oleNaMK 28 апреля 2022, 14:32
Доброго дня, шановні!
З 18 квітня маю замовлення на видачу готівки в євро та не маю жодного результату чи зворотнього зв’язку. Кожного дня замовлення просто переноситься на наступний день.
В регіоні давно не ведуться бойові дії, всі та все працює в штатному режимі під українськими прапорами.
То чи ви просто перестали обслуговувати такі замовлення?
Бо ж маю 10 днів марних очікувань без розуміння, а скільки ще чекати!
Дякую!
28 апреля 2022, 15:58
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
Полезный комментарий
oleNaMK 5 мая 2022, 18:07
Дуже вдячна спеціалісту по роботі зі зверненнями клієнтів Євгенії.
Окрема велика подяка керівнику відділення м. Суми, вул. Горького 5А Вікторії Володимирівні - за компетентність, зворотній зв’язок, щирість та емпатію до своїх клієнтів!!! Питання вирішене :)
Владислав Новиков 28 апреля 2022, 11:15
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Слобожанский, 91
ПриватБанк обьявил о принудительном (без согласия клиента) списания средств со счетов БонусПлюс. На бонусном счете моего ребенка накопилась сумма которую дочка планировала использовать для покупки книг в интернет-магазине https://vivat-book.com.ua/. Сотрудник главного офиса приватбанка заверила что оплатить покупку можно онлайн в интернете с помощью бонус плюс. Как выяснилось при попытке оплатить книги, опция оплаты со счета бонус полюс отсутствует, что также подтвердил сотрудник магазина. При обращении к сотруднику Ольге Аллакиной по почте <olga.allakina@privatbank.ua> и по телефону горячей линии 3700 они рассмотрели мою притензию и ничего поделать не могут. Никакой ответственности за свои ошибки и некомпетентность сотрудников они не несут.
28 апреля 2022, 12:04
Дійсно, ми вирішили закрити програму «Бонус+» і перерахувати всі залишки на рахунках на допомогу ЗСУ за для скорішої перемоги України. Це понад 600 млн грн.
Якщо ви не бажаєте, щоб кошти було переведено на рахунок ЗСУ, ви можете витратити кошти в мережі магазинів Бонус+ до 30.04.2022.
Владислав Новиков 28 апреля 2022, 10:57
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Слобожанский, 91
При попытке произвести настройки для одной из карт (изменение лимита) в приложении Привт24 возникае ошибка «Сервис временно не работает. Попробуйте позже. «Обратился в поддержку 3700, там зарегистрировали обращение с просьбой устранить ошибку в програмном обеспечении и в ручном режиме произвели необходимые настройки в течении 24 часов с момента обращения. Через МЕСЯЦ!!! после обращения проблема не была устранена! Пришлось опять звонить на 3700 освежать заявку на ремонт ПО и производить настройку вручную.
28 апреля 2022, 12:03
sunny222 28 апреля 2022, 1:39
Доброй ночи, решил написать отзыв так как уже надоело ждать когда я смогу пользоваться СВОИМИ деньгами которые у меня на привате.
Я давно пользуюсь приватом, платинум карта и всегда все было ок.
Примерно 2 недели назад у меня на карте было 25 т, я просыпаюсь, а на карте 2 т (В остатке показывает 25 т, а пользоваться могу только 2т), мне сказали, что это сбой и некорректно отображается баланс и скоро пофиксят проблему
и да, я переждал и через 7 часов у меня появились мои деньги.
Я подумал, что это уже все проблемы подобных не будет.
Сейчас уже с 24 числа у меня точно такая же проблема, только я жду уже не 7 часов, а несколько дней чтобы пользоваться СВОИМИ деньгами, никаких кредитных лимитов, ничего.
У меня просто пропали мои деньги, я делал заявки, много раз звонил, но ничего не помагает, сотрудники ссылаются на сбой 23 числа.
Сейчас не простое время, я спрашиваю, а что если мне срочно нужны будут деньги, мои деньги? — ответ «мы не можем ничего сделать»
Уже просто нет терпения ждать, слушать про какой-то сбой, когда у тебя просто исчезают деньги, невозможно их снять, перекинуть НИЧЕГО, они отображаются только в остатке и все, а мне дальше говорят подожди 11 дней они вернуться, а на мой же вопрос о том, что мне делать если мне срочно нужны будут деньги, тем более в такое время — ответ один -мы ничего не сможем сделать.
Вообщем такого я никогда ещё не видел.
28 апреля 2022, 10:16
tawerx 27 апреля 2022, 19:16
Шикарные новости от банка в который влили сотни миллионов гривен с НАШИХ налогов.
В условиях когда у нас ракеты под окном взрываются, вместо официально! обещанных 0,00***% по кредитке — начислили 1.7%, оказывается что мошеннические действия можно проводить вполне открыто и ничем за это не поплатиться («Я хозяин своего слова. Дал слово — взял обратно»)!
АЛЛО МАРОДЕРЫ!!! то что в Киеве тихо, не значит что война закончилась!!!
PS: Людям же под обстрелами срочно нужно пополнить свои карты, т.к. если война вас не загонит в гроб, то это сделает ГОСУДАРСТВЕННЫЙ!!! банк.
27 апреля 2022, 20:22
Добрий вечір!
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас.
Минфин
Ответ администратора
29 апреля 2022, 19:32
Отзыв не засчитан (на 29.04.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.
32328089 27 апреля 2022, 19:14
Уважаемый Приват банк! Я уважаю Ваше право выбирать клиентов, но прошу уважать и мои права. Мне внезапно заблокировали все карты и сообщили, что отказывают в обслуживании. У меня выбраны кредитные лимиты в Приватбанке, я аккумулировал на счете сумму, чтобы погасить кредит в Альфа банке. Теперь эти деньги пойдут на сворачивание кредитных лимитов в Привате. Я оказался в очень сложной финансовой ситуации. Я за границей, у отца случился инфаркт и я около 700 тисяч гривен заплатил на депозит больницы с карты Привата, потому что сейчас война и не принимают украинские страховки. Неужели нельзя цивилизовано предупредить клиента хотя бы за 3 дня и сообщить причины блокировки? Клиента, который не разу не нарушил свои обязательства перед банком? Зачем без необходимости ставить клиента в сложную ситуацию? Возможно, я смог бы ответить на Ваши вопросы. Призываю Вас изменить свою политику в подобных ситуациях. Тем не менее, благодарю за долгие годы совместной деятельности, Вы действительно один из лучших банков Украины.
27 апреля 2022, 20:20
Добрий вечір!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
Qwerty1999 27 апреля 2022, 19:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 61/17
Понадобилось мне выпустить дополнительную карту МПС Mastercard
к уже существующей КДВ МПС VISA, но после 24.02.2022 Приватбанк
несколько ограничил функционал системы Приват24 и поэтому мне
не удалось выпустить виртуальную (Digital) КДВ и «повязать»
её к уже существующей КДВ. Пришлось заглянуть в ближайшее
работающее отделение Приватбанка по адресу:
Киев, ул. Саксаганского, 61/17
Как оказалось, у экономистов отделений функционал привязки
дополнительных карт к уже существующим тоже сильно ограничен,
но совместными усилиями с экономистами отделения было найдено
работающее решение — мне выдали неактивированную КДВ, да ещё
и поискали с максимальным сроком действия, а затем довольно
подробно объяснили порядок её привязки к действующей КДВ.
Добравшись домой, включил ноутбук, зашёл в вэб-версию Приват24
и выполнил все действия, которые мне посоветовали сотрудники
VIP-центра Приватбанка.
Через пять минут новая карта была активирована и «подвязана»
к уже существующей. Я получил собственно, то что хотел.

К сожалению, я не запомнил имён этих прекрасных специалистов.
Поэтому, без преувеличения, скажу спасибо всем сотрудникам
VIP-центра Приватбанка на Саксаганского.
27 апреля 2022, 19:28
Вітаємо!
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)
Дякуємо, що ви з нами!
pentagon024 27 апреля 2022, 17:12
Итак, при попытке совершения p2p перевода на карту иностранного банка блокируются любые транзакции свыше 30 тыс грн. Поддержка приватбанка довольно долго пытается разобраться в чем дело, а потом отвечает, что превышен лимит операции. При уточнении, какой именно лимит, поддержка банка ссылается на постановление НБУ № 78 от 20.04.22, и говорит, что лимит на такой перевод составляет 30 тыс. в месяц. Если написать, что в постановлении указана сумма 100к грн в месяц, то поддержка советует «внимательно ознакомиться с документом» на который они ссылаются. Иногда поддержка говорит что вообще такие переводы запрещены с гривневой карты. Если приложить скриншот из постановления, где указано и про гривневый счет, и про лимиты, установленные НБУ — поддержка регистрирует заявку, срок рассмотрения — сутки. Меня пятый день кормят тем, что рассмотрят «сегодня». Поддержка пытается закидать меня бессвязными сообщениями, которые выдают за ответы. Нельзя эти ответы назвать даже отписками, так как никаких ссылок ни на какие документы, кроме вышеупомянутого постановления НБУ.

Никакой публичной информации об этих ограничениях от банка на сайте: ни в новостях, ни в тарифах. Никаких уведомлений в приложение, или куда либо в другие каналы связи. Поддержка говорит, что они являются достоверным (и единственным) источником информации, а сайт не обновляют потому что война. И вообще ничего не говорят, потому что война. При этом в ответы поддержки с течением диалога начинают сначала противоречить сами себе, потом превращаются вовсе в бессвязные предложения.

На всякий случай, приведу цитату из того самого постановления:
9.1 на суму в еквіваленті до 100 000 гривень уключно на календарний місяць з усіх рахунків фізичної особи — клієнта банку, відкритих у національній валюті, переказів на рахунки фізичних осіб із використанням реквізитів електронних платіжних засобів платника та отримувача (p2p-переказів), які ініційовані за допомогою системи дистанційного обслуговування банку або платіжного застосунку банку;

Ищем новый банк, опасаемся проснуться без средств к существованию.
27 апреля 2022, 19:24
Вітаємо!
Проведення операцій у період воєнного стану вимагає додаткової уваги. Банк зобов´язаний застосовувати ризик-орієнтований підхід та вживати відповідні заходи для мінімізації таких ризиків згідно з чинним законодавством. Наразі максимальна сума за такими операціями становить 30000 грн/місяць.
trilon 27 апреля 2022, 14:44
26.04.22 телефоную до банку і повідомляю, що без мого відома були зняті кошти с усіх моїх карток Приват банку. У виписках банку видно на які рахунки і в які банки шахраї перевели мої кошти. Так піднімайте на ноги кіберполіцію, телефонуйте в той банк, блокуйте карту отримувача!!! Робіть хоч щось!!! Відповідь мене вбила: «Це Ваші проблеми, звертайтеся до поліціції» Спочатку самі пропонують кредит, потім цей кредит віддають аферистам і шахраям, а віддавати мені, пенсіонеру.
27 апреля 2022, 16:20
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців, за результатами перевірки вам зателефонує наш співробітник.
MrDjekson 27 апреля 2022, 11:30
Здравствуйте! Хочу написать негативный отзыв про приват банк. Являюсь давним клиентом привата. Недавно (27.04.2022) хотел совершить покупку с гривнневой карты (так как доллар сейчас довольно проблематично приобрести) через Paypal. И столкнулся с ошибкой о превышении суточного лимита. Зашёл в Приват24 перепроверил лимит всё в порядке. Написал в поддержку сказали что НБУ от 20.04 запретил данные транзакции. Хотя днем раньше было всё отлично.
P. S. В других банках платёж прошёл без проблем! В общем, извините за мой французский, сервис отстой!
27 апреля 2022, 12:34
mimopro 27 апреля 2022, 1:07
уже несколько раз заказывал несчастные пару тысяч $, заявку принимают, но так и не приходит подверждение что валюта подготовлена и вас ожидают…
и это В ОДЕССЕ…
Ув Приват, мне нужены мои деньги, в этот раз заказал всего 1500 и на через день.
Пожалуйста поспособствуйте чтобы 28-го нашлась 1500$ к выдаче. Это уже даже не смешно.
27 апреля 2022, 12:30
Вітаємо!
Приносимо вибачення за можливі незручності. Наші фахівці вже перевіряють дану ситуацію, за результатом перевірки ви будете сповіщені.
andriidiachenko 26 апреля 2022, 21:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Заречная, 1-Г
С первого дня войны банк закрыл отделение по адресу ул. Заречная, 1-Г, в котором у меня арендована сейфовая ячейка. Уже около 3-х недель никаких боевых действий вокруг Киевской области не происходит, отделение все также закрыто, доступа в депозитарий нет. Консьерж сервис не дает никаких сроков открытия отделения, как попасть в депозитарий они не знают. Передать информацию руководителю отделения, для согласования посещения депозитария, они не могут. Короче говоря плохо работает VIP обслуживание в этом банке, а оплачивать эти услуги требуют даже в военное время.
27 апреля 2022, 12:07
Полезный комментарий
andriidiachenko 28 апреля 2022, 15:44
Проблему решили на следующий день, все хорошо, посещение депозитария организовали.
silentmeloud 26 апреля 2022, 20:26
Почну з того, що послугами банку користуюсь давно, вцілому задоволений.
Із позитивного — кредитний ліміт із початку війни не знижували, картки залишаються функціональними, підтримка — працює, курс валюти не виставляли у 40 гривень, як деякі банки.
Але є і аспекти, які дещо засмучують.
Інформування клієнтів, наприклад, не витримує ніякої критики. Перше — кредитні канікули. Самі пообіцяли їх до червня, до кінця березня система відображала, що відсотки за кредиткою будуть нульові. Але в квітні, не попередивши, почали нараховувати відсотки (хай і за зниженою ставкою). Сповіщення про це прийшло лише 4-ого квітня, 6 числа написала персональний банкір. Не питання, банк має повне право нараховувати відсотки, але чому було вводити в оману розсилкою про кредитні канікули до останнього? Далі — посередині місяця від банку приходить сповіщення, «ви завжди вчасно платили все по карті, тому якщо до 25 квітня ви виведете картку в нуль, ми спочатку спишемо відсотки за користування, а потім повернемо вам списані кошти в наступному місяці…» З одного боку — банк вчинив добре, виправив претензію до себе. Але знову ж — нащо списувати, щоб потім повернути??? Невже ще у березні не можна було поставити інформацію, що відсотки нарахуємо, якщо ви не погасите заборгованість до 25 квітня? Картку в нуль я вивів. От тепер сподіваюсь, що і банк обіцянку на рахунок зняття, а потім повернення списаних відсотків таки виконає, а не вчергове змінить правила.

Друге зауваження. Я є користувачем преміум картки World Elite. В березні уточнив у банкіра, чи буде списуватися плата за пакет за березень. Бо об'єктивно, складно виконати умови для безкоштовного використання картки, коли через війну нічого толком в країні не працює. І знову ж таки, через війну преміальних сервісів, по суті, теж немає. Персональний банкір сказала, що, згідно рішення банку плата списуватися не буде. Натомість сьогодні, 26 квітня банк таки зняв плату за пакет за березень (хоча у виписці пише за 4 місяць, тобто квітень). Банкір сказала, що не мали нічого списувати, відправила заявку — чекає відповіді. Я не здивуюсь, якщо її так само дезінформували, бо до цього ніколи неточної інформації від неї не було.

Знову ж таки — я би не мав претензій, якби банк зразу чітко повідомив — ми залишаємо в силі всі платежі, які були раніше, умови попри війну лишаються тими ж, що і були. Так, це десь жорстко, але можна зрозуміти, на що розраховувати. Можливо, я б тимчасово змінив би пакет на інший на час війни.
Я розумію, що всі ми пристосовуємося до нових реалій, які вимагають швидких змін, але все ж таки про ці зміни треба попереджати завчасно, а не заднім числом. І впроваджувати їх так, аби клієнт чітко розумів, чого йому чекати. Тобто, по суті, це недоліки організаційного характеру, але які також псують установі імідж. Буду радий, якщо банк це врахує у майбутньому. Тоді з радістю виставлю 5 зірок.
27 апреля 2022, 11:40
Вдячні Вам за відгук.
Вашу ситуацію вже розглядають наші профільні фахівці, за результатами якої вам зателефонує наш співробітник.
З повагою, ПриватБанк.
Bernkastel 26 апреля 2022, 19:55
Здравствуйте. Меня зовут Свиридова Виктория Александровна. Я из Харькова. На данный момент нахожусь в Польше с сыном. Подруга мне выслала ссылку на получение 3000 для переселенцев. К сожалению, так как ссылка пришла от подруги, я не подумав, ввела пароль от Приват24 и свой номер телефона, у меня сняло с одной карты больше 26000 и с другой более 14000. Вот ссылка ✅ єПідтримка надає фінансову допомогу для переселенців в розмірі 3000 гривень. Якщо ви переселенець або сім'я з дітьми тоді переходьте: t.me/pidtrimka_ua_bot 💙💛🇺🇦 Когда я попросила Приват банк оформить заявку о мошенничестве и отменить последние транзакции, банк заблокировал обе мои карты, хотя я не просила об этом, я просто поменяла пароль. Я пыталась сказать, что паролем завладели обманным путём, что провели транзакции, не имеющие ко мне никакого отношения, при всем при этом, при проведении транзакций, мне не пришло уведомление ни на телефон, ни в приват24. В онлайн помощи приват24 я попросила отменить проведение непонятных мне транзакции и разблокировать мои карты, так как мне нечем больше рассчитываться в Польше, на что Приват просто заблокировал мне доступ в Приват24. Я считаю, что это уже обман и мошенничество со стороны самого банка. По факту поведения банка, я буду обращаться в полицию и минфин, так, как есть основание думать, что банк работает вместе с мошенниками. Прошу провести расследование в отношении сотрудников банка, которые содействуют мошенникам и принять соответствующие меры в отношении сотрудников и их руководства, а также самого банка согласно действующему законодательству
Также требую Приват Банк разблокировать мне вход в приват24, мои карты и вернуть деньги.

Свиридова Виктория Александровна 26.04.2022
11minut25@gmail.com
27 апреля 2022, 11:12
Вітаємо!
ПриватБанк не співпрацює з шахраями, а навпаки веде активну боротьбу з протизаконними діями недобросовісних осіб, в той же час і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Виплати для ВПО можуть отримати люди, які вимушено покинули домівки, але перебувають в Україні. Під виплату підпадають такі області: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, м. Київ, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.
У випадку, коли до нас надходить від клієнта сигнал про передачу даних та компрометацію карток — ми приймаємо усі міри, щоб убезпечити його від подальших фінансових втрат, в тому числі блокуємо картки.
З боку банку є можливість оскаржити лише ті списання, які відповідають правилам міжнародних платіжних систем, і згідно цих правил дані платежі не підлягають оспорюванню, так як банк виконав доручення і успішно провів оплати з картки на картку.
Для подальшого врегулювання ситуації, радимо вам звернутися до правоохоронних органів та в банк-отримувача коштів.
До речі, ось тут є декілька простих та корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Окремо приносимо вибачення, що після звернення в нашу підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з нашим оператором для покращення якості обслуговування.
Для відновлення доступу до ваших коштів просимо звернутися в чат повторно, де наші фахівці з радістю допоможуть… У випадку, якщо у вас виникнуть труднощі чи додаткові запитання — напишіть, будь ласка, нам про це в приватних повідомленнях.
З повагою, ПриватБанк.
Лариса Салинська 26 апреля 2022, 13:51
Клієнт Приват Банка з 2008 року. Користуюсь всіма послугами у додадку. У Банка є вся моя фінансова інформація, заборгованості і проблем у мене не коли не було. Під час воєнного стану звернулась до банка за допомогою. Мені потрібно получити гроши у валюті від іноземного банку. Зараз пластікові картки не випускают, а в мене була картка для виплат. На горячій лініі SWIFT переказів мені повідомили, що проблем з зарохуванням коштів не має. Кошти зароховуються і можливо зняти також у валюті.
Мій чоловік моряк і на його утриманні знаходяться дві жінки поважного віку (мати 82 роки і теща 72 роки), я — дружина з інвалідністтю (потребую систематичного лікування) і неповнолітня дочка-студентка. Ми не отримували коштів з січня 2022. Живємо у борг, ще оплачювали лікування онкохворому брату по мужу і потім — поховання. Це дуже велечезні кошти!!! І велечезні борги!!!
Роботодавець знаходится у Греціі, а юредична адреса в Ліберіі. 14.04.22 надійшли кошти у систему банку в сумі 7241,70$ США. Про це мені повідомив оператор колл центру SWIFT переказів. Но мені кошти не дадут, так як вони пришли з Ліберіі і іх арештували. Квітанцію переказа я не бачила і мені не хто не хоче допомогти. Я всі ці дні пишу, дзоню, прошу банк повернути мені кошти, бо це единий наш дохід і можливось ЖИТИ!!!
Роботадавець надіслал копію квітанціі, банк відправник Євробант Греція, банк корреспондент Нью- Йорк, а мені Приват розказує що гроші з Африки. І по постанові НБУ не зароховуются. А сьогодня я ще узнала що переказ не можно повернути і банк залишив собі НАШІ кошти. ЦЕ ПОГРОБУВАННЯ ГРАМАДЯН КРАЇНИ У ТАКИЙ ТЯЖКИЙ ЧАС!!! Я у відчаї, не знаю як і за що далі жити, як мені віддавати борг.
26 апреля 2022, 14:59
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Ваше питання було детально розглянуто профільними фахівцями і за результатом надано офіційну відповідь на ваше звернення.
ArcticBurn 26 апреля 2022, 11:39
Провів оплату в онлайн магазині (чз лікпей), рахунок відкритий в приваті (раніше оплачував по реквізитам в цьому ж магазині), але як виявилось працював там тільки сайт, а сам магазин знаходиться в Харківській області. Кошти успішно списались, але зворотнього зв’язку немає. Чи є якась можливість повернути ці кошти?
26 апреля 2022, 13:01
Для уточнення інформації та вирішення питання ви можете звернутись через авторизовані канали, наприклад, в чат на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
В чаті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та надав консультацію.
fig vam 26 апреля 2022, 11:24
Отделение по адресу: Киев, пр-т Николая Бажана, 3
17/04/22 через депозитный банкомат на позняках САК29120 пополнял карту. Положил 12тысяч гривен. Банкомат зашуршал и выдал чек, что деньги внутри и не зачислил, ушел в поломку. Служба поддержки заявку зарегистрировала и вернули 11тысяч.
1000 гривен тупо УКРАЛИ. Не найти 1000 гривен в банкомате надо постараться. Короче гоп-стоп.
26 апреля 2022, 12:22
На жаль, не вдалось ідентифікувати вас за даними з відгуку, щоб перевірити інформацію по описаній ситуації. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти.
inesska88 25 апреля 2022, 22:58
15 лет я была клиентом ПриватБанка. Все было хорошо, несколько интернет -карт, получала международные переводы, оплачивала покупки. С момента начала военных действий мне тупо заблокировали Свифт перевод из Германии. Мол, прописка Донецкая. Хотя все эти годы это никого не интересовало. Хорошо, без проблем, я предоставляю им справку переселенца. После этого мой финансовый номер блокируют и требуют только личное присутствие в банке. Я знаю, что есть процедура верификации с паспортом через интернет и селфи. Но, говорят, что со мной это не получится осуществить. Причину не объясняют. Мои доводы, что в стране война и я нахожусь там, где нет работающих отделений банка, никого не колышет. Вот так, взяли и украли перевод на сумму 280 евро.
26 апреля 2022, 13:52
За вашим зверненням в підтримку на сайті: https://privatbank.ua/ наші колеги залюбки допоможуть зі зміною фінансового номеру дистанційно, якщо ви виїхали закордон. В чаті на сайті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання. Після зміни номеру та відновлення доступу до акаунту ви зможете через Приват24 актуалізувати дані і користуватись банківськими послугами. В меню «Гаманець» ви зможете перевипустити існуючу картку на віртуальну або оформити нову віртуальну картку.
Чумак Віталій 25 апреля 2022, 22:53
23.04 був зроблений платіж на карту іншого банку. Сума 15000 грн. Кошти з карти Приватбанку списали, але отримувачу вони так і не надійшли. Хоча ваш оператор стверджує, що операція успішна. Щоб отримати відповідь від оператора, треба писати в чат весь день. Всі оператори зайняті. Постійно. Сьогодні отримали таке повідомлення Кошти, що були некоректно списані під час збою 23 квітня, банк централізовано поверне не пізніше 29 квітня. Але чому ми повинні чекати до 29 квітня??? Це не наша вина, що у вас постійно якісь збої.
26 апреля 2022, 12:04
Перепрошуємо за завдані незручності. За вашим зверненням в підтримку на сайті: https://privatbank.ua/ наші колеги залюбки допоможуть з подачею заявки на повернення коштів. Така заявка опрацьовується згідно правил та регламентів міжнародної платіжної системи. В чаті на сайті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання.
elina254 25 апреля 2022, 20:40
Никогда не пользовалась кредитным лимитом от приват банка, но была активным пользователем более 10 лет. Со спокойной душой, что на карте отсутствуют средства, и карта просрочена, она подвязана в iTunes очень давно. Но сейчас война, и живу я на оккупированной территории, покупок никаких не делаю карту даже нет возможности пополнить. Какого же было мое удивление увидеть сегодня минус 5300 на своей карте, где ни кредитного лимита ни денег. Бегло прошла выписку по карте, и увидела, что ночью банк в минус позволил снять деньги с карты на такую большую сумму на старые покупки apple (которые я когда-то хотела купить, но не хватало на карте, платёж не проходил и о нем я благополучно забывала), но сегодня ночью сняли деньги в минус за 7 таких несовершенных давно покупок! На горячей линии Сказали, что банк имеет право в минус делать такие оплаты и на вас автоматом ложится кредит! В такое тяжелое время, когда люди без работы как минимум. Это ужасно и прискорбно. Консультант сказала, что был сбой и банк дал возможность снять с карты эти деньги в минус. Вот как быть и что делать?
26 апреля 2022, 12:01
Для проведення платежів з картки, як і раніше, необхідно, щоб дані картки, що відомі лише її власнику були введені чи збережені для оплати на сайті.
За вашим зверненням в підтримку на сайті: https://privatbank.ua/ наші колеги залюбки допоможуть з подачею заявки на повернення коштів. Така заявка опрацьовується згідно правил та регламентів міжнародної платіжної системи. В чаті на сайті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання. Перепрошуємо за завдані незручності.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝