Va608 24 сентября 2021, 13:10
Маю в банку зарплатний проект, дуже зручно купувати квитки, швидка заміна карти в разі потреби, швидкі перекази та розрахунки.
З мінусів — важкувато передбачити характер дій банку. В мене, наприклад, зникла оплата частинами. Куди зникла і чи можна нею користуватися — це тепер хоч до «баби Ванги» звертайся. Банк не присилає повідомлення про те, що відбувається; дії банка це завжди сюрприз, який важко якось передбачити.
24 сентября 2021, 14:08
Розмір ліміту, який встановлюється банком по сервісу «Оплата частинами», формується на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників.
Активно користуйтеся послугами банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що ліміт за послугою збільшений і ви зможете ним скористатися.
mivgolga 24 сентября 2021, 12:42
Стара версія тепер не працює, закидає на нову «оновлену», але в новій відсутня можливість кидати платежі в кошик, треба зразу платити з картки. Подзвонила на гарячу лінію, сказали, що масово скаржаться на дану проблему, програмісти вирішують, але точний час не можуть сказати коли це буде, порекомендували не кидати в кошик, а зразу сплачувати, або набирати платежі в терміналі.Тобто я повинна піти у відділення покласти гроші на картку, прийти додому сплатити платежі, потім сходить ще раз у відділення і роздрукувать кивтанції, або другий варіант піти у відділення зависнуть біля термінала хвилин на 40 для того щоб поповнити картку, набрати 15−20 платежів і роздрукувать квитанції.Просто «чудове«рішення в сучасних ковідних умовах. Просто перейшла на інший банк.
Yaroslsav77 24 сентября 2021, 2:50
Добрий вечір. З банку не передзвонили. Самостійно самі собі вирішили питання. Картку не можу отримати. Банк не раджу…
24 сентября 2021, 9:34
Можливість обслуговування відновлено. Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності.
Являюсь клиентом Приват банка очень продолжительное время и меня всегда все устраивало. Но случился один неприятный инцидент… У меня есть зарплатная карта, соц. пенсионная и кредитная, которую я постоянно хотела закрыть, так как не было необходимости в ее использовании. Но сотрудники этого не делали, а продолжали навязывать услугу. В общем, кредитная карта у меня лежала без дела и не была даже активирована. Но вот 17 августа мне резко блокируют мобильный номер телефона, без объяснения причин. 18 августа я поехала в Вели́кую Алекса́ндровку (Великоалександровского района Херсонской области) для его восстановления, но мне отказали. Поэтому, пришлось покупать новую сим-карту. Зашла в отделение банка, чтобы привязать новый номер телефона к картам. Сотрудники все оперативно сделали. Но вот 23 сентября я приехала в отделение банка пгт. Нововоронцовка для закрытия услуги Скарбнычка и кредитной карты, так как организация в которой я работала реорганизуется. И, случайным образом, узнаю, что с кредитки списано 12760 грн как раз 17 августа!!! Меня об списании средств никто не уведомил! Как это произошло, если не активированная кредитная карта находится дома. Как произошла авторизация? В отделении сказали, что были куплены билеты на 6−8 человек. На какой вид транспорта и куда направлялись эти люди также не дали информацию! Ну и соответственно схемы транзакции мне никто не предоставил! Мало того, не захотели принимать от меня заявление, чтобы разобраться в этой ситуации! Это как такое возможно??? Правда, банк пообещал предоставить вытяг на период расследования «Остановление начисяение процентов на кредитную линию». В полицию также написала заявление, приняли, но ничего не обещают…
24 сентября 2021, 10:01
Оплата здійснювалась з введенням реквізитів картки та підтвердженням з фінансового номеру телефону.
Інформування про рух коштів здійснюється за обраним каналом (SMS/Email/Приват24/Viberbot).
Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів. Інформація по рахунках, рух коштів завжди доступні в особистому кабінеті Приват24 https://www.privat24.ua/
Для ідентифікації і уточнення інформації по білетам ви можете звернутись в наш чат на сайті банку, або в мобільному застосунку.
В зазначеній ситуації, для проведення розслідування за фактом шахрайства, ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
ViniW 23 сентября 2021, 20:24
Добрый день! Начну с хорошего — всегда был доволен работой Приватбанка (удобство приложений как веб, так и на мобильные устройства, быстрое реагирование на возникшие вопросы). Но сегодня столшкнулся с нововведнием по банку ограничение по переводам и получениям между картами в количестве 100 шт в месяц (и это суммарно по всем моим картам в Приватбанке!!!) — это правило они опубликовали официально на сайте. Т. е. получается отправишь ты 100 переводов по 5−10 грн и все — жди следующего месяца — я просто в ступоре — никакой логики в этом ограничении не прослеживается, кроме одной избавиться от клиентов!!! Написал в службу поддержки просьбу увеличить лимит операций, так же указал что готов на любое свое получение или отправку предоставить подтверждающие скрины за что и куда, вопрос не решился. Мало того что данное решение не имеет под собой законодательного обоснования, оно ограничивает право использования моих личных средств. Есть конечно надежда на то что данная негативная ситуация будет доведена до руководства банка и правило по ограничению переводов будет изменено на более гибкое для удобства клиентов — но пока перехожу в другой банк. Очень жаль, мне реально было удобно и комфортно работать с Приватом, но теперь увы.
24 сентября 2021, 11:02
Ліміт щодо надсилання переказів по Україні на картки ПриватБанку встановлено згідно з внутрішніми положеннями банку.
Не більш ніж 100 переказів для зарахування на картки одного клієнта ПриватБанку.
Не більш ніж 100 переказів для надсилання з карток одного клієнта ПриватБанку.
Ліміт може бути знято у разі, якщо ви збираєте кошти на благодійність.
З першого календарного дня місяця ліміт буде знято автоматично.
DenisS72 23 сентября 2021, 17:24
Останні кілька років інформація про операції на картках (переказ/отримання грошей і т.п.) безперебійно надходила на електронну пошту. Пару тижнів тому вирішив її змінити. Зайшов у Приваті 24 у Комунікації, виконав усі дії, на нову пошту прийшов лист про підтвердження, натиснув «так», написали «ваша відповідь зарахована». Повідомлення про транзакції на попередню пошту припинили надходити, а на нову не почали. В понеділок пішов у лівобережне відділення та повторили це із співробітницею банку. Результату нуль. Вчора написав у чат — після довгого з`ясування чи немає листів у спамі зі скринами пошти повідомили про створення заявки до технічної служби № 31346799. Через пару годин передзвонила співробітниця та повідомила про усунення проблеми. Перевірив (переказавши 10 грн. між власними рахунками) — повідомлення немає. Знову написав у чат — відповіли, що у них листи відправлені та знову порадили перевірити спам і змінити браузер. Усе це зробив і результату нуль. Сьогодні був у центральному відділенні з метою продемонструвати відсутність повідомлень. Але співробітниця (навіть не взявши для перевірки картку) рішуче повідомила, що на електронну пошту чи вайбер банк повідомлення не надсилає взагалі, а лише у мобільний додаток або через платні (до 1000 грн.) смс. Чому тоді такі опції передбачені в налаштуваннях? Намагався налаштувати інформування також і на вайбер, виконав усі вказівки, встановив навіть мобільний додаток (раніше не було) для підтвердження — результату нуль. Остання співробітниця повідомила, що після встановлення мобільного додатку всі повідомлення автоматично йдуть на нього та зміні не підлягають. Але мені зручніше на електронну пошту чи вайбер, навіщо нав`язувати інше?
23 сентября 2021, 18:17
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви зіткнулися з такими незручностями.
Ми проведемо бесіду з оператором чата, який надав вам неточну консультацію, щоб подібних ситуацій більше не повторювалося.
Ваше питання вже на розгляді у профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб проаналізувати його якомога скоріше.
Додатково, проведемо перевірку дій співробітників відділення та по результату вам зателефонуємо.
IrenaQueen 23 сентября 2021, 16:24
Постоянно навязывают услуги.

При необходимости связаться с оператором проще слетать в космос.

При входе с телефона в Приват24 сразу выскакивает пароль, хотя он не сохранялся.
23 сентября 2021, 17:05
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити усі питання.
Kufa28071989 23 сентября 2021, 13:04
Доброго дня.
Звертаюсь з проблемою. При влаштуванні на роботу потрібно відкрити карту для виплат Приват Банку. Інших карт цього банку в мене немає, кредитів також. Але по якійсь причині мені було відмовлено в отримані послуг. На гарячій лінії мені сказали написати лист в головний офіс. Відповідь я отримаю впродовж 30 днів. Але в мене немає стільки часу. Чи можливо це питання вирішити швидше, чи хоча б дізнатися причину відмови?
23 сентября 2021, 14:03
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ситуацію.
SBut 23 сентября 2021, 12:22
Моя мама, 75 років, багато років мала депозит в Приватбанку, на який відкладала гроші зекономлені з пенсії в 2,5 тис. грн. Цього року служба соціально захисту для оформлення субсидії затребувала в неї довідку з Приватбанку про відсутність депозитів на суму понад 100 тис. грн.
Мама звернулася до начальника відділення (м.Бердянськ, вул. Італійська 69) Шклової Лариси Олександрівни, але отримала немотивовану відмову. Мама знову звернулася за роз’ясненням до служби соц. захисту, там їй дали зразок тексту довідки. З цим текстом знову звернулася до пані Шклової, знову немотивована відмова у грубій формі. Аргумент — «ми таких довідок не видаєм».
Знову похід до служби соцзахисту та Привату, знову безрезультатно.
Мама телефонує у сльозах «мені вже немає сил бігати міс собесом та Приватбанком».
Приват, ви збираєте гроші з довірливих пенсіонерів, але не вважаєте за доцільне проявляти елементарну ввічливість та такт до беззахисних старих людей. Не кажучи вже про повну відсутність компетентності та професіоналізму у ваших працівників.
23 сентября 2021, 13:16
Приносимо вибачення за те, що після відвідування нашого відділення у вашої мами залишився неприємний осад. Ми проведемо перевірку стосовно ситуації, що склалася та по результату зателефонуємо.
PetroGotych 22 сентября 2021, 20:55
Багато можливостей і без труднощів. Оператори ввічливі. 👍
23 сентября 2021, 9:25
Ваш відгук — краща мотивація! Дякуємо, що ви з нами.
yuoras 22 сентября 2021, 19:28
Доброго дня.
Сьогодні, я остаточно впевнився в безлаберності та безвідповідальності цієї уставнови.

Але все по порядку.
Сьогодні в мене вкрали браслет, на якому була привязана карта.
Я годину не міг звязатися із тех підтримкою на 3700, для того, щоб заблокувати карту.
Пройшов всі меню і якось мені вдалося.
При моєму запитанні «чому я не можу дозвонитися в тех підтримку, я отримую відповідь, що я заблокований,
бо колись я мав розмову із такими ж фахівцями і мав необережність висловитися про їх святу некомпетентність.

Питаю, чим вони керувалися при прийнятті рішення про моє блокування?
Тут він проявляє високий професіоналізм і видає
«Згідно закону про адміністративні правопорушення та закону про звернення громадян, а саме 26 стаття закону про звернення громадян»
Ви уявляєте?
В нас каральний орган приват банк)))?..

«Кажу, ок.
Ви хоть для себе подивіться, що тлумачить 26 стаття закону про звернення громадян»

Йдем далі.
Говорю, прийміть усну скаргу згідно 5 статті закону про звернення громадян, щодо такого обслуговування, так як в мене зареестровані картки і на них чималі суми.
Звісно, мені відмовили.

Те що, ці фахівці порушують закон, я маю їх поважати та низько кланятися, а те що, вони порушують прямий закон, то то, пусте!

В мене вкрали браслет із привязаною картою і були спроби зняття коштів, про що свідчять смс повідомлення.
Я мав швидко шукати доступ до приват 24, щоб заблокувати картку і це через півтори години.

Виходячи із цього, я вбачаю повну відсутність фахівців та шахрайські діі із боку банку, що призвели до спроби зняття моїх коштів із сприянням самого Банку та порушенням діючого законодавста про звернення громадян.
22 сентября 2021, 19:59
Добрий вечір!
Наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку https://privatbank.ua/ завжди онлайн та у разі чого готові допомогти в найкоротший термін з блокуванням картки або з іншими питаннями. Також заблокувати картку одразу можна самостійно в декілька кліків через Приват24, як в мобільному додатку, так і в веб весії.
У разі наявних претензій по проведеним оплатам з картки за вашим зверненням в підтримку здійснюється опротестування таких платежів згідно правил міжнародної платіжної системи.
Orion777 22 сентября 2021, 11:35
Мошенническими действиями Приватбанка вынужден написать эту историю здесь. Начну с того, что никогда в этом банке не обслуживался, не было ни карт, ни счетов и тем более кредитов. Все началось в 2011 году, в один прекрасный день раздался звонок из службы службы безопасности Привата мол у меня есть несколько непогашенных кредитов и предложили подъехать для выяснения ситуации. На месте выяснилось, что взяты несколько кредитов человеком с полным совпадением ФИО и каким-то образом моим ИНН. При детальном рассмотрении выяснилось, что к кредитному договору приложена ксерокопия НЕ МОЕГО паспорта (у нас с ним одинаковые ФИО, но разный год рождения и серия паспорта). Также при взятии кредитов в документах была не моя подпись (проверялось на месте там же). На месте же было мной написано заявление о мошенничестве для расследования сложившейся ситуации. Через некоторое время получил из головного офиса в Днепре письмо, что мое обращение № 10803 от 28.11.2011 было рассмотрено. Спустя еще несколько дней получил второе письмо о изучении моего обращения службой безопасности и о подтверждении фактов в моем заявлении. Порекомендовали обратиться в налоговую по факту раздвоения данных. Звонки с требованием выплатить чужой кредит прекратились. Обращался в налоговую, мне только дали ответ, что ИНН у меня верный, а если не верный у другого человека, то должен он обратиться к ним. И вот спустя 10 лет 9 сентября этого года я решил открыть зарплатную карту в Привате, но помня о ситуации 10-летней давности поговорить о ней с оператором заодно прихватив с собой и письмо с результатами расследования. На месте выясняется, что кредиты так и висят на мне и к ним приложен (как вы думаете чей?) именно мой паспорт по ее словам!!! Было инициировано новое служебное расследование (номер заявки 15538593), несколько раз звонили и связывались со мной сотрудники службы безопасности в Днепре, узнавали работал ли я в Ч П Медицина, на что был дан ответ мной, что нет, там я не работал и зп никогда не получал. Спустя еще пару дней снова позвонили из головного офиса очередной раз сказав о задвоении данных и они не могут дать однозначный ответ мои кредиты или нет это. Как такое может быть??? 10 лет назад получается могли точно дать ответ, а теперь нет притянув к чужому кредиту мой паспорт??? Порекомендовали обратиться в правоохранительные органы пообещав прислать письмо о результатах расследования (которого кстати до сих пор не получил). Зато получил ежедневные звонки некомпетентных сотрудниц банка требующих у меня оплаты чужих кредитов. На объяснение ситуации они не реагируют, как робот повторяют одно «вы готовы до конца месяца погасить часть кредита?» Вы там как вообще, адекватные? Складывается впечатление, что головной офис отдельно живет своей жизнью и никак не координирует свои действия с остальной частью отделений.
22 сентября 2021, 16:09
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Щодо описаної вами ситуації була проведена ретельна перевірка профільними фахівцями та надана інформація при зворотньому зв'язку. Ми додатково напишемо вам в особистому повідомленні, щодо надання офіційної відповіді.
MaxxM 22 сентября 2021, 10:15
Частным исполнителем наложен арест на карты, слава богам не на спец счёт (песия, зп и пр.). Это прелюдия.
Умудрились заблокировать копилку), хотя в списках заблокированных счетов её нет). Решил спросить у ясеня какого собсна это происходит? Ясень мне ответил, что это сделано НА УСМОТРЕНИЕ банка!!! И точка. Мол снимай арест и будет тебе счастье. Что значит на своё усмотрение?! Есои я еа своё усмотрение перестану платить? Ну вот моя система так решила! Что вы на жто скажете, товарищ?!
22 сентября 2021, 10:55
ПриватБанк сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі картки чи рахунки — це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
Щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію ми звернулись в особистому повідомленні.
Mar5ina 21 сентября 2021, 19:34
Могу смело рекомендовать Приватбанк для любых категорий населения! Очень комфортный банк: компетентные сотрудники, которые всегда предоставляют достоверную информацию и помогают с решением возникших вопросов, есть возможность открывать бесплатные карты и счета, за обслуживание которых не взимаются средства, быстрые переводы и еще много других преимуществ. Есть с чем сравнивать, так как был крайне негативный опыт обслуживания в других банках, где сотрудники некомпетентны от слова «совсем», за открытие любого счета необходимо платить и т. д.
21 сентября 2021, 20:19
Дякуємо вам за відгук!
Коли б ви не звернулися до нас — ми будемо поруч, можете на нас розраховувати :)
Lida2503 21 сентября 2021, 16:55
Доброго вечора. Звертаюсь з проблемою, я була відкривала кредитний ліміт на7000 грн в квітні місці, тому що брала оплату частинами, дальше ситуація така я була знімала ці кошти але їх я вертала назад, перед тим як списувалось я постійного закидала гроші і все ніби добре але… По закриттю оплата частинами я за пів року заплатила 7000 своїх грошей і пише що я ще вина цих 7000 значить я відкривала на 7000 грн поклала ці кошти. І ще мають заплатити 7000 і разом виходить 14000 тис. грн як це зрозуміти, чому я маю ще 7000 дати за що ??? До кого я маю звернутись з цією проблемою це не має так бути …
21 сентября 2021, 17:34
Добрий вечір!
Списання коштів за послугою «Оплата частинами» відбувається з картки «Універсальна» щомісячно в те саме число, що і оформлення послуги.
При здійсненні оплат в рахунок особистих коштів, на картці не може утворитись заборгованість.
Ознайомитись з випискою за карткою ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Мої рахунки». Також, ви можете роздрукувати виписку у меню «Усі послуги» — «Послуги» — «Сервіс довідок».
У разі, якщо у вас виникнуть питання після ознайомлення з випискою, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.
sergey19740505 21 сентября 2021, 16:42
Новшества в услугах как всегда улучшают жизнь банка, а не клиентов Теребывание к услуге Фаст трак когда возвращаешься с заграницы должен обязательно потратить в интенет или магазинах 6000 за последние 30 не за 60 или 100
То есть если ты был в рейсе или на отдыхе и ничего в этот момент не покупал услуга не работает
Советую переосмыслить смысл требования именно при возврате либо ее отменить
21 сентября 2021, 17:19
Добрий вечір!
Ми постійно працюємо над покращенням наших сервісів.
Розмірів тарифів та умови надання сервісу залежать від кон'юктури ринку.
joncofe 21 сентября 2021, 13:17
Имею счет в данном банке и периодически пользуюсь услугами. В этот раз даже напишу отзыв, хотя обычно этого не люблю делать.
Итак, ситуация банальная, хотел привязать карту к Apple Pay. Ввел в wallet необходимые данные — отказ. Приходит уведомление в приложение позвоните 3700 и подтвердите. Ок, звоню. Подтверждаете — подтверждаю и посыпалась куча дополнительных вопросов: идентифицируйте себя всеми способами (ФИО, дата рождения, данные паспорта, кем выдан и т. п.), точно вас не заставляют, вы не получаете какой-то финансовой выгоды и т. п., данные вашей жены (серьезно?!). После последнего вопроса мне надоело, желание привязывать пропало и я сказал отменить заявку, такой ерунды в процессе привязки карты к Apple Pay ранее ни для какой карты любого банка не встречал. И в итоге приват блочит мне ВСЕ карты (т.е. даже не эту, а все!). Не буду рассуждать насколько это нелогично и абсурдно перейду к процессу разблокировки. Написал в онлайн чат запрос на разблокировку, в итоге почти 2! часа пытался добиться этого, прошел запрошенную идентификацию, пришлось отправлять 3 раза селфи с картой, оператор Карина по сути была не только бесполезна, но еще и отвечала раз в 5−10 мин. В итоге разблокировали, спасибо хоть не заставили ехать в отделение и там в 3 раз проходить все идентификации.
По итогу я потратил пол дня на разбирательства и выяснения только потому, что попробовал привязать карту к Apple Pay, но потом передумал.
И не нужно оправдываться какой-то мнимой безопасностью.
В адекватном варианте все должно было быть как-то так (даже с учетом верификаци): я подтверждаю привязку по телефону (причем звоню с привязанного финансового номера), в процессе верификации передумал и отменил ее. Никаких угроз тут нет, карта не привязана, процедура отменена. Для безопасности мне в приложение на финансовый номер должно было прийти уведомление что-то типа: попытка привязки карты ХХХХХ к Apple Pay с частичной идентификацией была отменена, если это были вы, просто не принимайте никаких действий, если нет — срочно свяжитесь с банком. Подобное же сообщение и в случае успешной привязки. Этого было бы достаточно.
21 сентября 2021, 14:23
З метою забезпечення безпеки ваших платежів в мережі і захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі он-лайн.
Вибірково ваші платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками.
Також, ми звернулись до вас приватним повідомленням для перевірки інформації за вашим зверненням до підтримки банку.
Vose 21 сентября 2021, 12:11
20.09.2021року, я зайшла В Приват 24, і замітила що зменшився баланс на пенсійній карті. При подальшій перевірці виявила що в період з 03.08.2021р. по 11.08.2021р. були проведенні списання грошей в США штат Арканзас, через американський банк покупка продуктів
WALMART GROCERY, BENTONVillE та канцелярії
DRI PRINTRUNNER, 877−405−3949,
дрібними переводами з конвертацією на загальну 20 000 грн.
Головне що по тих рахунках в Прават 24 неможливо роздрукувати чек чи квитанцію
Оплата проводилась без моєї згоди та підтвердження. Від банку ніяких повідомлень та СМС не надходило… Онлайн покупки картою не проводились, підтверджень ніяких не робилось ні раніше і ніколи не вводила та зберегли дані картки ні на одному сайті і не давала згоду сайту на подібні списання.
Я звернулась у відділення, мені зразу перевипустили карту та порадили звернутись у кіберполіцію.
Ввечері коло восьмої години в Приват 24 приходять повідомлення про запит на повернення коштів, і цей запит буде розглядатись від 45-до 120 днів.
На другий день в банку підтвердили що дійсно до карти ніяких підписок не підключалось і не активововувалось.
А надалі Приватбанку варто подбати про безпеку своїх клієнтів. Ця подія змусила мене задуматися чи лишатися клієнтом «Приватбанку».
21 сентября 2021, 13:02
Ваша заявка прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.
По вашому списанню на сторонньому сайті було оформлено токен, що дає змогу проводити оплату згідно договору, що ви заключили користуючись послугами компанії, на рахунок якої проведено оплату.
Перевірьте у виписці по картці чи було надано вам послугу (зарахування на картку). Якщо ж ви не вказували дані та не отримували послуг від сайту, то варто перервіити чи не проводили операцію особи у яких міг бути доступ до вашої картки та мобільного.
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
У разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.
Yuriy78 21 сентября 2021, 10:25
Отделение по адресу: Харьков, пер. Банный, 1
Всем привет!
У меня прям праздник, не знаю с какими эмоциями делится этой новостью, но я до сих пор в ШОКЕ!
После разговора с оператором Приват Банка ждал просто очередного РАЗВОДА, мол давайте уточним ваши данные, НО!!! Оператор Приват Банка, девушка, уведомила меня про ситуацию 2015 года, про которую даже я уже забыл, решив просто не наступать на грабли мошенников. И представьте с каким лицом я вечером увидел обещанную сумму у себя на карте, супруга еще долго спрашивала, что со мной.
В данной ситуации конечно я прошел рад процедур в 2015 году:
— обратился в службу безопасности банка (объяснил ситуация, что я стал жертвой мошенничества);
— обратился с заявлением в полицию;
— обратился к перевозчику Новая почта с заявлением о мошенничестве.
Я конечно не рассчитываю на добросовестность мошенника и его раскаяние, но мне очень приятно!
Такая ситуация первый раз и знаете, что — я очень доволен Приват Банком!!!
21 сентября 2021, 11:00
Дякуємо вам за відгук!
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
mavrsmart 21 сентября 2021, 9:58
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Рустави, 1-Д
Приват, что ты делаешь!!!
Для подтверждения владельца карты, нужно пенсионера везти в отделение, иначе пенсии не увидишь. У нас на микрорайоне осталось только одно отделение. Привезли постинсультника. А там 30 пенсионеров в очереди, в маленьком замкнутом пространстве, в момент активации короны. Очередь движется один человек за пол часа. Сидим, ждем, пенсы активно обмениваются вирусами, их по углам не расставишь, временами происходят батлы инвалидов и «мне только спросить» за безочередной проход. В результате, не дай бог, но поход в банк может оказаться фатальным, либо корону подцепишь, либо с инфарктом поляжешь.
Если в привате такой треш с пенсами, то могли бы организовать запись и пускали бы по времени, либо сделали удаленную идентификацию.
21 сентября 2021, 10:40
Добрий ранок!
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
ПриватБанк піклується як про здоров'я співробітників, так і про здоров'я клієнтів.
Ми постійно працюємо на тим, щоб скоротити кількість черги у відділеннях та надавати можливість здійснення всіх операцій віддалено.
Для здійснення актуалізації даних, вам не обов'язково звертатись до відділення. Банком надається можливість її проведення за допомогою веб-версії Приват24.
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝