pikusy 29 декабря 2021, 10:03
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 30
Приват имеет огромное преимущество для ITшников — удобный кабинет ФОП, кучу интеграций, приемлемые тарифы, заманиловки в виде Vip обслуживания.
Но, как оказалось, выделенный vip менеджер и консьерж сервис делают всё, чтобы как можно скорее отказаться от VIP сервисов.
1) Попытка уточнить детали обслуживания заняла больше чем две недели. Информация так и не получена.
2) Консьерж даёт явно противоречивую информацию.
3) Две недели понадобилось, чтобы связаться с выделенным менеджером, все просьбы просто игнорировались.
4) жалобы сами на себя консьерж не принимает и не реагирует.
5) Выделенный менеджер на сложный вопрос просто кинул мало релевантную вопросу ссылку и прекратил переписку.
6) Скрытые лимиты и комиссии, о которых узнаешь только после того, как транзакция совершена. Например — льготный кредит 55 дней распространяется только на сумму до 10 000 грн. Более 10 000 — обычный кредит под кучу%. Выяснить это до того как воспользовался кредитом просто не возможно.

Надеюсь, что закрытие ФОП в Привате не вызовет таких-же проблем и не займёт столько времени как простая попытка выяснить какие-же у меня были условия обслуживания.
29 декабря 2021, 10:53
Добрий день.
Нам шкода, що співпраця з нами залишила у вас таке неприємне враження. Ваша скарга була раніше розглянута нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок.
Сотрудники банка ведут себя некомпетентно, разрешают себе разговаривать с клиентами на повышеных тонах. Из-за отсутствия профессиональных навыков страдают люди! Обслуживают клиентов очень долго, отстояв в очереди больше часа есть большая возможность не попасть к специалисту.
Некоторые сотрудники несмотря на возмущение людей проводят своих знакомых без очереди, тем самым создовая конфликтные ситуации.
г. Могилев-Подольский
Площадь Шевченка 4
29 декабря 2021, 10:07
Добрий день.
Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими, дозвольте нам пропрацювати цю ситуацію детальніше. Для цього написали вам в приватні повідомлення.
Timur20 28 декабря 2021, 21:08
Являюсь клиентом много лет, владелец зарплатой карты. Несколько недель назад, находясь дома получил уведомление через приват 24 о подтверждении предовтаризации на 284 гр. Удивился так как ничего не оплачивал и не заказывал через интернет более нескольких недель. На всякий случай проверил не потерял ли карту. Последняя оказалась на месте. Деньги списали на следующий день. Решил позвонить к банку на горячую линию и описал проблему. Вежливо пообщавшись предложили перезапустить карту и оформить заявление на возврат. Сегодня получил ответ «Цю операцію здійснено в мережі іншого банку, але ми зробимо все, щоб вашу заявку було розглянуто позитивно. Для цього ми зараз формуємо необхідний пакет документів для передачі в міжнародну платіжну систему. За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки.» Потеря конечно не такая существенная, я о 284гр., однако отношение к клиенту… слов нет. Ради интереса по реквизитам выяснил кто с меня деньги снял: какой-то агро магазин из Одессы. Карту конечно же перевыпустил, подумываю как бы перейти в другой банк, т.к. приват, просто поставлю многоточие… Желаю что б украденные у меня деньги сделали вас хоть немного счасливие.
29 декабря 2021, 11:30
Добрий день.
Йдемо до приватних повідомлень, щоб уточнити ваші дані, та детальніше розібратися в ситуації.
Дмитрий Федотов 28 декабря 2021, 19:13
Я — ФОП, счета в ПриватБанке. Увидел рекламу их приложения «Терминал», позволяющего использовать смартфон для эквайринга. Установил, начал регистрироваться в системе, для чего необходимо зарегистрировать точку продажи. Много вариантов у них есть в видах деятельности — и ставки с лотереями, и брачные агентства, и магазины монет и марок, и дома престарелых, и даже аренда и прокат судов. Но вот того, что мне нужно — 7392 «Консультация, менеджмент, паблик-рилэйшн услуги» (абсолютно легальный официальный МСС-код) — нет. Связался с поддержкой, попросил добавить код в справочник, на что получил ответ «Выбирайте из того, что ближе, доступны только те коды, что есть» (скриншот переписки имеется). Это что, какая-то особенно трудная операция — пополнить справочник? Или для неё необходимо обновление банковской лицензии? Или же мне просто не повезло, и я нарвался на нерадивого и ленивого сотрудника? Я не хочу ни код бухгалтерского учёта, ни код дрессировки собак, у меня основной вид деятельности 70.22, и по тому, что я предлагаю клиентам, мне подходит именно МСС 7392.
Мне уже давно другой банк предлагает к ним перевести счета ФОП. Узнаю завтра, если они готовы предоставить терминал с нужным мне кодом, возможно я и смирюсь с оплатой оборудования. А интеграция со смартфоном — это здорово, уверен, что и другие банки быстро это организуют.
29 декабря 2021, 13:01
Добрий день.
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження.
МСС 7392 вже доступний для реєстрації. Робимо все, щоб ви отримали найкращий сервіс :)
mmacmega 28 декабря 2021, 18:38
При пополнении телефона через приват 24 с этого же телефона, потребовалась дополнительная идентификация. При совершении звонка на 3700 молодой человек с плохой дикцией, начал выпытывать персональные данные. Дата рождения, место рождения, и т. д. Этих данных вполне хватит чтобы получить не законный доступ к счету, с учетом, что банк набирает по объявлениям, как-то это странно. И вместо простого подтверждения простой операции на пополнение телефона, этот упырь блокирует телефон в системе. Повторный звонок на 3700 посоветовали написать в онлайн чат. В онлайн чате тоже не помогли. Я так понимаю потому, что ответы на русском языке в банке перестали воспринимать, что говорит о компетентности сотрудников. Написали что данные предоставленные для верификации не совпадают, обратитесь в отделение банка.
Очень жаль, когда-то был лучший банк Украины. Подозреваю, что отказывают в проведении простых операций на самом деле из-за не платеже способности банка.
А телефон был пополнен из другого банка за 30 секунд, для них пополнение телефона раз в год на 1450 грн не является запредельной суммой как для госбанка прихват банк …
P. S. отделения работают с 9−00 до 17−30. Вопрос, а как быть людям работающим с 8 до 18? (Сейчас посоветуют приехать в субботу) А участившееся утечки персональных данных клиентов к мошенникам происходит через сотрудников банка, за 10 лет предыдущих ни когда не требовалось подтверждать дополнительно регулярные платежи, из службы поддержки не звонили и информация не уходила к 3 лицам.
28 декабря 2021, 19:47
Добрий вечір!
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності верифікації.
Більшість операцій є можливість провести без відвідування відділення.
Ми постійно працюємо над тим, щоб удосконалювати віддалені сервіси — Приват24, термінали самообслуговування, банкомати, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
Так як ваш відгук стосується третьої особи — ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та перевірити даний випадок більш детально.
Alex2525 28 декабря 2021, 17:24
Пополнял карту другого банка через ПриватБанк, уже такая ситуация не первый раз. Первый раз пополнял на 500 пришло 300, связаться с кем-либо невозможно. Ладно 200, в этот раз пополнял на 1000, денег нет, это уже перебор.
28 декабря 2021, 18:07
Добрий вечір!
Дану заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для її відпрацювання ми чекаємо на результати інкасації. Зробимо все можливе, щоб надати відповідь в найкоротший термін.
Анастасия Акиндинова 28 декабря 2021, 17:19
18.12.2021 отправила заявку (через программное приложение «Дія») на получение 1000 грн. Сегодня уже 28.12.2021. Рабочий день на исходе (17−05), а денег по е-Підтримки нет. Звоню в банк, отвечают, что нужно ждать 10 БАНКОВСКИХ дней. А об этом и слова не было сказано в постановлении! Понимая, что похабное отношение к клиентам, которое сейчас присуще Приват банку (не первый случай) не будет способствовать праздничному настроению и, собственно, получению денег, хочу закрыть виртуальную карту «е-Підтримка» в этом банке и открыть в другом. Осталось разобраться, как это корректно сделать. Подскажите, как. Спасибо
28 декабря 2021, 17:55
Нам шкода, що ви зіткнулися з певними незручностями. Дійсно, зарахування коштів здійснюється впродовж 10 робочих днів після подачі заявки на отримання допомоги.
Цей час потрібний на обробку заявки та отримання коштів від Мінекономіки через основний банк, який розподіляє кошти на всі інші рахунки будь-яких банків.
Ольга Довгенко 28 декабря 2021, 16:49
23.12.21 пыталась сформировать справку об уплаченных процентах по ипотеке за 2020 год.приват банк24 не сформировал мне ее, пише, что на данный момент ипотека отсутствует, да она погашена, но за 20 год я имею право получить налоговую льготу! В этот же день позвонила на 3700, они сказали мне что сформируют мне заявку через техподдержку, уточнили мою электронку, сказали, что в течении 5 суток придет справка на нее. Она не пришла.Я пошла сегодня, 28.12.21 в отделение, выстояла полтора часа в очереди, решила взять справку на платной основе. Они тоже ге смогли мне ее сформировать. Т. к ипотека на данный момент закрыта. Нет технической возможности сфлрмировать.Что мне делать!!! Осталось три дня до конца года. Почему из-за технической поичины Приватбанка я не могу воспользоваться налоговой льготой!!!
28 декабря 2021, 18:02
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та розглянути ваш випадок більш детально.
nbazarova 28 декабря 2021, 15:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Степана Бандеры, 21
В выходной день, с 4 на 5 декабря (ночью с пятницы на субботу) были произведены платежи, без личного поднятия лимита, до 40 тыс. гривен. Вывод денег был произведен с расчетного счета. При произведении операций не было никаких звонков и смс от банка для подтверждения операций.Банк, без моего ведома, на международный счет, перевел деньги и не несет никакой ответственности за произведенные операции, не дает информации об своих действиях и не принимает заявки сразу, лиш с 3 раза.
Произошедший инцидент демонстрирует не компетентность операторов (не предоставляют информацию), банка (который сам имеет возможность, без подтверждения моего личного, зайти в личный кабинет).
Были задействованы программы для изменения локации, чтобы не было возможно отследить адрес, на который были отправлены деньги.
ПС-блокируйте карты и расчетные счета.
Просим обратить ваше внимание, минфин, на то, что банк не несет ответственности за свои действия, не дает своему клиенту безопасность и конфиденциальность.
Банк не предпринял никаких мер, лиш обвиняет, что это сделали родственники и близкие люди, не удостоверившись на 100%.
Вы должны быть посредником между банком и клиентом для регулировки отношений и решения проблем.
28 декабря 2021, 16:51
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. ПриватБанк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей.  Якщо при оплатах введено пароль підтверждення — такі платежі не можуть бути оскаржені як шахрайство, згідно правилам міжнародних платіжних систем.
Такі оплати можливі лише при веденні коректних даних картки і паролю із смс. В даному разі, треті особи могли отримати дані як з необережності так і маючи доступ до фінансового номеру власника картки.
Раніше ваше питання було розглянуто нашими фахівцями та по результату ви були сповіщені.
MaryanaBL 28 декабря 2021, 13:24
У Вас працюють вічно не задоволені і озлоблені працівники, які позволяють собі підвищувати голос до клієнта банку!!!
Хами! хами і щераз хами, не на такій роботі показувати свій характер потрібно!!!
Зверніть увагу на управляючого відділення!
28 декабря 2021, 14:10
Приносимо вибачення від імені банку за таку ситуацію. Наші фахівці вже проводять перевірку, за результатами якої вам зателефонують.
denman1983 28 декабря 2021, 11:29
Користуюсь послугами банку вже більше 10 років. Раніше ніяких проблем не виявлялось. Я працюю офіційно на роботі, заробітна плата регулярно надходить на картку для виплат. 24.12.2021р. дружині необхідно було перекинути кошти зі своєї картки Ощадбанку на мою картку для виплат в Приватбанку. Сьогодні вже 28 грудня, кошти ще не зайшли. Оператор пише, що зайдуть протягом до 3 банківських днів. Але ж шановні!!! Ми живемо в епоху цифровізації! Які 3 банківських днів??? Скоро свята! А ми без грошей.
ЗІ. Ощадбанк надав квитанцію, що кошти списані ще 24.12.2021.
28 декабря 2021, 12:24
В подібних випадках, ми є банком-отримувачем коштів, тому як тільки вони надходять нам — ми відразу здійснюємо зарахування на картку клієнта. Регламент міжбанківських переказів — 1-3 банківських днів, на який, на жаль, ми не можемо вплинути. Просимо вас перевірити виписку по картці. Комісія за нецільове поповнення Картки для виплат стягується, згідно її тарифам: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat. Якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати!
karina1992 28 декабря 2021, 10:07
Сколько раз я зарекалась не связываться с этим банком! Пришлось открыть карту из-за работы. Мало того, что очень часто глючит приложение, так вот в этот раз деньги вообще не зашли. Думаю, мало ли, выходные, праздники, сбои какие-то. Но! Мне должна была зайти сумма в пятницу, вот уже вторник — и ничего. Пишу менеджеру — она мне говорит звонить на 3700, позвонила на горячую линию 5 раз, так они мне начали втюхивать, что какая-то там моя карта заблокирована из-за подозрительной активности. Что вообще происходит?! Где опция связи с каким-то оператором? В приложении в чате с ботом нет ничего вразумительного. Дорогой Приват! Будьте добры, обратите внимание на смертных простых людей! Как звонить мне в Европу и угрожать о каких-то невыплатах и открытием криминальных дел, так у вас есть и время, и люди, а вот посодействовать вашим клиентам иногда, так резко все ресурсы заканчиваются. Меняю банк и все карты в Привате закрою навсегда. Спасибо!
28 декабря 2021, 11:20
Вітаємо!
Нами не було зафіксовано складнощів з додатком Приват24.
Можливо, проблема виникає на стороні пристрою, яким користуєтесь. Ви можете надати нам деталі і ми все проаналізуємо.
Перевірте, будь ласка, виписку за дату оплати. Переказ коштів між картками ПриватБанку відбувається миттєво.
Marysa1990 27 декабря 2021, 19:21
Взагалы, щоб оформити в Приватбанку картку єПідтримка для виплати 1000 грн., необхідно встановити на телефон їхній додаток, бо на стаціонарному копютері додати таку карту неможливо!!! Можливо Приватбанк ще й усім смартфони купить з достатьою кількості памяті? Чому я маю заванажувати додаток Приватбанк? Він мені взагалі нецікавий і будее займати місце в моєму і так скромному смартфоні? Невже ви думаєте, що у всіх є ті самі смартфони?
28 декабря 2021, 10:47
Вибачте за можливі незручності. Дійсно, в ПриватБанку — це віртуальна digital Картка для виплат, яку можна отримати через застосунок, однак, у вас є можливість скористатися одним із альтеративних варіантів оформлення, які описані за посиланням: https://e-aid.diia.gov.ua/#get
SimpatikPrivat 27 декабря 2021, 17:13
я багато років клієнт-симпатик Привату. І маю вам сказати, що жодного разу, підкреслюю- жодного, в мене не було нарікань на обслуговування. Я звертався при будь яких ситуаціях, в т. ч. з за кордону і завжди мені терпляче, лагідно, уважно і кваліфіковано допомагали. Я хочу сказати, що до назви Привату треба додати три слова: Чуйність-Допомога-Фаховість. І ще. Платиновий фонд Привату-це його працівникі. І що вражає, найкращі традиціі банку, працівники демонструють на всіх рівнях-від управлінців до маленьких філій. Це безумовно величезне досягнення розумного підбору кадрів. Зі Святами Вас, здоров’я Вам всім і маю надію працювати з Вами як найдовше. Ваш Борис Коротков
27 декабря 2021, 17:46
Такі слова приємніші за будь-які премії :)
Дякуємо, що ви з нами.
gorduj 27 декабря 2021, 16:39
У травні 2019 року оформив договір лізингу на автомобіль. За весь період жодного разу не порушив умови договору. Вчасно оплачував і достроково 11.12.2021 погасив всю суму і в додатку Приват 24 показано що договір закрито. Як може бути закритий договір якщо документів я не отримав.
За умовами договору Стаття 11. ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ПРЕДМЕТ ЛІЗИНГУ
11.1. В разі переходу права власності на Предмет лізингу від Лізингодавця до інших осіб, права та обов’язки Лізингодавця за цим
Договором переходять до нового власника Предмета лізингу.
11.2. Сторони дійшли до згоди про те, що на протязі 10 (десяти) робочих днів з дня закінчення Строку лізингу передбаченого
Договором, при обов’язкових умовах сплати Лізингоодержувачем в повному обсязі Заборгованості, сплати можливих штрафних санкцій
та відшкодування витрат, збитків Лізингодавцю, та при обов’язковій відсутності відмови Лізингодавця від Договору (розірвання
Договору) відповідно до умов Договору та чинного законодавства, Лізингодавець зобов’язаний підписати Акт звірки взаєморозрахунків
та переходу права власності. Право власності на Предмет лізингу переходить від Лізингодавця до Лізингоодержувача в момент
підписання уповноваженими представниками Сторін та скріплення печаткою Лізингодавця Акту звірки взаєморозрахунків та переходу
права власності, але не раніше ніж через один рік, починаючи з дати підписання Сторонами Акту.
Минуло 10 робочих днів, а документи на автомобіль для переофрмлення авто так і не сформовані. Дзвінки на 3700 те саме що «пальцем в небо» кожен оператор по різному відповідає на мої звернення. «вашу заявку зареєстровано — чекайте відповіді». Відповіді так і немає.
Це є порушенням умов договору і моїх прав на предмет договору — лізингу.
Оформлення договору займає до 60 хв, а закрити договір до 10 робочих днів не можуть.
Не рекомендую такі речі оформляти у Банку.
27 декабря 2021, 17:45
Перепрошуємо за незручності.
Фахівці займаються вашим питанням та зв'яжуться за результатом.
andreypopov85 27 декабря 2021, 9:40
Решил воспользоваться официальным сайтом Приватбанка для заказа карточек, чтобы изготовили и доставили курьером новую карточку для выплат, т.к. срок годности старой истек. Вот его адрес: https://carddesign.privatbank.ua/

Заплатил за карту 99 грн, обещали доставить в течение 2 недель.

В итоге спустя 5 недель — ни слуху, ни духу. Ни карты, ни денег не вернули.

Естественно студенты в колл-центре ничего не знают. Мычат и сами удивляются куда карта могла дется.

Мало того, на запрос об официальной заявке на расследование, # 38098 (этот номер сгенерировлаа система после успешной подачи заявки), котрую я подал с официального сайта — меня вообще добили. Оказывается такой заявки в системе не существует (со слов девочке калл центра).
Т. е. по факту завки «теряются» или по какой-то причине не сохраняются в системе.

Итого, на ресурсе для трекинга програсса изготовления карты https://carddesign.privatbank.ua/track

Все зависло на шаге 3) Отправлена (23.11.2021) 4) Ожидается 30.11.2021 Сегодня уже как бы 27.12.2021…

На данный момент карты нет и никто из колл центра не знает, где она застряла и почему.
Вот такой банк. с виду бардак и беспрделал внутри.
27 декабря 2021, 11:38
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Питання в роботі у профільних фахівців. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Titaniya1 26 декабря 2021, 21:29
Переводила деньги на карту другого банка. Потребовали подтверждение по телефону горячей линии.
Оператор устроила допрос, заставляла озвучить все мои контактные данные, причину перевода денег в другой банк.
Ответив на все вопросы, кроме места работы при регистрации карты (потом, что это было давно), оператор просто заблокировала мой аккаунт и номер телефона, т.к. «данные не совпадают».
При этом переводы на карту «Привата» проводятся без всяких подтверждений.

Восстанавливать аккаунт отказываются!

Что это за сервис и отношение к клиентам?!
27 декабря 2021, 10:16
Ми піклуємось про безпеку коштів наших клієнтів та робимо все, щоб не дати шахраям жодного шансу. При здійсненні ризикових операцій може знадобитись додаткове підтвердження, що дасть нам змогу впевнитись, що операцію проводить саме власник картки за своєю ініціативою, а не за вказівкою 3-іх осіб. Фахівець підтримки при підтвердженні платежу не має на меті створити незручності задаючи питання, дана процедура покликана ідентифікувати вас, як власника картки та запобігти можливому шахрайству. Наші колеги перевірять коректність наданої консультації та зв'яжуться з вами за результатом.
nyttor 26 декабря 2021, 18:17
Три роки поспіль користувався таким продуктом, як депозит безподатковий (для читачів поясню, що сюди можна було інвестувати гроші, що отримані виключно як цільові зарахування, тобто зарплатня). Банк справно приймав ці гроші щомісячно і інколи, при спробі випадковій поповнити депозит грішми, які були на карті у залишку миттєво кашляв і казав: «Сер, на карті у вас зарплатних тільки 5000 грн (наприклад), а інші 600 грн ні, тому ТІЛЬКИ 5000 ви можете поставити на депозит. Зрозуміло, отже, що механізм розпізнавання грошей був налагоджений чітко.
Даний продукт у грудні цього року був закритий, вся сума і відсотки впали на картку, з якої відповідно і проводились поповнення. Це була субота, щоб ці гроші не валялись просто, доки я їх зніму і занесу до іншого банку, я їх тимчасово на два дні закинув на приват вклад, з метою зняти в понеділок всю суму.
Ну і звісно, співпрацюючи з цим банком вже багато років, очікувати чогось підлого, а у даній ситуації ще й абсурдного, довго не прийшлось. Знявши 500 тисяч, банк мені заявив — надавай документи походження коштів. Які вам документи потрібні? За 3 роки вони не були потрібні (для довідки рахунок організації, рахунок картки — все в приваті, тобто все видно і доступно для перегляду як на долоні, варто лишень зазирнути у свої талмуди)?
Далі продовжується боротьба з ледачими і категорично не професійними працівниками що 3700, що чату — це зайняло цілий день. Я отримував просто тупі відповіді про те саме, що нам потрібно довідка з місця роботи, де взялись ці гроші, бо ми діємо по закону. Погоджуюсь, є закон, і я повністю за те, що потрібно моніторити, але панове, у даній ситуації. Я маю довести, що це дійсно зарплатня і довідка, яку я все з цього ж банку надаю у їхньому сервісі довідок про ту ж зарплатню навіть для іншого банку підходить, а для самих — це не джерело походження коштів.
Німа сцена…
Пояснення — бо ці гроші були на приват вкладі. І що вони від цього стали лєвими? Вони не виходили навіть за стіни банку і були на рахунках які заведені на моє ім'я, не принесені з вулиці.
Звісно, довідка з місця роботи не проблема, але якби ж у ній була логічна і не абсурдна потреба. Окрім того, так, як я вибрав банк, що присутній тільки у Вінниці, мені прийшлось їхати автобусом 200 км, витратити при цьому 500 грн на дорогу і у висновку, не змогти зняти грошей, що законно зароблені.
Мої плани звісно були зірвані, настрій зіпсований і передбачуванні фінансові втрати і надалі через це радості не додавали.
Коли я приїхав пізно ввечері додому, після словесної боротьби протягом 6 годин у чаті, знайшлась все ж 1 адекватна людина, яка вникла у суть питання і мені сказала, що якщо ви дійсно кажете, що це зарплата, то ви просто можете написати від руки на аркуші А4 пояснення, що це дійсно так, ми його приймемо і це також зараховано, як джерело! Уявіть мою лють! Цю процедуру можна було зробити знаходячись у Вінниці і здійснити свої амбітні плани.
На слідуючий день я подав дану записку і проблема була вирішена за годину, але який вже був у тому смисл? Пояснення були слідуючі: ми просто трошки не всмоктали, не додивились, не додумались, але НАМ ЗАГАЛОМ ЧХАТИ на ваші не здійснені плани, на ваші збитки, давайте ми вам зробимо картку з фото безкоштовно.
Я вимагаю відшкодувати мені збитки на дорогу і компенсувати моральну шкоду у розмірі 2500 грн (це покриє і автобус і відсотки з непрацюючих грошей), натомість картку з моїм фото випустити вашому керуючому Герхарду Бйошу на згадку, звісно для нього безкоштовно!!!
27 декабря 2021, 10:02
Перепрошуємо за незручності, пов'язані зі зверненням в підтримку. Наші колеги провели перевірку відносно даної ситуації та проведуть роботу з фахівцем. За результатом розгляду питання вам було надано зворотній зв'язок.
AlonaDam 25 декабря 2021, 19:22
Являюсь клиентом ПриватБанка больше 10 лет. На этом сроке наше доверие и значилось. На моей карте установлен интернет лимит. За эти 10 лет, он всегда останавливав любые мошеннические действия, до сегодняшнего дня. Сегодня, приходит мне сообщение, что с моей карты списано около 3770 грн, никаких покупок я не совершала. Сразу же пишу в Приват Чат, на что мне менеджер отвечает, что интернет лимит не работает если на каком-то из сайтов я ввела данные карты, это автоматически считается подтверждение мною транзакции. Что значит автоматически? С каких пор, приват банк, решил автоматически подтверждать транзакцию которою осуществляет мошенник? С каких пор Приват Банк открыл все двери для мошенников, убрав функцию интернет лимит, убрав смс подтверждения, убрав звонок подтверждение и автоматически подтверждает их транзакции? Возможно ПриватБанк начал сотрудничать с мошенниками? Какая тогда у Вас осталась система безопасности? Получается, что клиент теперь на свой страх и риск делает покупки в интернете, так как при оплате картой нужно вводить данные карты.
И добавлю, что такая же ситуация произошла с моей невесткой.
26 декабря 2021, 8:55
Доброго ранку!
Проведення платежів в інтернеті здійснюється в рамках правил встановлених міжнародною платіжною системою.
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше не тільки ввели, а й зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Інтернет ліміт є одним з механізмів, та не єдиним, що допомагає вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Він спрацьовує при операціях, що визначаються ризиковими. Якщо ж ви ввели дані картки на сайті і зберегли їх там, дозволивши подальші списання, даний сайт буде вважатись довіреним.
Наші колеги в підтримці на сайті pb.ua зможуть подати запит на оскарження даної операції за вашим зверненням. Оскарження проводиться за правилами встановленими платіжною системою. За результатом ми додатково повідомляємо клієнта.
Безпека коштів клієнтів є нашим пріорітетом. Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
plate214 25 декабря 2021, 15:53
Столкнулся с проблемой, пытался снять деньги в терминале привата.
Деньги не выдал, но с баланса списал. Жду уже сутки. Мало того, что не дозвониться в гребаную поддержку, из-за их тупорылого бота, так и ещё ЖДИ 14 дней!
Какого мать его х*** я обязан ждать, пока ваши УВАЖАЕМЫЕ инкассаторы, удосужатся проверить баланс вашего недотерминала?

Всегда хвалил банк, но этот случай открыл мне глаза.
25 декабря 2021, 16:46
Вітаємо!
Проведення та звірка результатів інкасації, при обробці заявки на повернення коштів, дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝