ВКРАЛИ ГРОШІ БІЛЬШЕ НІЖ НА 240 ДНІВ

MariaKu 21 июля 2024, 0:06
Доброго дня. Хочу донести до уваги мою ситуацію, яка почалася рік тому. При транзакціях на онлайн терміналі банк виявив «шахрайський дії», я не стала робити ніяких кроків по вирішенню, бо перший раз попала в таку ситуацію, злякалась. Як потім я зрозуміла — кожна друга транзакція ПриватБанку — викликає підозру))
Тож, повернувши гроші клієнтам за своїх коштів — я мала думку, що мої гроші з терміналу спокійно повернуть, хоч и відмовлять в обслуговуванні. Але не все так просто, перший раз мені пообіцяли повернути гроші через 180 днів (було якесь розслідування), після 180 днів я неділю намагалася отримати хоч якусь інформацію, та написала заяву на вивід коштів на мій інший рахунок. Заяви для ПриватБанку — просто іграшки …
Пройшло ще 100+ діб, зараз, коли я знаходжуся на іншому материку — мені кажуть, що мені можуть повернути кошти тільки у відділенні ПриватБанку.
21 июля 2024, 10:15
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 июля 2024, 12:22
Не совсем понятна суть? Деньги с терминала? как это так? По закону банк имеет право без подозрений потребовать бумажки на деньги только если лимит зарахувань превысит порогови фин операции описанный в ст 20 закону ПВКФТ это 400 000 грн за одну операцию, всё что до этого лимита банк обязан иметь обгрунтовани доказы что твои деньги связаны с отмыванием терроризмом или ещё чего:) если не предоставил доказы значит блокировка не законна.

А вообще я не советую большие суммы закидывать на банки вы просто потом через суд только будете их забирать, да вы 100% выиграете суд и заберете и свои деньги и деньги с % и видшкодування моральной шкоды но увы такая процедура будет идти около 2-3-4 мес.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
21 июля 2024, 15:03
Ваш случай: Как оформить доверенность находясь за границей в 2024 году? https://visitukraine.today/ru/blog/1844/how-to-dispose-of-property-in-ukraine-while-abroad-drawing-up-a-power-of-attorney