатление, что обменники принимают старый доллар с дисконтом, потом его через терминал сплавляют в Приватбанк, снимают новый доллар и им торгуют, а Приватбанк выдает с депозитов и торгует ветхими купюрами. Включили на сайте автоответчик, таким образом давая понять клиентам, что решения проблемы не будет, несмотря на массовые недовольства клиентов. Мне нужно снять депозит, чтоб купить авто, продавец предупредил что расчет только синим долларом, хожу в банк 2 недели там все время хлам, где же делся синий доллар? По моему снова нужно вмешательство НБУ. Приватбанк, я не думаю, что вам об этой проблеме не известно. Ну если ваши клиенты массово недовольны тем, что вы им выдаете с депозитов старый доллар нужно как-то решать эту проблему. Я никогда больше не открою депозит в вашем банке.
26 июля 2023, 9:19
Вітаємо.
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені касиром при проведенні операцій, так і купюри, котрі були надані інкасацією в банк, які в свою чергу пройшли додаткову перевірку. При видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки наразі працюють з доларами нового та старого зразків.
Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Окремо зауважимо, що на офіційному сайті Банку privatbank.ua чат підтримки працює у режимі 24/7, при авторизації та повному описі питання у ньому буде доступна можливість спілкування зі спеціалістом.
annaolievska29 25 июля 2023, 22:22
У відділеннях Приватбанку м.Київа та м. дДубно при купівлі долара США працівниками банків (зверталась 3 рази) озвучено, що у відділенні наявні купюри у касі виключно старого зразка до 1996 року. На прохання купити долари придбати нового зразку заявлено, що банк продає виключно старі банкноти, оскільки клієнти не здають долари.
При проханні замовити долари зразка після 2000 року було всі рази відмовлено, навіть на замовлення через місяць.
26 июля 2023, 9:54
Вітаємо. Нам дуже прикро, що ви відчули незручності під час проведення операцій у відділенні Банку. Наразі проводиться видача купюр відповідно до їх наявності, однак всі купюри, в незалежності від дати їх випуску, проходять перевірку перед видачею та є платіжними засобами.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
stepneat 25 июля 2023, 21:33
Отделение по адресу: Одесса, ул. Варненская, 7-Г
Через ДIЮ открыли ТОВ, это заняло 30 минут не выходя из дома, регистрация, заполнение анкет, назаначение директора, выбор статута, все получаем ЕГРПОУ, вытяг с реестра, и так как ( *** МЫ) мы уже клиенты ПРИВАТбанка, более 10 лет, решили обратиться к ним для открытия счета — и все, все прелясти закончились, там сидят тетеньки, которым мы говорим — мы зарегестрировались в ДИЯ, вот вытяг с реестра — они делают квадратные глаза, — и требуют документы, ООО уже открыто есть выписка.
А теперь внимание что требуеться от ПРИВАТбанка с уже открытым ТОВ (на эту всю херню что они утроили мы потеряли 4 дня!!) кстати отдельный вопрос — почему директора отделения никогда нет на месте? Он где и чем он занимаеться когда его нет в рабочее время? причем такая ситуация каждый день!!!
Так вот что надо этому банку:
— протокл собрания (в ДИИ это не предусмотренно, есть галочка ты ее ставишь и выбираешь руководителя, серетаря, доверенно елицо) Но нет страым работникам нужна бумажка… ну ну
— приказ о назначении директора (так же есть в дии такой пункт там стаим галочку и ОПА директор назначен) но тети не понимают как это — илите принесите бумажку
— после всего они совсем запутались и начали нас отправлять к регистратору что бы мы принесли от него документы и зарегестрировали те бумажки что они хотят…
… Мы ушли… тольк не к регистратору, а в укрексімбанк — и открыли счет там за 15 минут, без единого документы предъявив дию.
НУ НУ продолжайте в том же духе.
Отвечать не обязательно, уже все решено и сделанно, не знаю много Вы потеряли или мало, время покажет.
28 июля 2023, 11:56
Вітаємо.
Пакет документів, необхідний для відкриття поточного рахунку, відображено на сайті https://privatbank.ua/business/npk-biznes-kliyentiv#perelic-documentiv, який включає в себе документи, що підтверджують повноваження осіб, які мають право розпоряджатися рахунками (протоколи загальних зборів, рішення засновника(-ів), наказ про призначення, довіреність тощо).
II. Відкриття банками поточних рахунків суб'єкту господарювання, юридичній особі-нерезиденту, міжнародній організації та їх відокремленим підрозділам
31. Відкриття банком поточного рахунку клієнту — суб'єкту господарювання, юридичній особі-нерезиденту, міжнародній організації та їх відокремленим підрозділам, який не має рахунку у цьому банку, здійснюється в нижчезазначеному порядку.
Особа, яка від імені клієнта відкриває поточний рахунок, повинна:
1) пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів (далі — паспорт або інший документ, що посвідчує особу), і подати документ, що підтверджує її повноваження. Фізична особа-резидент додатково пред'являє документ із РНОКПП.
JuliaMay 25 июля 2023, 17:24
23.07 на пошту надійшло повідомлення від Приватбанку, що «ви зіткнулися з помилкою під час оплати онлайн-покупки (aliexpress) за вашою карткою на суму 1.0 USD. Причина — неправильне введення CVV2-коду», але оплата не пройшла, бо ці кошти списалися і знову повернулися, хоча в мене ніколи не було замовлень з aliexpress і акаунту теж нема! Потім було знову списання грошей через пару хвилин, а точніше в 06:25 уже на Uber 312.73 грн, я теж ніколи не користувалася послугами цієї компанії! Шахраї просто зняли гроші і все. Про яку безпеку може йти мова? Добре, що це не пару тисяч гривень, але теж такого не має бути зовсім. Картку я ніде не світила і ніхто крім мене не міг нею скористатися на 100, навіть з близьких.
25 июля 2023, 18:00
Вітаємо. Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Таку інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Зауважимо, що за зверненням до підтримки банку можуть бути сформовані запити на оскарження операцій в міжнародній платіжній системі. У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (СМС на Ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ регламентовано правилами платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
LNM1074 25 июля 2023, 14:23
Доброго дня. В мене відкритий рахунок в Приватбанку цільового призначення, для виплати заробітної плати, але банк його заарештував по постанові виконавчої служби, не дивлячись на закон і те що виконавча служба прописала «крім тих рахунків які заборонені законом» при зверненні на гарячу лінію приват результата ноль, записи розмови маю. Скажіть будь ласка що це за шахрайські дії, Прошу надати відповідь для подальшого звернення в правохоронні органи.
25 июля 2023, 15:02
Вітаємо.
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. У разі надходження до Банку постанови про зняття арешту обмеження будуть зняти протягом 1-3 днів. Обробка та виконання постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи — боржника у банку для здійснення видаткових операцій проводиться у визначений термін (до 10 днів).
Den2021 25 июля 2023, 12:02
Приватбанку необхідно удосконалити додаток. Коли вводимо реквізити, немає функції одразу додати інвойс або інші підтвердні документи. Натомість клієнт повинен після формування переказу знову повертатися в меню, шукати переказ і додавати документ.
Якщо документи не додані одразу, а переказ висить, також можна надіслати нагадування в додаток.
У моєму випадку — повний абзац комунікації з боку свіфт-департаменту.
1) Якщо немає документів, просто напишіть в чат.
2) Ви телефонуєте — скажіть 1 фразу «додайте документи»
3) Дзвонити на 0739000004 немає сенсу. 30 хв на голосових помічників, верифікацію і результат 0. Двічі мене намагалась з'єднати персональний банкір — р-т 0.
4) Не всі співробітники уважно читають підтвердні документи, або погано читають англійською. Мені зрізали переказ нібито «на проживання», хоча в листі чітко сказано що сума не це включає проживання і харчування.
25 июля 2023, 12:43
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Наразі бачимо, що вся інформація передана відповідальним спеціалістам, котрі проаналізують дану ситуацію. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.
inylia33 25 июля 2023, 10:48
У відділенні Приватбанку м.Львова при купівлі долара США працівником банку озвучено, що у відділенні наявні купюри у касі виключно старого зразка до 1996 року. На прохання купити долари придбати нового зразку заявлено, що банк продає виключно старі банкноти, оскільки клієнти не здають долари.
25 июля 2023, 11:10
Вітаємо. Нам дуже прикро, що ви відчули незручності під час звернення у відділення Банку. Звертаємось до вас у особисті повідомлення для уточнення деталей ситуації.
SERJIO011 25 июля 2023, 10:38
Отделение по адресу: Киев, ул. Гната Юры, 7-Д
Дякую Приватбанку за зняття готівки, 1000 доларів. Три дні поспіль замовляю, в касі купюри 2003 року, потріпані, які потім зовсім не приймають. Хоча робот 3700 заявляє, що обмежень немає. Через дорогу три кіоски і всі продають нові купюри. А старі приватовські приймає зі знижкою 30 відсотків. Якийсь заговор чи що. Дякую приватбанк. Й досі керуєтесь наказом гонтарєвої, або на погляд касира. Відділення Гната Юри, м. Київ, біля аптеки Фармація, де стоять десятки наркозалежних людей.
25 июля 2023, 11:20
Вітаємо.
У відділеннях проводиться видача як купюр, прийнятих й перевірених, в рамках своїх можливостей, касиром при проведенні операцій, так і купюр, наданих інкасацією в банк, які в свою чергу попередньо пройшли додаткову перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Окремо зауважимо, що банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні.
F1Ruslan 24 июля 2023, 19:49
Поклав на карту Універсальну голд кошти, приватбанк на цю сумму зрізав кредитний ліміт без попереджень. Користусь цим банком білше 20 ти років, як ФОП теж. Заборгованості ніколи неибуло, гарна кредитна історія. Гадаю, що треба закрити всі карти і рахунки, та попрощатися з цим банком. Сподіваюсь ви *** цією 1000 грн.
24 июля 2023, 20:02
Вітаємо.
Ми збільшуємо або зменшуємо кредитний ліміт аналізуючи дуже багато чинників — наявність кредитів в інших установах, протерміновані платежі, нарахування зарплати, активне користування карткою та ще багато іншого. Тому інколи, дійсно, сума ліміту може бути зменшена, але ми дуже рекомендуємо вам активно користуватись картою і надалі, тому що сума ліміту переглядається регулярно та ми обов´язково вам відправимо повідомлення, якщо ліміт буде збільшено.
Mikanna 24 июля 2023, 14:04
22.07.23 о 16.30 банкомат cadn6184 не видав гроші у розмірі 20 000.00 грн, перезавантажився гроші з рахунку були списані. При звернені до служби підтримки Приватбанку так як я не є клієнтом банку та вони не можуть мене авторізувати мені запропановано звернутися до відділення та відкрити рахунок у Приватбанку, що гроші можут повернути тільки клієнту банка. На мою думку це є обмеженням моїх констітуційних прав та свободи вибіру банковських установ, примушенням стати клієнтом банку та використовування технічних засобів (банкомат) заради розширення клієнтської бази. Не раджу цей банк за нав’яздивий сервіс який несправдує очікування. Станом на 24.07.23 на 14.00 так і не отримали відповіді стосовно склавшоїся сітуації. Та невідомо коди мої гроші будуть повернуті.
24 июля 2023, 15:39
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми готові посприяти в її вирішенні й надати всі необхідні дані. Для цього вам достатньо звернутися до банку, в якому була відкрита картка, для оскарження операції згідно правил міжнародних платіжних систем (chargeback).
Роман Приход 23 июля 2023, 23:39
шумський андрій михайлович.просять задаток за відпочинок Світязь на карту 4149 4991 4075 2138.а потім повідомляють що ваша бронь переноситься без задатку
24 июля 2023, 10:17
Вітаємо.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде.
Дякуємо за розуміння.
Sergiy11 23 июля 2023, 23:17
Приватбанк не способен выдавать даже сумму в размере 13 с копейками тысяч в месяц. Морозятся и тянут время ибо очень не хотят отдавать деньги. Даже такие совсем мелкие суммы.
Заявка 57583650 по которой сотрудник «банка» сообщил, они ее рассмотрят, но (внимание !) о результатах не проинформируют. Т. е. нужно самому каким то образом пытаться узнать, а на какой собственно стадии и почему, и какого чуть было не написал х#я какой -то олень в «банке» не выполняет распоряжение исполнителя про призначення видаткового рахунку и не снимает блокировку с карты. Письмо от исполнителя отправлено 07 июля. По звонку сотрудник1 сообщил, что взято в работу 11июля, срок рассмотрения по регламенту 10 дней- ну ок. на 23.07 ограничения не сняты. По звонку сотрудник2 сообщил, что письмо к ним пришло, но якобы не укрпочтой, а на эл, почту и якобы письма по эл, почте у них начали рассматривать только с 19(!!!) числа- поэтому исполнитель должен отправить им письмо еще раз (!!!), как для сильно тупых и для того, чтобы еще 10 дней можно было не отдавать деньги. А сами они рассмотреть письмо, которое им доставлено (даже если на эл.почту) и находится у них второй раз не могут. Хотя сотрудник1 как раз сказал, что 11 числа начали рассматривать из-за того что письмо 4 дня шло укрпочтой. Не знают, что наврать- хоть бы определились с вариантом.

Видимо, «банку» совсем плохо и скоро его не станет
24 июля 2023, 10:18
Вітаємо.
Документи виконавчого провадження органам та особам, які мають офіційні
електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі,
надсилаються в електронній формі адресу:
sud@privatbank.ua.
Зазначаємо, що поштова скринька на яку надійшла постанова не є офіційною
адресою Банку в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі.
Враховуючи викладене, отримана на електронну пошту постанова не може бути
прийнята до виконання.
Павло Донцов 23 июля 2023, 23:07
Почав більш активно користуватися приватом (бо є багато гарних ідей). Виникла проблема, що карта саме від привата в Гугл гаманці через деякий час перестає працювати при оплаті в магазині. Тобто пише про перевищення якогось ліміту і більше не працює взагалі, навіть через декілька днів. Перший раз порадили просто видалити і ще раз додати. Спрацювало, але через невеликий проміжок сталося те ж саме. На цей раз мене послали зв’язатися з Візою, типу це вони, це їхні лімити. Дивно, але ок, я зв’язався з Візою, і мені відповіли, що вони не зберігають транзакцій і ніяких персональних лімітів не мають, тому якщо банк вважає, що це щось з ними, то нехай робить запит сам. Я передав це в чаті підтримки. Приват сказав, що так, це мабуть проблема Гугл гаманця, і щоб я зв’язався з ними. Ну ок, зв’язався з ними і вони сказали, що ніякий обмежень з їх сторони немає. Що всі мої карти працюють без проблем і тільки від приватна є відмова. Тобто як пояснили відмова в транзакції була зі сторони банку. Я всю цю відповідь знову кинув в чат привата. Після чого все заглохло, знов порада видалити картку з гаманці! І типу це не їх проблема. Я просив створити тікет на програмістів, бо це не нормально, нехай вони перевірять по логах в чому проблема. Але оператор щось буряка і говорив одне, що це не у них проблема. А у кого тоді? Я вже сам з усіма зв’язався! Не ви! А я сам! І всі сказали, що це не у них. І це очевидно проблема не у них, бо вони не мають подібних персональних лімітів! Я просив надати мені іншого оператора і так далі. Але той оператор тупо повторював одне… Тобто банк тупо кинув мене сам на сам з проблемою і ніяких методів вирішити не надав… І я реально вже шкодую, що завів х суму своїх доходів в цей банк. Бо якщо виникають реальні проблему, прорватися через некваліфікованих операторів і вирішити проблему неможливо. Мабуть буду потрохи виводити гроші, бо якщо буде більш серйозна проблема, то можна її і не вирішити…
24 июля 2023, 11:30
Вітаємо.
За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію. З боку Банку обмежень на проведення даної операції немає.
icatcatcat 23 июля 2023, 21:37
Мені на мою картку переводили гроші із привату і завдяки «надійності» приват банку з мене були списані ці кошти. Далі у хронологічному порядку:
>14:21:01 із карти привату на мою зайшли гроші (сума не велика, 600грн)
>14:28:01 на мою карту поступив відхилений платіж на суму 600грн
>23:59:59 із карти було списання -600грн підписане «P24 CR MD UA|DNIPRO|DNIPRO| UA» списання пройшло без підтвердження платежу із мого боку, просто гроші зникли і усе.
Важлива інформація: данні моєї картки відомі тільки мені, у людини котра переводила гроші був тільки номер картки, ані дати на картці ані CVV коду я нікому і ніколи не передавав!
Далі я звернувся із проблемою у службу підтримки мого банку, від них я почув тільки що мені повернуть кошти але головного я не дізнався. А саме: як так сталося? і що робити щоб таке не повторилося у майбутньому?
Можливо сам приват банк захоче відповісти на ці питання? Бо суми по карті проходять різні і я дуже не хочу щоб таке повторилося із більш вагомою сумою!
24 июля 2023, 10:19
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись в ситуації.
Smerttt 23 июля 2023, 17:02
Моя дружина, звернулася у відділення щоб замінити карту поскільки закінчувався срок дії, менеджер побачила в неї на карті універсальні кошти і давай впаріювати депозити.Коли дружина прийшла додому ми затефонували на гарячу лінію і розповіли що нам ці кошти що на карті на потрібно буде використати в будь-який момент і запитали який депозит на такому випадку підійде. Нам радять депозит стандарт і приват вклад, але акцентують увагу на депозиті стандарт, мотивуючи тим що якщо кошти пролежать хочаб місяць, то вони перерахуються по відсотковий ставці 9%, але виявилось що за умовами договору це буде 0,01%. Ми телефонуємо ще раз і виявляється що це так. ОДИН БАНК, НО ДВА ОРІЗНІ РЕРАТОРИ надають різну консультацію. Ми в такому випадку відкриваємо приват вклад під 2,5% і в нас списує комісію 2500 грн. Виявляється щоб перевести кошти с карти на депозитний рахунок 1% комісії, нам про такі умови не повідомив ні один оператор,і при переказі коштів цю комісію не вибиває так як це відбувається при других операціях де є комісія, тольки коли кошти перебували ми побачили що у нас минус 2500грн, наголошую ми повідомляли нам кошти будуть потрібно в будь-який день і як виявилось при таких умовах нам депозит ні один не підхотить. Ми на наступний день хочемо зв’язатись зоператором, а нас переводять в чат онлайн, а там просто клеять дурня що ми не розуміємо вашого питання, я телефоную з іншого номера, мені кажуть тільки з фінасого номера ми можемо вам допомогти, або пишіть на службу підтримки другого варіанта не має і так мені сказало операторів 5, але ніхто не сказав що я можу поміняти фінансовий номер на другий. Фіксували скарги але кошти по комісії повернути ніхто не повернув. Ми вам 250000 на депозит н 4 місяці будь-ласка, тільки виправте помилку своїх консультантів ні кладіть на 4 і ви відієбите свої 2500грн які втратили за 1 секунду щей заробите. При цьому менеджер у відділенні сказав що такий випадок уже був місяць назад і кошти не повернули і жіночка яка стояла біля каси яка стояла в черзі також сказала що попалася на цю комісію виявляється банк ошукав таким чином багато людей. А тепер питання, за що ми воюємо щоб наших близьких так дурили і розводили на кошти я вернусь через пару місяців у ваш банк зі зброєю в руках, тільки вже з людьми які відгукнуться яких ви ошукали і ви аферюги будете спасати свої шкури, справедливість буде ми за неї боримся і відповідальність також має бути.
23 июля 2023, 18:33
Вітаємо.
Ми дуже засмучені тим, що у вас склалося таке враження.
На етапі оформлення вкладу, при обранні кредитної картки, на екрані відображається інформація:
«Для поповнення доступні лише власні кошти.
Комісія за поповнення з цієї картки становить 1% від суми».
Olgako19 22 июля 2023, 23:46
Банк розірвав зі мною договір. Через офіційний запит на канцелярію я дізналася що банк надсилав мені листа укрпоштою з вимогою надати якусь інформацію. На моє знов офіційне звернення надіслати мені того листа на електронну пошту щоб я могла надати відповідь банк офіційно сказав що нічого мені надавати не буде. Ось і вся клієнтоорієнтованість.
23 июля 2023, 10:58
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.
lanatkach73 22 июля 2023, 22:27
Нічого крім проблем-це про Приват.Щомісяця
одна і та ж проблема, другий рік поспіль.Я тимчасово переміщена особа, мешкаю і працюю в Словаччині У приват 24додала свою карту Uni Credit, для переказу коштів через сайт на карту Привату (золота універсальна), але не все то золото, що так зветься.Банк пропускає декілька переказів, а далі починає видавати Помилка, операція скасована банком з метою безпеки.І вже ні через які інші сервіси переказ на карту не надходить.Раніше хоч були деякі толкові оператори і допомагали вирішувати цю проблему, а зараз — катастрофа.Некомпетентні, де їх набрали історія замовчує Відповідь одна-винні і Uni Credit,і інші сервіси,і хто завгодно, але не Приват, карта активна, а що перекази не зараховуються, так ідіть в Uni Credit, а що Uni Credit підтверджує перекази, а Приват їх скасовує, то все одно винен хто завгодно, але не Приват, А вчора, при зверненні до служби техпідтримки, телефоном з-за кордону, голосовий помічник Яна порадила скористатись терміналом, я вже всю Словаччину оббігала, але терміналів Привату тут нема, чи вони цього не знають, як вирішити проблему не знають несуть тільки якийсь брєд, що банк тут не при справі. І неможна навіть домогтися щоб склали заявку до техвідділу, як це робили обізнані фахівці і проблема на якийсь час вирішувалась.А зараз повне дно!!!
23 июля 2023, 11:46
Вітаємо.
Перепрошуємо за ці незручності. Це звичайна стандартна процедура, яку ми вибірково проводимо з метою недопущення різного роду ризиків. Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб допомогти розібратись.
Олег Кам\'янський 21 июля 2023, 23:56
Доброго дня, знімав кошти у терміналі Приватбанку, кошти залишились у терміналі у зв’язку з технічними неможливостями терміналу.Подав у свій банк, заявуна повернення коштів.Минуло 45 днів, термін який є регламентований .І з цього виникає таке питання, чи можу я подати в суд чи у інші правоохоронні органи на незаконно присвоїнні кошти.
22 июля 2023, 10:01
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою терміналу самообслуговування. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, аби перевірити стан розгляду вашого питання.
Oresst 21 июля 2023, 14:40
Шановні представники ПриватБанку,
Ви закрили мій рахунок без будь-якого попередження. Я дуже розчарований таким ставленням до своїх клієнтів. 02.06.23р я не зміг зайти в Приват24, телефоную в підтримку і мені кажуть «ваша карта в блоці», на питання чому, мені кажуть що не знають і очікувати 14 днів. Через 2 тижні я отримую лист про розрив договору. В цей же день (16.06.23р) я пишу листа в Канцелярію, детально описую ситуацію по рахунку, пишу що готовий надати інформацію по абсолютно кожному платежу і прошу переглянути рішення. Очікую і сьогодні(21.07.23р) отримав відповідь на ел пошту, що рішення змінено не буде і пояснювати мені ніхто нічого не зобов’язаний. Так, це ваше право. А моє не терпіти цього мовчки.

Вам ніколи не потрібно було додаткових документів, і ваші співробітники завжди стверджували, що мої операції не становлять ризику для банку. Ви розповідали мені одне, але робили зовсім інше. Замість того, щоб бути прозорими та попередити про будь-які потенційні проблеми з моїм рахунком, ви просто вирішили розірвати договір без будь-якого пояснення чи можливості виправлення ситуації.
Протягом двох місяців, червень і липень, я не отримував свою пенсію по інвалідності (у мене СМА), та не маю доступу до своїх фінансових коштів. Ви забрали моє право на власні гроші без будь-якого попередження чи обґрунтування, тим самим поставивши мене у складну життєву ситуацію. Ваше відношення до мене, як відданого клієнта, є жахливим та несправедливим. Я завжди був лояльним та відповідальним клієнтом вашого банку на протязі багатьох років.

Ваше ставлення до мене у цій ситуації порушує мої права як споживача, а також підриває довіру громадян до фінансових установ. Тому я збираюся звернутися до інших відповідних органів та правових інстанцій для захисту своїх прав. Я не бажав, щоб дійшло до таких заходів, але ваша бездіяльність та нечесні дії вимагають рішучості.
24 июля 2023, 12:51
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб допомогти розібратись в ситуації.
Valentyn Moroz 21 июля 2023, 14:32
Мені відмовляють в обслуговуванні без пояснень і це вже триває другий рік
21 июля 2023, 15:24
Вітаємо. В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись чинним законодавством, банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝