Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Приватбанк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
Nina0491
Nina0491
23 декабря 2023, 19:11
Нина
Добрий вечір! Хочу допомогти сусідці отримувати українську пенсію в окупації. Хотілося би уточнити деяку інформацію щодо відкриття віртуальної картки. В умовах написано: або закордонний паспорт або паспорт-книга плюс водійське посвідчення або ID-картка. Чи є можливість відкрити віртуальну картку пенсіонерці, у якої немає водійських прав, ID-картки і закордонного паспорту?
Приватбанк
Ответ банка
23 декабря 2023, 19:48
Вітаємо.На жаль, ні.
Aldruino
Aldruino
21 декабря 2023, 13:41
Александр, Днепр
Як з оператором в чаті св’язатись?
Не уявляю як з ним можна зв’язатись.
Пишу «оператор, оператор, оператор…», описую коротко суть питання — все одно бот замість підключення оператора по колу намагається дати відповідь на моє питання, але воно не просто, тому і не зрозуміле машині, яка замість суті просто ловить контрольні слова накшталт «вклад, скарбничка, кредит» і кидає загальні відповіді пов’язані з цим.

Можливо є інструкція як зв’язатись з оператором? Не пам’ятаю в якому іншому банку читав, що треба три рази написати «оператор», а тут що треба зробити, щоб підключити живого спеціаліста до вирішення питання?
Приватбанк
Ответ банка
21 декабря 2023, 14:04
Вітаємо. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, рекомендуємо обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу зможете отримати відповідь. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника для підключення профільного спеціаліста.
Yuna333
Yuna333
18 декабря 2023, 18:26
Почему могут задерживать стипендию? Она обычно всегда приходила 17 числа.
Приватбанк
Ответ банка
18 декабря 2023, 19:03
Вітаємо. Ми зарахуємо кошти як тільки отримаємо їх від вашої бухгалтерії. Хочемо також додати, що ми отримуємо кошти не завжди в один і той самий день та час, тому інколи зарахування коштів може бути трохи раніше або пізніше. Для вашої зручності ми одразу відправимо повідомлення як тільки кошти будуть зараховані на картку.
MykolaA
MykolaA
17 декабря 2023, 9:47
Николай, Киев
Доброго дня!
Банк НЕ надсилає смс з кодом. Дзвінок від Київстар проходить, в ПР24 зайти можна.
Ніяку операцію зробити не можливо без смс. Визнайте форс мажор. Банк НЕ працює.
Приватбанк
Ответ банка
17 декабря 2023, 10:01
Вітаємо. Ми дуже стурбовані тим, що виникла така ситуація.Якщо при здійсненні операцій виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки Допомога онлайн, з радістю допоможуть вирішити питання.
Po140827
Po140827
16 декабря 2023, 16:42
Я сейчас погашала кредит в пумб банк, а деньги не пришли как быть?
Приватбанк
Ответ банка
16 декабря 2023, 17:37
Вітаємо.Для ідентифікації та перевірки інформації по платежу, ви можете звернутися в чат Допомога онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat, через чат в особистому кабінеті Приват24, а також на лінію за номером 3700. Фахівці для вас працюють 24/7 і радо допоможуть все перевірити.
diletant111
diletant111
13 декабря 2023, 20:38
diletant
Скажить будьласка, якщо видалити, а потім знов встановити додаток Приват 24, історія платежів розпочнется з нуля, чи відновиться історія за останні 120 днів?
Приватбанк
Ответ банка
14 декабря 2023, 8:40
Вітаємо.Історія не видаляється. Буде доступна за весь час користування.
Oksannaa
Oksannaa
13 декабря 2023, 0:42
Оксана
Мою карту заблокував Приватбанк після численних невдалих авторизацій в Приват 24.
Що бвідбудеться з моєю заблокованою картою, якщо я її вставлю в банкомат? Він її з'їсть?
Приватбанк
Ответ банка
13 декабря 2023, 9:46
Вітаємо. Заблоковані картки банкомат не вилучає. Якщо при вході до Приват24 у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання, відновити доступ до акаунту та розблокувати картку.
Tetiana49
Tetiana Sav
11 декабря 2023, 20:26
Тетяна
Питання на рахунок актуалізації даних- зробила тричі, та знову « світить», що треба оновити дані, хоча вказано було, що успішно після відправки даних.Онлайн чат « спить», жодної допомоги і відповіді! Як я маю оновити ті дані? Чи просто закрити ту картку? Знаходжусь не в Україні, фізично в банк не потраплю.
Приватбанк
Ответ банка
12 декабря 2023, 8:41
Вітаємо.Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в Чат-онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat.Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, рекомендуємо обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу зможете отримати відповідь. Або описати ваше питання у повному обсязі, діяти по підказкам вашого помічника й очікувати підключення профільного спеціаліста.
Gypsy1979
Gypsy1979
6 декабря 2023, 16:46
Людина загубила паспорт громадянина України. Чи будуть заблоковані її банківських картки, у разі визнання паспорта недійсним?
Приватбанк
Ответ банка
6 декабря 2023, 17:34
Вітаємо.Ні, актуалізуйте дані в банку після отримання нового паспорту.
kidlis
kidlis
5 декабря 2023, 21:23
Доброго вечора.
Моя сестра знаходиться на тимчасово окупованій території України. Банк в односторонньому порядку прийняв рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Клієнтом договори та закриті поточні рахунки. Також у Банку відповіли, що клієнту було надіслано листа за адресою реєстрації. Мені цікаво, яким чином?! Якщо українські засоби поштового звʼязку не працюють на тимчасово окупованій території. Також у Банку повідомили, що клієнту, або довіреній особі необхідно звернутись до відділення Банку із зазначеним у листі переліком документів та заявою про перерахування коштів на рахунок, що відкритий у іншому Банку.
Питання полягає в наступному:
Якщо у людини не має можливості фізично зʼявитися у відділенні ПриватБанку, не має змоги знаходячись на тимчасово окупованій території видати доручення на довірену особу, чому не можна подати заяву на перерахунок коштів на рахунок в іншому банку в електронному вигляді на офіційну зазначену у Договорі електронну адресу банку?
Приватбанк
Ответ банка
6 декабря 2023, 9:12
Вітаємо.Відповідно до Умов та Правил на дання послуг, що зазначені на сайтіhttps://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-500/?lang=ukСестрі, або її представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на рахунок в іншому банку.
byzivskiy
byzivskiy
1 декабря 2023, 23:26
Доброго вечора.якщо я перевів кошти на карту продавця а він мене обдурив.можна заморозити ці кошти?
Приватбанк
Ответ банка
2 декабря 2023, 8:44
Вітаємо.В описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином. У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде. Дякуємо за розуміння.
Mary0212
Mary 0212
29 ноября 2023, 14:33
Mary, Кривой Рог
Доброго дня, можете пояснити, з яких пір клієн, на якого був виданий кредит, максимально шахрайським шляхом, являється для приват банку третьою особою, якій не можна взяти нестандартну справку по своєму кредиту, з описом всіх данних за кредитом. І ця справка видається тільки правоохоронним органам? Тобто клієнт рахується третьою особою, а поліція ні? Чому пенсіонера з інвалідністю вже понад 30 років кидають по відділенням я якусь бумажку? Чому відділення всі питання зсилає на гарячу лінію, а гаряча лінія на відділення. А якщо їх зібрати до купи і дати все ж таки між собою домовитись, хто повинен таки дати справку-через 2 години вже виявляється що клієнт вже сам в сговорі з шахраями і деталі свого кредиту знати не повинен. І скажіть, будь ласка, для вас невідоме поняття як презумпція невинності? Як ви без суда можете звинувачувати людину в тому, що вона в зговорі з шахраями? Всі розмови нами записані, це також буде додано до судової справи. Хочу почути вашу відповідь. Це все ще стосується справи
https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/346397/#comments
І я буду публікувати кожну вашу незаконну дію, кожну необдуману відповідь на цьому сайті, нехай люди бачать наскільки ви чесний банк. Можете переглянути записи камер на головному відділенні Кривого Рогу за адресою вул.Костенка 21 за 28.11 та почути самі, як спілкуються вашу співробітники з пенсіоренами, та як шпиняють їх та відмахуються ніби їх ця справа не стосується.
Приватбанк
Ответ банка
29 ноября 2023, 14:42
Вітаємо.Ваше питання було детально розглянуто банком та надано зворотній зв'язок.Виписку по рахунку можна отримати в Приват24, меню ´Сервіси — Послуги — Довідки — Виписка по картці / рахунку´.
Alexsandrgu
Alexsandrgu
28 ноября 2023, 22:11
Вітаю. Як я можу змінити розраункову картку, на яку іде пенсія? Пенсія нараховується на картку строк дії якої закінчився, тобто неактивні картку для виплат. Маю нову картку для виплат. Зараз мушу переказувати гроші з однієї картки на іншу щомісяця та сплачувати комісію. Як повідомити Приватбанк про необхідність нарахорувати гроші на нову активну картку? Дякую.
Приватбанк
Ответ банка
29 ноября 2023, 8:35
Вітаємо.Необхідно написати заяву у пенсійному фонді. Реквізити картки можна отримати в Приват24, меню Гаманець — Картки — Вибір картки — ⚙ — Реквізити.
buninarnold
Арнольд Бунин
26 ноября 2023, 16:04
Арнольд, Киев
Добрий день. При спробі увійти до Приват24, система видає таке повідомлення — «Запит відхилено. Задля безпеки фінансових операцій Вам необхідно підтвердити номер телефону в банкоматі, в терміналі самообслуговування або у відділенні.» Що робити? Це питає жінка похилого віку. Знаходиться за кордоном.
Приватбанк
Ответ банка
26 ноября 2023, 16:18
Вітаємо. Для підтвердження номера телефону можна звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку pb.ua/chat. Фахівці працюють 24/7 та радо допоможуть вирішити питання.
IrinaIvani79
IrinaIvani79
26 ноября 2023, 9:27
Ирина, Кривой Рог
22.11.2023 в 16:34 вашим банком был выдан кредит, женщине 60 г.р. инвалиду с минимальной пенсией, на сумму 75000 грн. деньги тут же были переведены в евро и выведены на неизвестный счет) Вот возник вопрос: как можно было одибрить такую сумму пенсионеру?
Приватбанк
Ответ банка
26 ноября 2023, 11:01
Вітаємо. Вже написали вам в особисті повідомлення, для того, аби уточнити додаткову інформацію та розібратися в ситуації.
kapsikam
kapsikam
25 ноября 2023, 19:25
Банк в одностороннем порядке заблокировал доступ в личный кабинет и доступ к моим деньгам.Посетить отделение банка не могу, т.к.проживаю в г.Мариуполь.На счет в банке также поступает моя пенсия.Таким образом банк лишил меня средств к существованию.Как мне перевести деньги в другой банк не посещая отделение банка?
Приватбанк
Ответ банка
25 ноября 2023, 20:03
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
MykolaA
MykolaA
25 ноября 2023, 15:30
Николай, Киев
Банк не виконує депозитний договір.
За останні декілька місяців банк закрив моїх 4 валютних депо.
За жодним з них не було виплачено відсотків:«виплаченних відсотків 0.00».
Фахівці банку дого вивчали мій запит: Де відсотки?; та нарешті відповіли:
«Суми такі мізерні, що ми вирішили їх не нараховувати.
Загальна сума відкритих депо — 1315 евро.
Якщо для банку це нікчемна сума, з якої неможливо сплатити податок, то конвертуйте у гривню і сума буде вагоміша.
Як власник коштів, пропоную всі відсотки за депозитами:
Ідентифікатор рахунку: 262056400952344298
Ідентифікатор рахунку: 263086400951371299
Ідентифікатор рахунку: 262016400953747300
Ідентифікатор рахунку: 262046400954401301
об»єднати та після сплати податків, направити на рахунок ЗСУ.
Приватбанк
Ответ банка
25 ноября 2023, 17:04
Вітаємо.Якщо за час розміщення коштів на депозитному рахунку не було нараховано відсотків хоча б на мінімальну суму в 1 євроцент, відповідно, сума виплати відсотків 0.00.
alexpluax
alexpluax
25 ноября 2023, 11:28
Alex
Вітаю! Не прийшли гроші за платіжною інструкцією номер P24A1971812459D8725. Куди можна звернутися по допомогу?
Приватбанк
Ответ банка
25 ноября 2023, 12:54
Вітаємо.Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в Чат-онлайн на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
TurenkoSergiy
TurenkoSergiy
24 ноября 2023, 15:24
Sergiy
Карта для виплат, закінчився термін, перевипустив через додаток, пришла по пошті пластикова карта, Visa так як і була але з металевими контактами. На неї прийшла пенсія, в додатку карта працює, перекинув кошти на іншу, бо в банкоматі після введення пінкоду, карта повертається назад, на екрані: Дякуємо за користування послугами ПриватБанку… Пробував в 2 банкоматах. Як примусити цю карту працювати з банкоматом?
Приватбанк
Ответ банка
24 ноября 2023, 17:18
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
mirna9091
mirna9091
24 ноября 2023, 3:13
Надежда, Днепр
картка для виплат терміном до 01/2023 року, на протязі 2023 року користувались нею, згідно постанови банку, як бути далі?
Приватбанк
Ответ банка
24 ноября 2023, 8:31
Вітаємо.У період воєнного стану продовжено термін використання всіх карток ПриватБанку на 24 місяці.

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 42.45 43.45
USD 39.35 39.95
Все курсы банка

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 42.45 43.45
USD 39.35 39.95
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Горячая линия Приватбанка