Alexandr Karpov 11 апреля 2022, 16:30
Отделение по адресу: Днепр, улица Пастера, 10
Создал сегодня платеж с своей карты привата на карту привата моего друга. Не уходит хоть тресни. И тут саппорт мне заявляет что по их регламенту платежи внутри банк ходят до трех суток!!! Диалог:

подскажите почему не пришли отправленный мне деньги?
P24A2154767083C8653

Допомога Онлайн
Вітаю в чаті. Вже читаю питання та спробую вам допомогти.
термін зарахування до 3-хдіб

это с каких пор такие правила при переводах внутри банка?

регламент зарахування

можно ссылку на ваш регламент

Це внутрішньобанківський регламент
офіційну відповідь банку з цього питання Ви можете отримати надіславши листа запит на адресу 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30 або на пошту help@pb.ua

так еще раз давайте разберемся
перевод с карты привата на карту привата срок выполнения до трех суток? Я все правильно понял? Вы ж понимаете что я это выложу в соцсетях?

так, вірно. Викладайте, це Ваше право
11 апреля 2022, 19:28
Добрий вечір!
Нам шкода, що після звернення в підтримку у вас залишися неприємний осад. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.
zig4free 11 апреля 2022, 13:53
ПриватБанк
Оксана Стремоусова
11 апреля 2022, 14:40
Вітаємо!
Дякуємо за вашу небайдужість. Банк вже прийняв усі необхідні міри щодо картки даної особи.
San12 11 апреля 2022, 13:35
Оформил в дії заявку на 6500 грн. 27.03 пишет ждите зачисления в течении 10 дней через приват банк денег до сих пор нету звонил в приват они послали меня в дию, позвонил в дию они послали в мин фин украины дали номер по которому *** дозвонишся и всё.
НИКОГО ПРОСТОЙ НАРОД НЕ ИНТЕРЕСУЕТ ВСЕМ *** НА НАС
11 апреля 2022, 14:15
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
777vika 11 апреля 2022, 9:06
08.04 позвонила на 3700 доя консультации о переводе через Приват 24 на карту другого банка. Консультант мне сообщила, что во время военных действий лимита нет и макс сумма комиссии будет не более 100 грн. Я сращу же направилась в банк, простояла сумасшедшую очередь и пополнила карту, при попытке сделать перевод мне поставило лимит на сумму перевода до 29 999 грн с комиссией на эту сумму 150 грн. Я сразу же оставила жалобу и мне перезвонили 11.04 с комментарием, что мы прослушали аудио, действительно Вас консультировали не верно, мы Вам сейчас расскажем верные тарифы. Это решение моего вопроса? Вы пользовались моими деньгами это время.
Ужасный банк, не компетентные сотрудники, бегите с него.
11 апреля 2022, 10:13
DmitriyG2517 10 апреля 2022, 16:59
24.03 подал заявку на получение выплаты от ПриватБанка.В Дие заявку моментально приняли, не было никаких проблем. Звонил на горячую линию, сказали обращаться в министерство финансов. Был лучшего мнения о банке, пользовался лет 7 и тут такая подстава.
10 апреля 2022, 18:11
Jhonny 10 апреля 2022, 15:09
Заявку схвалено 27.03. І досі не прийшли гроші, така ж проблема у знакомых які мають картку приват банку!
10 апреля 2022, 18:11
Evgenii0187 10 апреля 2022, 4:40
Чтобы вы не начнёте делает с ПриватБанка
Вам помогут и у вас все получится я люблю этот банк
10 апреля 2022, 9:56
Доброго ранку!
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримали найкращий сервіс :)
dsytnikov 9 апреля 2022, 20:38
Кому война, а кому зароботак на переселенцах, срач разводить не нужно почему перечислил и т. д. пост носить характер что бы другим было Ка предупреждение, нужен срочно был холодильника на квартиру куда бежали от боевых действий, ну вот такие св***очи просто кинули на деньги, три семьи остались без возможности хранения продуктов, а схема до боли простая кидок через олх
Вот данные этих ***, причем не единого отзыва ни нут ни в нет контакте не было.
4731 1856 2888 2000

4731185628882000 Багинский Алексей Сергеевич
Деньги то зароботаються через какое то время
А вот семьям теперь прийдеться ходить по 4 км. В одну сторону к магазину каждый день, пока не найдут новый холодильник
Вот подставной номер этих ***
Естественно приват ничего не сделает, как и не делал до войны, надеюсь отзыв послужит и предостережет других людей
10 апреля 2022, 9:55
Доброго ранку!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Kochevnik87 9 апреля 2022, 15:50
Много лет пользовался услугами банка, был о нем лучшего мнения и не признавал других банков Украины. Но с каждым годом обслуживание всё хуже и последней каплей стало что они решили забрать мои деньги с бонус+. Это чистой воды кража. Это мои личные деньги, которые я собирал, чтобы потратить на свои нужды, а они приняли решение их забрать.
Очень хотелось бы чтобы соответствующие органы обратили внимание на это беззаконие и приняли соответствующие меры
9 апреля 2022, 16:23
Ви можете скористатися коштами з рахунку Бонус+ у мережі партнерів Бонус+ до 30.04
Ознайомитись зі списком партнерів програми, у яких ви можете витратити дані кошти, можна на сайті https://bonus.privatbank.ua/
Після закриття програми «Бонус+» банк не залишає собі кошти з рахунків Бонус+, а прийняв рішення перерахувати їх на допомогу ЗСУ задля скорішої перемоги України.
Антон Коротеев 9 апреля 2022, 15:40
Всегда был доволен работой Привата, но последние два дня он просто не перестает огорчать. Пополнял карту свою, из всех автоматов в городе работали только 2, один из них не принимал деньги. Другой после меня тоже перестал работать, но суть в другом
я внес в терминал сумму 3300грн, потом он долго думал автомат завис, перезагрузился после перезагрузки написал что не працює, открывали заявки на возврат. Заявки отказано, типа инкасация не подтвердила. Почему отказано если я внес эти деньги и есть фото на экране и там сумма не 0грн, а 3300.00грн. Если провести выписку по карте то эти деньги мне не поступали с 7 апрелся начиная с 16:14. У меня есть фото доказательство того что я внес деньги 3300грн в терминал приватбанка. На фото есть дата и время. Я даже могу сказать какие купюры я вносил в терминал. Такого у меня еще не было, что я внес деньги даже есть фото то что они в терминал внесены, но мне не зачислили, и в заявках отказано так как не подтвердилось после инкасации, так нужно чтобы клиент у которого была такая заявка присутствовал при инкасации ваших автоматов. Проблему не могут решить уже вторые сутки, создают новые заявки и говорят ждите. Что ждать если есть фото то что я пополнил и то что автомат думает, и видно Мою фамилию сумму.
9 апреля 2022, 16:17
Питання в роботі у профільних фахівців. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Анатолій Бакунець 9 апреля 2022, 6:57
Доброго ранку! Подав заяву на отримання допомоги в розмірі 6500 грн від держави у воєнний стан. Заяву було прийнято успішно. Навіть у Дія повідомлялося, що Очікуйте на зарахування коштів. Проте пройшло вже більше 10 робочих днів після подання заяви, але коштів на рахунку так і немає. Чи ПриватБанк хімічить, чи я не знаю. Будь ласка, перевірте цю інформацію та надайте вичерпну відповідь стосовно цього питання! Дякую!
9 апреля 2022, 11:22
Анна Мелконян 9 апреля 2022, 0:49
Отделение по адресу: Киев, ул. Декабристов, 3
Сегодня с моей пенсионной карти были сняты деньги, четыре патежа подряд. Мне приходили сообщения об оплате сайтов бытовая техника, apple.com (я никогда не пользовалась услугами этих компаний и ни на одном из сайтов не была зарегестрирована.). Так как я нахожусь за границей, я попыталась позвонить на горячую линию 0737161131- 20 мин в ожидании без результатно. В чате онлайн мне обьяснили, что могут мне помочь только заблокировать карту. Моя пенсия составляеет 2300грн из них 1600грн сняли непонятно куда. Конслюльтант предлоила мне обратиться на сайт который был оплачен, но я даже зайти туда не могу, не получается проити индификацию, так как это apple.com они ждут что я зайду з айфона или айпада, но у меня самсунг, я к этому сайту не имею отношения никакого.
9 апреля 2022, 11:20
Безпека коштів клієнтів є нашим пріоритетом. Ми робимо все, щоб не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведення оплати в інтернеті можливе лише в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті.
За вашим зверненням в підтримку була надана інформація по операціям та способам повернення коштів, а саме, про можливість звернутись самостійно до отримувача для повернення платежу. Також надана інформація, що можна подати заявку на оскарження платежів за правилами міжнародної платіжної системи. Якщо ви все ж забажаєте подати заявку на оскарження, це можна зробити звернувшись в чат на сайті: https://privatbank.ua/
bonaqa 9 апреля 2022, 0:32
04.04.2022 я здійснив виплату на рахунок у ПриватБанку із криптобіржі kraken.com через SWIFT переказ.

Згодом від банку я отримав таке повідомлення:

«Вхідний SWIFT-переказ не зараховано. Потрібно надати інформацію/документи. Деталі: pb.ua/3189».

У відповідь я попросив інформацію про те, які документи є необхідними, на що отримав відповідь про те, що зарахувати переказ можливість відсутня, оскільки це виведення коштів з біткоін біржі https://www.kraken.com/ і що відправник може направити запит на повернення переказу, як надійде запит банк допоможе його повернути звідки він надійшов.

Потім я попросив у банку регуляторку, відповідно до якої на мій рахунок не зараховуються кошти, на що отримав посилання на:

— п.п. 11, п. 2 р. I Постанови НБУ № 1: «операції на умовах маржинальної торгівлі — безготівкові операції (для банківських металів — без фізичної поставки), які передбачають виконання двох зустрічних зобов’язань з купівлі та продажу однієї іноземної валюти за іншу іноземну валюту/гривні (банківського металу за інший банківський метал/іноземну валюту) та здійснюються без їх реальної поставки на валютному ринку України або міжнародному валютному ринку з метою отримання прибутку від зміни валютного курсу або хеджування ризиків»;

Чи є тут хоча б опосередкована заборона на отримання коштів із криптобіржі? Я вважаю, що ні. Якщо я тлумачу це не так, поясніть, будь ласка.

— п.п. 6, п. 10, р. III Постанови НБУ № 1: Банки здійснюють: «операції на умовах маржинальної торгівлі з іноземними контрагентами (власні операції та операції за дорученням клієнтів). Банки здійснюють такі операції виключно з іноземними банками та/або іноземними небанківськими фінансовими установами, якщо ці установи мають право здійснювати торгівлю іноземною валютою/банківськими металами відповідно до законодавства країни, де вони зареєстровані, та підпадають під наглядову діяльність відповідних органів нагляду за фінансовими установами іноземних держав;»

Якщо керуватись цією логікою, то я можу отримувати SWIFT перекази лише від фінустанов?

— Відповідно до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.11.2003 № 492, на поточні рахунки в іноземній валюті фізичних осіб-резидентів зараховуються: валюта, унесена/переказана власником рахунку з метою здійснення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі, а також валюта, одержана власником рахунку як прибуток від здійснення зазначених операцій.

???

І в кінці повідомлення такий висновок:

«Таким чином, згідно з вимогами Постанови НБУ № 1, право здійснювати операції на умовах маржинальної торгівлі з іноземними контрагентами мають виключно банки.
З огляду на вищезазначене, Банк не має правових підстав для відправлення коштів на поповнення bitcoin гаманців міжнародним SWIFТ-платежем.»

Але я і не відправляв кошти на поповнення гаманця, а зовсім навпаки — на отримання коштів. Тобто висновок не відповідає взагалі суті здійсненого переказу.

Поки що я не направляв запит на отримання переказу, оскільки, на мою думку, не отримав зрозумілого пояснення, окрім «бо це ж криптобіржа». Окрім того, представник підтримки навіть не надав посилання де цей запит можна відправити.

Прошу роз’яснити чому я не можу отримати платіж з очевидними причинно-наслідковими зв’язками.
9 апреля 2022, 10:49
В період воєнного стану банки продовжують роботу як суб´єкти первинного фінансового моніторингу із застосуванням ризик-орієнтованого підходу, що передбачено Законом «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Проведення операцій у період воєнного стану вимагають додаткової уваги, особливо такі нестандартні для української фінансової системи, як quasi cash операції та інші операції за участю крипто-бірж.
АТ КБ «ПриватБанк» зобов´язаний застосовувати ризик-орієнтований підхід та вживати відповідні заходи щодо управління ризиками у спосіб та в обсязі, що забезпечують мінімізацію таких ризиків згідно діючого законодавства.
Після уточнення інформації щодо вашого платежу ми надамо зворотній зв'язок в приватному повідомленні.
vovaux 8 апреля 2022, 21:05
Отделение по адресу: Ровно, ул. Грушевского, 42А
При внесенні коштів 05.04.22р. для поповнення своєї картки в сумі 1000 грн однією купюрою в терміналі TS211227 він завис, а купюру ''втягнув'' і не відобразив на екрані про внесення коштів. Через деякий час термінал запрацював і віддав картку, але кошти не були зараховані на мій рахунок. Відразу подзвонив 3700, обіцяли розібратися протягом 3-х днів провівши інкасацію. Через три дня провіряю результати по своїй заявці на сайті, де пише що факт не підтвердився!!!
Отож, співробітники Приватбанку (відділ інкасації) привласнили мої кошти!!! В цей складний час, хай ці кошти принесуть Вам!!!
9 апреля 2022, 10:06
При обробці заявки на повернення коштів перевіряються дані з терміналу, який фіксує всі внесені в нього купюри та проведені операції. За необхідності проводиться інкасація, за результатами якої виявляється надлишок коштів, якщо такий мав місце у разі внесення готівки та неуспішної операції. За вашою заявкою була перевірена вся необхідна інформація. Ви можете звернутись в підтримку на нашому сайті, щоб уточнити детальну інформацію та подати нову заявку, якщо при подачі минулої помилились з датою, часом проведення операції або терміналом в який вносили кошти, що могло вплинути на результат розгляду заявки.
nadia132512 8 апреля 2022, 19:09
Я 1 квітня 2022р. писала про те як у мене термінал забрав кошти в сумі 500.00гривень і звернувшись в банк повідомила про це і сказала що транзакція не пройшла.В банку все казали що кошти пішли, но їх ніде не було, але я довго настоювала щоб банк розібрався в цій ситуації і нарешті сьогодні мені все ж таки кошти повернули хоть і довго.Правда завжди перемагає.Такьі у нас в Україні буде перемога за нами так як за нами правда.Хоть з-за затримкою але дякую що повернули Люди боріться якщо Ви праві.Але після цього стрьомно платити в терміналі самообслуговування хотя до цього скільки років користувалась терміналом такого не було, перший раз так вийшло і мусила майже місяць доказувати що я не шахрайка.Надіялась все-таки що це питання вирішуть за тиждень, а вийшло майже місяць.Всім успіху і надіюсь в майбутньому що банк буде таким як колись питання вирішув бистро і з повагою ставився до кожного клієнта, а не тільки до Віп.
8 апреля 2022, 19:56
Раді, що ваше питання успішно вирішено. Будемо робити все можливе, щоб уникнути повторення подібних ситуацій.
wuzicka 8 апреля 2022, 18:02
Вітаю!
Дана ситуація нагадує про мародерів-орендодаців, які здають тобі квартиру у січні-лютому за умовних 500 дол. Гостра фаза війни — вони такі добрі — у березні залишають платіж без змін (не забуваємо, що йде війна). У квітні всім стає зрозуміло, що перемога за нами і всюди говорять, що необхідно піднімати економіку (так, погоджуюсь, дійсно потрібно). Тому в перших числах квітня (а не наприкінці березня, щоб можна було розглянути якісь варіанти) — до тебе приходять і кажуть, що орендна плата за квітень (травень) — 1000 дол. і ти ще повинен подякувати, бо могло бути 1500 дол.
Так і з Приватбанком —
З 1 березня і до 1 червня 2022 року запроваджуються наступні умови:
Відсоткова ставка — 0,00001%. Відсутній мінімальний обов’язковий платіж.
Ок. В тебе платіж, щоб залишитися у пільговому періоді — умовних 12000 грн. Ти тупо не переживаєш, щоб їх сплатити (маєш більш важливі справи, на твою думку), бо 0,0001% це не та сума, щоб кидати куди важливіші справи взамін простоювання біля терміналу від 30 до 90хв, як повезе.
АЛЕ! 8 квітня ти дивишся у приват24 і вже бачиш 350грн % заборгованості.
І тобі кажуть, так ми знизили ставку до 1,7%. І нам дуже тяжко.
Приватбанк ВСІМ тяжко! Але для чого вводити людей в оману?
8 апреля 2022, 19:14
Вітаємо.
Банківська система повинна працювати, аби забезпечувати і передову, і тил. Економічний фронт також дуже важливий для перемоги. І тому з 1 квітня ми частково повернули деякі тарифи, при цьому знизивши їх порівняно з довоєнним рівнем. Так, зараз встановлено пільговий розмір кредитної ставки на рівні 1,7%, що є вдвічі меншим, ніж до війни. Проценти нараховуватимуться і у травні, але до 1 червня за кредитними канікулами погашення платежу не буде обов'язковим.
Goleva 8 апреля 2022, 17:14
Гражданин Р Ф, на территории Украины имеется счёт и вклады в банке. Есть депозитная карта. С конца февраля не войти в личный кабинет банка ни через впн, ни через какое-либо иное приложение. Нет возможности узнать, не заблокирована ли карта, на месте ли счета и вклады, или их экспроприировали незаконно.
8 апреля 2022, 19:10
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Згідно Постанови НБУ від 24.02.2022 №18 (зі змінами) банк запроваджує масштабні обмеження, що передбачають також зупинення здійснення банками видаткових операцій за рахунками резидентів держави, що здійснила збройну агресію проти України (є резидентами Російської Федерації або Республіки Білорусь).
Наразі у Постанові НБУ не визначено термін, на який запроваджуються обмеження. Обмеження будуть діяти до моменту отримання особових розпоряджень НБУ.
Gal1978ina 8 апреля 2022, 15:03
Доброго дня и Мира на нашей родной Украине! Мне тоже ещё нет начисления помощи в 6500, хотя срок в 10 дней уже прошёл. Но я жду, понимая тяжёлый период и большой поток людей нуждающихся в помощи. Хотя мои знакомые получили буквально через день.
8 апреля 2022, 16:10
Вітаємо.
Для уточнення причин не зарахування коштів ви можете звернутись до відправника.
Александр Криворожский 7 апреля 2022, 22:47
Пишу отзыв, ибо крик души, полностью осознаю тяжёлое, сверхтяжелое положение дел на фронтах, претензия к мин. Экономики, не нужно так издеваться, биткомн волатильный!
8 апреля 2022, 8:35
Валерій Савенко 7 апреля 2022, 21:07
при зачислении валюты на валютную карточку из-за рубежа не отдают наличную валюту. сумма небольшая. предлагают заказать валюту через приват24, но когда приходит время забирать присылают сообщение что не могут отдать и предлагают перенести на другую дату или другое отделение. и так 6 раз. пока не получил. когда я начал возмущаться и говорить что они мошенники-мне сказали что пункт такой-то, закона такого-то меня заблокируют и перестанут вообще отвечать. что они умеют так довести до нервного срыва и заблокировать. пользовался банком давно, щах хочу поменять банк. считаю что приват мошенниками.
8 апреля 2022, 10:17
Минфин
Ответ администратора
12 апреля 2022, 18:54
Отзыв не засчитан (на 11.04.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝