Микола Матвіїв 14 марта 2021, 17:32
Поповнив свою карточку в банкоматі (знімай, поповнюй) щоб перекинути гроші на рахунок допомогі старій людині 1000 гривень, закинув 1050 гривень — пише на екрані комісія 0.00, а ні в додатку по телефону вже в дома зняло комісію 5.25. Так само поповнюю тій людині похилого вікуз свого додатку 1000 гривень на картку пише комісія 0, але вже стикався з цим випадком — комісія ще переться з отримувача. Тепер ця жіночка піде в касу банку — де знеї теж знімуть комісію за знімання готівки. Дуже обурений і незадоволений приватбанком, а нас таких міліон.Питання за ЩО я воював!
14 марта 2021, 18:43
Добрий вечір!
При поповненні картки відображається комісія терміналу за проведення даної операції. При цьому, якщо поповнюється картка для виплат, комісія даної картки складає 0.5% від суми нецільового зарахування. Зняття готівки з неї буде без комісії. Всі тарифи по картці вказані у відкритому доступі на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat
При здійсненні платежу в Приват24 комісія по картці отримувача відображається перед його відправкою.
У разі виникнення питань ви можете звернутись в підтримку. Наші колеги 24/7 готові допомогти та підказати в будь-який ситуації.
Vladimir1287 14 марта 2021, 13:33
Хочу оставить благодарность на оператора Александра, он в чате мне помог решил мой вопрос
14 марта 2021, 14:09
Завжди раді допомогти.
Дякуємо, що ви з нами :)
Минфин
Ответ администратора
16 марта 2021, 18:13
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.03.2021).
AliaKovalchuk46 14 марта 2021, 2:03
Решила открыть в приват 24 digital карту чтобы перебрасывать туда деньги с пенсионной и через google pay расчитываться digital картой в магазинах, так как
временно нахожусь за границей и не могу в отделении открыть физическую универсальную. Получила пин и уже было начала радоваться что затратила на это минимум времени, но приват банк не был бы самим собой, если б не начал создавать проблемы на ровном месте. Для подтверждения карты оказывается надо звонить на украинский номер 056.
я позвонила туда со своего УКРАИНСКОГО финансового номера (находясь в руоминге).там прослушала автоответчик и в итоге машина сообщила мне. что подтвердить
карту я не могу так как этот номер не является финансовым. в итоге зря потратила время, нервы, деньги. Решить проблему с операторами по мессенджерам. через приват 24
невозможно, так как они говорят 3−4 заученных предложения, предлагают снова позвонить на 056, или что мой номер неправильно определился автоответчиком.
А что толку звонить если какой то человек внес в машину неправильную информацию, или номер определяется неправильно! Выйти на более компетентных людей чем операторы
невозможно, нет таких опций в привате!
По этой же причине раннее приват банк вынудил меня заполнять форму W-9 из местной налоговой (опять же из-за того что мой финансовый номер якобы не украинский).
Короче если в привате вас запишут в верблюды, то у вас нету метода убедить их что вы не верблюд. Интересно почему актуализацию через мессенджер с оператором я могу
сделать в реальном времени, а подтвердить карту я должна в автответчике? Такое впечатление что приват банк стремится максимально усложнить жизнь своим клиентам и заодно дать заработать мобильным операторам и укртелекому.
14 марта 2021, 11:40
Для оформлення віртуальної картки та її активації достатньо зробити декілька кліків в Приват24 та отримати повідомлення з ПІН-кодом. Після цього карткою можна користуватись, як і звичайною пластиковою.
У вашому випадку додаткове підтвердження могло знадобитись при проведенні операції, такої як переказ коштів, котрий система визначила ризиковим. Щоб впевнитись в тому, що саме клієнт, а не третя особа, здійснює операцію, іноді виникає потреба додатково її підтвердити.
Необхідність підтвердження платежу є мірою направленою виключно на те, щоб вберегти ваші кошти від шахраїв.
mikePro 14 марта 2021, 0:11
Я являюсь клиентом Приватбанка уже больше 7 лет все это время активно использовал карту и даже открыл счет ФОПа в вашем банке, но спустя 8 месяцев работы как ФОП все мои счета были заблокированы без указания каких либо причин, хотя налоги я плачу постоянно и со стороны банка не было запросов на подтверждение каких-либо транзакций. Все менеджеры с которыми я общался (а это 4 человека) давали разную информацию. Первый говорил что возможно это технический сбой и счет будет разблокирован, дальше менеджеры ссылались на статью 1074 (но при этом никаких судебных постановлений нет) и тоже говорили что счета в данный момент проверяются, но последний менеджер сказал что счета заблокированы без возможности разблокирования вообще и можно только оформить запрос на перевод средств в другой банк. Я конечно воспользуюсь советом и сменю банк в котором обслуживаюсь, но сама ситуация мягко говоря очень неприятная так как по факту на не определенный промежуток времени я остался без каких либо средств для жизни.
14 марта 2021, 11:13
На жаль, даних вказаних у відгуку недостатньо, щоб ми могли вас ідентифікувати та перевірити інформацію за ситуацією. Щоб розібратись в питанні детальніше, йдемо в приватні повідомлення.
ktvtdtrlf 13 марта 2021, 23:09
Столкнулся с проблемой блокировки моих счетов, якобы в связи с тем, что алгоритм определил меня как резидента США. Сделал он это из-за того, что интернациональный код моего телефонного номера — +1. Почему-то алгоритм не взял в учет то, что +1 — интернациональный код не только США, а еще и Канады и Доминиканы. Пришлось пройти через 5, если не больше операторов поддержки, пока не дошел до Саида, который профессионально и адекватно оценил ситуацию — проверил мои транзакции, подтвердил информацию о номере телефонна, и пришел к выводу, что я действительно не являюсь резидентом США по списку разных критериев. Огромное спасибо и будущих успехов Саиду, который оперативно решил проблему, которую с другими агентами поддержки я пытался решить уже больше, чем два месяца.
14 марта 2021, 11:10
Перепрошуємо, що вирішення питання потребувало від вас додаткових дій.
Ми завжди на зв'язку та готові допомогти в будь-якому питанні. Можете на нас розраховувати.
Александр Сухиненко 13 марта 2021, 18:56
Новая именная карта. Первые пару месяцев не использовал PayPass, когда начал пользоваться оказалось что он не рабочий, через время заработал сам, отработал 2 недели и опять пей пасс помер.
Перевыпуск именной карты, по информации тех поддержки, платный.
Мне не жалко этой суммы, съездить в банк и то дороже. Я понимаю платный перевыпуск испорченной карты или утерянной, но платный перевыпуск изначально бракованной карты — это уже слишком. Купи карту — крутни рулетку и узнай рабочая она или нет.
Вообщем ПриватБанк не предоставляет гарантию на свои товары оказывается.
Зато Платинуовую карты предлагают. Сначала бы обычные именные нормально работали.
14 марта 2021, 11:06
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та розібратись в ситуації детальніше.
vikitory 13 марта 2021, 15:17
Являюсь очень старым клиентом Привата. Лет 15 как минимум. Когда банк был частным — порядка было больше! Как зашло государство — стали периодически вылезать какие-то косяки. Сегодня обозначился очередной. Я внезапно обратила внимание, что мне не начисляют проценты на пенсионную карту. Проверила у мужа — есть начисления, проверила у мамы — есть начисления. Написала в техподдержку с вопросом — Ребята, что за дела? Куда проценты пропали? На что мне ответили, что ТЕПЕРЬ нужно согласие пенсионера, чтобы ему выплачивали проценты! О как! У нас пенсионеры все такие миллионеры, что они видимо массово возражают о получении хоть и копеек, но дополнительных в виде процентов по вкладу. Ребята, вы получаете мою пенсию все эти самые 15+ лет согласно заключенному договору, где я все свои согласия и подписывала! А про необходимость нового меня как-то забыли проинформировать. Короче, служба поддержки объяснила где и как активировать выплату процентов, ну и, как обычно, они очень сожалеют. Я не получала проценты 2 года и 2 месяца, мне их сожаления теперь на хлеб намазать? Пусть там и сумма не Бог весть какая и тем не менее… Если бы не доплатил 3 копейки по кредиту, то уже бы 100500 раз напомнили, а в обратной ситуации никому ничего не надо. Кроме наших денег!
13 марта 2021, 16:36
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
Au250657 13 марта 2021, 13:19
Очень помогла Катерина из Днепра. Внимательная, терпеливая. Хороший специалист. Дай Бог ей всего хорошего.
13 марта 2021, 14:05
Минфин
Ответ администратора
16 марта 2021, 9:03
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 16.03.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
17 грудня 2020 року з моєї карти Приватбанку, було знято 5 платежів, які я не підтверджувала, а ні відправляла. Не знаю яким чином вони були зняті, але ввечері я побачила, що моїх коштів немає. Я відразу зателефонувала до банку, щоб повідомити про те, що сталося. Дівчина була дуже ввічливою, відразу заблокувала мою карту, оформила заявки на повернення моїх коштів, яких було знято майже 4000 грн і запропонувала, щоб я оформила нову карту, для того, щоб в майбутньому знову таке не трапилось.
І так, Я дуже багато разів телефонувала в банк, щоб дізнатися чи будуть повернені мої кошти. Чесно скажу, Я і не надіялась, що вони повернуться, але дякую банку, вони повернулись в березні. Защо, Я щиро вдячна Приватбанку.
13 марта 2021, 13:34
Эдуард Старосельский 13 марта 2021, 0:55
Хотел оставить отзыв в гугле. Но не смог, пишет что я не в аккаунте, предлагает перейти и обрыв, дальше все по кругу. Специально сделали, потому что оценка уже 3. Скоро вообще перестанут люди пользоваться приватбанком. Отделение просто оторви и выкинь, сидят мямлят очередь километр, а самое главное что гонят людей на улицу, а там ветер ПРОНИЗУЮЩИЙ!!! СНЕГ!!! СОБАКУ НА УЛИЦУ НЕ ВЫГОНЕШЬ. Встал возле двери стою один, как давай возмущается что тут стоять нельзя, идите на улицу там стойте. Мне вообще не хочется больше в это отделение ходить.
13 марта 2021, 10:46
Нам дуже шкода, що у вас склалась негативна думка про банк.
Зазначимо, що банк не може впливати на роботу Google Maps через те, що даний сервіс належить іншій компанії.
Банк піклується про здоров'я як своїх клієнтів так і співробітників та надає можливість здійснення майже всіх операцій віддалено за допомогою Приват24, терміналів та банкоматів, а також служби підтримки банку.
Що ж стосується зауваження про кількість людей у приміщенні, дана ситуація викликана діючим законодавством, згідно з яким обмежується кількість людей, що може обслуговуватись у відділенні одночасно.
Nikolayy11 12 марта 2021, 22:51
Собственно говоря я держу тут депозит (что уже страшно, депозит большой) являюсь вип клиентом приват банка, человек я далеко не молодой, но в интеренете могу платить еще.
И так не так давно я делал оплату в интернете где-то пол месяца назад, значит потдверждаю все как нужно, и тут бац бац, приват банк всегда на страже, блокирует платеж говорит спасем тебя от мошенников, пишу в чем дело собственно, на что получаю ответ пройти селфи верификацию, ясное дело отказался, хорошо что это был день, пошел в банк сняли ограничения.

Что же вы спросите будет дальше?

Как же они з**** своей актулизацией данных задолбали…
Опять я делаю платеж, и что вы думаете??? Верно опять заблокировали в целях безопасноти как бы… Говорю оператору вы че там офигели? На что получаю ответ: доброго вечера. (21.47) я бурно отвечаю там говорю о проблеме даю все данные… Думаете меня кто-то слышал?
21.52 Декилька хвилин будь ласка.
Ну ок подождем.
проходит 12 минут пишу оператор ты где?

22.04 Для виришення питання мени потрибно декилька хвилин.

Уже начинаю конкретно психовать

22:16 Доброго вечеро ««««» (да да он походу порнуху смотрел) потом смотрю редактирует сообщения на декилька хвилин будь ласка.

22:30 Зараз пидвищення навантажности на операторов чекайте будь ласка (при том это у них на постоянной основе)
Потом уже кидает запрос для введения информации обо мне что я собственно делаю… И как вы думаете что???
ДААААА пройдите селфи верификацию, я думал конечно отправить ему верификацию 18+ но потом передумал, говорю я не могу пройти
верификацию на что получаю ответ кукуйте до понедельника)

Собственно говоря если платите в интернете будь-те готовы бегать в банк каждые 2 недели что бы вам разблокировали платежку) вот так вот)

Вот вам наглядный пример кто такой и что такой приват банк, не важно вип клиент с золотой картой или нет, отношения как у быков.
13 марта 2021, 10:28
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією.
ПриватБанк піклується про безпеку коштів клієнтів та, для уникнення можливих дій зі сторони шахраїв, банком може здійснюватись додаткова перевірка при здійсненні переказів
З метою забезпечення безпеки ваших платежів в мережі і захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі он-лайн.
Вибірково ваші платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками.
Нами буде проведено роботу зі співробітником, щоб надалі а ні ви, а ні інші наші клієнти не стикались з подібними ситуаціями.
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
Lena17 12 марта 2021, 20:19
Снимала в отделении банка перевод в валюте $ сумму пересчитала особо не рассматривая каждую купюру отдельно. Пришла через пару дней в это же отделение сделать обмен на гривны касир отказался принемать купюру говоря что она в пятнах. Тоесть подсунули не ходовую купюру. Я вам такую дать не могла. Спасибо влитела на здаче в ветхую валюту на 400 грн.
13 марта 2021, 9:38
Добрий ранок!
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Перед тим, як видати купюри клієнту, вона проходить перевірку на спеціальних пристроях у касі перерахунку, через що банком не може бути видана клієнту банкнота, що не приймається фінансовими установами.
Зазначимо, що критерієм для прийому є стан купюри: ступінь забруднення, наявність надривів, збереження елементів захисту та інше.
Так як касир несе матеріальну відповідальність за прийняті купюри, то він приймає тільки ті купюри, в платіжності яких він впевнений.
Smv89 12 марта 2021, 16:39
Перевёл деньги с карты ключ на старый, заблокированный счёт. Помогли оперативно! Почувствовал огромную заботу о клиентах!
12 марта 2021, 18:03
Раді, що ваше питання було успішно вирішено. Раптом що – ми поруч цілодобово :)
KravtsovUrii 12 марта 2021, 16:38
20 лютого, 16:07 я со своей почты 6zhff@ukr.net отправл в ПБ зявление и комплект документов на оспаривание платежей (чарджбек). Заявление было направленно на эл. почту банка: chargeback@privatbank.ua. В письме я просил принять мое обращение и ответным письмом сообщить мне номер который банк присвоил моему обращению. Однако в ответ от Банка ничего не поступило. После чего с той же эл. почты я направил в банк еще 2 письма 4 и 11 марта с просьбой предоставить мне номер присвоенный моему обращению. Ни на одно из своих писем я не получил никакого ответа от банка. Верно ли я понимаю что банк игнорирует обращения на эл почту chargeback@privatbank.ua?
12 марта 2021, 18:01
З метою уникнення розголошення банківської таємниці, оскільки ваша поштова адреса не зареєстрована в нашому банку, інформація фінансового характеру по ній не може бути надана.
Для ідентифікації та уточнення інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.
pb.ua/chat
PobNa 12 марта 2021, 16:17
Хочу поділитись з майбутніми та теперішніми користувачами данного банку відгуком, щоб заздалегідь розуміли, які проблеми можуть очікувати при отримуванні спадщини! Якщо Ваші батьки чи Ви залишаєте кошти, щоб могли отримати спадкоємці, задумайтесь!
Помер мій тато, на спадщину залишилось декілька депозитів в різних (!) банках, в Приватбанку також є депозит, але «Дитяча копилка», яку має отримати вже мій син, його онук. Так от, коли нотаріус дала запити для мене по іншим банкам, на протязі 2-х тижнів я вже оформила все, отримала і забула. Син теж звернувся до нотаріуса з данним депозитом у Приватбанку (дитина дуже сподівалась теж вкластись в ці терміни і оплатити собі навчання в університеті).Але тут почалось «мовчання ягнят». 01.02 відправили запит…1.5 місяці ТИШІ У ВІДПОВІДЬ! В мене нема слів, щоб висловити обурення! Це не обслуговування, це жах! В жодному банку (і це підтверджують нотаріуси) нема такого хаосу і такої неповаги до клієнтів! Пробачте, але відчуття, що запит іде пішки і несе його нам сам голова! Зі слів нотаріусів, від данного банку можна очікувати по півроку відповіді!? ЦЕ ВИ ВВАЖАЄТЕ ОБСЛУГОВУВАННЯМ?
Справжні емоції висловлювати не буду, бо цензура не пропустить та і виховання не дозволить!
АЛЕ, МОЖЛИВО, ПОПЕРЕДЖУ ІНШИХ ЗАДУМАТИСЬ, ХОЧЕ ВІН, ЩОБ ЙОГО РОДИЧІ КОЛИСЬ МАЛИ ТАКИЙ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ЧИ НІ!?
Дякую!
P. S. І так, знаю, що будете питати номер договору і т.д. Без питань! ТРИМАЙТЕ! «КОПИЛКА ДІТЯМ» №SAMDN10000011739993.
Вже хочеться просто з посмішкою розчарування поспостерігати за «швидкісною реакцією» на данну ситуацію!
12 марта 2021, 18:00
Звернулись в особистому повідомленні, щоб детальніше розібратись в ситуації.
odessit107 12 марта 2021, 16:15
Отделение по адресу: Одесса, ул. Космонавтов, 23/1
На вашем сайте уже были жалобы клиентов на несанкционированное списание средств с карт. Банк обещал разобраться. Так вот, хочу довести до клиентов банка, что ничего не изменилось.
За декабрь 2020, январь, февраль 2021 года с моей карты были списаны три платежа на общую сумму 1224 гривны.
Фигурирует та же компания Pin — komunal, Kiev («Коммунальные услуги и аварийно — спасательные работы»). И опять же отделение по адресу гор. Одесса, Космонавтов, 32.
Воровство маскируют под видом регулярных платежей!
Лучше вообще отказаться от услуги «Регулярные платежи». Деньги будут целее.
Видимо, работники банка нашли легкий способ подзаработать в наши нелегкие времена.
12 марта 2021, 17:46
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Дозвольте зазначити, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
В подібних випадках ми рекомендуємо заблокувати картку та перевипустити її.
Якщо ви не підтверджуєте операції по картці, за вашим зверненням в підтримку ми можемо сформувати запит на опротестування даних операцій та направити його в міжнародну платіжну систему.
Светлана Меркулова 12 марта 2021, 12:39
Я стала жертвою он-лайн шахрайства. В соцмережі Instagram придбала товар та оплатила карткою Приватбанку. Продавець зник, контактів нема, профіль почищений. Звернулася за допомогою до он-лайн консультанта банку, яка оперативно проконсультувала про подальші дії, допомогла сформувати лист _звернення до поліції
12 марта 2021, 14:08
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії.
Ольга Кудлай 11 марта 2021, 23:08
Мошенница ОЛХ, Крошко Марина Витальевна, карта Приватбанка 4149 4993 7138 7885, тел. 0967037697, не высылает товар, блокирует, на звонки не отвечает; продаёт кастрюли, ковры, сковородки, косметику. Будьте осторожны!!!
12 марта 2021, 10:27
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій, ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.
Svieta Tretiak 11 марта 2021, 21:52
Я перебуваю за кордоном і мала проблеми зі входом в Приват24 (моя сік-карта заблокована).Пан Андрій швидко владнав справу! Я дуже задоволена! ДЯКУЮ!
12 марта 2021, 10:27
ElenaPetrovna 11 марта 2021, 19:37
Делала оплату комуналки и прошла оплата 2 раза, так как приват 24 выдал ошибку. Мне сказали жди 45 дней!!!
клааааас
А когда я спросила надо ли заказывать сумму при снятии денег и от какой суммы, то ответ получила от «фанаря»
11 марта 2021, 20:25
Добрий вечір!
За вашим зверненням, ми вже сформували запит на опротестування операції. За результатом його обробки ми вас додатково проінформуємо. Просимо запастися терпінням, так як процедура проводиться за правилами та регламентом міжнародної платіжної системи.
Сподіваємося на ваше розуміння.
Також, ми проаналізуємо ваше звернення в підтримку та по результату вас проінформуємо.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝