Alona Obod 6 марта 2021, 16:34
Дуже вдячна за відмінне обслуговування операторів чату підтримки при оформленні карти для виплат, так і в інших питаннях.
Завжди шводко, вичерпані відповіді і зрозумілий план дій. Дякую
6 марта 2021, 17:29
З радістю допоможемо в будь-якому питанні :)
VikiKov 6 марта 2021, 16:32
1 марта 2021 ориентировочно в 14.53 по улице Героев Украины 94 (Торговый центр Люкс) города Мелитополь я хотела пополнить свою карту ПУМБ на 110грн через терминал Приватбанка (Делала это не раз в этом терминале). Вставила карту в терминал. Засунула 110грн ровно. Операция зависла, очень долго обрабатывалась, после было написано на экране «операция обработается позже» (примерно так было сказано) и вылетело на главный экран терминала. Не было указано что операция прошла успешно. В конечном итоге деньги на карту не поступили. Обновляла весь день. Со вторника 02.03.2021 стала связываться с Приватбанком, мне оформили заявку на возврат денег, на следующий день (03.03.2021) пришло уведомление, что мне отказано в возврате средств так как операцию было не найдено. Последующие дни я связывалась со специалистами POS-терминалов и мне оформили ещё две заявки повторно, но опять же приходили уведомления, что операцию было не найдено. Деньги так и не вернулись. Далее оформлять заявки видимо нет смысла. Но что мне делать? Деньги же лишние были в терминале! Это были последние деньги и мне дело принципа добиться справедливости в этой ситуации! По сути банк УКРАЛ у меня деньги и прикрывается тем что операцию не было найдено! Куда я могу обратиться? В какие инстанции чтобы разобраться в этом вопросе и мне вернули наконец мои деньги!
6 марта 2021, 17:23
Перепрошуємо за незручності.
Наші фахівці вже перевіряють інформацію за вашою ситуацією та зв'яжуться за результатом перевірки.
Анастасия Лисенко 6 марта 2021, 13:32
Проживаю закордоном. Я було втратила доступ до свого додатку приват24, для відновлення треба було ввести пін код картки, який я теж не пам’ятала. Поїхаті в Україну, щоб самій піти у банк, наразі дуже складно через ковід, а повернутися назад я би і зовсім не змогла. СМС з кодом 1234 просто не доходило з місцевого номеру, який в мене зараз фінансовий. Три спеціалісти місяць тому ніяк не могли допомогти мені відновити доступ, але сьогодні пан Олександр дуже допоміг. Буквально за 5 хвилин в чаті після ідентифікації в нього вийшло відновити мені доступ до додатку, і нарешті я можу бачити, що там відбувається. Бо навіть перекази вже не проходили, бо картку було заблоковано
6 марта 2021, 14:37
Можете на нас розраховувати де б ви не були. Наші колеги на сайті онлайн 24/7.
Oksana2810 6 марта 2021, 9:49
Со всплеском мошенничества угоном сим-карт, я решила завести отдельный банковский номер телефона, с которого не буду брать трубку, который не знают даже мои родные. Телефон, по которому я буду общаться лишь с представителями банка посредством исходящих звонков. Счёт у меня был только в Юниверсал. Прежде чем открыть счёт в Приват, я сделала как и задумывала, завела отдельный номер и пошла в отделение на Голосеевском проспекте возле отеля Мир (сейчас отделение на ремонте) открывать счёт. Было это ~пол года назад.
Второй телефон — это не отдельный девайс, а Е-Сим, установленная на мой айфон, потому привыкнуть сразу было сложно чтобы видеть кто звонит. А спустя ровно неделю после открытия счета звонок с неизвестного номера. Я на автомате поднимаю трубку, а там отдел по задолженности давно несуществующего Дельта Банка. Банка нет, отдела тоже значит нет. Вывод — это мошенники. Только к вечеру я обратила внимание что звонили на мой банковский телефон, который не знает никто, обратились по ФИО, то есть они знали кому звонят. А это значит, что Приват весьма оперативно слил мои данные непонятно кому. Я оставила официальную жалобу в чате поддержки, скрины есть. Спустя 3 дня со мной связалась девушка и заверила что они все проверили, в мою анкету никто не заходил, быть такого не могло.
Ответа вижу два: либо у Приват дырявая безопасность и их данные крадут, да так что они сами того не видят, либо они просто сливают свои базы направо-налево.
6 марта 2021, 10:25
АТ КБ ПриватБанк не передає персональні дані клієнтів третім особам за виключенням випадків, що передбачені законодавством. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Алена Плохотнюк 6 марта 2021, 9:45
Очень быстро и вежливо. Александр помог мне с моей просьбой получить распечатку операций по моей карте в терминале
6 марта 2021, 10:21
Завжди до ваших послуг. Дякуємо, що ви з нами :)
TurystUa 5 марта 2021, 23:52
Приватбанк взяв курс на тотальне скорочення відділень по всій Україні. Зокрема сьогодні (5.03.2021) було закрито відділення у м. Копичинці, Тернопільської області. Що викликало хвилю обурення і занепокоєння у більшості жителів міста. м. Копичинці розташоване на міжнародній автомагістралі Е-85 (М-19), тому послугами відділення мали можливість користувалося як гості міста з різних куточків держави так і жителі Копичинецької, та сусідніх громад.
Відділення надавало якісні послуги, а у самому відділенні було завжди людно.
В західному управлінні закриття мотивують ніби то нерентабельністю відділення, хоча жодних підтверджуючи документів надити неможуть. Мовляв курс на скорочення таких відділень був затверджений наглядової народною Привату, і ніяк вплинути на це необдуиане рішення можливості немає…
Закриття спричиняє незручності багатьом клієнтам банку, а особливо людям літнього віку, котрим важко коричстуватися онлайн сервісами…
Приват, за підсумками 2020 р став найприбутковіші банком України, то невже відділення, котра працювало з 2005 року раптом стало тягарем.
Коли у 2016, банк було рефінансовано з держбюджету, фактично грошима платників податків, котрі і є клієнтами банку. То, тепер до думки цих платників, ніхто не прислухатися…
6 марта 2021, 11:03
Перепрошуємо за можливі незручності.
Для зручності клієнтів нами активно розвиваються віддалені канали обслуговування. Так в Приват24 можна здійснити більшість необхідних операцій не виходячи з дому. Велика мережа банкоматів та терміналів самообслуговування дозволяє проводити ще більше операцій без звернення у відділення, в тому числі, операції з готівкою.
У разі виникнення питань доступна цілодобова підтримка по телефону та онлайн на нашому сайті, де наші колеги залюбки допоможуть і підкажуть як вирішити виниклі питання.
Світлана Коваль 5 марта 2021, 22:56
Завжди конкретно вирішується операторами питання, задоволена роботою банку.
6 марта 2021, 10:15
Ми завжди поряд і раді допомогти :)
Дякуємо за ваш вибір.
Dogoff 5 марта 2021, 20:24
Из-за сбоя терминала, предлагают, переведенные деньги положить на счёт телефона??? Это как? Зачем мне на счёте столько денег?? Перевели. Не адресату, а на арестованный счет.Спасибо.Лишили и так не легких денег. Всё для людей!
6 марта 2021, 10:13
При створенні заявки на повернення коштів ми можемо вказати вашу картку ПриватБанку замість телефону. Таку заявку можна подати звернувшись за будь-яким авторизованим каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
Щоб уточнити деталі ситуації йдемо в приватні повідомлення.
kirill1982 5 марта 2021, 19:51
Отделение по адресу: Киев, пл. Соломенская, 2
Сегодня 05.03.2021 в 14.57 снимал деньги с пенсионной карты для выплат в одном из двух банкоматов на пл. Соломенская 2 (номер банкомата САК20116). После ввода пароля и указания суммы в размере 3000 грн на 10 секунд отключилось питание. На экране банкомата появилось сообщение «Помилка» и кн. Завершити. В итоге деньги сняли с карты, но не были по факту выданы банкоматом. Позвонил на номер 3700 — сказали что они увидели не заврешенную операцию и сказали ждать возможно до 14 дней (!!!). Подскажите это законно? Деньги пенсионные и последние — нужны на лекарства и еду. В отделении на пл. Соломенской 2 ничем не помогли в этой ситуации, хотя банкомат прямо вписан в зал.
5 марта 2021, 20:37
Перепрошуємо за незручності.
За вашим питанням вже зареєстрована заявка на повернення коштів. На даний момент очікуються результати інкасації. Це дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Olena Gonchar 5 марта 2021, 18:04
У Приват24 приблизно в жовтні 2020-го з’явилася вимога про актуалізацію даних. Інакше — заблокують картку. Разів чотири фотографувала, сканувала ІД код, сторінки паспорта — ефекту нуль, повідомлення знову з’являлося. Картку обнулила. Банк її заблокував.
Чесно кажучи, не розумію навіщо ці всі процедури потрібні щороку. ІД код у людини не міняється все життя.
Словом, Приватбанк робить усе можливе для комерційного самогубства.
5 марта 2021, 19:17
Добрий вечір!
Актуалізація даних — не наша примха, а необхідність обумовлена діючим законодавством.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити деталі ситуації та допомогти з вирішенням питання.
Sophia22 5 марта 2021, 15:43
Сегодня у меня была проблема с оплатой, но консультант Иван, мне очень сильно помог. Ему за помощь 5 звезд. Он консультировал меня на протяжении 2х часов. Он молодец. А вот о самом банке, другой разговор. Бесит ужасно что списываются деньги, «обязательные платежи» без разрешения!!! Даже если у тебя последние 50 грн на карте, и то спишут. Или только поступят деньги, то сразу списывают. Это раздражает ужасно. Только из-за этой проблемы, хочу уйти с этого банка. Так же проблема с огромными очередями в отделениях. Я с годовалым ребёнком и картой голд больше полутора часа простояла в отделении банка, но попасть так и не смогла. Все бы ничего, но минусов, намного больше чем плюсов.
5 марта 2021, 16:52
Раді, що ваше питання було успішно вирішено. Обов'язково передамо Івану вашу подяку.
Що ж до питання картки, то автоматичне списання відбувається у разі, коли картка вийшла на прострочення. Своєчасно поповнивши мінімальний платіж можна уникнути подібної ситуації.
Ми активно розвиваємо канали самообслуговування, щоб ви мали змогу проводити всі необхідні операції віддалено та не звертаючись до відділеня. А у разі виникнення питань наші колеги в підтримці цілодобово на зв'язку та готові допомогти.
OwerMeri 5 марта 2021, 14:56
Итак начнем с того что не радует в последнее время этот банк. То лимит без предупреждения на кредитной карте урезают.
То теперь блокируют…
Я просто охреневаю от такого маразма
У меня лично заблокировали карту, у которой нет задолженности, и даже льготный период не истёк, просто только за то что на убки они якобы нашли у меня кредит…
При том что я в шоке!!! Просто мягко сказано, и мне сразу заблокировали…
Но здесь кстати выяснится момент, что на меня оформили кредит мошенники. Дело конечно в полиции и мы выясним откуда же мои данные слили…
Ведь по сути Я пользовалась только услугами приват банка… Вот и думай как после всего доверять приват у!!!
Я очень сильно разочарована в банке.
И думаю что пути наши разошлись.
5 марта 2021, 15:21
Шкодуємо, що ви оцінюєте весь банк лише за критерієм надання вам кредиту.
Дійсно, Банк може відмовити в наданні кредитних коштів чи зменшити ліміт по картці та в майбутньому це рішення може бути змінено. Є велика кількість змінних на основі яких відбувається перерахунок ліміту.
43984307 4 марта 2021, 14:41
Я инвалид с пенсионной картой выписанной на меня как доверителя и мою сестру по моей доверенности. Но так как пенсионный фонд постоянно требует подтверждения, что я жива, а не за меня получают уже неживую пенсию,(это так там объяснили) и я уже приобрела смартфон и сама активно все оплачиваю в Приват24, решила закрыть карту с доверенным лицом, заменив ее простой пенсионной карточкой только на себя. Позвонила на горячую линию — что для этого нужно. Ответили , — просто едите в банк и сразу все сделают. Наняли такси, в период епидемии (после операции на лёгких) еду в банк. Результат, хоть бы физически пережить. Специалист больше часа мариновала меня, выражая недовольство, что она не знает как это делать и вообще ли это можно делать. Потом заставила меня звонить на горячую линию. После на повышенных тонах пресекалась с консультантом горячей линии, которая объясняла ей, что делать. Итог — меня отправили ни с чем. Работник заявила, что закрыть мою карточку у нее не получается, а в чате ей никто не отвечает. Я настолько устала, что еле до машины довели, сейчас отлеживаюсь. Но главное, что пенсионный фонд сказал, что если я лично не приеду теперь к ним и не напишу заявление, чтобы
мне продолжали пенсию выплачивать на карту, меня автоматом переведут на почту. А это значит, что мне надо обращаться в соц. службу, чтобы ходили платили коммунальные, так как я одинока, детей, мужа нет. Что мне делать? И если перестанут переводить пенсию на Приват, карта будет заблокирована или как? И я таки могу открыть простую пенс. карту вместо теперешней по доверенности или нет? Оценка 0, так как результат, кроме потери остатков здоровья -0.
4 марта 2021, 16:21
Нам дуже шкода, що вам довелось зіткнутися з такими незручностями. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути описаний випадок і розібратися, які труднощі могли виникнути при зверненні до відділення. Для цього ми написали вам в особистому повідомленні.
Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів, щоб у наших клієнтів виникало якомога менше необхідності йти до відділення. При відсутності надходжень цільових виплат картка не блокується.
У разі необхідності, ви завжди можете закрити картку в web Приват24, в меню: 'Мої рахунки — Управління карткою/рахунком — Налаштування і послуги — Закриття картки'. Також відкрито випуск віртуальних карток (digital) в Приват24 https://next.privat24.ua (Гаманець — Карти — Додати картку — Digital). Це буде віртуальна картка без пластику, але з такими ж функціями, як і звичайна.
Сергей Брожик 4 марта 2021, 10:14
В общем все началось с того, что после поездки в метро 02.03.21, в приложении некорректно отобразился остаток по карте (в меньшую сторону). Написал оператору об этой проблеме, ответили — ждите, должно обновиться. Через день никаких изменений, снова пишу оператору, заявка 29745211. В ответ опять, ждите. Захожу утром в приложение, а у меня история платежей в мобильном приложении только с 10.02. На вопрос оператору куда делась история, получаю ответ — выписка только в веб версии. В общем теперь я не знаю, вернули ли деньги приват банк, либо просто замели следы.
4 марта 2021, 11:29
У виписці в графі «Залишок після операції» відображений загальний баланс карти. Загальний баланс, на відміну від доступного балансу, не відображає заблокованих на картці сум (Це кошти, які були вами витрачені, але ще не списані банком).
Також зверніть увагу, що операції у виписці відображені в порядку їх авторизації, а не списання. При проведенні вами витрат сума спершу блокується на рахунку, а списується тільки після отримання банком емітентом картки запиту на списання від банку еквайра, через термінал якого проводилася оплата.
Тобто при перевірці балансу картки потрібно орієнтуватися на доступний баланс, а не на баланс у виписці.
Ви можете отримати виписку за весь період користування карткою в веб Приват24, в меню: 'Усі послуги — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку — Виписка'.
Вибираєте картку, період, мову і натискаєте кнопку 'Сформувати'.
У разі, якщо ви не згодні з якимись операціями, повідомте про це до підтримки банку.
Sergej Bulavin 4 марта 2021, 1:00
При обращении в приватбанк с просьбой оформить карту, работница банка настаивала, что для активации карты я должен положить на счёт 200грн!!! Что это за беспредел??? Я отказался и попросил представиться, так как она была без бейжика (сказала что он поламался!)! Узнал я от неё только имя (Наталья)! После того как я сказал что имя с фамилией мне нужно для звонка на горячую линию, мне сразу (хоть и с очень не довольным лицом) выдала карту!!!
4 марта 2021, 10:01
При відкритті картки співробітники відділення рекомендують поповнити картку на 50-200 грн, і зробити з неї покупки з метою підвищення платіжності картки. Цей параметр впливає на розрахунок кредитного ліміту при оформленні картки. Умова не обов´язкова, це рекомендація.
0636345057 3 марта 2021, 20:52
Сегодня не объясняя причин мне отказали в дальнейшем пользовании услугами приват банка. Я в шоке.
4 марта 2021, 10:01
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. Додатково зв'яжемось з вами за результатом.
Dorande 3 марта 2021, 19:08
Ужас, а не приват банк. Нав'язали Бонус +, не хочуть. відключати, прийшли. гроші, проценти на карточку, а вони налоги знімають по два рази. Статус «не бонусується» не можуть. пояснити і теж зняти цей статус.Яким банком користуватись не знаю.
3 марта 2021, 21:01
Добрий вечір!
Дозвольте пояснити, що маючи рахунок «Бонус Плюс», ви нічого не втрачаєте, а навпаки – отримуєте додатковий дохід.
При розрахунку картками ПриватБанку вам повертається частина покупки у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» своєї картки.
Звертаємо вашу увагу, що зарахування процентів, нарахованих на залишок власних коштів по картці «Універсальна» відбувається саме на рахунок «Бонус Плюс». Податок становить — 19,5%.
Витратити суму накопичених бонусів ви можете в будь-якому магазині мережі «Бонус Плюс». Переглянути список торгівельних точок є можливість за посиланням: https://bonus.privatbank.ua/
У випадку додаткових запитань – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
Oyarych 3 марта 2021, 16:17
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 27-А
08.02.2021 г. на парковке возле «VIP» отделения по адресу пр-т Победы 27А, в мой автомобиль въехали и успешно скрылись с места ДТП (повреждено две двери и крыло). Данное происшествие было официально зафиксировано патрульной полицией, составлен протокол. Так как автомобиль стоял прямо, напротив отделения Приват Банка, ДТП было зафиксировано наружными камерами наблюдения.

15.02.2021 г. следователем управления патрульной полиции был направлен официальный запрос исх.№ 5271/41/11/5−21 на предоставление видеозаписи с камер данного отделения. Обратилась с данным письмом в отдел службы безопасности, которые находятся по тому же адресу, на что все сотрудники дружно ответили «Вам мы не имеем права ничего показывать, приезжаете со следователем и флешкой, тогда видео предоставим.» На следующий день я приехала к ним, вместе со следователем, нас ожидал новый ответ: «мы ничего не имеем права предоставлять без запроса с центрального офиса или Вам надо ехать в ГО, которое находится в г. Днепр».

Ну как так, зачем было говорить одно, а на следующий день уже совершенно другое? Как будто сотрудники специально издевались! (культурным текстом тяжело описать всю эту ситуацию.) Я не могу понять в чем такая конфиденциальность видео на улице, в чем была сложность показать видеозапись представителю правоохранительных органов?

На сегодняшний день видео от банка в управление патрульной полиции так и не поступило. Такое впечатление что предоставление видео специально затягивается, чтобы его по истечению срока хранения просто удалить. В данном случае можно рассматривать как препятствие следствию.

Исходя из всех ситуаций описанных выше, все больше подозрений что в мой автомобиль въехал именно кто-то из сотрудников данного отделения.

Я уверенна, что если бы на моем месте оказался кто-то из сотрудников Приват Банка, или важный «VIP» клиент, вопрос бы решили намного быстрее и без официальных переписок.

Оставайтесь пожалуйста людьми, вне зависимо от должности и социального статуса, помните, что в такую ситуацию может попасть каждый!
3 марта 2021, 18:17
Добрий вечір!
Ваше питання вже на розгляді. Зробимо все можливе, щоб проаналізувати його в найкоротші терміни. По результату вам зателефонуємо.
Tutmos90 3 марта 2021, 15:26
На жаль топ менеджери ПриватБанку не розуміють, що программа Бонус плюс вже давно та на сьогодні вичерпала себе і вже не є актуальною. Багато торгівельних мереж, аптек, тощо повідомовлялися від неї, і вже не надають бонуси та забороняють розраховуватися ними. А ті що є, або підключаються — переважно в рамках тимчасової маркетингової акції, яка закінчується, та программа закривається. Перевіренно на власному досвді.

Що ви пропонуєте сьогодні? Кілька торгівельних закладів (надання послуг), для отримання бонусу у яких треба їхати у якусь частину міста, спеціально шукати їх, витрачати на це час. Аби отримати бонус. Так само треба їхати їх десь шукати, витрачати час, аби витратити бонус. Бо ж використати його можна лише там, де вирішили Ви. А бонус настільки мізерний, що оплатити ним у цих закладах практично немає чого.

Я клієнт Приватбанку зі студенських років, вже 10 років. Останні роки я не маю уявлення, де використати ваш бонус+. Останні кілька років знаєте, як я використовував його? — він був настільки мізерним, що на нього я зміг купити лише упаковку сірників у Вопаку, коли я опинявся біло того Вопака, але у буденному житті щодня Вопак не входить до місця моєї роботи чи проживання.

Ви чудово знаєте що у інших українських банках, ваших конкурентах є програмии кешбеку, які дозволяють отримувати бонуси, гроші протягом місяця у вибраних категоріях — Продукти, АЗС та автомобілі, Краса та здоров’я, Спорт та розваги, Таксі, Тварини, Подорожі і тд. Такі кешбекові програми є у Ідеа банку, альфабанку, Авалі, Монобанку.

Ваш колишній топменеджер Дмитро Дубілет, співзасновник Монобанку та його колеги зрозуміли, що бонус+ застарів та вичерпав себе. Люди не хочуть ходити та шукати ті кілька магазинів на все місто, де можна отримати / використати бонус від бонус+.

Ви влаштовуєте регулярно маркетингові акції у яких пропонуєте тимчасовий кешбек певній категорії клієнтів за певні дії протягом місяця. Чесно кажучи кілька разів реєструвався, але більшість акцій не підпадала під мене як клієнта або мої дії.

Натомість ви категорично відмовляєтесь від запровадженні постійного кешбеку по категоріях витрат, як у вишче перелічених мною банках. Ви заробляєте щодня на клієнтові на комісях, винагородах, кредитах, комісійній винагороді за інтерчейндж і тд. Водночас ви не бажаєте дати клієнту таку можливість клієнту. Це прикро.

Світ не стоїть на місці, все змінюється. ПриватБанк теж змінюється, чудовий приват24, оновлення інтерфейсу. Але у питанні Бонус+ Ви залишилися на рівні розвитку 5−7 річної давності. Це ваш програш. Я спілкувався з працівниками приватбанку, писав неонаразово на цю тему — у відповідь простий ігнор.
3 марта 2021, 16:32
Дякуємо вам за відгук. Ми враховуємо думку кожного клієнта. Кешбек в ПриватБанку існує, однак доступний у разі:
— розрахунку за покупки онлайн з сервісом БонусОнлайн https://bonus.privatbank.ua/ua/cashback. Щоб отримати кешбек від покупок в інтернеті, необхідно щоразу переходити на сайти інтернет-магазинів через сервіс;
— акцій https://newpromos.privatbank.ua/;
— отримання персональної пропозиції від банку в межах певної категорії клієнтів та/або продуктів через SMS, e-mail чи повідомлення в Приват24.
Мережа партнерів програми Бонус + досить велика. З повним списком торгівельних точок ви завжди можете ознайомитися на сайті: https://bonus.privatbank.ua/
Також, не варто забувати, що в нашому банку є «Дисконтний клуб» — це програма лояльності для власників карток класу Gold, Platinum, World Black Edition Mastercard, Infinite ПриватБанку, які в точці-партнері «Дисконтного клубу» отримують до 30% знижки при оплаті карткою.
У випадку додаткових чи невирішених питань з банком – зверніться, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
chebabasiliu 3 марта 2021, 12:20
Добрый день, столкнулся с мошенничеством в интернете, перевел деньги на карту приват банка 4149 6293 1662 8593 Каримов Дмитрий Викторович. Звоню в приват, а мне не могут никак помочь. Только обращаться в полицию. Меня обманули на 1000 грн, из-за этого обращаться в полицию не хочеться. Жаль что нет инструмента от банка. Чтобы заблокировали карту этому челу, нужно несколько жалоб (

Вот контакты человека чтобы и вас не кинули. Скайп — dmitro. sparta
Телеграм — @info_sparta
E-mail — dmitro. sparta@gmail.com
3 марта 2021, 13:14
Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином, але після офіційного запиту поліції.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝