Безпідставний перевод пенсії на приват

muravyts 17 октября 2022, 19:11
17.10.2022 я (тимчасово переїхала із Запоріжжя) звернулася до ЦНАП в м. Чернівці щодо оформлення виплат переселенцю. В ЦНАП чомусь направили ТІЛЬКИ в Приват (це вже окреме питання до державної структури). Прийшовши у відділення Привату відділення в м. Чернівці (номер не знаю) мені повідомили, що рахунок для виплати оформлюється лише за умови переведенні пенсії на Приват. До цього з питання отримання пенсії працювала з ПУМБ і переводити пенсію на інший банк не хотіла. Але довелося, тому що в Приватні інакше рахунок для соціальних виплат чомусь не відкривають. Таким чином співробітники Привату разом із ЦНАП виконують плани по залученню клієнтів? Прошу надати відповідь стосовно цієї ситуації.
17 октября 2022, 20:35
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що звернення до відділення залишило неприємний осад. Переведення пенсії не є обов`язковою умовою для оформлення картки для виплат. Ми обов'язково проведемо детальний аналіз цього випадку, щоб надалі ні ви, ні інші клієнти не стикались з подібними ситуаціями. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

kingcity
kingcity
19 октября 2022, 10:51
Все, як завжди, «по-приватівськи» — впарювання своїх продуктів шляхом обману і тиску.
mlp711141
mlp711141
19 октября 2022, 12:39
Искренне вам сочувствую… ЦНАП нарушил ваши права — вы имели право обратиться в Ощад…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Безпідставний перевод пенсії на приват