Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Приватбанк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
semuray
semuray
18 января 2024, 14:25
Сергей, Харьков
Добрый день! При оформлении пенсии мне предлагается выбор отделений из 50046/6328 и 50046/6333.
Нигде не могу узнать их адреса — прошу помощи
Приватбанк
Ответ банка
18 января 2024, 14:41
Вітаємо. Можна обрати будь-який варіант.
YasiaLy
YasiaLy
17 января 2024, 21:24
Добрий день! Я за кордоном, поміняла номер телефону, але забула змінити свій фінансовий номер у вашому банку, тому зараз не можу увійти в Прива24. Старої SIM-карти вже немає, іншого способу входу в Приват24 не бачу ані в додатку, ані на сайті, в чаті є тільки бот, який ніяк не допомагає з моїм питанням, що робити? Як відновити доступ до Приват24?
Приватбанк
Ответ банка
18 января 2024, 9:04
Вітаємо. Змінити фінансовий номер, ви можете через чат на сайті банку pb.ua/chat. Для цього потрібна наявність:— веб-камери;— українського або закордонного паспорта. Наші оператори поруч 24/7 і радо допоможуть вирішити питання!
Val23
Val23
17 января 2024, 19:13
Валерія, Харків
1 лютого з картки списали тричі кошти попереднім числом, а саме 15 жовтня 2022 року о 00.00
Після звернення в банк вони сказали що це списав магазин, котрий був куплений по факту на годину пізніше. Списання з магазину має назву цього магазину. Три фантастичних списання мають назву «покупка, універмаги». Я написала в магазин, звісно, що я їм покажу, що за годину до моєї покупки вони списали у мене кошти під іншою назвою??? Магазин відповів, що немає до цього відношення, переписку я переслала приват банку.
Подано було три заявки по кожній сумі. Картка загнана в -12 тис. Й кожного місяця з іншої картки тягне по 500 грн. Сьогодні в заявках відмовлено, типу магазин відмовив. Звичайно. Я ж один раз у них купила. В той період часу у багатьох клієнтів банку зникали гроші по незрозумілим операціям. Я вимагаю повернути мені гроші, які ви зняли раніше покупки, та відсотки за кредит
Приватбанк
Ответ банка
17 января 2024, 20:00
Вітаємо. Нам дуже шкода, що за заявками отримана відмова. Наші фахівці готові надати Вам всі документи, щоб Ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номер заявки.
nataliia1950
nataliia1950
16 января 2024, 9:52
Доброго дня. Не можу сплатити в євро з картки в онлайн магазині. Картка має євро в достотній кілкості, ліміт також дозволяє зробити оплату, на додаток приходить запит для підтвердження, підтверждую, але на сайті магазину отримую «помилка платежу -німецькою мовою звичайно»
Приватбанк
Ответ банка
16 января 2024, 11:07
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
Qwertya1230
Qwertya1230
14 января 2024, 16:35
Здравствуйте. Я за границей, украинский номер утерян, как мне посмотреть остаток средств на карте…
Приватбанк
Ответ банка
14 января 2024, 17:26
Вітаємо. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання, ви можете звернутися в Чат-онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat.При наявності закордонного номера, ви можете змінити фінансовий номер телефону. Наші оператори поруч 24/7 і радо допоможуть вирішити питання!
wasaneher2712
wasaneher2712
13 января 2024, 15:34
Не можу зайти в додаток приват 24, вибиває повідомлення: Запит відхилено. Задля безпеки фінансових
операцій Вам необхідно підтвердити номер
телефону в банкоматі, в терміналі самообслуговування
або у відділенні.» Чи можна якось вирішити питання вдома?
Приватбанк
Ответ банка
13 января 2024, 15:45
Вітаємо. Підтвердити фінансовий номер, ви можете через чат на сайті банку pb.ua/chat. Для цього потрібна наявність:— веб-камери;— українського або закордонного паспорта. Наші оператори поруч 24/7 і радо допоможуть вирішити питання!
Anpilogova
Anpilogova
12 января 2024, 18:55
Я змінила карту юніора на нову, але тепер не можу оплатити покупки нею в магазині. Що мені для цього потрібно зробити?
Приватбанк
Ответ банка
12 января 2024, 19:34
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
Veroniks
Veroniks
12 января 2024, 3:38
Вероника, Одеса
Моя мама пенсіонер, 78 років, перебуває в США. Приват банк списав усі гроші з її рахунку в Україні під приводом, що вони не можуть підтвердити, що вона жива. Мама багато разів намагалася зробити це через чат підтримки, надсилала фото та усі документи. Але так і не змогла зв'язатися із живою людиною. Наразі фінансовий номер телефону вже деактивовано, але є всі входи до привату 24 та карта з пін тощо. Це просто злодійство.
Приватбанк
Ответ банка
12 января 2024, 10:36
Вітаємо.Згідно вимоги законодавства України — банки не можуть обслуговувати клієнтів, якщо в базі заповнені не всі їх дані. Якщо з клієнтом проводилися комунікації про необхідність провести актуалізацію даних в банку, але актуалізація даних у встановлені терміни не була проведена — клієнт інформується, що його рахунки будуть заблоковані до моменту проходження ним ідентифікації в банку.Провести актуалізацію даних можна звернувшись в будь-яке відділення банку або віддалено — через Приват24. Якщо фінансовий номер телефону вже деактивовано — процедура підтвердження нового номеру з-за кордону передбачена через чат на сайті банку. pb.ua/chatДля цього потрібна наявність:- веб-камери;- українського або закордонного паспорта.Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.Наші оператори поруч 24/7!
Beautiful
Beautiful
11 января 2024, 23:52
Вітаю! Скажіть, будь ласка як мені вирішити таку ситуацію: 10 січня 2024 року, о 15:35, в м. Олевськ, Житомирська область, вул. Богдана Хмельницького 1, терміналом самообслуговування не було зараховано гроші на карту Монобанк у сумі 1700 грн. Після того, як я набрала номер гарячої лінії, мені повідомили, що є певні складнощі із зарахуванням коштів на рахунки інших банків, тому я можу повернути гроші на карту Приватбанку. Я не є клієнтом Приватбанку, оформлювати безкоштовну картку не планую, так як я не отримую жодних виплат. Чи можу я отримати свої кошти у відділенні банку, за паспортом громадянина України? Повторю, що я не планую оформлювати картку Приватбанку.

Дякую за відповідь!
Приватбанк
Ответ банка
12 января 2024, 8:54
Вітаємо.Для повернення коштів необхідно відкрити картку. Після повернення зможете закрити.
Evgeny0606
Evgeny0606
11 января 2024, 21:25
Добрий вечір, скажіть будь ласка, чому нам відмовили погасити достроково кредит(готівкою), який брали менше місяця тому, сказали у відділенні чекати поки не прийде перший платіж, тобто через місяць від дати надання кредиту? Дуже здивовані таким поясненням.Які наші подальші дії?
Приватбанк
Ответ банка
12 января 2024, 8:53
Вітаємо.Дострокове погашення відбувається автоматично, якщо на рахунку IBAN, джерело погашення за кредитом, достатньо коштів для повного дострокового погашення договору. В Приват24, меню «Кредити» — «Кредит готівкою» — «Погасити достроково».
romraza
romraza
10 января 2024, 10:35
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, могу ли я перевести со своей долларовой карты Приват банка на долларовую карту жены тоже Приват банка доллары? Если да, то какие ограничения суммы и какой процент при переводе будет снят? Спасибо заранее.
Приватбанк
Ответ банка
10 января 2024, 11:47
Вітаємо. Для здійснення валютного переказу між клієнтами ПриватБанку, необхідно підтвердити родинний зв'язок, надавши відповідні документи у відділенні банку, при зверненні на гарячу лінію 3700 або в чат Допомога онлайн pb.ua/chat.Обмежень по сумі немає.Комісія зі сторони відправника відсутня, а по картці одержувача діятиме комісія на зарахування за тарифами картки.У разі якщо у отримувача картка для Виплат — 0,5% (max 50 грн), якщо картка Універсальна — без комісії.
Avat
Avat
9 января 2024, 14:09
Андрій
Знаходжусь закордоном
Колись дуже давно був клієнтом банку
зараз не можу зареєструватись в приват 24 чи відновити аккаунт
Онлайн чат де пише автоматичний бот надати допомоги не може, як звязатись з саппортом??
Приватбанк
Ответ банка
9 января 2024, 14:30
Вітаємо. Для підключення співробітника у діалог pb.ua/chat не обов'язково авторизовуватись ( у формі «Авторизація у чаті» натисніть кнопку Скасувати), — далі опишіть в чаті Ваше питання вручну короткими фразами, слідуйте підказкам та очікуйте з'єднання з фахівцем профільного відділу.
des888kore
des888kore
9 января 2024, 9:26
Здраствуйте.
Я когда то была клиентов вашего банка. На данный момент не являюсь им. Из за военных действий договор с банком не расторгнут. Где можно получить выписку что у меня счет аннулирован и ни каких поступлений на карточку не было?
Приватбанк
Ответ банка
9 января 2024, 9:55
Вітаємо. Для замовлення довідки в Приват24 Вам достатньо:1. Зайти в меню: '⠶Сервіси — Послуги — Довідки';2. Вибрати тип довідки і параметри для формування.Після чого ви зможете завантажити довідку або ж відправити на e-mail.Якщо при вході до Приват24 у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.
Matts
Matts
7 января 2024, 8:06
Matts, Рохан
Здравствуйте.
Такой вопрос, если использовать деньги с кредитного лимита, например 10000 гривен, и вернуть их до истечения льготного периода в 55 дней.
Можно ли затем снова использовать лимит на таких же льготных условиях, или это единоразовая возможность?
Приватбанк
Ответ банка
7 января 2024, 8:38
Вітаємо.Так, можна використовувати повторно.
mirna9091
mirna9091
5 января 2024, 15:17
Надежда, Днепр
день добрий! поясніть, будь ласка, що то за 18% з кожного перерахування на картку фізичної особи, яке буду діяти з січня 2024 року? дякую
Приватбанк
Ответ банка
5 января 2024, 15:39
Вітаємо. ПриватБанк працює в стандартному режимі, жодних змін в обслуговуванні не відбулось.
Alona1234
Alona1234
5 января 2024, 14:16
Альона
Напишіть реквізити для погашення боргів з додатку іншого банку так як банк розірвав відносини
Приватбанк
Ответ банка
5 января 2024, 14:40
Вітаємо. Для отримання довідки з реквізитами, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку.
A1leks
Aleksandr 56
5 января 2024, 10:04
Aleksandr
Доброго дня, а де це поле знайти? Бо там його нема.
«Актуалізацію можливо провести в Приват24 за документом, без вклеєної за віком фотокартки (25 років), якщо термін для вклеювання фотокартки настав після 24.01.2022. При цьому у полі: «Строк дії» необхідно вказувати 31.10.2024.»
Приватбанк
Ответ банка
5 января 2024, 11:15
Вітаємо. Обравши ідентифікуючий документ для актуалізації з'явиться сторінка для заповнення даних документа в тому числі поле Строк дії/Дата видачі.
sonvik
sonvik
3 января 2024, 18:45
SoNata, Запорожье
Рішенням суду від 04 березня 2020 року справа № 331/2046/19 відмовили в задоволенні позовних вимог Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до мене про стягнення заборгованості за кредитним договором № б\н від 17.09.2014 року. У разі оформлення мною зарплатної карти в Приват Банк чи будуть з мене утримувати борг?
Приватбанк
Ответ банка
3 января 2024, 19:27
Вітаємо. На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.pb.ua/chat
Andriy2107
Andriy2107
3 января 2024, 15:49
Добрый день, подскажите пожалуйста, открываете ли вы карточки для социальных выплат для граждан с посвидкой на временное проживание
Жена гражданин Беларуси, беременная, надо открыть счет
Приватбанк
Ответ банка
3 января 2024, 16:56
Вітаємо.Так, відкриваємо.
Matts
Matts
2 января 2024, 0:54
Matts, Рохан
Добрый день
На карте есть кредитный лимит которым за много лет я никогда не пользовался.
И меня интересует какие правила возврата кредитных средств в случае их использования?
Например, если 15 января, я беру 5000 с кредитного лимита:
1. Через какой срок я должен погасить этот кредит?
2. Какой процент за пользование кредитными средствами?

Карта обычная универсальная.
Приватбанк
Ответ банка
2 января 2024, 8:40
Вітаємо. Щоб скористатися пільговим періодом, Вам потрібно внести всю суму використаних коштів за поточний місяць в будь-який день до 25 числа наступного місяця. (Наприклад, витративши 5000 грн до 31 січня, їх необхідно внести до 25 лютого, щоб не нараховувалися відсотки).Пільговий період не діє, якщо картка з нього вийшла і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами у розмірі 3,5% по картці Універсальна.Для погашення використаного ліміту кредитної картки достатньо вносити щомісячний платіж в розмірі 5% від всієї витраченої суми, але не менше 100 грн, до 25 числа (включно) кожного місяця, поки ви повністю його не погасите.Детальна інформація за посиланням:https://pb.ua/karta

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 41.95 42.95
USD 39.3 39.9
Все курсы банка

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 41.95 42.95
USD 39.3 39.9
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Горячая линия Приватбанка