scavolino 26 ноября 2019, 11:17
17.11 была сделана транзакция оплаты через терминал в АТБ, в итоге сумма по карте была списана, однако возрат не был сделан.
«сотрудники горячей линии» называют это разбалансом, в тоге на карте минусовой баланс, а возвращать деньги никто не собирается.
Оформляешь заявки — все в одно место! Постоянно какие то отговорки!!!
Не рекомендую банк, будьте осторожны если будете делать оплаты на более крупные суммы!!!
26 ноября 2019, 12:41
Можуть виникати такі ситуації, що при спробі оплати карткою, сума на заблокована, але товар або послуга не отримана.
У більшості випадків такі блокування скасовуються протягом 5 днів з моменту проведення операції за ініціативою точки.
Власник карти, якщо у нього є підтвердження неуспішного проведення операції (копія чека повернення товару, скасування операції та ін.), Може звернутися в підтримку ПриватБанку і залишити заявку на розблокування суми.
У будь-якому випадку, сума транзакції, що не відбулася, повертається на картку протягом 11 днів.
Надежда Проценко 25 ноября 2019, 23:19
Доброго дня! Зробила замовлення на німецькому сайті lidl відправила гроші сфіфт платежем покі гроші дійшли заказ мій відмінили і гроші автоматично перечислили назад, пройшов місяць грошей нема в банку просять платити 50євро за пошук переказу(я перечислили 87) я розчарована
26 ноября 2019, 10:02
Добрий день.
У разі, якщо гроші у повній сумі були надіслані назад на Ваш рахунок у банку, має бути протокол про відправку.
Щоб ми могли перевірити інформацію більш детально, надішліть його, будь ласка, в особистому повідомленні.
sergolas 25 ноября 2019, 22:56
Отделение по адресу: Одесса, бул. Итальянский, 6
Хочу поблагодарить, в кавычках конечно Приватбанк, за то что я освободился от такой обузы, как вы!
За последние 4 года, 13 закрытых кредитов и есть досрочно, их не мало. Начинал с лимита по оплате частями 2-3 тысячи гривен. Потом 10-16 и так далее. За один год, по моему 2016, сразу подняли до 24.000 и все!!! Нужно было 35000 гр, писал, подкреплял документы через кабинет, ничего, как об стенку.
Сколько не платил картой, не брал кредитов — ноль, кредит не может быть повышен. Постоянный ответ.
А совсем недавно, уехал за границу, месяц был лимит- сентябрь-октябрь, в ноябре заглянул, снял лимит.
Притом подчастую! По приезду в Украину, взял и заблокировал карту и подал на закрытие! Минус один клиент!
Вот и все. Нашел другой банк, где сразу дали лимит 50.000 гривен, сегодня сделал первую покупку по сервису оплата частями!
Никому не советую этот банк- ненадежный на все100%
26 ноября 2019, 10:03
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Банк в індивідуальному порядку приймає рішення про можливість надання та розмір ліміту за послугою. При цьому враховуються сотні факторів, котрі впливають на прийняття рішення. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись послугами та продуктами банку, так як це може вплинути на суму ліміту в майбутньому.
Богдан БОГДАН 25 ноября 2019, 21:44
Жахливий банк! Двічі намагався у Приват 24 перевипустити свою картку, яка закінчувалася по терміну дії. Така можливість є у розділі Приват 24 «Керування карткою/рахунком», далі «Додати (перевипустити) картку» ввів номер чистого пластику, який мені видали у відділенні, подав заявку і бац всі мої рахунки заблоковані. Пояснення банку: «З метою безпеки Вашу картку заблоковано після операції, що вимагає додаткового підтвердження». Банк телефоном порадив звернутися у відділення з паспортом, кодом, телефоном і картками для розблокування всіх рахунків. Простояв у черзі до співробітника, витратив свій дорогоцінний час і розблокував платіжні картки. У другій спробі перевипустити картку був обережніший і ретельний за номером 3700 повідомив про проблему, що виникла раніше разом зі співробітником покроково знову намагаюся перевипустити картку. Цю телефонну розмову можна прослухати, адже вона записувалась. Після переконливих запевнень, що все буде гаразд подаю заявку і бац всі мої карткові рахунки знову заблоковані. Це просто знущання і жах ?! І знову та сама пісня :«Нещодавно за Вашою карткою 6*92 було зафіксовано підозрілі операції, що могли виявитися шахрайськими. Розблокувати картки Ви можете звернувшись в будь-яке відділення ПриватБанку pb.ua/1965» І знову черги, паспорт, код, мій дорогоцінний час… Ви що думаєте, що ми маємо тільки вас пильнувати по причині ваших технічних збоїв і вашої халатності. Що це за свавілля, жорстокість і не компетентність до своїх клієнтів, які хочуть самообслуговуватися та отримувати задоволення від нових банківських інноваційних технологій.
26 ноября 2019, 10:00
sellnax 25 ноября 2019, 18:45
Пользовался приватом с ихнего открытия. Сегодня операция по оплате пришла с отказом. Ну бывает у них, это да(К этому мы все активные пользователи привыкли и это норма). Далее загрузил версию с ПК и вижу красивое сообщение «Банк змушений призупинити операції за Вашими рахунками згідно з постановою про накладення арешту.»
Уведомлений никаких не было. Просто блокировка счета. Самое забавное что 3700 нет свободных операторов а так как являюсь ихним «ЧЛЕНОМ» голд клуба то еще смешнее, телефон менеджера больше не обслуживается.
Оперативно выяснить что и как не получается. Надеюсь завтра в отделении или по телефону получить информацию и дополню эту историю.
25 ноября 2019, 19:22
Добрий вечір!
Для того, щоб у Вас не складалося хибне враження про банк та ситуацію, дозвольте зауважити, що даного рода процедура проводиться при отриманні банком постанови від Державної виконавчої служби. Для зняття арешту Вам достатньо звернутися до Державної виконавчої служби. Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від Державної виконавчої служби. Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що на Вашу пошту надійшов відповідний лист з даною інформацією.
Віталій Малиновский 25 ноября 2019, 18:20
Отделение по адресу: Житомир, ул. Ивана Кочерги, 6
Куди звернутися щоб повернути позичені вашим банком 400грн. які було внесено готівкою 16.11.2019р. о 13.05 через термінал у м.Житомирі, проспект Миру,15, магазин Біла, для відправки на картку 51.......7075 Ма… ич МВ. Кошти у сумі 400грн. до адресата не надійшли, повернення не відбулося. Було 3 заявки по пораді ваших операторів, відкрив картковий рахунок але віз десь блукає. Питання: де позичені/вкрадені кошти і як їх можна повернути, куди звертатися?
25 ноября 2019, 19:12
Добрий вечір!
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
Ozuyeva 25 ноября 2019, 17:08
Вчора моїй матері прийшла смс із Приватбанку, що з її карткою вчиняють шахрайські дії, картку заблоковано, зверніться до відділення. Звернулась, картку замінили. От тільки 1600 грн пенсії зникли. В банку кажуть, що їх зняли з банкомату за такою-то адресою і мол звертайтесь до міліції. Але в мене запитання, як могли зняти кошти з банкомату без картки, без смс на номер телефону матері. Дані картки вона нікому не повідомляла. В інтернеті карткою взагалі не користується. Дуже дивна ситуація виходить. Банк вирішувати її не збирається, кошти повертати теж не збирається. Навіщо банк в якому так легко крадуть гроші?
25 ноября 2019, 18:16
Добрий вечір!
Нам шкода, що Ваша мама отримала негативний досвід. Шахрайство зараз дуже розповсюджене явище. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що без введення пін-коду зняти кошти в банкоматі немає можливості. Ймовірно, недобросовісним особам були відомі дані картки і в результаті, на жаль, були здійснені шахрайські дії. Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
З повагою, ПриватБанк
Olena0611 25 ноября 2019, 14:28
11.11.2019помилково Отримала кошти на рахунок РКО. 12.11.2019 моїм постачальником була подана заявка на повернення помилково отриманих коштів ( за порадою оператора)
20.11.2019 постачальник звернувся на гарячу лінію, і оператор сказав, що це я маю звернутися з заявою у будь-яке відділення Привату з проханням повернути мої кошти на мій поточний рахунок.
Сьогодні 25.11.2019 на гарячій лінії відповіли, що заявка відхилена і… постачальник має ЗНОВУ звертатися з заявкою в банк!
Все виглядає так наче ті кошти просто щезли!
Сьогодні знову подали 2 заявки, цікаво що буде далі? Танці з бубном?
25 ноября 2019, 14:46
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Ваше питання було ретельно розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату був здійснений зворотній зв'язок з наданням рекомендацій для подальшого врегулювання ситуації.
marina3007 25 ноября 2019, 14:03
Отделение по адресу: Харьков, Сумская улица, 65
1) У меня вопрос: почему каждому клиенту, открывающему карточку для выплат, навязывают кредитку? Причем не только навязывают, но и привязывают к ней страховку. Мой муж открывал карточку для работы, ему навязали сначала кредитку, а потом и страховку, но при этом промолчали, что страховку привязали к кредитке. Дома мы сразу через Приват 24 заблокировали кредитку, каково же было наше удивление, что через какое-то время мы увидели, что кредитный лимит на ЗАБЛОКИРОВАННОЙ кредитке стал меньше. Оказывается, сотрудник банка привязала к кредитке страховку, НЕ СКАЗАВ об этом клиенту. Когда мы пришли в банк для того, чтобы закрыть кредитку, она нам сказала: «Ну вы же читать умеете,
читайте!»А просто сразу сказать нельзя???? Я понимаю, что за каждую втюханную кредитку сотрудники получают бонусы, НО НЕ ЗА СЧЁТ КЛИЕТНОВ!!!
2) Пришла в 30 отделение (г.Харьков) в кассу с просьбой поменять мелочь (сдачу), которая собралась в машинах у нас с мужем. Кассир Левыкина посмотрела на меня так, будто-бы я пришла к ней домой просить милостыню и с недовольным видом сказала мне, чтобы я рассортировала всю мелочь по достоинствам, (монеты разным достоинством в отдельные пакеты), я спросила: Зачем? Вы же всё равно будете пересчитывать, на что она мне ответила, что такие правила Банка, на мой вопрос, где эти правила прописаны?, она ответила, что в правилах пользования терминалом!!!!!??????? Каким терминалом??? Я принесла деньги в кассу. Ок, я рассортировала всю мелочь, снова пришла к кассиру Левыкиной, она всё пересчитала и сказала, что мелочь они принимают только в счёт оплаты или на карточку ( наверное в надежде, что я всё-таки уйду), но карточка у меня была.
Вот даже не знаю, как это всё подитожить?.. Нельзя сказать, что во всех отделениях банка так относятся к клиентам, но в большинстве случаях, сотрудники встречают клиентов с очень недовольным видом.
25 ноября 2019, 14:30
Описана Вами ситуація потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити Ваші контактні дані.
Получала сегодня карту голд по адресу: ул. Петра Калнышевского 7 (Кривой Рог). Спасибо. Все по высшему разряду.
25 ноября 2019, 13:51
Дякуємо Вам за те, що знайшли час та залишили відук. Ми дуже раді, що взаємодія з нами була комфортною для Вас. Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.
Tulinkova 25 ноября 2019, 12:53
11.11.2019, когда дико глючил Приватбанк, деньги от контрагента зашли не на основной счёт предприятия, а на счёт «Проценты по кредитам». При этом в банке уверяют, что это ошибка контрагента, что это он экстрасенс и угадал 16 цифр моего другого счёта. Затем в чате общалась с некомпетентной Ганной, которая вначале придумала, что это я что-то переводила, потом придумала, что это мне деньги вернули, и напоследок сказала, что контрагент должен идти в банк и писать заявление на возврат — опять сбрехала, заявление пришлось писать мне. С тех пор прошло уже больше 10 дней, деньги никто не собирается возвращать. Банк ими просто тупо пользуется, и я не могу ими распоряжаться. В чате кормят завтраками. Пора менять банк.
25 ноября 2019, 13:44
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився неприємний осад.
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
Андрей Литвин 25 ноября 2019, 9:59
Отделение по адресу: Днепр, улица Шевченко, 59
Тьотка Юлька з ПриватБанку
Отвічає швидко з ранку
Шо куди і де наклацать
Щоб фінанси більш не тратить
Скоро картку Gold закрию
І не прийде вже Андрію
Смска з ПриватБанку
О восьмій годині з ранку
Що комісія знялась…
25 ноября 2019, 11:49
Дякуємо за залишений позитивний відгук! Раді, що наша робота відповідає Вашим очікуванням, і навіть викликає творче натхнення. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім Клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки високої оцінки.
З повагою, ПриватБанк!
jakovenko69 25 ноября 2019, 9:58
9 сентября черед терминал в отделении была совершена плановая оплата на карту Голд по услуге «Миттєва розсрочка» в размере 1290 грн. Деньги были внесены, платеж был успешным. Но это я так думал, ведь мой платёж куда-то магически исчез. Теперь вместо 1 последнего платежа осталось 2, ещё и насчитывается 4% пени. Операторы в банке и по телефону не смогли объяснить в чем дело, вытирают, что оплаты не было, но она была!!! Говорят, что у них, возможно, был сбой и никакой оплаты не было.

Не пропускал ни одного платежа, какое мне дело до ваших сбоев?! Почему я должен платить снова? Издевательство, не компетентные сотрудники и постоянный бардак.
25 ноября 2019, 11:19
Минфин
Ответ администратора
27 ноября 2019, 12:39
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.11.2019).
AndrGr 25 ноября 2019, 9:55
Добрый день! Спасибо за систему Приват24, удобно и быстро.

Сегодня, по личным соображениям, поменял финансовый номер для входа в Приват24. Решил зайти в Приват24, чтобы проверить, всё ли нормально. На сайте Приват24 пишет: Вам звонит номер: 056 797 60 10. А на телефон звонит номер: 056 733 50 40. Пожалуйста, исправьте ошибку(телефон должен быть один и тот же), чтобы я в дальнейшем, спокойно заходил в систему Приват24. Кстати, я уже обращался с подобной проблемой ранее и всё исправили. Надеюсь, что исправите ошибку и в этот раз. Спасибо)
25 ноября 2019, 11:12
Дякуємо за Ваш сигнал! Ваше звернення прийнято до уваги.
Приносимо вибачення за можливі незручності.
0938520349 24 ноября 2019, 23:32
22,11,2019 переводила 1000 грн. через терминал на карту банка ПУМБ, где деньги.......??? Раньше почему то таких проблем не было, можно как-то разобраться.
25 ноября 2019, 10:58
Дозвольте відмітити, що регламент міжбанківських переказів становить 1-3 операційних (робочих) днів. У випадку, якщо кошти не надійдуть на картку отримувача протягом зазначеного періоду — зверніться, будь ласка, в нашу службу підтримки. Будемо раді допомогти.
Valentin90 24 ноября 2019, 22:05
Карту закрыл 23-го числа, но процент по ней всё равно за этот месяц начислен, хоть и указано, что по 25-ое. При звонке на 3700 сказали, что вы же пользовались картой в этом и прошлом месяце и не закрыли её.В прошлом месяце начислили проценты без оповещения как раньше, о том, что нужно в этом месяце делать оплату либо минимальный платёж. 10 лет с Приватом, но чем дальше тем больше гребете. Пополнение счёта уже берет комиссию 5грн с изначального 0.
25 ноября 2019, 10:18
Ми не бажаємо, щоб між Вами та Банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що для того, щоб скористатися пільговим періодом, Вам потрібно внести всю суму використаних коштів за минулий місяць в будь-який день до 25 числа поточного місяця.
Пільговий період не діє, якщо раніше Ви з нього вийшли і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами минулого місяця.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,6% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
Окремо хочемо звернути Вашу увагу на те, що комісія присутня при поповненні картки без наявності картки (в т.ч. зарахування решти від 50 грн). У касі – 5 грн, у терміналі самообслуговування — 0,5% від суми (мінімум 5 грн). Детально ознайомитись з інформацією Ви можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
AlinaVadimovna 24 ноября 2019, 20:23
При попытке оплатить учебу ребенка через приват24, столкнулась с выборочным проверкой платежа оператором. Оператор начал задавать личные вопросы, ответила на такие как: ключевая фраза, дата рождения и звонила с номера телефона привязаного к карте.на остальные вопросы я уже остановилась и начала задавать вопросы с каких это пор при переводе моих личных средств на оплату(которая проводилась не единожды) мне задают такие вопросы и на мое возмущение, с кем я вообще разговариваю и что это за новшества, мне пригрозили заблокировать мои карты.на вопрос оператора Вы отказуетесь отвечать, а я ей говорю нет, но ответьте на мои вопросы.она игнорируя меня сказала я заблокировала Вам карты и бросила трубку!!! Я звоню на 3700 где отказуются у меня принять жалобу и проверить своего работника, на привышение своих полномочий, спустя время все таки приняли и отказались разблокировать карты, ссылаясь, что должна с паспортом прийти в отделение, но покажите мне рабочее отделение в воскресенье??? хочу выразить свое возмущение Якушенко Екатерине, благодаря которой учеба ребенка была не оплачена.Вопрос к Приват банка.какое Вы имеете право распоряжаться моими деньгами и привышая свои полномочия блокировать карты.регулярный платеж показался мошейническим?? Вам мало кодового слова, моего номера телефона(с которого я звоню), даты рождения??? и самое интересное оказалось, что я заполняла анкету в отделении в ручную и где стоит моя подпись.на то что я этого не делала и подпись предельная их даже не смутила… посоветовали, чтоб пришла и заполнила...!!!
25 ноября 2019, 9:49
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Дозвольте пояснити, безпека клієнтів — найважливіший пріоритет ПриватБанку. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб убезпечити наших Клієнтів. В сьогодення дана процедура є необхідним атрибутом для всіх клієнтів банку. Не тому, що хочемо спричинити Вам незручності, а тому що хочемо захистити Вас від матеріальної і, в подальшому, моральної шкоди. Дії нашого співробітника в даній ситуації будуть проаналізовані та по результату перевірки з Вами зв'яжеться наш спеціаліст додатково.
Denis zaycev 24 ноября 2019, 13:56
Месяц назад суд вынес решение по иску от Приватбанка по моему долгу: выплатить 4000 гривен, а банк требовал 20000. Но представьте себе, банк продолжает насчитывать пеню и сейчас мой «долг» уже 38000. На попытку обратить их внимание на законное решение суда, сотрудники банка по телефону утверждают, что решение суда не освобождает меня от задолженности в 38000. Первый раз в жизни такое слышу. Как вынудить банк соблюсти решение суда, принять от меня платеж и закрыть задолженность?
PrivatBankQM 24 ноября 2019, 15:19
Ми запросили в особистих повідомленнях деталі ситуації та Ваш номер телефону, щоб детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася.
Oksana Kundyk 24 ноября 2019, 12:48
Приват банк
Являють клієнткою близько 13 років
Те що твориться зараз ні словами описати ні матюків не вибрати
1. Кредитний ліміт — зменшують коли хочуть, колись збільшували коли хотіли.
2. Оплата частинами — колись залежало від ліміту кредитного рахунку, тепер просто нема такої послуги.
3. Списання коштів- платиш за щось через інтернет, банк може собі через декілька днів без тебе списати суму ще раз, а далі скаже оператор почекайте декілька днів і кошти повернуть.
Для тих хто замітила пропавшу суму, то повернуть, а для тих хто не замітив- невідомо!!! Будьте обережні!!!
4. Ноу-хау від банку!!!
Сьогодні!!!
Платіжна система заблокувала переказ!!!
Мені гроші відправили, а я їх не отримала!!!
Пів дня вияснюю де гроші?????!!!
В мене їх нема
В тих хто відправляв нема
В приватні нема
ДЕ ВОНИ????????
Сума невелика й немаленька 3400
Де я їх маю шукатиии??????
Попросила в приват банку справу, що переказ дійсно заблокований — відповідь мене вбила — заплати 100 грн за нестандартну довідку
Ви там повністю Ох… ли????????!!!
Мої гроші пропали, і я ще маю за довідки платити ?????!!!
Оператор банку мені взагалі запропонувала змінити банк!!!
Я САМА ЦЕ ЗНАЮ!!!
Просто живу в такій дирі де тільки і є відділення привату.
Чесно кажучи за останні 2-3 роки я в ШОЦІ від дій банку.
А ще на останок добавлю
Дзвінки від операторів
За… ли
Просять переказати їхньому боржнику
Я тут до чого??????
Я вам все віддаю
Ще й ви самі собі забираєте
Якого х… Ви мені дзвоните, за якогось там мого майже незнайомого чоловіка?????.!!!
PrivatBankQM 24 ноября 2019, 15:13
Кредитний ліміт по картці та ліміт по сервісу «Оплата частинами» встановлюється банком в індивідуальному порядку для кожного клієнта. При встановленні та зміні ліміту враховується велика калькість факторів, що впливають на прийняття рішення. Рекомендуємо продовжувати користуватись продуктами та сервісами банку, це може вплинути на суму ліміту в майбутньому.
При проведенні операцій на сторонньому сайті, даний сайт в момент проведення оплати може не списувати суму, а лише дати запит на її блокування. Сума в резерві може знаходитись до 10-ти днів, протягом яких, сайт може запитати суму до списання. Якщо сайт замість того, щоб списати раніше заблоковану суму надсилає на банк новий запит на списання такої ж суми, банк має відповісти на запит та відправити кошти сайту. При цьому, якщо в десятиденний строк сайт не запитує раніше зарезервовані кошти, банк повертає дану суму з резерву назад на доступний баланс картки автоматично. Це відбувається не залежно від того, чи звертався клієнт в банк. Такі правила затверджені міжнародними платіжними системами.
Питання по переказу відправленого на Вашу картку передано в роботу профільним фахівцям. За результатом його розгляду з Вами зв'яжеться співробітник банку.
ozerna 24 ноября 2019, 11:51
Более пяти лет пользовался услугами Приват банка, и только им, как то не признавал другие банки.Владелец карты Gold, отличная история за годы — ведь все и вся через карточку.В прошлом году открыл ФОП, а в начале этого решил запустить небольшое производство в рыбацкой сфере, ведь в данной отрасли торгую.Обратился за финансовой помощью в свой любимый банк, на что получил ответ год-два предпринимательства а после обращайся — есть программы финансирования а пока увеличим кредитный лимит, ну и на этом спасибо. Спешу реализовывать свои планы в жизнь — ведь продукция сезонная, дело к финишу и вдруг с неведомых причин уменьшается кредитный лимит, земля уходит из под ног, обращаюсь в отделения Привата — менеджера также в недоумении — «почему?», но официально у Привата есть формула из тысячи факторов «почему?» — как сломать жизнь своим клиентам.Через пару дней лимит уменьшают еще раз, уже на более крупную сумму.Планы рушатся, сезон упускается, на карточке созданная яма, нервы — подкашивает здоровье, больница. Огромная благодарность Приват банку за поддержку молодым предпринимателям.
Нашей бесплатной медицине отдельное спасибо, они не уступают по выкачке банкам, но это в прошлом. Самое ужасное это даже не проценты начисленные за время лечения которые в два раза превышают сумму изначального лимита, было бы здоровье — погасится, а это нелюди по решению задолженности от Привата которые не дают жить мне и моим родственникам.В соцсетях родственников появляются картинки-аватарки: с фотографиями жены с вставленными порно-картинками, личной информацией (прописка, контактные телефоны) с надписями должники отработают, ценники секс-услуг и т.д А в последующем приходят смс мне мол шевелись с долгом ведь дальше будет так выставлена твоя сестра или мать.
PrivatBankQM 24 ноября 2019, 13:34
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалася негативна думка про банк.
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту без Вашої ініціативи неприємна і разом з тим хочемо зазначити, що в майбутньому банк може переглянути своє рішення. Кредитний ліміт розраховується за комплексною методикою, яка включає в себе велику кількість факторів, котрі впливають на кінцеве рішення про встановлення або зміну суми ліміту. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись продуктами банку та своєчасно вносити платежі, щоб уникнути простроченої заборгованості, це може вплинути на суму ліміту в майбутньому.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝