Mihailhimik 23 июня 2022, 15:34
Пройшло 1.5 години скинув на карту: 4149439014429066, скинув 200грн гроші досі не прийшли.
23 июня 2022, 17:38
Вітаємо.
Отримувач з квитанцією може звернутись до підтримки банку для перевірки надходжень.
irina1967pesh 23 июня 2022, 15:04
Очень давно была клиентом банка, 15 лет назад, соответственно актуальной карты в нем не было. Обратилась в колл центр с которого меня направили в онлайн поддежку на сайт, с которой меня отправили в отделение. Нахожусь в городе Бахмут, который не оккупирован, но все отделения уже не работают, выехать возможности нет в другой город. При этом изначально сказали что всё можно решить дистанционно. Нужно завести было карту чтобы получить выплату от Гарантированного Фонда, в моём вопросе мне не помогли, грубо ответив после всех авторизаций и подтверждений данных, фото с паспортом и т. д. что теперь вам нужно обратиться в отделение. в Банке полный бардак!!! Сайт глючит!!!
23 июня 2022, 17:48
Вітаємо.
Якщо при верифікації ви вказуєте не ті дані, які засвідчували в банку — дистанційно, на жаль, немає змоги вирішити ваше питання, адже ми не можемо вас ідентифікувати як клієнта та це наражає на ризик втратити свої кошти. Тому, просимо віднестись з розумінням такої перевірки.
Vladimir26K 23 июня 2022, 14:46
До начала военных действий был лимит на оплату частями, а также действующий договор. После 24.02 Приватбанк обнулил для всех своих клиентов лимиты на оплату частями. Во время кредитных каникул я ежемесячно вносил платёж по договору, оставляя предварительно заявку в чате. Поэтому когда банк анонсировал возвращения услуги Оплаты частями я был уверен, что и мне лимит восстановят, но нет…
Абсолютно не понятное мне решения, платежи вносил постоянно даже во время кредитных каникул, работать официально продолжаю, зарплату получаю, так, что же тогда банк не устроило, что он не пересмотрел свое решение? Хотелось бы знать какие у них критерии отбора для установления лимитов.
23 июня 2022, 16:43
Добрий день
Банк займається відновленням кредитуванням клієнтів, тому ліміти з Оплати Частинами повертаються поступово та переглядаються автоматично.
Нагадаємо, щоб мати суму для покупок в Оплату частинами, найважливіше — це активна кредитна картка :)
Такі фактори, як операції по картці, наявність депозитів за отримання виплат на картку для виплат значно підвищують шанси отримати бажаний ліміт.
Stas1969 23 июня 2022, 12:18
Отделение по адресу: Сумы, ул. Петропавловская, 76
После заказа наличными евро со своей карты на 17 .06.22 в отделении города Сумы Петропавловская 74 приехав из другого города, получил отказ.
Т.к.нахожусь в ЗСУ, не могу ездить туда в любое время.прошу разобраться в данной ситуации.
В случае повторного отказа в выдаче денег 24.о6.22 буду вынужден обратиться в контролирующие органы и разместить порочащую информацию в соцсетях.
Надеюсь что мое обращение решиться положительно.
23 июня 2022, 13:51
Вітаємо!
Вибачте за можливі незручності. Наші фахівці вже проводять перевірку стосовно вашої ситуації, за результатами якої вам зателефонує наш співробітник.
Mosly 22 июня 2022, 22:22
Какой то банк очень странный с плевательским отношением к клиентам.
Начисляется процент по кредиту, карта уже уходит в минус, присылают рассылки с требованием погасить, после того как удалось по чату связаться с сотрудником банка, я задал вопрос, скажите мне где находится любое отделение банка или банкомата в Мариуполе и я сразу же погашу задолженность, на что был ответ, в Мариуполе не сможете ищите другие варианты. Вот спасибо ПриватБанк, проблем мне сейчас в Мариуполе не хватало, так ещё и вы, нет чтоб какую то отсрочку давать людям в окуппированых городах…
23 июня 2022, 11:43
Вітаємо.
Банківська система повинна працювати, аби забезпечувати і передову, і тил. Економічний фронт також дуже важливий для перемоги. І тому з 1 квітня ми частково повернули деякі тарифи, при цьому знизивши їх порівняно з довоєнним рівнем.
Враховуючи поточну ситуацію, деякі відділення тимчасово закриті. Відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів. Інформація щодо роботи відділень оновлюється в онлайн-режимі, переглянути можна на карті відділень за посиланням https://privatbank.ua/map.
Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни та заходи, які ми робимо для підтримки клієнтів, — на спеціальній сторінці сайту https://privatbank.ua/help.
MachOleg29 22 июня 2022, 13:16
Сьогодні звернувся у ПриватБанк, щоб відкрити картку для виплат, на яку маю отримувати зарплатню. Мені повідомили, що моє обслуговування в банку неможливе, причин не назвали, перегляду це рішення не підлягає. Коли я жартома запитав, чи може Мінфін чи Президент України повпливати на це рішення, вони сказали, що це неможливо, ніби це не український банк, а якийсь з космосу.
Тепер не знаю, що мені робити. Зарплату можу отримувати лише на Приват, а з ним такі проблеми, та й ще у воєнний час. І від роботи не хочу відмовлятися через такий неприємний момент!
22 июня 2022, 16:13
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Siviluda 22 июня 2022, 8:26
28 лютого переказала «ковідну тисячу» через Приват24 на рахунок ЗСУ. Баланс на карті «е-підтримки» став нульовим, потім карта зникла з меню. В мене ще є зарплатна карта Приват, а також Універсальна, яку мені «втюхали» настирливі співробітники банку, якою я ніколи не користувалась і через те приховала в меню Приват 24, щоб бува випадково не вчинити з нею якихось операцій. Кілька днів тому бачу сповіщення про заборгованість за карткою Універсальна в розмірі 1000 грн плюс відсотки за два місяці. Співробітниця банку по телефону пояснила, що ця заборгованість виникла через «купівлю книг в інтернеті»!!! Мої намагання пояснити ситуацію нічого не дали — тої карти «єПідтримки» в меню нема ,інформації по ній теж, а гроші списали з «Універсальної»…
22 июня 2022, 10:38
На даний момент не бачимо по вашій картці єПідтримка операції про яку ви говорите. Сама картка єПідтримка відображається в вашому Приват24 і по ній можна переглянути, як баланс, так і виписку. У разі, якщо б по картці єПідтримка було зарахування 1000грн і після того переказ цих коштів на ЗСУ, ця інформація відображалась би у виписці по картці. Виходячи з описаної вами ситуації, ймовірно, що при здійсненні згаданого у відгуці платежу на користь ЗСУ вами були введені дані картки Універсальна і проведена оплата саме з неї. Адже у разі оплати з іншої картки, кошти списались би з тої картки, дані якої були введені при здійсненні операції. Радимо переглянути виписку по картці у вашому Приват24.
MagicalDeff 21 июня 2022, 20:40
З’явилась проблема при поповненні картки через термінал самообслуговування.Після внесення готівки термінал отримав збій і кошти на картку не зарахувались.Гаряча лінія не відповідає дві години.У застосунку приват 24 немає можливості вирішення проблемаи
22 июня 2022, 10:37
Перепрошуємо за незручності. Для вирішення питання ви можете звернутись до наших колег в підтримку на сайті https://privatbank.ua/ або https://next.privat24.ua/, щоб фахівці могли ідентифікувати вас належним чином і подати заявку на повернення коштів.
У меня такая ситуация, нахожусь в оккупированном городе. Так вот нет чтоб ощущать поддержку банка, в котором я вкладчик не мало 13 лет. Банк пользовался моими личными средствами, банк ограничил со мной сотрудничество, заблокировал все. Я ничего не нарушала. И теперь пишет чтоб я с ними судилась. Вот этого я не ожидала, чтоб забрать свои средства я должна ещё и по судам ходить, которые легально работают только на неоккупированых территориях. А туда ещё надо безопасно добраться как-то. Это ужас. А ж плакать хочется.
22 июня 2022, 10:02
На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати, щоб перевірити інформацію. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактних даних.
kuvasmih 21 июня 2022, 19:06
Все проблемы клиентов этого банка решаются проигрыванием гимна Украины часами при обращении на горячую линию!!! И это после пристального допроса их электронным консультантом, которого иначе как тупым и назвать никак нельзя. Ну разве что эту тупость и наглость возвести в квадрат.
Ну что еще сказать? И так уже все ясно и всем…
21 июня 2022, 19:30
Добрий вечір!
Перепрошуємо за незручності. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти і допомогти у вирішенні питання.
Tcemchyk 21 июня 2022, 18:00
Набридло. Отримав дзвінок з питанням чи заходите ви в приват 24, чи знаєте як., у зв’язку з тим що не користуєтеся карткою? Хто вам ці скрипти та вказівки пише? будучи клієнтом з 2008 року, я що не знаю як заходити до приват 24? тобто ви мене вважаєте дурнем? ба більше, чому на будь що в приваті треба купу дозволів і справок постіно оновлювати, а про те що ви самі відбрали у мене кредитный ліміт який я напрацьовував з 2008 року (ще до війни, не обмеження) ваші менеджери не бачать і далі принижують заявами, що якби ви оформили карту універсальну., так я від неї і відмовився тому, що ви знищили мою лояльність, продовжуючи витрачати мій і свій час на відверто безглузді дзвінки впродовж років.
21 июня 2022, 18:30
Добрий вечір!
Шкодуємо, що наші комунікації, які покликані розповісти про сервіси або нагадати про їх особливості і зручні функції викликають у вас такі емоції. Що ж до кредитного ліміту, зазначимо, що згідно умов договору банк самостійно визначає розмір кредиту, який може дати клієнту для використання. При розрахунку використовується математична модель з великою кількістю змінних, кожен з яких має свою вагу і тому виділяти один фактор було б некоректно. Наявність активної картки Універсальна дає змогу накопичувати позитивну історію користування карткою і в будь-який момент спробувати подати заявку на збільшення ліміту.
Ми можемо відключити комунікації інформаційного характеру на ваш номер, якщо ви надасте його нам в приватному повідомленні.
Sankat78 21 июня 2022, 14:09
21.06.22 об 11:58 проводив оплату через новапей (інтернет) на суму 3400 грн. Прийшло підтвердження на оплату СМС на суму 3400.
З рахунку списали 3805.
Не одноразове звернення на 3700 результату не дали. :(
Оператори розповыдають все що завгодно, крім того чому в підтвердженні одна сума, а списують іншу. :(
Про те скільки в мене заберуть грошей я дізнаюся вже після оплати?
21 июня 2022, 16:19
В ситуації, коли оплата здійснюється за послуги поштового перевізника вона проводиться без комісії, як і звичайна оплата через інтернет. При оплаті так званого «Накладеного платежу», зазвичай, операція зі сторони поштового перевізника проводиться, не як оплата послуг, а як Р2Р платіж, тобто, платіж з картки на картку, яким ця операція фактично і являється. Відповідно до діючих тарифів за проведення платежів з картки на картку, в тому числі не через Приват24, а із застосування сторонніх сервісів, передбачена комісія — https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-drugom-banke
Проводячи платіж через сайт чи додаток поштового перевізника має відображатись інформація про те, що оплата послуг перевізника і сплата «Накладеного платежу» це дві окремі операції і друга з них проводиться, як платіж на картку.
Bohdana22 21 июня 2022, 13:53
17.05.2022 внесла платёж за ипотеку, как обычно, наперёд, вовремя. Программа дала сбой и перенесла весь платёж на тело кредита, не внёся платёж на процент. 16.06.2022 программа решила что так как процент я «не оплатила» можно насчитывать пеню. У меня начали списывать 5000 грн «долга» с моих карт. Трижды звонила в поддержку, операторы видят сбой, передают на службу поддержки. Служба поддержки смотрит платежи с 01.06 до 16.06 и отвечает что я не вносила средства. Платёжи за май они не смотрят и игнорируют, хотя в заявке все описано. С меня продолжают списывать долг, которого нет, т.к. платёж как обычно был внесён.
21 июня 2022, 15:32
Фахівці займаються вашим питанням і зв'яжуться за результатом його розгляду.
Владислав Пустовалов 21 июня 2022, 12:54
Дуже неприємна історія сталась зі мною напередодні дня народження: Після зняття готівки в банкоматі, незрозумілим для мене чином в мене пропала фізична картка. Через велику кількість справ, Я не звернув уваги на її відсутність, аж поки не побачив в приват-24 повідомлення про те, що за 2 хвилини в мене зняли з картки усі гроші, що там були.
Звернувшись у службу підтримки, мені порадили подати заяву у поліцію (що Я і зробив), а також створили заявку на відшкодування. І сьогодні мені прийшла відповідь: «На жаль, ми не можемо повернути гроші за заявкою. Не було дотримано заходів безпеки під час використання банківських продуктів».
В мене не був написаний пін-код на картці, в мене не було його на парці, в мене він був тільки в голові. Як зловмисники змогли пройти перевірку пін-кодом Я не знаю, а також не розумію що саме мені треба було зробити, щоб «дотриматись правил користування».
Дуже сподіваюсь, що поліція допоможе знайти зловмисників, а від вас Я вимагаю відшкодування згідно зі статтею 9 Федерального закону від 27.06.2011 N 161-ФЗ (ред. від 02.07.2021) «Про національну платіжну систему». Пишу це тут, а також просто зараз напишу в підтримку на вашому сайті.
21 июня 2022, 15:15
Щоб мати можливість зняти готівку з картки або здійснити оплату карткою в торговій точці необхідно знати ПІН-код картки, який відомий лише клієнту власнику картки і не зберігається в банку у відкритому незашифрованому вигляді.
Якщо ви вже звернулись до правоохоронців із заявою про шахрайство необхідно очікувати завершення розслідування.
На нашому сайті ми розмістили дієві поради, які допоможуть не стати жертвою шахраїв:
VadimShevchenk5 21 июня 2022, 9:02
Трапилася проблема з обробкою коштів, при оплаті послуг та покупки товарів,і трапилася ця проблема в неробочий час, дуже раннім утром, але оператор Юлія вийшла на контакт, допомогла не тільки роз’яснити та розібратися в ситуації, але за короткий срок, дуже оперативно вирішити проблему, дуже вдячний їй за обслуговування, дуже все оперативно, швидко й чітко все розібрала і донесла мені в понятному для мене виді.
Дякую ще раз оцінка обслуговування 10/10.
Дуже вдячний вам за допомогу!)
Мирного неба над головою!)
І всього самого найкращого!!)
Менш ніж за пів години допомогла вирішити складну проблему!)
Дата відгуку 21.06.2022 9:01
21 июня 2022, 10:36
Наші фахівці завжди поруч і готові прийти на допомогу! Дякуємо, що ви з нами :)
Минфин
Ответ администратора
23 июня 2022, 11:13
Відгук не зарахований (на 23.06.2022).
okurta631 21 июня 2022, 0:47
Доброго вечера! В п’ятницю 17.06.2022 сделали svift перевод на ПриватБанк карту, деньги с карти загран. сняли в течении часа. Ну мне на карту Приватбанку до сих пор не пришли???20.06.2022 время 23:40 В Чем причина???
21 июня 2022, 10:33
На даний час переказу на ваше ім'я не надходило в банк. Щоб виключити варіант при якому переказ не знайдено через те, що відправник заповнив некоректно дані отримувача ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення додаткової інформації.
Countess1609 20 июня 2022, 22:06
Консультація клієнтів онлайн не працює! Я розпахувалася картою іншого банку зв товар. Через тиждень товар повернула. В магазині стояв термінал Приватбанку, рахунки ФОП магазину в Приват банку. Власник магазину зателефонував до служби підтримки, підтвердив повернення товару, оператор повідомив, що повернення коштів відбудеться за 5 робочих днів. Це було 13.06. Кошти не надійшли на мою карту. 18.06.я більше години намагалася додзвонитися на 3700, окрім робота ніхто не відповідає, така ж ситуація і 20.06. Замовляю коли бек, телефонує робот, але вільних операторів немає. Знущання! В чаті банку мені шаблоно відповіли, що звертатися необхідно звернутися до мого банку! Я звернулася, мені мій банк повідомив, що запитів на повернення коштів не було. Мій банк кошти зарахування миттєво, як тільки операцію повернення проведе Приватбанк? Коли?
21 июня 2022, 10:26
Оформлення повернення здійснюється на стороні ФОП у якого ви здійснювали покупку. Зі своєї сторони ми максимально оперативно відправляємо кошти, якщо отримали запит на повернення від клієнта, який користується нашим екварингом. Перевірити інформацію про наявність та стан запиту на повернення коштів за вашою оплатою ми можемо за зверненням ФОП за яким закріплено даний термінал. Лише банк, що видав картку може ідентифікувати вас, як її власника і перевірити чи надійшли на неї кошти, якщо повернення вже відбулося. Також банк, який видав картку за вашим зверненням може сформувати запит на оскарження операції і повернення коштів.
За даними з відгуку, на жаль, не вдалося знайти вашого звернення в онлайн підтримку. Будь ласка, надайте в приватному повідомленні деталі звернення, щоб ми могли перевірити інформацію по наданій в чаті консультації.
Lolik1837 20 июня 2022, 19:10
Давно уже разорвал отношения с этим банком. Не потому, что считал, что банк плохой, а потому что нашел банки, которые удобнее для меня. На всякий случай я, даже когда вышли сроки всех карт Приватбанка, я посетил отделение банка и попросил ЗАКРЫТЬ ВСЕ МОИ СЧЕТА И КАРТЫ в этом банке.

С тех пор прошел не один год и вот я, непонятно с чего, получаю на «электронку»
письмо от Приватбанка с таким текстом -«… останнім часом ви не користувалися своїми рахунками, і вони перейшли в статус неактивних 😟

З наступного місяця списуватиметься по 20 грн/міс. з кожного рахунку, "

И как я не звонил, не отсылал свои паспортные данные, ИПН, писал в электронку, мне твердили одно — придите в банк, только так решите вопрос. Я отпросился сегодня с работы, выстоял часовую очередь к специалисту и знаете для чего? Что бы услышать — «У вас нет счетов и карт в нашем банке, это был какой то сбой »

«Сбой », мля ??? А по телефону вы этого сказать не могли, какого хрена вы усиленно тянули меня в отделение???

НО ВЕДЬ НА ЭТОМ ВСЕ НЕ ЗАКОНЧИЛОСЬ, ГОСПОДА!!!

Буквально 40 минут назад я получаю опять письмо на электронку от Привата
Вот его текст

«Шановний клієнте, вітаємо!

Ми підготували відповідь на ваше звернення:
РОЗСИЛКА КОРЕКТНА. У ВАС Е ВІДКРИТІ РАХУНКИ В БАНКУ. Інформація по рахунку доступна в Приват24, в чаті, по телефону 3700, у відділенні. Відповідно умов договору по картці, в разі, якщо Ви не проводите операцій по ній протягом 12 місяців, банк списує 20 грн за обслуговування такого рахунку. Щоб цього уникнути, зробіть витратні операції по картці. Детальніше в Умовах та правилах — https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-71/?lang=uk Списання відбудуться лише за рахунок особистих коштів, в мінус — ні. У разі ж, якщо Ви все зважили і прийняли остаточне рішення, не плануєте користуватись рахунком, то для закриття карти Ви можете звернутися: — в чат-онлайн; — в будь-яке відділення ПриватБанку; — по дзвінку в Контактний центр 3700 (телефон для дзвінків з-за кордону +380737161131); — в Приват24 меню «Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Закрити картку — Подати заявку». Договір може бути закритий тільки після обнулення балансу, тому перед подачею заявки зробіть погашення заборгованості або перекидання коштів з карти.
З повагою, служба підтримки ПриватБанку!"

Как вы сами понимаете господа, звонки в поддержку результата не дали. МЕНЯ ОПЯТЬ ПРИГЛАШАЮТ В ОТДЕЛЕНИЕ ДЛЯ РЕШЕНИЯ ВОПРОСА!!!

Приватбанк — ВЫ ТАМ ОЧЕШУЕЛИ ЧТО ЛИ ???
20 июня 2022, 19:58
Перепрошуємо за незручності.
Повідомлення про наявність рахунків не було помилковим. Наші колеги проведуть перевірку відносно консультації наданої вам співробітником відділення. З вами додатково зв'яжуться для вирішення питання.
Orestt 20 июня 2022, 15:49
Вітаю всіх хто читає цей коментар. Пишу з відчаю, бо дуже сильно розчарувався в моєму колись улюбленому банку. Я інвалід 1 групи, відкрив рахунок у банку ще в 2018 році, оформив дві карти, для виплат (отримання пенсії) і «Універсальну», для особистого користування. З тих пір був приємно задоволений банком, радив його рідним і знайомим.
Але, нажаль, останні події змінили мої враження від зручності банку. У зв’язку з обмеженням моїх фізичних можливостей в мене немає великого вибору чим займатися, а сидіти без діла не хочеться. Інтернет всім дає можливості, тому я шукав, і нарешті знайшов. P2P торгівля на біржі, простіше кажучи це коли купляєш трохи дешевше і продаєш трохи дорожче. Платежі тільки по Україні і в 95% між клієнтами цього ж банку. Це не є порушенням закону, я був готовий сплачувати податок на доходи фізичних осіб, бо дуже сильно загорівся бажанням займатися цим. От тільки політика банку плювати хотіла на мої бажання:)
В ПриватБанку діє ліміт 100 переказів з карти на карту в місяць. Мені порекомендували звернутися у відділення банку, показати при потребі що все легально, нажаль нічим допомогти не змогли, або не захотіли, хоч і спробували, зв’язавшись з головним офісом.
На рахунок ФОП і карти-ключ до рахунку, це нічим не допомогло, в P2P трейдингу важлива швидкість, швидко прийняти платіж, швидко відправити. Працюючи з бізнес рахунку це неможливо, через великі затримки платежів і обробку.
Я розумію що у вас така політика, розумію що цей ліміт ви поставили згідно законодавства України, хоча там і не зобов’язують банки до таких лімітів, я вивчав це питання. Але і ви, я сподівався, зрозумієте мене. Я був готовий надати всі докази моєї діяльності, сплачувати податки, тільки була б можливість працювати і займатися тим що я можу робити.
Ніхто навіть не збирався ставитися з розумінням. Зате одному моєму знайомому зняли ліміт і він спокійно торгує, не каже подробиць як це йому вдалося, тільки що звернувся у відділення банку. Десятки продавців на біржі з тисячами угод в місяць, які торгують без лімітів, комусь цікаво як вони це роблять? Мені дуже.
Однією зі схем є прикриття нібито рахунок зв’язаний з благодійністю. Так ось, мій діагноз «Спинально м’язова атрофія» і думаю я зміг би також з легкістю прикритися що збираю благодійні гроші. Але я не хочу обманювати банк, обманювати Державу.
У мене вперше в житті з’явилась можливість чогось досягнути, але згідно з політикою банку мені цього не можна :):):) Це дуже не справедливо.

Висновок: Зручність банку 10/10. Людське розуміння 0/10.

Дякую що дочитали. Розумію що зараз у нас війна і є куди важливіші питання, але не міг не виговоритися.
Всім мирного неба.
20 июня 2022, 16:56
Дійсно, згідно з Умовами та Правилами надання банківських послуг кількість платежів з та на картку фізичної особи обмежено до 100 на місяць. Цього достатньо для переважної більшості клієнтів. В ситуаціях, коли клієнти збирають кошти на благодійність цього ліміту може бути недостатньо і за умови надання документів, які можуть підтвердити збори коштів на благодійність даний ліміт може бути знято. Для інших клієнтів, яким не вистачає цього ліміту бо вони займаються підприємницькою діяльністю ми радимо відкривати рахунок ФОП, адже згідно з чинним законодавством використовувати картку фізичної особи для ведення підприємницької діяльності заборонено. Окрім того, рахунок ФОП дає змогу проводити необхідну кількість операцій і прозоро сплачувати податки.
380634907400 20 июня 2022, 11:25
Заблокирована пенсионная карта мамы (81 год, лежачая), хотя пароль введен правильно. 13.06.2022 обратилась в отделение банка — отправили решать проблему по телефону 3700. Там вообще не дозвониться. Переписка с онлайн- помощь шла всю неделю по кругу. Для верификации отправляла паспортные данные мамы, написали «недостаточно информации». Предложили селфи-верификацию.-весь день делала селфи и отправляла. И опять ничего. Плачу за маму коммунальные, покупаю продукты и лекарства, ухаживаю за ней- это мой долг. А ваш долг в такое тяжелое время — отдать личные средства старому, больному человеку.
20 июня 2022, 12:42
Якщо картка була заблокована через невірне введення ПІН-коду, це означає, що при здійсненні тих чи інший операцій з використанням картки клієнта було введено ПІН-код, який не відповідає встановленому на картці.
На даний час не зафіксовано інформації щодо звернень власника картки в підтримку через авторизовані канали, щоб ми могли перевірити надану вами інформацію. Зазначимо, що у разі, якщо в підтримку звертались ви, а не власник картки, то фахівці не мали змоги надати вам інформацію по картці іншого клієнта. Із зрозумілих причин ми не маємо змоги надати інформацію по картці клієнта або розблокувати її за зверненням третіх осіб.
Ми піклуємось про безпеку коштів наших клієнтів і з задоволенням допоможемо клієнту отримати доступ до його рахунків, якщо клієнт самостійно звернеться в підтримку, щоб ми були певні, що саме власник картки користується своїми грошима.
Відповідно до Умов та Правил банківського обслуговування п. 2.1.4.5.1 Клієнт зобов'язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або
нанесені на них дані в цілях, не передбачених цим Договором, або що суперечать чинному законодавству.
У разі, якщо у вас є нотаріальне доручення з необхідними повноваженнями в якому ви вказані довіреною особою даного клієнта ми будемо раді допомогти у вирішенні питання і обслужити вас в будь-якому зручному відділенні за умови пред'явлення вами доручення.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝