черговий відгук

sogrezo 12 сентября 2022, 19:44
Таке собі, послуга «оплата частинами» не доступна… Хоча я з 2008 клієнт привату, і є працюючий фоп у вас же. Дякую, що підтримуєте своїх клієнтів у важкий час!
Добре що ви не одні, і можна взяти аналогічно в іншому банку, але це не дуже зручно. Ну й нехай буде:)
12 сентября 2022, 19:56
Добрий вечір!
Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту за сервісом «Оплата частинами». Серед них також враховується кредитна історія та рух коштів по рахунках, однак це не єдині критерії на підставі яких банк приймає остаточне рішення, тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу.
На даний момент банк займається відновленням кредитуванням клієнтів, тому ліміти з Оплати Частинами повертаються поступово та переглядаються автоматично. Якщо наразі на картці встановлено кредитний ліміт, а за сервісом «Оплата частинами» його немає, то в такому разі ми радимо очікувати. Банк може переглянути своє рішення в майбутньому.

TetianaM55
TetianaM55
15 сентября 2022, 19:00
Дуже слушне запитання до банку. Бо сьогодні сама попала в халепу: необхідно терміново купити пралку, бо стара вийшла з ладу. Вже оформлюючи покупку дізналась, що не зважаючи на те, що я клієнт банку більше 15 років, маю дуже позитивну кредитну історію, банк відібрав у мене можливість здійснити покупку за сервісом «Оплата частинами». Виникає питання, чи можна довіряти банкові, який підставляє своїх клієнтів? Ви пишете, що якщо на картці встановлено кредитний ліміт, то слід почекати. Майбутнє - це коли? Через день, через тиждень , а може рік? Хочу розуміти, щоб знайти рішення своєї проблемию