Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Приватбанк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
NATALIANB
БУЛАНКИНА НАТАЛИЯ
27 октября 2023, 13:39
Буланкина Наталия Ивановна, беженка их Харькова
Я нахожусь в Хорватии Для входа в приложение ПРИВАТ24 меня попросили подтвердить мой телефон. Я хочу осуществить это фотоидентификацией. Помогите осуществить это. С уважением, Н.И.
Приватбанк
Ответ банка
27 октября 2023, 14:30
Вітаємо.Це можна зробити через чат на сайті банку:pb.ua/chat
Netelli78
Netelli78
26 октября 2023, 21:23
Здравствуйте. Была 3 недели назад в Украине, сделала всю идентификацию, обновила информацию всех документов в приват банке, поехала в Германию и у меня заблокировали карту, не могу ни рассчитыватьтся ни войти в приват24, звоню на горячую линию, отвечает автоответчик, что мне делать?
Приватбанк
Ответ банка
27 октября 2023, 8:33
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
ViktorZhm
ViktorZhm
26 октября 2023, 11:24
Віктор, Київ
Створив заявку і Представник привату поставив мені термінал від іншого ФОП і всі фіскальні чеки друкуються на цього іншого ФОП. Гаряча лінія не вирішує проблему, тільки перекидаються з одного відділу на інший. На кого написати скаргу, щоб вирішили проблему яку самі зробили, та компенсували послідовні витрати з втратою коштів через дану проблему?
Приватбанк
Ответ банка
26 октября 2023, 13:29
Вітаємо.Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі, та допомогти розібратись в ситуації.
Onradi
Ирина Савченко
24 октября 2023, 8:59
Ирина, Mariupol
Как открыть диджитал карту находясь на окупированной территории где нет доступа к киевстару? Все карты просрочились.
Как пройти актуализацию если год назад исполнилось 45 лет и нет фото в паспорте? Паспорт поменять нет возможности на окупированной территории
Приватбанк
Ответ банка
24 октября 2023, 10:13
Вітаємо!Банк надає можливість увійти в Приват24 різними способами. Якщо у вас відсутній мобільний зв'язок, то зачекайте при вході, доки система запропонує обрати «інший спосіб». Якщо при цьому у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті Приват24 радо допоможуть вирішити питання та увійти в акаунт.Дозволено обслуговування клієнтів, які звертаються з паспортом громадянина України (у формі книжечки або ID — картки), до якого своєчасно не вклеєна фотокартка або термін дії документу закінчився тільки після 24.02.2022р.
Karin77
Karin77
23 октября 2023, 15:29
Можно ли при получении дрлларовых купюр в кассе одновременно получить справку с указанием серий и номеров купюр, что они платежны и должны приниматься к обмену в других банках и обменных пунктах?
Приватбанк
Ответ банка
23 октября 2023, 15:56
Вітаємо.Така довідка не надається.
Tesa34267
Tesa34267
23 октября 2023, 4:29
Тетяна
Термін пенсійної картки закінчився торік. Не змогла перевести гроші за послуги онлайн. Довелося відкрити диджитал карту. Пенсійну картку банк заблокував. Чи прийде пенсія на заблоковану картку, чи на диджитал? Чи треба повідомити Пенсійному фонду номер диджитал картки?
Приватбанк
Ответ банка
23 октября 2023, 8:35
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
lada111671
lada111671
20 октября 2023, 16:26
Я хочу поменять пароль на вход и пин-код к карте я уже полдня пытаюсь это сделать и ничего не получается…
Приватбанк
Ответ банка
20 октября 2023, 16:30
Вітаємо.Наші колеги в чаті Приват24 радо допоможуть розібратись в ситуації.
Illja
Illja
20 октября 2023, 0:19
Illia, Рівне
На вашому сайті я побачив, що можна замовити карту на зардон. В мене є одна віртуаььна карта, і я хочу перевипустити її на пластикову. Тому мої питання такі:
1. Чи буде мати та карта той самий номер, що й віртуальна?
2. Чи буде ця карта іменна?
3. Де цю карту в німеччині можна буде забрать: в берліні на новій пошті, чи в будь якому місті у deutsche post? (Я не хочу, щоб її приносив кур'єр, я її можу сам забрати)
Дякую за відповідь
Приватбанк
Ответ банка
20 октября 2023, 9:44
Вітаємо.1. У нової картки новий номер.2. Картка не іменна.3. Замовлення доставки можливе в додатку Приват24 (мобільна та веб-версія) — «Гаманець» – вибір картки для перевипуску – «Налаштування» – «Замовити картку» – «Доставка закордон» — вказання адреси доставки, номер телефону (обов’язково тієї країни куди буде доставка картки), email.Доставка здійснюється кур’єром поштового оператора ТОВ «Нова Пошта Глобал» на адресу, вказану в заявці.
Valeriatychenko
Валерия Тищенко
19 октября 2023, 14:49
Валерия, Николаев
Добрый день.Очень неприятная ситуация, заключается она в том что, у меня был наложен арест на счета, в связи с выконавчим впровадженням.Я закрыла его, и урегулировала вопрос с исполнительной службой.Он отправил все необходимые документы и постановления в приват банк.Но в приват банке не принимают эти документы, потому что они якобы не так составлены, я опять пошла в двс, и мне ответили что сформировать заявку так как было раньше невозможно, потому что изменилась система и программа и по этому теперь не возможно добавить несколько судовых наказов в одном документе, но он их указал но чуть ниже в прописано в установлении, но приват банку не подходит такая формулировка, им нужно как было прислано в 2018году, но исполнитель не может так сделать потому что изменилась программа.я обращалась на горячую линию, там отказывают, приходила в отделение приват банка там тоже отказывают в помощи.подскажите, что же мне делать? у меня на карте лежит сумма денег, и снять я ее немогу потому что в приват банке не подходит формулировка документа, хотя все впровадження закрыты, и нет никаких оснований не снимать аресты с счетов, потому что все соответствующие документы отправлены в банк.наверное буду идти к адвокатам и через суд решать этот вопрос, другого выхода невижу уже
Приватбанк
Ответ банка
19 октября 2023, 15:20
Вітаємо.Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та допомогти розібратись в ситуації.
Raai
Raai
17 октября 2023, 20:03
На имя моей жены Волковой Р.А.
клиента ПриватБанка пришла квитанция от международной организации МОМ денежная помощь.При обращении в отделение банка ее пенсионная карта оказалась заблокированной, а жена в результате стресса оказалась в больнице, реанимации, инсульт.
Позвонил 3700, объяснил ситуацию, попросил разблокировать карту, оператор посоветовала оформить нотариальную доверенность.Упросил нотариуса поехать в больницу, доктор- больная в коме, не мешайте работать. Звоню 3700, ваш телефон не финансовый, все операторы заняты…
Приватбанк
Ответ банка
18 октября 2023, 9:44
Вітаємо. Якщо ви бажаєте отримати доступ для здійснення банківських операцій по рахунках іншої особи, необхідно надати в банк нотаріальну довіреність з повноваженням на право представлення інтересів довірителя в банківських установах, на право отримання грошових коштів, і право розпорядження грошовими коштами.
maximus9
maximus9
16 октября 2023, 22:35
Марта
Добрий день. Не можу скористатися ЕЦП фізиної особи, який сформувала в Приват24. При використанні на сайті vytiah.mvs.gov.ua видає помилку — Виникла помилка під час ідентифікації. Код помилки 900. Опис помилки: Дані, що передано не співпадають із тими що підписано.
Спробувала згенерувати новий ЕЦП. Це проблему не вирішило.
Підпис потрібний для формування витягу про несудимість.
Приватбанк
Ответ банка
17 октября 2023, 9:29
Вітаємо. Радимо в даному випадку відкликати раніше створені підписи, для цього достатньо: 1. Зайти на сайт АЦСК ПриватБанка — Online-сервіси — Відкликати сертифікат https://acsk.privatbank.ua/certificates/personal.2. Виконати пошук сертифікатів за ІПН та/або ЄДРПОУ, обрати сертифікати для відкликання і натиснути 'Відкликати' внизу списка.3. Відсканувати QR-код додатком Приват24 і вказати пароль. Далі створити новий електронно цифровий підпис та завантажений файл підпису (не відкриваючи, щоб не пошкодився) використати по необхідності. Перед використанням також рекомендуємо перевірити наявність активного підпису на сайті https://acsk.privatbank.ua/certificates/clients, якщо він випущений успішно, то помилка виникає не з нашого боку.
Valeroc8027
Валерій Джус
16 октября 2023, 12:17
Валерій Джус, Калуш
Доброго дня, банк розірвав зі мною ділові відносини в односторонньому порядку, відмовив в обслуговувані, не повідомивши ні причини тільки грунтується що є закон і все, була якась перевірка і прийнято рішення! Я джерело коштів подавав, здійснював тільки перекази п2п в межах своїх доходів, я є ФОП і з податкової звітність подавав, перекази в межах України, кредитними коштами не оперував а тільки своїми. Хіба заборонено перекази моїх коштів на інші картки? В чому причина? Як перевіряли? Не дають спростувати, в мене є всі документи які підтверджують кожен переказ, можу надати все! Як це в односторонньому порядку не надавши слово клієнту
Приватбанк
Ответ банка
16 октября 2023, 13:16
Вітаємо.У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку, та направляється офіційна відповідь з даного питання.
mf1928
mf1928
14 октября 2023, 22:49
Доброго дня.

Є валютний рахунок ФОП з умовним залишком >10 000€.
У разі закриття ФОП
— протягом якого часу має бути закритий рахунок?
— які є опції отримання\переказу коштів на особистий рахунок?

Перелічить будь-ласка усі варіанти, в першу чергу без конвертації в грн. Цікавить найбільш повна відповідь.
Дякую
Приватбанк
Ответ банка
16 октября 2023, 10:31
Вітаємо.Закрити рахунок бажано одразу після закриття ФОП.Виведення коштів можливе з конвертацією. В Приват 24 для бізнесу через меню: ЗЕД-Валютні операції-Обміняти валюту-Продаж валюти.Платіж на особистий рахунок можна створити в Приват24 для Бізнесу https://otp24.privatbank.ua/v3/#!/loginПерейдіть, будь ласка, в меню: Платежі у гривні — Створити платіж — Гривневий платіж. ✅1. Оберіть Ваш рахунок відправника✅2. Дані одержувача заповніть таким чином:ЄДРПОУ/ІПН — це ІПН отримувача.Найменування / ПІБ — ПІБ отримувача.Номер рахунку/картки — номер картки отримувача.Вкажіть суму та призначення: ціль переказуДалі оберіть підписати SmartID, або біля кнопки натисніть на стрілку, та оберіть інший спосіб підпису. 📑 Інструкція: https://cdn.liqpay.ua/userfiles/c/i33033777669/2021-10-22/-sCm03XpHTDMCgAMmooe/vePiaEVSOC.pdf
Svetlana58
Svetlana58
12 октября 2023, 15:09
Добрий день! При отриманні картки для виплат в приват мене примусили брати і універсальну. Говорили, що я нічого не розумію і т.д., і т. п., і без універсальної я не зможу отримувати свою пенсію. Я говорила, що універсальна мені не потрібна, але на це ніхто не звертав уваги. В результаті такаго шантажу — у мене тепер 2 карти. Але ж універсальна мені не потрібна. Чи мають право консультанти банку відмовляти мені у закритті універсальної? Чи правда, що я тоді не зможу отримати пенсію по картці для виплат?
Приватбанк
Ответ банка
12 октября 2023, 15:27
Вітаємо.Ви можете закрити карту в будь-яку мить через Приват24. Це дуже просто, в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — ⚙ — Закрити картку — Подати заявку.Договір за карткою буде успішно розірвано після підписання документа.Відеоінструкція — https://pb.ua/short?5YT3S
Matts
Matts
12 октября 2023, 13:19
Matts, Рохан
Добрый день
Теперь в терминале за пополнение своей карты нужно платить комиссию?
Приватбанк
Ответ банка
12 октября 2023, 13:28
Вітаємо.Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті.Комісія за поповнення:- Digital картки: не тарифікується – власник картки; 0,5% від суми, мінімум 5 грн – третя особа.- Пластикової:не тарифікується – з карткою;0,5% від суми (мінімум 5 грн) – без картки.
batirbayan
batirbayan
12 октября 2023, 9:39
Астана
Здравствуйте! Я являюсь гражданином Казахстана, имею ли я возможность открыть счет в Приватбанке посетив отделения банка в Украине?
Приватбанк
Ответ банка
12 октября 2023, 11:21
Вітаємо.Ви можете оформити картку при наявності документу, що підтверджує законність Вашого перебування на території України (паспорт з відкритою візою, міграційну карту, паспорт з відміткою про проходження навчання або працевлаштування).
380930550092
380930550092
9 октября 2023, 19:36
Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, якщо викон.служба подала належні папери в банк для примусового зняття коштів з заблокованої карти боржника (аліментів), як це вирішує банк і скільки часу треба для того щоб кошти направили на виконавчу!? Дякую!
Приватбанк
Ответ банка
9 октября 2023, 19:53
Вітаємо. Термін опрацювання — 1 день з моменту надходження документа в банк (якщо документ надійшов до 12:30). У разі надходження документа після 12:30, тоді платіжна вимога підлягає виконанню на наступний операційний день.
St1
St1
9 октября 2023, 18:30
Антон, Крым
Здравствуйте! Банк требует актуализацию данных, если я не предоставлю их, то банк закроет мой счет.У меня такой вопрос, как жителю временно неподконтрольной территории Украины, а именно Крыма сделать это? Когда я прохожу процедуру актуализации данных (документ, дата выдачи, фото документов), на этапе указать место проживания я не могу его указать, так как в списке нету Крыма, а место регистрации указан АР Крым, район, город и тд. как в паспорте.
Приватбанк
Ответ банка
9 октября 2023, 18:57
Вітаємо.Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та допомогти в даній ситуації.
gogybaunty11
gogybaunty11
7 октября 2023, 9:09
Передача информации клиента в тцк, Днепр
С октября заработать електронний реєстр призивников, и одна из сектора наполнения етоого реестра будет фин информация!
Вопрос: банки будут передавать инфо о состояние считов, личние данние, телефони и другие данние в тцк сп ?????
Или возможно они будут иметь автоматический доступ к етоий информации?
Приватбанк
Ответ банка
7 октября 2023, 9:36
Вітаємо.У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Moettke
Недорого Отзывы
6 октября 2023, 21:21
Дмитрий
Почему бы вам не сделать автоматы по обмену мелочи и мелких денег? Хотя бы по одному автомату возле отделения или банкомату. Даже если не наличные выдавать, то хотя бы зачислять на банковскую карту
Приватбанк
Ответ банка
7 октября 2023, 9:31
Вітаємо.Дякуємо за вашу пропозицію. Наразі послуга доступна в касах відділень.

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 43.5 44.5
USD 40.4 41
Все курсы банка

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 43.5 44.5
USD 40.4 41
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Горячая линия Приватбанка