Юрий Самойленко 4 апреля 2022, 14:20
Заказал валюту перед закрытием депозита. Сообщили время и место, где я мог забрать денежные средства. Все сделали быстро и качественно. Но проценты за депозит (25 $) выдали в гривне, по курсу банка, т.к. округляется до 50 долларов в меньшую сторону. Причину объяснили, что запрещено проводить операции с валютой, но я же не покупаю ее, а получаю валюту, вложенную в банк мною!
4 апреля 2022, 17:05
Готівкова валюта з депозитних рахунків тимчасово не виплачується. Наразі, кошти можуть бути зараховані на картки.
Зарахування коштів з вкладів на картки здійснюється без обмежень.
Є можливість в касі отримати гривню з валютної картки (проводиться валютообмін).
Видача гривні здійснюється в рамках актуального загального денного ліміту по всіх рахунках клієнта, що буде діяти на момент виплати коштів.
З повагою, ПриватБанк.
wh2007 4 апреля 2022, 13:40
Действия привата кроме как мародерством назвать нельзя!!! Они в тихую, нигде не сообщив, ввели комиссию за любые снятия с карт чужих банков! даже целевые выплаты, помощь с Екарты!!! за все дерут комиссию минимум 1%!!! т. е. государсвто дало помощь, но, если вы оформили карту не в привате — сдерем с вас бабло!!! военных насильно заставляю получать пенсию в ощдбанке, раньше в банкоматах привата (как банка-партнера) снимали ее без комиссий. Теперь пенсию, которую люди ЗАРАБОТАЛИ, ЗАСЛУЖИЛИ и не по своей прихоти получают в ощаде, приват даст снять, только содрав комиссию!!! куча бюджетников получают зарплаты в банках, которые им навязаны, и теперь также свои кровно заработанные смогут снять в привате только с комиссией!!! что это, если не МАРОДЕРСТВО!!! В военное время, когда все стараются друг другу помочь, отдают последнее, приват тупо наживается на людях!!! самое интересное, что приняв жалобу, на горячей линии привата мне сказали, что номер жалобе не присваивается, ответа на жалобы приват не дает, т. е. закон об обращении граждан не для них, у них свои инструкции внутренние. В общем явно дали понять, что жалобы никто не рассматривает и не реагирует на них, плевать приват хотел на клиентов!!! нагребли в свое время клиентскую базу, теперь можно на этих клиентов забить и наживаться на них тупо!!!
Думаю скоро вы почувствуете результаты своего мародерства.
4 апреля 2022, 16:30
ПриватБанк повертає частину комісій для компенсації витрат — наприклад, на інкасацію банкоматів та ТСО. Про розмір комісії ви завжди бачите попередження на екрані банкомату до зняття коштів. Також нагадуємо, що згідно з законодавством є можливість самостійно обрати банк для зарахування виплат.
Якщо ви бажаєте отримати офіційну відповідь від банку на ваше звернення — просимо подати запит на адресу для кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
З повагою, ПриватБанк.
barygaprivat 4 апреля 2022, 12:58
Приват Банк підняв проц. по кредиту з 0,00001% до 1.7%.Після наказу президента вони встановили 0,00001% а з квітня підняли. Тобто кинули тисячі людей які не внесли платіж по кредиту (почали нараховувати пеню не 0,00001% а 1.7%). Цікаво підняття ставки з метою наживи під час війни можна розцінювати як мародерство?
4 апреля 2022, 13:28
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас.
виктор гроза 4 апреля 2022, 11:50
ст малиновский 37, приват заблокировал, расчетный счет, исходя из постановления № 18 нац банка от 24,02,20222года, пункт 15, однако этот пункт запрещает только исходящие операции и не предусматривает блокировку входящих операций и доступа к счету в целом, например выписка в приват 24 для бизнеса и т д, прошу привести обслуживание расчетного счета в соответствии с требованиями постановления нац банка, а именно открыть доступ к счету и входящим операциям, виктор иванович гроза
4 апреля 2022, 12:45
Вітаємо!
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Ваше питання було розглянуто нашими профільними фахівцями та по результату вам телефонував наш співробітник і озвучив інформацію.
Елена Колоди 4 апреля 2022, 7:59
Я клієнт банку більше 10 років (надійний), як завжди казали на гарячій лінії, коли зверталась.
З початком війни вимушена з дітьми виїхати з Харкова, але України не покинула, з надією на краще.
Банк 26.02 прислав повідомлення, що в воєнний час з 1.03 по 1.06 2022р будуть пільгові умови без мінімального платежу і кредитна ставка 0.00001%, зокрема для карток універсальна Gold як у мене (хоч полегшення для родини, з дітьми, у якої лише 860 грн. на місяць дохід лишився, дитячі гроші на семимісячну дитину від держави). Але обов’язковий платіж я внесла, по всяк випадок!!! Хоча в застосунку приват 24 теж дані умови змінилися на ставку 0.00001% і здавалось можна було тут хоча б не хвилюватися і поступово по можливості поповнювати картку, але раділа рано як виявилось!..
Вчора ввечері, 03.04 зайшла в додаток Приват 24 і випадково натисла на обов’язковий платіж і тут просто шок, приват ввів 1.7% на залишок боргу, і в мене вже три дні відсотки нараховуються, щодня, по після 00.00годин 04.04 сума збільшилась на очах, я просто, о-куєла, вибачте!
Хоча досі жодного повідомлення про зміну ставки банк не надсилав!

Ось так… Державний банк МАРОДЕРСТВОМ, по суті, зайнявся під час війни
4 апреля 2022, 10:19
AOla 4 апреля 2022, 7:37
Мирного дня всім нам.
При знятті власних коштів із картки Універсальна, ввівши мене в оману, застарілим повідомленням, щодо комісії АТМ, було списано комісію 50грн; хоча згідно попереджувальної інфо на екрані АТМ, перед підтвердженням операції, була 0%комісі із власних коштів. Звернення до контакт центру за номером 3700 — результату не дало, дівчина відповіла, що у банка від 01.04 зміна комісії, але, вибачте, аби я знала, щодо такої комісії, то не робила б дану операцію, а інфо на екрані, виходить не було вчасно оновлено, але ж до чого тут я. Дуже прикра та обурлива ситуація, відчуваю себе обдуреною, не по своїй волі, я керувалась інфо по комісіям, яке було саме на той час на екрані, перед підтвердженням згоди на зняття, а там було вказано 0% із власних коштів, і рішення, щодо зняття чи ні, я приймала виходячи із цієї інформації, саме тоді і саме біля АТМ; якби тоді була вірно вказана інфо по комісіям, я б не знімала готівку з АТМ. Звернувшись у чат, нічого крім ознайомлення з нині діючими комісіями не побачила, тому уявляю собі, що це системно і повсюди, а що ж буде далі? Тихий жах, сором і огида від такого відношення до клієнтів, та ще й у складний військовий стан для всіх.
Поборимо і це!
Слава Україні!
4 апреля 2022, 11:45
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців. По результату перевірки вам зателефонує наш співробітник.
lubchak81 4 апреля 2022, 4:01
Каникулы по кредитам. Вначале с 1 марта на 90 дней пообещали проценты 0,0001. В апреле захожу в чат приват24 и вижу новую информацию, банк передумал и внёс изменения теперь 1.7 процента в месяц на остаток кредита мы начисляем проценты. Это такая традиция? Как постановление НБУ? ИЛИ ТЕПЕРЬ КАЖДЫЙ САМ ЗА СЕБЯ.
Чего дальше ждать? Или «терпи моя красавица»?
4 апреля 2022, 10:14
DimaSDA 3 апреля 2022, 23:04
Рішення про стягнення комісії 1% за зняття готівки з карток інших банків під час війни є МАРОДЕРСТВОМ.

УСІ, ХТО ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ТАКЕ РІШЕННЯ, ПІСЛЯ ВІЙНИ БУДУТЬ ПРИТЯГНУТІ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!!

Банк наживаєтся на тих людях, де у радіусі 5 км існує ЛИШЕ ОДИН ЄДИНИЙ БАНКОМАТ ПРИВАТУ!!!

Я зараз звертаюся не до Банку-Мародеру, а до усіх його користувачів, що читають та лишають відгуки на Мінфіні.

* Закривайте рахунки у цій помийці.
* Саботуйте роботу банку.
* Закидуйте сміттям відділення.
* Дзвоніть на 3700 та ВИМАГАЙТЕ відміни комісії та звільнення керівництва.
* Звільняйтеся або переводьтеся на роботу у інші банки.
* Знімайте усі гроші з усіх рахунків у готівці.
* Розказуйте друзям про відношення банку до клієнтів.
* Пишіть коментарі в інтернеті, які псують репутацію банку серед його клієнтів.

Тільки разом ми доб'ємося, аби банк у складні часи став на бік народу України та зупинив злочини під час воєнного стану!

Ще додам: будете так знущатися з клієнтів, як зараз — терпець обірветься. Народ власновуч буде відстежувати переміщення керівництва та вимагати постати перед правосуддям. Почитайте, скількох осіб під час війни ви позбавили останньої копійки через ваші кредити та ваші комісії.

ГАНЬБА ТА ТЮРМА ДЛЯ МАРОДЕРІВ!!!
4 апреля 2022, 10:29
На сьогодні ПриватБанк знизив розмір більшості комісій, розуміючи що зараз важкі часи для всіх. Але часткове повернення комісій необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Полезный комментарий
PrivatBankQM 8 апреля 2022, 16:27
Тариф 1% від суми за зняття готівки у банкоматах ПриватБанку за картками інших банків скасовано.
Liubov7 3 апреля 2022, 22:16
В країні війна, ніхто не міг цього передбачити. ніколи не мала просрочки з процентами в цьому банку, але так сталось. Адже Ви спочатку просто обманули людей, скрізь писали, що кредитні канікули до червня місяця, в застосунку теж було написано, що, при несплаті кредитних коштів буде нараховано тільки 0,00001%. Була велика повага і вдячність до Вас за розуміння людей. Була… На всякий випадок ще в кінці місяця перепровірила в застосунку — процентів не буде. Потім бачила негативні відгуки, що Приватбанк знімає відсотки, не розуміла, чому так пишуть, мені навіть повідомлення не приходило про якісь зміни. Яке ж було здивування і розчарування, зайшовши в застосунок…повідомлення, де йшлося про ненарахування відсотків ви видалили і вже нараховані відсотки…Жах! як так можна обманювати людей та ще й в такий час, коли немає змоги так зразу десь взяти кошти? Ви ще пишете «На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось…» Так, змінилось, а Ви вирішили останню копійку здирати з людей в умовах війни. Як ото в Т. Г. Шевченка: «Латану свитину з каліки знімають…з шкурою знімають…» І саме головне — таким обманом. Велике спасибі за таку «допомогу», процвітайте!
4 апреля 2022, 11:38
Часткове повернення комісій зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Сподіваємося на ваше розуміння.
Vitalik256 3 апреля 2022, 18:59
При поповненні терміналу самообслуговування на 7020 грн в кінці оплати показало помилку. Потім звернувся на 3700, зробили заявку. Сказали гроші протягом доби зайдуть на карту, яку я заводив в терміналі. Потім прийшло оповіщення, що може бути потрібна інкасація і це вже до 3 днів. Тоді знову прийшло оповіщення, що вже від 3 до 14 днів. ВИ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ? Тут останню готівку віддав і мені чекати поки ваші інкасатори надумаються приїхати в село? Вимагаю повернути кошти терміново. Чекаю відповідь на мій відгук. В Україні війна, в людей останні гроші, а ви ще й не можете нормально повернути. Ганебне відношення до клієнтів.
4 апреля 2022, 19:23
Добрий вечір!
За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності та поспішаємо повернути помилково списані кошти.
Aleksandr543 3 апреля 2022, 9:16
Прошло 10 рабочих дней на выплату 6500, деньги так и не пришли, когда будет зачисление?
3 апреля 2022, 12:08
Банк лише надає платіжний інструмент у вигляді картки для отримання коштів. Гроші нараховує держава. Розпорядник державних коштів, який відповідає за їх нарахування на вказані рахунки користувачів — міністерство економіки. Якщо з моменту подачі заявки пройшло 10 робочих днів та ви не отримали виплату — просимо звертатися за наступними контактами:
Гаряча лінія — 044 253 61 36
Пошта — meconomy@me.gov.ua
Михайлович Валентин 3 апреля 2022, 1:57
Скажу що приват це Ганьба!!!
Дизінформують клієнтів і потім займаються мародерством, стягують комісію в розмірі 1,7%.
Звернувся до них з уточненням 1.03.22 в чат підтримку в додатку приват24 так як це початок платіжного періоду і йде війна в країні в кожного копійка важлива, і мені важливо було отримати інформацію з питанням що буде якщо не внесу сумму платіжного періоду до 25.03.22 на що отримав відповідь що ставка до 1.06 в них буде складати 0.00001% …до цього, до 25.02.22 все було внесено і я користувався в березні пільговим періодом 0.01%. Відкрив додаток я 2.04.22 і побачив що йде нарахування відсотків…так як я не вніс суму пільгового періоду до 25.03.22 і з мене береться 1.7% а не 0.00001% як це обіцялося…одним словом, спизділи".хоча я запитував 1.03.22 і якщо б вони дали відповідь що ставка буде як завжди 3,5% або сказали що це питання вирішується і дадуть відповідь через декілька днів.то я б вніс сумму для пільгового періода яка виставлена в додатку приват24 до 25.03.22 ще б 1.03.22 і закрив це б питання і скористався як завжди ставкою 0.01%.а зараз вони просто мародерять, нараховують відсотки…ганьба привату…скріншоти переписки в додатку в чаті все є
3 апреля 2022, 11:53
casha casha 3 апреля 2022, 1:32
Отделение по адресу: Киев, ул. Белорусская, 32
кому война, а кому начисление процентов по кредиту во время войны, предоставлю скрин из приват 24, беженцы не рекомендую сюда возвращаться из ЕС.
3 апреля 2022, 11:26
Зі своєї сторони ПриватБанк розуміючи складність ситуації ввів кредитні канікули одразу на три місяці з 01.03.2022. Вони діють для клієнтів, які не мають прострочення або його строк не перевищує 90 діб. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів. Додатково, протягом березня, клієнтам була встановлена відсоткова ставка за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %). Пільгова процентна ставка за квітень і травень становитиме 1,7 %.
Актуальна інформація про те, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану на нашому сайті — https://privatbank.ua/help
MIL1946 2 апреля 2022, 23:41
Отделение по адресу: Харьков, ул. Китаенко, 8
Я пенсионер, ПБ пенсию зачисляет, но снять с карты не знаю где. Живу на Липовой роще (Бавария) отделение ПБ на Китаенко 8 закрыто банкоматы на районе не работают. Была информация что карты ПБ обналичивает Ощадбанк, но и он закрыт. Снять с карты в супермаркете 500 гр. нужно отстоять 2−3 часа ну, а на почтах вовсе нет в кассе средств. Так что не морочте людям голову! Писал в ПБ, ответили пользоваться картой. На карте не возможно понять, работает или не работает отделение или банкомат! 7 марта в Телеграме «Харкивська миська рада» был список из 10 работающих отделений и это на площадь 30×20 км, но на сколько это актуально на 01.04.22. В Харькове числится 58 отделений, но яко бы работающих отделений 10 это МАЛО! Гор транспорт не работает! Сестра в Укрсимбанке, вообще не знает что делать. В Харькове большие массивы без обслуживания. К примеру, от самого крупного, где всегда много людей, жд. вокзала ХарьковПасс ближайшее, вроде бы работающее, отделение 3.5 км и Ощадбанк закрыт! Электрички худо бедно ездят, но городской транспорт не работает!
01.04.22. в двух км от меня в магазине включили банкомат, 02.04.22. отстояв в очереди 1час и 50 минут получил 1000 гр. и когда начал заказывать еще 1000 банкомат съел карту. Пришло СМС сообщение: в любом отделении получите новую карту! А где это работающее отделение? Чаты и звонки по 3700, поиск по приватовской карте это издевательство над людьми!!! В чатах и по 3700 ответы шаблонные по меркам мирного время, а вопрсы дебильные! Считаю необходимым 1) Региональные областные, районные, городские, поселковые …главные отделения банков обязаны опубликовать свои ДЕЖУРНЫЕ телефоны ВСЕХ операторов, чтоб человек мог прежде чем идти в многокилометровый поход, узнать, где работает отделение и банкомат! 2) Публиковать в местных СМИ актуальные данные на текущий и следующий день о работающих точках! 3) Увеличить и равномерно распределить с учетом плотности населения работающие отделения…
Учитуйте что много пожилых людей которым пешие длительные походы невозможны!!!
3 апреля 2022, 11:07
Вітаємо!
Враховуючи поточну ситуацію, яка є форс-мажорною, деякі відділення тимчасово закриті. Відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів. Інформація щодо роботи відділень оновлюється в онлайн-режимі, переглянути можна на карті відділень за посиланням https://privatbank.ua/map.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб своєчасно наповнювати банкомати грошима там, де немає загроз для здоров’я й життя співробітників та клієнтів. Повідомити, в якому банкоматі наразі є кошти, на жаль, немає можливості. Хочемо підказати, що зняти готівку до 6000 грн на 1 чек ви можете і в торгових точках через POS-термінал, зробивши покупку на будь-яку суму.
Сервіс зняття готівки працює по всій мережі магазинів в різних містах: Сільпо, Fozzy Group, Клевер Сторс, Аптеки 911.
Працює не по всій мережі, але географія постійно розширюється: Варус, Подорожник, Мед Сервис, АНЦ, Новус, Апельмон, Розетка
Кількість магазинів регулярно збільшується.
На жаль, вилучені банкоматом або терміналом картки не повертаються.
Зверніться, будь ласка, до будь-якого відділення банку з паспортом, ІПН і наші співробітники за 10–15 хвилин випустять вам нову картку, або можете перевипустити картку на віртуальну. Для перевипуску картки на digital досить зайти в Приват24 https://next.privat24.ua, в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку.
Після чого виберіть, будь ласка, платіжну систему картки і підтвердіть заявку.
Немає суттєвої різниці при обслуговуванні карток платіжних систем Visa і Mastercard в ПриватБанку.
З досвіду наших клієнтів, переваги найчастіше віддаються на основі пропозицій і акцій кожної з систем.
Зверніть увагу! Картки з фото, картки з індивідуальним дизайном, іменні картки перевипускаються за рахунок банку, якщо їх було вилучено в результаті технічного збою.
З повагою, Приватбанк.
ignacius 2 апреля 2022, 18:41
В начале войны росиси против Нас Приватбанк объявил кредитные каникулы. По условиям кредитных каникул банк обещал не начислять проценты за использование кредитных средств и снятие своих денег с карты без комиссии.
Не выразить словами ту благодарность банку, которую я испытал. Ну и по мере необходимости стал использовать доступную мне возможность. Тем более что эвакуация поспособствовала тратам, а простой на работе — к отсутствию зарплаты. Деньги по мере возможности карту пополнял. И все было хорошо, пока банк 2 апреля (!!!) не прислал сообщение что они меняют условия программы. И вводит комиссию за использование кредитных средств и уже ее насчитал за апрель месяц.
Вот я все понимаю, но почему это сделано как всегда через *** и задним числом? Почему не предупредили в марте, когда можно было закрыть все без комиссии? Вот зачем портить себе репутацию и делать так, чтобы клиент ощущал себя обманутым?
3 апреля 2022, 10:44
Ирина Вальковая 2 апреля 2022, 18:09
Добрый день, в середине марта банк объявил кредитные каникулы по кредитной карте дл 1 июня, а вчера пришло сообщение, что будут начислять проценты на остаток кредита 1.7%.Для людей, находящихся в оккупации и оставшихся без возможности работать это грабёж. Сейчас нет никаких доходов вообще, при этом кредит ещё будет расти.Его невозможно будет погашать, а тут ещё и расти будет.Можно же к отдельным областям хотя бы применить льготы, которые были заявлены сначала, без начислений.Спасибо заранее
3 апреля 2022, 10:18
IgorIgorovich 2 апреля 2022, 14:54
Ітак ці дві події заставили мене зареєструватись і залишити відгук про банк в приватності держави, у мене кредитний ліміт у 50 000 грн, який я кожен місяць частину трачу і так само його закриваю, це дуже зручно тому як не знаєш скільки грошей потрібно буде, а так собі картка завжди зімною і непотрібно тащити з собою барсєтку, і так перший випадок, почалась пандемія коронавірусу банк відразу закриває мій кредитний ліміт і в мене на рахунку залишаєця мінус 10 000 грн, в такий то період, випадок другий початок війни, здаєця в той же день приходе мені повідомлення що негайно закрийте в період 3 дні кредитку, а ми переглянемо ваш кредитний ліміт, хоч по регламенту я мав би закрити використані кошти до 25го числа наступного місяця, правда потім певно був якись кіпіш і повідомлення вони бігом стерли, жалко скріншот не зробив, крндитний ліміт відновили, от скажіть як після таких дій можна покластись на цей банк?
2 апреля 2022, 15:20
Щодо зменшення ліміту, зазначимо, рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення.
Після тимчасового обмеження кредитний ліміт та можливість користуватись кредитними коштами в межах встановленого ліміту для клієнтів була відновлена в найкоротші строки. Підвищення кредитного ліміту наразі недоступне, але ви зможете користуватись коштами в межах наявного ліміту.
Eger07 2 апреля 2022, 14:02
*** банк даже при указаниях НБУ всё равно начисляет проценты по кредиту. Если помниться то НБУ ввёл кредитные каникулы ещё в феврале, но ПриватБанк всё равно начисляет проценты. Обращение в службу поддержки никакого результата не принесли. Мычат в трубку и отправляют вслед за русским кораблём.
2 апреля 2022, 15:12
Весь лютий ми працювали в штатному режимі, щоб ви могли користуватись карткою без перешкод. Саме тому за лютий ще відсотки були списані. З турботою про кожного нашого клієнта в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. Додатково, протягом березня, клієнтам була встановлена відсоткова ставка за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %). Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів в квітні та травні вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів.
Gal1978ina 2 апреля 2022, 13:49
Доброго дня! Я змінила картку для виплат (тому що через некомпетентність банківського працівника попередня картка була видалена) на зарплатну, і на неї має бути зарплата, яку мені пересилали, за останні 3 місяці, на ЄДРПОУ компанії (з/п я не встигла отримати), тому що попередню карту видалили, а нову з/п карту довелося зробити самостійно, тому що до вас неможливо додзвонитися і дописатися. Наразі мені довелося виїхати за межі України. Прошу перекласти мені з/п, що висить у вашому банку. Скажіть будь ласка, як довго чекати на результат? У такий тяжкий час, ви намагаєтеся не допомогти, тому що до вас не додзвонитися, а навпаки забрати останнє(((Дякую, довгий час я ваш клієнт, і була кращої думки про приват банк
2 апреля 2022, 15:04
У разі, якщо б кошти від вашого роботодавця надходили на банк та замість зарахування на картку залишались би в банку на поточному рахунку, ви мали б змогу перерахувати їх самостійно з поточного рахунку на картку в своєму Приват24 або звернувшись в онлайн підтримку на сайті банку. Також в особистому кабінеті чи через підтримку можна прив'язати картку до зарплатного проекту, для цього потрібно знати ЄДРПОУ та бажано назву підприємства, яке проводить вам виплату. Після прив'язки картки до зарплатного проекту для уточнення інформації щодо отримання вашої зарплатні радимо звернутись в бухгалтерію вашого підприємства.
Lawyerofsorrow 2 апреля 2022, 13:12
Не буду вдаватись до формальних мінусів існуючих в усіх банках впринципі. Але сьогодні крайньою каплею стала чергова, вже систематична помилка в додатку «приват24», відчуття ніби приставка «24» тлумачеться в них, як «технічні перебої, помилки системи, не працюючі термінали, банкомати? Так, 24/7». Якщо навіть не згадувати попередні проблеми зі використанням додатку, яких було просто до…, хотілося і самим «приватівцям», який був приблизний зміст їхніх технічних робіт19−20 березня, які звичайно затягнулись на більший час, ніж було заявлено попередньо, тут я навіть не був здивований, зміст приблизно був такий «працюємо над відновленням системи і т.д. для стабільної і безперебійної роботи додатку транзакцій і т.д.». Прозаїчно те, що їхня ця праця над відновленням системи безперебійності затягнулась майже на 2 сутки через перебої, то після додаток без попереджень «падав» чуть не кожен тиждень 1−2 рази, то транзакції тимчасово не проходять, то в додаток не можливо зайти, то гроші з картки зняло при переводі, але точки кінцевого отримувача не надійшли, то були здійсненні, нібито, якійсь покупки інтернет послуг, якимось чином на більшу суму ніж було на балансі, що призвело до овердрафту та тимчасового блокування відповідної суми на карту чи в тупу загнання карти в мінус за допомогою того ж овердрафту, то якісь сторінки, послуги, повідомлення не відображаються, і постійно «наші іт спеціалісти вже працють над вирішенням проблем», але відчуття, таке, що у цій фразі слово «вирішенням» треба замінити на «набуттям». За термінали і банкомати, які, також систематично, не справні (термінали або вимкнуті, або не реагують на дотик, або не приймають готівку. Банкомати не пускають до О/К, помилка підтверджень чи в тупу купюри номіналом 500−1000 грн., Я звичайно все розумію, українці багаті та заможні, але інколи виникають різні ситуації в яких на карті меньше 500 і треба швидко зняти готівкою) і саме, що дивує це те, що у привата ж є якась карта моніторингу на справність цих банкоматів/терміналів, але більшість тих, що прийшли до не справності, стоять в такому станні роками, а для чого ремонтувати, заміняти. Стоїть значить є, «и так сойдет», як казав відомий персонаж відомого мультфільму. Тому висновок один або ІТ сектор приватбанку дійсно складається з не компетентних осіб, що роками не можуть виправити одні й ті самі системні помилки та перебої, або ж ПБ просто ложить великий Х на своїх клієнтів, останнє на мою думку більш вірогідніше, враховуючи, що банк під час воєнного стану під маскою патріотів дуже відмінили комісію за перекази між картками «тільки картками ПБ», а через 3 тижні повернули, не на довго вистачило їхнього співчуття і розуміння. Отже, у висновку можу сказати, що не дивлячись на їхню пластмасову привітність, ПБ залишився банком якій свої цінності і т.д. ставить не те, щоб вище за клієнтів, а навіть не в одному порівнняні важливості. Для них клієнти це ресурс, ходячі кошельки або ж потенційні «лошки» яких можна кинути і нічого не пояснювати. На сьогодні чутки, що всю інформаційну клієнтську базу даних ПБ зливає мікрофінансовим конторам, які влаштовують інформаційні злочини проти своїх боржників, шляхом телефонних прозвонів навіть далеких родичяв, та що там, сусідам які були сусідами 10 років тому, або скидають редаговані фото боржників з прифотошопленими 18+ матеріалами родичам. Або П Б ж є навіть їхнім «покровителем» та «сірим кардиналом», це лірика звичайно, але є над чим задуматись і чи варто на сьогодні на всі 100% відчайдушно довіряти ПБ та довіряти їм всі свої дані та дані близьким вам осіб. У 2022 я не рекомендую обирати ПБ, як свій основний банк, на мою думку вони занадто використовували відсутність альтернатив, як в свій час Київстар, або Nokia, але все змінюється і як показує практика, на ринок приходять більш відкриті та доброчесні конкуренти.
2 апреля 2022, 14:50
Банк робить все, щоб забезпечити клієнтів якісними послугами та можливістю в будь-який момент скористатись своїми коштами. Ми постійно реагуємо на ситуацію та надаємо банківські послуги, як за умов пандемії, так і під час війни. ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності і не передає дані клієнтів третім особам, за виключенням вимог чинного законодавства. На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати, щоб перевірити інформацію та знайти підтвердження по тим чи іншим зауваженням з вашого боку.
Якщо ж ви маєте конкретні пропозиції щодо покращення послуг чи інформацію про непрацюючий термінал або банкомат нашого банку, можете надати деталі в приватному повідомленні.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝