MykolaA 29 июля 2021, 7:28
Отделение по адресу: Киев, Багговутовская улица, 1
Вчера вечером получил мэйл. Вот копия:
28 июл. 2021 г., 18:35
3000.00UAH Безготівкове зарахування 4*64 18:35 Бал. 78000.00UAH Кред. лiмiт 75000.0UAH
Зашел в ПР24. Вот копия:
18:35 Безготівкове зарахування.
Коментар до платежу: TsMRU Ministerstva yustytsii (m.Kyiv) #UA3630 **** ****
026201645081231 25010100;Zm.dokh.chast.pov.pom.per.kosht.zh (ФИО)IPN (1…0)
Реквизиты получателя полностью мои, но текст латиницей понять сложно.
За что деньги, Зин???
Сразу набрал поддержку. Дозвонился легко, робота обхожу простым заклинанием: «Соедините с оператором»
После 3-его повтора всегда соединяает. Быстрее не удавалось.
Запросил максимально доступную информацию, чтобы определиться кто и за что заплатил.
Оператор (к сожалению не запомнил имя) дополнила реквизиты плательщика и обнаружила,
что «назначение платежа» у нее прописано кирилицей.
Оператор продиктовала мне текст с теми же сокращениями, но украЇнською мовою.
Это дает возможность прочитать назначение платежа.
Проблема «За что деньги, Зин???» чудесным образом решилась.
Спасибо за оперативную помощь.
29 июля 2021, 10:09
Раді, що ваше питання було вирішено. Раптом що – ми поруч цілодобово.
ikmorische 28 июля 2021, 23:24
история о том, как я SWIFT перевод получаю.

начиналось всё с того что я решил вывести деньги из инвестиционной компании через которую инвестирую в зарубежные активы.

В общем оформил SWIFT перевод на вывод денег на валютную карту привата, спокойно себе жду деньги, но уже понимаю что сроки SWIFT перевода подходят к концу, обращаюсь в поддержку чтобы уточнить статус перевода, в ответ мне говорят (к сожалению чат привата не хранит всю историю переписки поэтому некоторые вещи будут моими словами):
— мы не принимаем переводы от Форекс
— Но это не Форекс, — пишу я в ответ. — Это инвестиционная компания предоставляющая брокерские услуги, я могу предоставить договор на обслуживание и регламент работы компании. (в дальнейшем это не запрашивалось)
— Мы обрабатываем информацию, пожалуйста подождите.

ожидание было не долгим, что несомненно плюс, однако дальнейший ответ немного поверг меня в шок:
— Мы не можем принять перевод от инвестиционной компании.
— Но почему, на основании какого закона или нормативного акта вы отказываетесь принять этот перевод? — спросил я пытаясь понять ситуацию. — Предоставьте ссылку!
— Дякую за очікування.
З приводу нормативних актів надаємо посилання-https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0005500−19
8. Клієнти (резиденти та нерезиденти) здійснюють валютні операції (купівлю іноземної валюти, переказ коштів), визначені в пункті 75 розділу VII та цього Положення, через один банк.
— Тоесть что это значит?
— Вы должны были осуществлять SWIFT переводы на инвест счет через наш банк, иначе мы не можем проверит Е-лимиты.

на какое-то время я подумал что я не прав и действительно что-то не так, но почему елимит работает на перевод В страну, а не наружу, я не понял.
позже у меня появилось немного времени почитать о чем же написано по ссылке предоставленной сотрудником банка. и так постановаление НБУ «Про затвердження Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті»:
I. Загальні положення — Пукт 8 на который ссылалась сотрудник:
Клієнти (резиденти та нерезиденти) здійснюють валютні операції (купівлю іноземної валюти, переказ коштів), визначені в пункті 45−1 розділу IV, пункті 75 розділу VII та цього Положення, через один банк. (приведен второй абзац на который была ссылка)

и тут вроде бы да, должно идти всё через 1 банк и никак иначе, но далее начинаем читать ссылки — пункт 45:
«Емітент-резидент, що купує…» — не подходит, я не емитет и ничего не емитирую,
идем дальше 75:
«75. Клієнти-резиденти здійснюють валютні операції з купівлі іноземної валюти/банківських металів та/або переказу з власних рахунків валютних цінностей (іноземної валюти/гривні/банківських металів) за кордон/на поточний рахунок нерезидента в Україні (крім інвестиційного рахунку) "

воу воу воу! кроме инвест счетов?! да как так! оказывается один банк под данную ситуацию не подходит?!

на данные аргументы из нормативно правового акта, на который сама сотрудник банка ссылась я получаю ответ:
— На жаль, якщо інвестиції виводилися не через наш банк, відсутня буде можливість зарахувати вхідний swift-переказ.
-пАчиму? — недоумеваю я!
— Нам нужно проверить Е-Лимит, а мы не можем это сделать если вы переводили деньги не через нас …

о Боги… тоесть если я переводил деньги кудато через банк банкрот — то я никогда не получу свои деньги обратно?) ну не нужно же так…
читаем дальше тоже постановление НБУ и там:
«88−1. Фізичній особі-резиденту дозволяється здійснювати інвестицію за кордон також за участю резидента-інвестиційної фірми, яка діє від свого імені (від імені цієї фізичної особи) за дорученням і за рахунок цієї фізичної особи (далі в цьому розділі — інвестиційна фірма), шляхом переказу коштів в іноземній валюті з власного поточного рахунку такої фізичної особи в банку на поточний рахунок інвестиційної фірми»

воу, тоесть можно не совершать свифт платёж вообще чтобы инвестировать кудато, если у компании есть филиал в нашем государстве? ну если верить НБУ то можно…

Но вопрос о Е-Лимитах не давал покоя девушке, мол:
— Ну не можем мы проверить Е-Лимит (а зачем на ввод денег то???) если вы через нас туда деньги не высылали (так отсылал же, но не свифтом, а на укр счет филиала компании! всё в рамках закона!).

— что делать? — пронеслось в моей голове, — нужно отправить перевод обратно и вывести через другой банк — молнией сверкнула мысль, ведь у других банков таких проблем нет!
«мы работаем согласно законодательства» — вспомнилась цитата из переписки с оператором поддержки. Вот ведь гады в другом банке куда приняли перевод без вопросов!!! ЗАКРЫТЬ ИХ за нарушение ЗАКОНА!

Далее я продолжаю листать постановление НБУ и вижу там следующее:
«97. Банк за умови відповідності поданих резидентом (ініціатором, інвестиційною фірмою) документів (інформації) вимогам законодавства України до проведення Валютної операції надсилає до Національного банку запит в електронному вигляді засобами АІС „Е-ліміти“ для перевірки ліміту клієнта та внесення інформації про Валютну операцію до АІС „Е-ліміти“.»

что? ЧТО? ЧТО?! Банк отсылает запрос в НБУ о Е-Лимитах? а какже свифт переводы через банк, как же один банк на все случаи жизни? как же прямые свифт переводы непосредственно на инвест счет?

О чем мне говорила ваш сотрудник?
В данный момент я ожидаю «Ми сформували запит на надання для Вас відповіді від банку по переказу, будь ласка очікуйте, наші спеціалісти за Вами зв’яжуться.»
«Завжди раді допомогти 😇
Протягом 3−5робочих днів з Вами зв’яжуться фахівці для консультації.»

спасибо… 3−5 рабочих дней чтобы признать таки что вы не правы?

нет, конечно я не изучил всю нормативно правовую базу, да и данное постановление просмотрел по ключевым словам, но то что я там увидел говорит о том, что никакой ОДИН банк или свифт переводы через какой-то банк или Е-Лимиты, которые вы якобы не можете проверить, это всё чушь.

Да и на сайте привата SWIFT: «Срок проведения операции:
от 1 до 3 дней»…
а по факту у вас возникла проблема, может недопонимание, и вы не оповестили меня, я связался с банком узнать статус перевода и получил целую кучу информации которая не соответсвует действительности.
Скажите почему я должен тратить своё врем на выяснение всех этих моментов, когда вы должны были просто принять перевод, оповестить меня о зачислении и всё.
Но уж если вы никак не хотите принимать этот перевод — почему я узнаю это по запросу, а не вы сообщаете мне?
Спасибо.
29 июля 2021, 13:22
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
На жаль, даний платіж не відповідав вимогам його отримання, тому за вашим запитом, банк здійснив поверення переказу.
По відомим причинам, ми не можемо публічно оголосити усі нюанси. Ми написали вам в приватні повідомлення, щоб надати детальну інформацію.
Tania13051992 28 июля 2021, 22:01
Робота ПриватБанку просто жахлива.
Я уже декілька років являюсь ФОПом і маю рахунок в Приватбанку. Постійно надаю всі документи, що підтверджують походження коштів.
Останній раз банк перейшов всі границі. Я як завжди щ ФОПа перекинула кошти на свій рахунок фіз особи, зробила замовлення готівки у доларах. Заявка вперше за всю мою роботу була відхилена, я подала акт і договір в приват 24 для бізнесу, там документи були прийняті і я знову подала заявку на зняття готівки. І знову відмова, я все-таки розібралася з фахівцями і подала документи ще в звичайний приват 24 для фіз осіб, після чого прийшло повідомлення, що документи успішно прийняті і знову отримала відмову в заявці!!!
Повторно намагалася вивідати, що ж від мене хоче банк. Вирішили, що потрібна пояснювальна записка. Я її подала і намагалася дізнатися в оператора, чи все нормально з моїми документами. Як виявилося, оператор не може надати таку інформацію і потрібно знову подавати заявку!
Шановний банк, я маю тижнями вирішувати дане питання?! Фахівці не можуть чітко надати відповідь, які документи потрібні, повідомляють про квитанції оплати податків!!! А у виписці моїй не можна подивитися? Надати інформацію про працівників і офісу, так в мене їх не має, я працюю вдома! Документ про кваліфікацію, так мені вам диплом показати? Так я працюю не по спеціальності, я самоучка!!! То скільки, мене іще будуть кошмарити!!!
Якщо після пояснювальної записки знову заблокують заявку, я буду писати скаргу в Нацбанк на неправомірне блокування мого валютного рахунку!!!
29 июля 2021, 10:58
Вже розглядаємо ваше питання. По результату вам зателефонуємо.
srgzlb 28 июля 2021, 16:30
Покупаешь валюту, а с тебя ещё снимают комиссию 1%. Об этом кассир не предупреждает, я увидел это сам в Приват24.
28 июля 2021, 18:02
Добрий вечір!
Комісія за валютообмін відсутня, саме тому касир при здійсненні такої операції не повідомляє про комісію. Коли ви здійснюєте платіж між своїми картками через Приват24 може стягуватись комісія за сам платіж, незалежно від валюти карток. Радимо ознайомитись з актуальними тарифами на нашому сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
valentinavolga 28 июля 2021, 15:05
Отделение по адресу: Одесса, Греческая площадь, 3/4
В целом банк меня устраивает, но работа умных консультантов не очень. Приходила дважды в отделение греческая ¾. г. Одесса и 2 разных консультанта мне сказали что у них нет в наличии бесплатных карт для выплат, а только с помесячно оплатой, хотя в онлайн поддержке заверили что бесплатные карты у них есть. Но потеря времени на сидение в очереди, поход в другой банк, так как в приват нет бесплатной карты не устроила
28 июля 2021, 17:58
Перепрошуємо за незручності. Звернулись в особистому повідомленні, щоб розібратись в ситуації детальніше.
Marechik 28 июля 2021, 14:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 10/1
30.06 звернувся у відділення для перевипуску картки, так як стара картка розшарувалась і стала непридатна для користування. Після випадку з неприйняттям карти кількома різними банкоматами і терміналами в торговельному центрі, звернувся за номером 3700. Оператор повідомив, що ніяких проблем нема, прийдіть у відділення для перевипуску карти. До кінця дії карти ще три місяці. У відділенні, у випуску картки було відмовлено без пояснення причини, точніше ні працівник відділення, ні оператор гарячої лінії не знають чому мені відмовлено в облуговуванні, нічого конкретного сказати не можуть. Посилаються лише на пункт, що банк не зобов’язаний пояснювати чому так відбулося. На сайті Приватбанку у розділі питання — відповіді є посилання на розділ «Обмеження на проведення банківських операцій» при виникненні подібної ситуації. Але в даному розділі говориться про валютні операції із закордоном на валютні операції 400 000 грн. і більше. Мій рахунок зарплатний і там ніколи не набиралось і восьмої частини цієї суми, не говорячи уже про операції.
Кредитів не брав, в єдиному реєстрі боржників мене немає.
Жахливий банк і ставлення до клієнтів жахливе, якщо ви не хочете опинитись в аналогічній ситуації, не рекомендую мати справ з приватом.
28 июля 2021, 15:21
Питання, щодо можливості подальшого обслуговування та перевипуску картки розгядається профільними фахівціями. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
DuDe123 28 июля 2021, 14:47
Я достатньо давній клієнт ПБ і повністю згоден з авторами позитивних постів — на сьогодні це поки найкращий банк України, про це говорить і його місце на банківському ринку країни, а по різноманітним банківським новітнім сервісам — це просто БОМБА. Дуже боявся, що після націоналізації ПБ буде опускатися до рівня ОщадБанку, але на моє здивування цього не сталося, і, на мою думку, рівень його сервісів навіть підвищився. Зараз важко знайти громадянина України, який не має рахунку і картки ПБ — не мати картки ПБ вважається непристойним. Але я бачу останнім часом рівень ПБ почав знижуватись — чому, наприклад, ліквідований дуже корисний депозит «Стандарт безподатковий», Бонусні нарахування Універсальної картки та інше — для мене це є досить неприємним сигналом.
Чи може представник банку дати відповіді на ці питання?
28 июля 2021, 15:21
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
В нас на сайті є інформація по актуальній лінійці депозитних вкладів, котрі можуть замінити для вас Стандарт безподатковий або нарахування коштів на залишок по картці. Ми не перестанемо розвиватись та радувати наших клієнтів новими сервісами та послугами.
LongName 27 июля 2021, 23:51
Всем привет. Раскрою новые подробности работы привата, для тех кто не в теме читайте мой первый отзыв, я тот кто проиграл 100кк$ в онлан казино. Куда переводил деньги через карту приватбанка.
Так как судебный иск составлен, раскажу как отжигает банк по этому поводу.
После того как я начал собирать инфу меня быстренько заблокировали по закону ПВК/ФТ.Но угловатые чарджбеки которые делает отдел привата еще остались, тоесть я еще якобы клиент и могу требовать. Так я сделал запрос на выписку по расходам из своей карты за последний квартал, она (оооочень долго делалась) и после 7 дней звонков, все таки пришла без 65 операций 450к на счет Joycasino. Limmasol банк их самостоятельно удалил из моей выписки!!! Но благо что часть этого времени у меня осталась со старой которую я раньше делал. Что же банк так скрывает? Неужели правда глаза так колит, что счет компании в оффшоре на Кипре.
Второй эпизод за год со счета ушло 2,87кк грн как бы все официально чеки есть, но вот при запросе в приват банк (куда ушли деньги, кто получатель?)? Банк отвечает оффициальным ответом, мы не знаем, наверно в интернет. Ответ исчерпывающий.
В общем я еще много чего напишу, но на все свое время.
Поэтому уважаемые читатели и гости форума берегите себя и свои финансы от приватбанка!
28 июля 2021, 10:00
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Наші фахівці розглядають ваше звернення, щодо питання повернення коштів на картку.
AlinaBrendak 27 июля 2021, 20:00
По неосторожности стала жертвой мошенников и отправила предоплату на товар, который в итоге не был доставлен, а телефон человека, с которым контактировали, отключили. Обратилась в Приватбанк и мой запрос о возвращении средств был отправлен в службу безопасности банка. Через день перезвонили уже со службы безопасности, уточнить детали и актуален ли запрос. На следующий день перезвонили и сказали, что факт мошенничества подтверждён и в течении суток деньги будут возвращены на карту. К вечеру деньги уже были у меня на карточке. Спасибо за работу и оперативность!
28 июля 2021, 9:59
Швидко, якісно — це все про нас :) Раді були допомогти!
kapustnyk1988 27 июля 2021, 18:51
Я користуюсь послугами банку вже дуже давно, але вибачте вже немає терпіння. 21.06 був повністю заплачений кредит, 01.07 приходить відсотки за користування кредитом. 2-ге декілька років назад з картки було просто вкрадені більше 6-ти тисяч гривень, була написана заява до поліці і подана усна заява до безпеки банку. Через тиждень перезвонили з банку і сказали: ми не несемо відповідальність за втрачені кошти. І ТД…
27 июля 2021, 19:54
Добрий вечір!
Щоб скористатися пільговим періодом, Вам потрібно внести всю суму використаних коштів за минулий місяць в будь-який день до 25 числа поточного місяця.

Пільговий період не діє, якщо раніше Ви з нього вийшли і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами минулого місяця.

Тобто, у разі, якщо Ви не погашаєте до 25 числа суму використаного кредитного ліміту минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю використану суму нараховуються відсотки від дати початку. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї суми. Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів.

Що ж стосується шахрайства, розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

У разі, якщо у вас виникли додаткові питання, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.
Минфин
Ответ администратора
30 июля 2021, 10:58
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 30.07.2021).
Олександр Чорній 27 июля 2021, 14:57
Отделение по адресу: Киев, улица Анны Ахматовой, 5
Сьогодні звернувся у відділення для перевипуску картки, так як у старої закінчується термін придатності. У випуску картки було відмовлено без пояснення причини, точніше ні працівник відділення, ні оператор гарячої лінії не знають чому мені відмовлено в облуговуванні, нічого конкретного сказати не можуть.
Кредитів не брав, в єдиному реєстрі боржників мене немає.
Жахливий банк, якщо ви не хочете опинитись в аналогічній ситуації, не рекомендую мати справ з приватом.
27 июля 2021, 16:06
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
Elena2507 27 июля 2021, 13:24
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 40-Е
При погашении использованной за июнь месяц суммы кредита по карте в разделе моей задолженности светилась сумма 21147 грн. Мной были внесены средства в сумме 21200 грн в льготный период по факту 24.07.21 г. Но не смотря на это 26.07.21 в сообщении о моей задолженности я увидела, что мне насчитан процент за пользование кредитными средствами в сумме 1657, 32 грн. Я пользуюсь услугами банка уже очень длительное время и никогда подобного не было. Если бы в сообщении банкинга Приват 24 стояла сумма погашения которая должна была быть погашена- я бы ее и погасила! Очень для меня неприятная ситуация. И ещё: при обмене Карты голд не сочли нужным предоставить Контакты и закрепить карту за личным менеджером. Обслуживание стало удручающим. Невозможно связаться с физическим лицом, а бот не может быть компетентен. В отделениях ввели обеденные перерывы, которых в этом банке никогда не было. Всегда сотрудники заменяли друг друга, а не закрывали отделение.
27 июля 2021, 15:05
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
Також, сьогодні вам було надіслано контакти персонального менеджера.
Згідно з главою 5, статті 66 КЗпП України — всі співробітники відділень мають право на обідню перерву. Перерва не включається в робочий час. Стандартна тривалість обідньої перерви в банку — 1 година.
При цьому, ви можете здійснити більшість операцій банківського обслуговування віддалено за допомогою Приват24, банкоматів, терміналів, або ж нашої служби підтримки.
svau 27 июля 2021, 9:32
После последней оплаты на карте оставалось 1417,88 грн. Но в остатке карты 342,99грн находится По карте произошло списание в размере 1074.89грн Приватбанк вразумительно не может пояснить куда списалась указанная сумма.
27 июля 2021, 10:42
Добрий ранок!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб розібратись в ситуації детальніше.
Granle74 26 июля 2021, 22:51
Ситуація 1: не можливо отримати в касі розмінну монету
Ситуація 2: повідомлення з банку «актуалізуйте данні по дитині» треба надати індифікаційний код. Питання 1- ми його надали при отриманні картки

Питання 2- як надати??? Чому я повинен їхати в банк (це райцентр я згаю пів дня, черга на вулиці завжди) де ця діджиталізація? Заходжу за допомогою так званого Голд клубу, там тільки автомат, вибір, або їдьте в банк, або встановіть дитині Приват24 (перший клас). Я не хочу дитині встановлювати Приват24, їй і так дзвонять усілякі спілки. Чьому я не можу відправити зі свого Приват24??? Навіщо ви мені присилаєте попередження? Присилайте тоді дитині, якщо вважаєте її дорослою.
Чим далі тим гірше. Перевів гроші з дитячих карток, блокуйте. Відкрию картки в іншому банку. «Дякую» банку за більш ніж 20 рів ну співпрацю. Звів використання до мінімуму.
27 июля 2021, 10:57
Послуга розмінної монети доступна клієнтам, що користуються послугами інкасації.
Що ж стосується актуалізації даних, вам не обов'язково звертатись до відділення. При відсутності акаунту дитини ви можете надати ІПН, як робили це раніше, звернувшись до підтримки банку в чат за посиланням: https://pb.ua/chat
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.
boris22 26 июля 2021, 22:44
при оплате коммунальных услуг с сайта города картой ощада через сайт https://next.privat24.ua/, после ввода всех данных, на этапе получения смс пишет «карта не поддерживает 3ds»
27 июля 2021, 10:24
В даному випадку ви можете скористатися альтернативними сервісами банку емітента картки або ж оплатити послуги в Приват24 з картки нашого банку.
yulya22008 26 июля 2021, 22:31
Дякую ПриватБанк за якість і швидкість обслуговування, за чуйність та обізнаність співробітників, за роботу 24/7 і відповіді на питання 24/7. Ваша робота надає впевненості.
27 июля 2021, 9:40
Добрий ранок!
Дякуємо вам за відгук.
Швидко, якісно — це все про нас :) Раді були допомогти!
Минфин
Ответ администратора
29 июля 2021, 10:59
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 29.07.2021).
Devastation 26 июля 2021, 18:45
Новая ситуация продолжающаяся из ситуации, отписанной раннее по этой сылке

Сегодня мы наскребли деньги и оформили так-и доверенность. (очень поразило что услуга выезда стоит 200 грн, а стоимость проезда — дополнительная оплата сверх стоимости услуги).
Как мне говорили по 3700- оформляете доверенность, и в любом отделении банка разблокируют карточки. Я в г. Одессе зашёл в отделение по ул. Тираспольская.Дал девочке доверенность, оба паспорта и карточки. Девочка у меня спросила о причине блокировки и я сказал что мне самому любопытно.(только мне любопытно о причине блокировки без уведомления, но я умолчал).Девочка ушла к руководителю, вернулась, смотрит МНЕ в лицо и говорит
-«ваш родственник позвонил и сказал что карточки украдены»
Я смотрю родственника больше 1,5 года, каждый день с ней 24 часа в сутки, телефон украли в больнице те же 1,5 года назад, а мне какая то девочка в пол метре от меня сидит и смотрит в глаза и нагло ПИ*ДИТ. Я сдержался, попросил повторить, но достал телефон и включил видеозапись. Она повторила свои слова, и после короткого объяснения ей о том, что она мне пи*дит, она ушла от темы и сказала что карточки разблокировать НЕВОЗМОЖНО. Нужны новые. А затем она мне говорит.
-«а вы являетесь клиентом банка?»
я говорю что не являюсь и тут она мне заявляет что карточку нужно новую с моими данными. Я говорю что я не клиент банка, я доверенное лицо и пришёл сюда не для того, чтобы становиться клиентом банка, а ответ получил
-«тогда вы ничего не получите»
То есть, моему родственнику заблокировали карточки по причине того, что она не ходит и не могла пройти ежегодную авторизацию, но чтобы в суде съехать с ситуации о том, что банк обязан был уведомить — банк решил создать ситуацию где банк имеет право блокировать без уведомления. Но и тут банк обосрался — если позвонить на номер телефона родственника, украденный, то прозвучит фраза «цей номер не э дiйсний».
На просьбу позвать руководителя меня отправили в соседний кабинет. Ну я пошёл, с включённой камерой своего старого телефона
В дальнейшем руководитель банка Боровская Юлия Васильевна (не знаю разрешено ли писать личные данные) требует от меня прекратить видеосъёмку и вызывает службу охраны. Приезжают два, *** , быка. Один хороший коп, а второй плохой коп и начинают мне нагнетать страх, давать советы и просто проявляться своё недовольство. Второй бык сказал
-«как хорошо, что твой родственник дожил до этих лет с таким то внуком»
Или это была специальная провокация, чтобы я дал ему по рылу и меня запаковали на законных основаниях, либо он чувствует себя бессмертным — я не знаю.
Первый же задавал тупые вопросы о том, как банк узнает что я доверенное лицо? что банку нужны мои данные в реестре банка именно для этого. А на мои слова «вот доверенность, вот паспорт — вот посмотрят и узнают» крутил рылом. Затем пытался давать мне советы, а на вопрос является ли он юристом и имеет ли он юр. образование — ответ дал отрицательный. Так же он рассказывал что банк — это не общественное место, а на мой вопрос «а где же здесь контрольно-пропускной пункт?» он снова заглох.
В дальнейшем они втроём мне начали рассказывать «вот если бы вы пришли по человечески то всё было бы иначе». Я по человечески уже запарился, и мне интересно — если бы и сейчас было по человечески, то меня бы не пытались делать клиентом банка? Бред.
На отказ от удаления видео решили вызвать полицию, около часа ждали — так и не приехали. Видимо полицией запугивали, так как я был абсолютно лоялен в вызове полиции, они бы и от меня получили заявление.
Руководитель отдела на вопрос о том на каких основаниях я должен становиться клиентом банка сказала, что это правила банка и нам нужны ваши данные.
Время близилось к вечеру (то есть сейчас 18:06) и мне нужно было возвращаться кормить родственника. Я сам позвонил в бесплатную правовую 0800213103 (моё обращение записано) и уточнил про блокировку и про требования банка сделать меня клиентом, ну и про видеозапись. Ответ в правовой был прост — пусть вам назовут законные причины о том, почему доверенное лицо обязан становится клиентом банка. Я сразу задал этот вопрос руководителю отделения, сидящей передо мной и она сразу поспешила ответить
-«я не обязана давать вам такую информацию, вот пишите заявление и получите ответ в письменном виде. Или звоните на горячую линию»
Примечательно тут две вещи, первая — минутами раннее она очень охотно рассказывала о причине передачи моих данных (я так то и не против, но чисто для проверки и без фотографирования, но против быть клиентом), а как дошло до конкретных законных вопросов, так сразу ретировалась. Вторая примечательная вещь — сегодня банк на моё имя прислал заказное письмо, где говорит что я третье лицо и банк не имеет права передавать какие либо данные. К чему было это письмо, учитывая уже 1,5 месяца беготни, заявлений в банке, обращений на 3700, обращения на горячую 1545 я так и не понял.
Что касается съёмки — правовая сказала что внутри банков снимать нельзя без согласия, типа на камеру я запишу расположения камер. Смешно, так как мне ничего не мешает зайти в банк и просто запомнить места камер.
Кучу раз банк слал и в очередной раз отправляет писать заявления, чтобы снова ждать неделями, а инвалид первой группы всё ещё без своей законной пенсии и соц.помощи.
Звонил на горячую линию узнать о причинах этого идиотизма и там мне так же сказали что «у нас такие правила» а законных статей не упоминают, так же говорят пойти и написать заявление.
Я, как доверенное лицо, которая нельзя послать сославшись на третье лицо, мог просто поставить банк перед фактом что банк заблокировал доступ инвалиду к средствам, без уведомления и клиент требует разблокировать. Клиента не волнуют причины, а третье лицо просто доводит до информации банк. И банк пусть разблокирует или заказывает новые карты — не важно, но карты пришлют почтой или сотрудником банка — мог я так поступить?
В общем, сейчас уже делать нечего. Смотрите — банк слал когда я был третьим лицом, банк слал на горячей линии, банк слал и через обращение горячей линии. Теперь банк шлёт даже доверенное лицо. (регистрационный номер доверенности 52444679, номер «вытягу» 45206186) Шлёт он в отделении банка, шлёт он доверенное лицо и по горячей линии банка. Если больше жаловаться некуда, то нам остаётся только обращение в суд. И завтра я иду в приморский районный суд города Одессы.
26 июля 2021, 20:21
Довірена особа і довіритель мають бути ідентифіковані в банку відповідно до програми ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів банку.
Банки не можуть обслуговувати клієнтів, якщо в базі заповнені не всі їх дані.
Такі вимоги декларує Постанова НБУ №65 від 19.05.2020 Про затвердження Положення ´Про здійснення банками фінансового моніторингу´.
Anton8113 26 июля 2021, 16:33
Отделение по адресу: Днепр, ул. Калиновая, 72
Благодаря помощи консультанта был закрыт счет. Уточнение — счет с ненулевым балансом, который по их же правилам не может быть закрыт.
Такая же девочка — консультант сказала — извините, сделать ничего не можем. Закажите еще одну именную золотую карту за 150 грн.
Банк категорически никому не советую по любым вопросам!
26 июля 2021, 16:55
Бачимо, що раніше ваше питання було детально розглянуто банком та проведено зворотній зв`язок в телефонному режимі. Вам було надано актуальну інформацію.
Провини у консультації немає, оскільки не за порадою працівника ви провели закриття карти.
Відновити дію договору не є можливим, рекомендовано відкривати нову картку.
roksanna 26 июля 2021, 16:17
Пополняла в Киеве через терминал на карту 377 гривен. 200 положила, терминал съел их, и в сумочку за оствашейся суммой, немного замешкалась, голову поднимаю — а уже темный экран. включаю экран, а все обновилось. 200 гривен — нету, съел, не подавился. я пополнила снова на 377 гривен и позвонила в службу поддержки. от терминала не отходила. в службе ответили, что 200 гривен на счет не поступили и что мне их вернут на телефонный номер. Потом пришла смс, что вернут от 24х до 14 дней. и на след день сообщение, что ничего не вернут, тк у них нет доказательств. моя заявка от 16.07.2021
номер заявки 22545772. терминал TS212415. ответ Привата «на жаль, факт збою за вашою заявкою не підтверджено». Как мне вернуть 200 гривен?
26 июля 2021, 16:51
Операцію було успішно проведено. З питання повернення необхідно звертатись до отримувача.
У разі виникнення додаткових питань, будемо раді допомогти в особистому повідомленні.
shapovalov220 26 июля 2021, 11:49
Впервые столкнулся с этим, когда хотел открыть счет для только что зарегистрированного предприятия. Казалось бы, не должно быть никаких проблем и на сайте приват банка пишут о том, как это легко и просто, чуть ли не нажатием одной кнопки. Но не тут то было. Приват потребовал:
— Опис бізнесу, з визначенням змісту та мети діяльності, та іншу інформацію, яка визначає характер майбутньої діяльності.
— Підтвердження кваліфікації особи, що надає послуги відповідно до виду послуг.
— Строк у бізнесі (засновника новоствореного підприємства/перелік пов’язаних компаній, вид їхньої діяльності)
— Перелік основних приміщень (складських, офісних та інше)
— Логістичне супроводження бізнесу
— Документи, що підтверджують прозорість ведення майбутнього бізнесу (договори оренди, договори на поставки, ліцензії, акти про надання послуг)

Отдельно доставляет, что договора и акты должны быть у компании, которая еще не успела открыть расчетный счет. Да и вообще, что это за дичь, при том, что на сайте написано «минимальный пакет документов». Но в привате есть отдел финмониторинга и там работают очень *** сотрудники. Потеряв неделю времени, махнул рукой и за полчаса открыл счет в ПУМБе.
Прошло некоторое время, деятельность пошла, обросли документами, вопрос открытия счета в привате встал снова, по причине простоты регистрации квалифицированного ЕЦП, а также, относительно недорогой стоимости банковской гарантии для участия в электронных торгах (у нас строительно-ремонтные работы).
Мы уже как бы в курсе этого маразма с фин мониторингом, дали сразу ссылку на тендер, в котором участвуем на prozorro, там куча наших документов, всё в открытом доступе. И угадайте что? Пошла вторая неделя, документы даем уже по третьему разу. Недостаточно подтверждаем прозрачность ведения бизнеса.
Хочется спросить, вы там вообще адекватные? Впервые вижу такое. Из-за сотрудников банк теряет клиентов на ровном месте.
26 июля 2021, 13:15
Згідно із Законами України № 2121-IIIБ та № 1702-VII, а також Постановами НБУ № 351 та № 417 усі банки повинні отримувати й підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. До таких відомостей належать: дані про структуру власності й кінцевих бенефіціарів, фінансова звітність, додаткова інформація про діяльність підприємства.
Необхідно надати розгорнутий опис бізнесу, з визначенням:
— виду послуг (конкретизувати), змісту і мети діяльності,
— позиції на ринку,
— наявності / відсутності штату найманих працівників,
— основних джерел і обсягів надходження коштів та подальшої реалізації набутих / вироблених послуг,
— перелік основних промислових (або торгових, складських) приміщень / потужностей,
— надати договір, акти про надання послуг,
— надати документ, що підтверджує кваліфікацію особи, яка надає послуги відповідно до виду послуг;
— іншу інформацію, яка визначає характер майбутньої діяльності.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝