Juliktsekh 1 июля 2020, 0:17
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Льва Ландау, 12
Каждый раз, когда приходится обращаться в банк или в поддержку, превращается в стресс. Посылают от одного менеджера к другому, заставляют тратить по 2 часа, а в итоге оказалось, что вопрос решается через приложение… сервис для самобичевания…
Заказывала наличные, получила подтверждение, а в итоге в кассе денег нет…
От кредита на карте избавиться невозможно и навязывают членство в Голд, якобы это обязательно. а за него нужно платить, хотя никаких привилегий это не дает — все равно стойв очереди…
а про комиссии уже все наслышаны. где это видано, что за перевод между своими же картами одного банка нужно платить?

ужасный сервис
1 июля 2020, 10:08
Приносимо свої вибачення за можливі незручності при зверненні в підтримку. Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні, щоб розібратись в даному питанні більш детально.
Щодо картки, то зменшити кредитний ліміт можна в декілька кліків через Приват24. Gold клуб має ряд переваг та дозволить Вам економити кошти і звертатись на окремо виділену лінію підтримки. З усіма перевагами Ви можете ознайомитись на сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold
Наявність та розмір комісії залежить від того, з якої та на яку картку перераховуються кошти. Так, наприклад, при переказі особистих коштів між картками Універсальна комісія відсутня. Детальніше про тарифи на платежі за посиланням — https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
JuliaAlexei 30 июня 2020, 23:20
МОШЕННИК Свириденко Владислав Сергеевич. телефон +38 (099) 6582447
Карта приват 5169 3600 0821 9358. Взял предоплату за товар в размере 60 евро, а товар не выслал. Еще в грубой форме настаивал на выплате оставшейся суммы за товар. Выслал фальшивую форму отправки посылки, в последствии матами послал и совсем пропал.
1 июля 2020, 10:06
Доброго ранку!
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Георгій Черенков 30 июня 2020, 23:14
Заблокировали счет. Заблокировали как только зашла сумма (обычная сумма, такие у меня бывают). Т.е. не в 23:59:59, а тупо около 19 часов. Проверенный контрагент.
Ссылались на 351 и 417 постановление НБУ. Когда говоришь что одно из них относится к банкам, а второе не действительно — говорят постановление №65. Так или иначе говорят мол надо какие-то им документы. По какой причине — сказать не могут. Мне кажется если я перечитаю полностью 65 — мне скажут другое постановление. И так пока кому-то из нас не надоест.
Причину блокировки назвать не могут ибо постоянно путаются. То 351, то 417, то 65, то у них на сайте написано что они проверяют документы раз в 3-4 месяца. Т.е. вроде и уже не НБУ постановил. В итоге реально не могут сказать что я нарушил и почему такая санкция.
Завтра 3 квартал начинается. Я не могу платить ни себе на карту, ни людям, ни налоги.
Составили какое-то «онлайн» заявление. До пятницы должны дать ответ о причине блокировки. Пока что просто украли деньги (т.е. банк работет с моей операционкой вместо меня).

Поставил 4* так как в принципе облуживают нормально. В колцентре скрипты пишут. Ребята просто следуют скриптам. Просто ходят и уточняют, когда клиент не ведется «вам надо сделать, вы должны».
1 июля 2020, 10:54
Nadyastr 30 июня 2020, 22:23
Закрыл все свои счета и карты в этой шараге. Чего и вам всем советую!
1 июля 2020, 11:01
На жаль, відгук містить замало інформації, щоб ми могли допомогти Вам розібратися в ситуації.
У разі, якщо у Вас є питання до банку, опишіть його більш детально в особистому повідомленні.
DesignHard 30 июня 2020, 21:01
Пару лет назад я поставил резервную сумму в долларах на Приват-вклад, потому что не хотел заморачиваться с валютными депозитами и их низкими ставками и скрытыми условиями (имею ввиду депозиты во всех банках).
С Приват-вклада капало 1% годовых — мелочь, но хотя бы перекрывало комиссии и другие подобные затраты на обслуживание. Удобно было то, что можно было снять любую сумму в любое время — в отличие от депозита, а ставки и там и там мизерные.
Периодически я снимал с приват-вклада нужную сумму, обменивал доллары онлайн в приват24, перекидывал на свою гривнёвую карту. Это было удобно и выгодно.
— Но за последний год курс покупки доллара в приватбанке съехал со среднего, до самого низкого среди банков Украины! И это национальный банк, самый крупный в стране — а курс покупки доллара как в обменнике на базаре… Стало очень убыточно обменивать доллары через Приват24, а приват-вклад с 0,25% годовых — это уже просто стёб над клиентом какой-то. Особенно если учесть что доллар и так регулярно проседает последний год.Так что это уже перестало быть выгодным способом сохранения денег.
Сейчас ищу банк где можно онлайн обменивать доллары с валютной на гривнёвую карту по нормальному курсу (не заниженому) если можете, то посоветуйте такой банк в коментах
1 июля 2020, 8:46
Доброго ранку!
При стабілізації економіки країни і банківського ринку, зниження ставки рефінансування НБУ, уповільнення інфляції — процентні ставки, як правило, знижуються. Це є позитивним сигналом на банківському ринку і сигналізує про подальшу стабілізацію економіки країни.
Також хочемо звернути Вашу увагу, що умови за депозитами в ПриватБанку максимально прозорі. А щодо затрат на обслуговування та комісій, хочемо зазначити, що обслуговування рахунку депозитного вкладу не є платним для клієнта. При поповненні Приват-вкладу з картки для виплат комісія не стягується.
Pchono 30 июня 2020, 20:10
Сьогодні при намаганні зайти в Приват24 онлайн додаток не прийняв в мене пін коду ( який я не міняла). І заблокували можливість змінити пін код, або отримати інформацію про стан мого рахунку до тих пір поки я особисто не прийду у відділення і не оновлю свої дані. І це при тому, що саму карту я отримала пів року назад. На сьогоднішній день я сиджу у декретній відпустці з 2річною дитиною, а так як у країні офіційно оголошено карантин я переїхала ( тимчасово) за місто. Тепер, мені, щоб розблокувати можливість погасити кредит взятий у цьому ж банку, необхідно наразити 2х річну дитину на небезпеку зараження + приїхати в місто переповненим автобусом, потім трішки тролейбусом ( який ще треба щоб був з вільними місцями), вистояти в черзі з дитиною на руках ( де мені передати підгузок?). Потім в спеку пройти цей шлях у зворотному напрямку. Заради чого?????!!!
Заради кодового слова? Я від нього офіційно відмовилась у попереднє відвідування банку!!! Дівоче прізвище моєї матері, це загальнодоступна інформація! Вона є у всіх соціальних мережах!!!
І ще, страховка… МЕНІ НЕ ПОТРІБНЕ СТРАХУВАННЯ!!!
1 июля 2020, 8:43
Доброго ранку!
Нам дуже шкода, що дана ситуація вимагає додаткових дій.
Операцію потрібно провести з метою безпеки.
Дозвольте звернути Вашу увагу, що кодове слово не обов'язково має бути дівочим прізвищем матері.
rubio88 30 июня 2020, 13:45
Сбросили мне пароль в приват24, и не говорят причину, отказываются дать информацию о том пытался ли кто то войти в мой аккаунт или нет, и кто тогда сбросил пароль, отказываются обслуживать по телефону или в чате, не отвечают на жалобы. Заставляют во время карантина идти в отделение и стоять в огромных очередях ради того чтобы актуализировать данные, и это в то время как другие банки даже сроки действия карт продлевают дистанционно. Но приват банк злоупотребляя своим монопольным положением на рынке плевать хотел на своих клиентов и на карантинные меры. Еще и лицемерно говорят что данные проверяют ради безопасности клиентов, хотя на самом деле даже информацию о том кто пытался взломать пароль скрывают.
30 июня 2020, 15:29
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити ваші кошти.
Додатково звернулися в приватні повідомлення для надання інформації.
Денис Щербаков 30 июня 2020, 13:42
ПриватБанк без моего ведома изменил мне лимит на сервис оплату частями. До этого был лимит 25тыс, а уменьшил до 2 тыс. Это смешно. Так как я решил воспользоваться услугой по этому сервису, но мне отказано было по лимиту, я был удивлен. Проверил и да действительно стал 2 тыс. Позвонил на 3700 ответили что банк изменил условия и может самостоятельно, индивидуально ставить условия каждому клиенту сам, на свое усмотрение. И не назвали мне конкретно причину, изменения мне лимита. Так как долгов у меня не когда не было и всегда активно пользуюсь картой. Наверное банку не выгодно держать таких клиентов. Очень жаль. Оставляю плохой отзыв.
30 июня 2020, 15:20
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою Оплата частинами стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.

Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Ліміти переглядаються регулярно. Перевірте, будь ласка, суму ліміту через кілька днів.
Я клиент этого банка более 10 лет. Никогда раньше не было проблем с этим банком пока он не отказал мне в кредите.Скажите мне пожалуйста в чем смысл быть членом вашего голд клуба и иметь карту голд универсальную на которой 0 грн кредитного лимита? При этом вы видите мой постоянный доход каждый месяц более 20 тысяч гривен и при этом отказываете мне в увеличении кредитного лимита, где тут логика… Никому не рекомендую этот банк, и всем близким и знакомым буду говорить только отрицательное про этот банк. И сама буду прощаться с этим банком на всегда, раз они не ценят своих клиентов то нам с вами не по пути. Еще хотела спросить для чего нужен этот личный банкир если он ничем мне не помогает, а только взимают членский взнос каждый месяц, бред.НЕ РЕКОМЕНДУЮ, ОЧЕНЬ ПЛОХОЙ БАНК.НЕ ИДУТ НА УСТУПКИ СВОИМ КЛИЕНТАМ.ВЗИМАЮТ КА ВСЕ КОМИССИЮ.
30 июня 2020, 13:29
Дозвольте пояснити, що є деякі фактори, які допоможуть Вам при розгляді заявки. Значною перевагою буде наявність депозиту. Не варто забувати і те, що банк звертає увагу і на те, як часто клієнт використовує картку, тобто чим частіше Ви проводите оплати, тим більша ймовірність схвалення ліміту. Ще може допомогти довідка про доходи, документи на майно. У таких випадках з більшою ймовірністю заявка буде схвалена.

Документи, при їх наявності, можна надати при подачі заявки на збільшення ліміту на сайті http://limit.pb.ua за запитом системи або у відділенні банку.
offizier 30 июня 2020, 12:23
Вже не вперше вирішив скористатися послугою покупки валюти онлайн і знову стикнувся з проблемою що з цільового рахунку списали комісію при тому що поле 'Оплатити комісію за одержувача' було вибране. В описі даної функції написано що якщо відмічено це поле то одерджувач отримає точну суму, що по факту не правда і прямий обман користувачів.

Для більшого розуміння наводжу конкретні приклади:
17 квітня 2020 року я через цю ж таки систему здійснюю покупку 2000 доларів, відмічаю поле 'Оплатити комісію за одержувача' і натискаю підтвердити. За хвилину бачу що на рахунку ожержувача 1999.99 доларів. Тобто з цільового рахунку таки списали комісію в цей 1 цент. Одразу ж написав в підртимку, більше години доводив що це системна помилка і комісія списана не правильно і о чудо вони таки погодилися зі мною, створили заявку на виправлення і наступного тижня мені таки дозарахували цей 1 цент.

Протягом квітня я здійснив ще 3 подібні операції які пройшли без проблем.

27 червня 2020 року я вирішив знову купити валюту, на цей раз на суму 4000 доларів і знову стикнувся з проблемою списання не правильної комісії(переказ здійснювався з карти Універсальна Gold(гривненва) на карту для виплат Gold(доларова)). На цільовий рахунок було зараховано 3999.99 доларів. Знову пишу в підтримку, витрачаю більше години, створюють заявку, а на наступний день бачу відповідь що це проблема старого інтерфейсу, її не будуть виправляти і рекомендують користуватися новим(хоча я користувався новим), грошей мені не повернули. При отриманні даної відповіді була можливість натиснути на 2 кнопки('мені все зрозуміло', 'у мене залишилися питання') я натис на останню і написало що мені незабаром зателефонують. Пройшло 3 дні, мені так ніхто і не подзвонив.
30 июня 2020, 13:26
Полезный комментарий
offizier 30 июня 2020, 15:21
Після того як я залишив негативний відгук, проблему було вирішено на протіязі 2.5 годин. Це набагато ефективніше ніж писати у підтримку банку.
VVS59 29 июня 2020, 18:41
Отделение по адресу: Полтава, ул. Анатолия Кукобы, 12
Во время карантина отключают клиентам банка пользоваться приват24 требуя авторизацию клиента.«бедный банк» приходится ставить на планшете подпись не стилусом, а как« курица лапой по воде».И не известно клиентам под чем подписываются- нет, но во всяком случае не дают обыкновенные бумажные экземпляры договора, чтобы клиент(или будущий клиент)мог ознакомится с самим договором и особенно с" мелким шрифтом«работники отделения были без защитных перчаток, требовали, чтобы клиент снял маску в помещении для фото(
30 июня 2020, 10:16
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити ваші кошти.
Додатково звернулися в приватні повідомлення для надання інформації.
0667640850 29 июня 2020, 18:00
Панченко С.О. інвалід 1 групи/довідка серії ААБ № 526100/ Банком накладено арешт на мої рахунки, куди перераховувалась моя пенсія Ямпільським відділенням пенсійного фонду України.За рекомедацією банку я написав заяву, щоб банк перераховував мою пенсію на депозит, щоб назбирати гроші на складну операцию.Зараз знаходжусь в лікарні в м.Бердянськ рухатися не можу, дозвонитися до банку не можу, тому що заблоковано мій фінансовий телефон. Дозвонився в Корабельний відділ державної виконавчої служби м. Миколаїв Держвиконавець Сазонов Дмитро Константинович відповів, що зніме арешт.коли одерже від банку, що заарештовані мої пенсійні рахунки.Його телефони 0512646131 0512649136.Прошу надіслати в Корабельний відділ державної виконавчої служби в м. Миколаїв, довідку що накладено арешт на мій пенсійний рахунок а також депозит.де збиралась моя пенсія.
29 июня 2020, 19:10
Банк не може відмовити у накладенні арешту, якщо відповідний лист надійшов від виконавця.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) Ви можете, перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Сall-центр Міністерства юстиції: 380 44 364-23-93.
Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі картки — це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
В разі ж, якщо цього не було вказано в провадженні, то власнику картки варто звернутися до виконавця, щоб вони прислали постанову про зняття з конкретної карти.
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято протягом 1-3 робочих днів.
Також, дозвольте зазначити, що в разі знаходження на картках суми більше, ніж сума арешту, по зверненню до банку є змога зняти кошти, що перевищують суму.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Ми завжди раді допомогти та надати вичерпну консультацію нашим клієнтам.
Sl13 29 июня 2020, 12:35
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Куприна, 54/1
Являюсь клиентом банка много лет (GOLD клуб). Иногда звонили просили пройти верификацию, обновить данные, но никогда не просили поменять кодовое слово. А тут позвонили и сказали поменять, мол была попытка рассчитаться моими картами, я говорю что мне сообщение не приходило (для подтверждения платежа.) Спросил может вы базу клиентов слили — сказали что нет. Пошел в отделение — там очередь — остоял (долго), было скучно, терял время, решил позвонить (звонил по делам — менеджер мне чай кофе не предложила, но замечание сделала мол тут не преговорный пункт — а банкомат так шумел, что меня в трубке не было слышно — но это нормально — банкомат не мешает, я клиент — мешаю!) Сказал менеджеру, что звонили с банка просили обновить информацию, про кодовое слово не говорил, она скпросила, а кодовое слово не просили поменять — сказал, что да просили. Поменял его и мой номер телефона слышала вся очередь в отделении — безопасность класс — зачем ходил его менять? что бы больше людей узнало? А тут увидел передачу «Гроші» про то, что можно купить БД привата и еще с кодовым словом. Вот зачем было менять мне кодовое слово впервый боллее чем за 10 лет раз! Хочу узнать причину замены код слова? если была попытка, где? когда? на какоую сумму? почему не пришла смс? если нет — значит учетка!
29 июня 2020, 13:59
Нам дуже шкода, що дана ситуація вимагає додаткових дій.
MSidorenko 29 июня 2020, 9:10
Было объявление на OLX, детское автокресло. Профиль создан был более года назад. Попросили предоплату, внесла 600 грн, предварительно пробив номер карты и телефонов в интернете (все было чисто), естественно товар не отправили, телефон и вайбер в блок, переписка удалена, объявления нет. Телефон в объявлении +380689545721. Общались в вайбере с номера +380637295633. Номер карты 4223 1220 0431 2323 Котенко Семен. Самое обидное то, что чаще всего мошеннические объявления — это детские товары. В поддержке Приват24 сказали, что отменить платёж нельзя и ничего сделать нельзя, у меня есть все скрины объвлений, номер карты и телефонов.
29 июня 2020, 10:58
Нам дуже прикро, що Вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Змушені констатувати, що оскільки Вами особисто були перераховані кошти третій особі, дані відносини класифікуються як цивільно-правові, і, отже, знаходяться поза зоною відповідальності банку. Наполегливо рекомендуємо з відповідною заявою звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію для проведення розслідування.
Stepan Garvona 29 июня 2020, 8:36
28.06.2020 року в День Конституції отримав повідомлення від Приватбанку в особистій сторінці Приват 24 такого змісту
«Шановний клієнт!
У нашій клієнтській базі відсутні актуальні дані про Вас, передбачені вимогами НБУ.
На жаль, якщо актуалізація не буде проведена, ми змушені припинити обслуговування Ваших рахунків.
Для актуалізації даних Вам не обов'язково відвідувати наше відділення.
Ви можете зробити це віддалено через Приват24. Актуалізувати зараз.» Таке вже проходив в 2019 році тоді з паспортом відвідав місцеве відділення Приватбанку. Адміністратор чемно мені пояснила, що мої особисті дані актуальні і повідомлення мені відправили помилково. Такі погрозливі розсилання повідомлень клієнтам банку позитивного іміджу банку не додадуть. Зворотнього звязку з особистої сторінки Приват 24 на жаль немає.
29 июня 2020, 10:57
Ольга Танцюренко 28 июня 2020, 21:03
27 июня 2020 года в 04.42 с карты моего мужа произошло списание личных денежных средств в размере 99 грн. через терминал Приватбанка по адресу: Украина, Днипро, наб. Победы (Перемоги), 30. Аббревиатура: «Покупка, датирование услуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30). На вопрос в чате в Приват24 никто не ответил. После звонка на горячую линию оператор ответил, что будут разбираться в течение нескольких минут. Перезвонив через 5 минут, оператор уточнил вопрос по снятию денег. В этот промежуток времени аббревиатура „Покупка, датирование услуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30)“ поменялась на следующее: „Другое. Покупка“. Муж сказал оператору, что аббревиатура поменялась как раз между этими разговорами, и что это очень подозрительно. Исходя из выше сказанного, есть предположение, что это — есть мошенничество сотрудников самого банка. 30 июня будет написано заявление на имя председателя правления Приватбанка и заявление в полицию на мошеннические действия. Огромная просьба разобраться с мошенниками и навести порядок. Всем клиентам Приватбанка советуем тщательно проверить все платежи и подозрительные списания.
29 июня 2020, 10:47
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вашого чоловіка одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
LinaDnipro 28 июня 2020, 19:17
Обратилась сегодня в поддержку о блокировке карты мошенника. Отрывы в интернете с 2018года! Этот зек обманывает людей то на 100 то на 200грн. Оператор посоветовал обращаться в полицию, банк карту блокирует только если поступит много жалоб. Я просто в шоке. Раньше считала, что только в Ощадбанка зеков не блокируют, а теперь уже и в ПриватБанке такая ерунда. Перевела сегодня все свои средства на карту Монобанка, у них сразу идет возврат денег и блокировка мошенника в течении 10 минут, там все очень строго. В Привате просто тьма. Я ужасно разочарована. И эти люди стоят у руля страны. Народ не защищен абсолютно никак.
29 июня 2020, 10:04
Volodymyrif 28 июня 2020, 14:10
Дуже розчарував приват в час карантину. Ліміт з 15000 тисяч зрізали до 500 грн + забрали оплату частинами. Зробив висновок, тепер користуюсь інши банком і подумую перевести ФОПівські рахунки на обслуговування до іншого банку.
28 июня 2020, 15:47
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і ліміту по «Оплаті частинами» на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На них може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Sashka28091987 28 июня 2020, 9:42
Являюсь клиентом Приватбанка с 2014 года всегда был всем доволен удобное приложение вроде обслуживание тоже нормальное, но был разочарован действиями банка до глубины души когда мне урезали кредитный лемит, все платежи вносил вовремя, на просрочки не выходил при кридитное лемите в 13 тысяч банк регулярно получал даже во время пандемии свои проценты без просрочек(по сути зарабатывал банк) когда в Москве сняли ограничения по карантин вышел на работу погасил задолженность одним платежом через пару дней лимит был снижен до 400 гривень, на вопросы почему, зачем стандартные отписки, уважаемый приват банк человек который может позволить внисить ежемесячные платежи по кредиту после внести 500 долларов чтобы выйти в ноль, запланировать поездку в Сочи (и купить билеты на самолёт с помощью вашей же карты) вы считаете такого клиента неплатежеспособным это как минимум неприятно, могу поздравить вас вы потеряли клиента, после открытия границы карта универсальная будет полностью закрыта и я буду пользоваться услугами другого банка.
28 июня 2020, 10:55
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Луи Жовер 28 июня 2020, 2:06
24 июня 2020 года исполнилось 4 месяца, как Відповіді Акціонерного товариства «КБ «ПриватБанк» на Ухвалу Малиновського районного суду м. Одеси від 11.02.2020 року по цивільній справі № 521/20575/19 чекає Малиновський районний суд м. Одеси(адреса:
65033 м. Одеса, вул. Василя Стуса, 1-а, E-mail: inbox@ml.od.court.gov.ua, суддя Поліщук Ірина Олександрівна, роб.тел. помічника судді (048)752-82-33(кабінет 416), роб.тел. секретаря судді (048)752-81-46(кабінет 215).

Эту Ухвала Малиновского суда в Главном офисе Банка в Днепре отримана АТ «КБ «ПриватБанк» у м. Дніпрі 24.02.2020 року поштою, рекомендованим листом з описом вкладення та з повідомленням про вручення, відправлення № 6507807135162 від імені судді Малиновського районного суду м. Одеси Поліщук Ірини Олександрівни.

Інформація, яку витребував Малиновський суд м. Одеси з Банку, стосується певних дій клієнтів АТ «КБ „ПриватБанк“ щодо карток „Юніор“ та факту отримання карток „Юніор“ певними фізичними особами(і факту отримання грошей з цих карток „Юніор“ певними фізичними особами) безпосередньо у м. Одесі у одеських відділеннях АТ „КБ “ПриватБанк» за період.

Истребуемая судом информация нужна для того, чтобы рарешить Жалобу Герасимюка Андрея Кирилловича на действия гос. исполнителя(Банк в деле не участвует и к Банку ни у кого ни каких претензий). Есть куча справок из Банка, подтверждающих что Герасимюк Андрей Кириллович в период с 2015 по 2019 годы открыл в Банке карту «Юниор» на своего старшего сына Герасимюка Кирилла, 2004 г.р., и перевёл на карточку сына 102838 грн. 09 коп. За эти годы карта сына несколько раз перевыпускалась(2 или 3 раза).

Нам нужно подтвердить суду, что сам отец(Герасимюк Андрей Кириллович) не получал в руки ни одну из банковских карт своего сына, не получал пинкоды к этим картам, и что за получением карт «Юниор» в Одессе являлся либо сам его сын Герасимюк Кирилл, 2004 г.р., либо же его сын в сопровождении своей матери Герасимюк Евгении Анатольевны(бывшей жены Герасимюка Андрея Кирилловича). Более точно и подробно все наши Вопросы точно указаны в резолютивной части Ухвалы Малиновського районного суду м. Одеси від 11.02.2020 року по цивільній справі № 521/20575/19, полученной Банком в Днепре 24 февраля 2020 года. Но по непонятным причинам ПриватБанк не предоставляет информацию в суд. Хочется верить, что такая затяжка всё-таки связана с поиском всех необходимых данных в отделении банка в Одессе и желанием максимально подробно ответить в Малиновский суд г. Одессы.
28 июня 2020, 10:51
Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити питання, що виникли.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝