Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Приватбанк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
Sailorukr
Евгений Екутенко
22 ноября 2021, 14:11
Евгений, Днепр
АО КБ «ПРИВАТБАНК»
Заявник:
Єкутенко Євген Олегович
03.12.1982
Тел. 096 692 83 33

Заява

Вчора, 21 листопада 2021 о 15:05 по моїй карті Універсальна (****9292) було списання коштів без підтвердження смс та телефонного дзвінка с банку.
Комп. техніка: PAY*QRZILLA.MOBI, CERDANYOLA DE 250.00 євро, що становить -7 552.87 гривень.
Ліміт на оплату в інтернеті в додатку Privat24 у мене 100 доларів на день.
При цьому всьому ніяких транзакцій, покупок в інтернеті картою я не здійснював. Помітив цю шахрайську операцію, я зразу зв’язався оператором 3700 і заблокував дану карту – ID заявка 1745610.
21.11.2021 р о 16:15 мною була подана заява в відділення поліцій № 2 м. Дніпро № 29013 за фактом шахрайства з боку невідомих осіб які заволоділи грошовими коштами.
Прошу зареєструвати заяву та надати відхідний номер.
Надати письмову відповідь:
1. Чому ні в смс, ні в додатку, ні телефоном не було ніякого запиту на підтвердження операції?
2. Коли будуть повернути гроші у сумі 7 552.87 гривень?

С повагою,
Єкутенко Євген

Приватбанк
Ответ банка
22 ноября 2021, 17:43
Добрий день!
Якщо ви не проводили прив'язку картки на сайті, то це зробив хтось інший, що в свою чергу може значити лише одне — дані картки відомі третім особам з необережності, або більш витонченими методами. Отримати такі дані може лише власник картки.
Після підв’язки картки на сайті, дається згода на подальші списання з неї без додаткового підтвердження. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем.
В подібних випадках, за зверненням клієнта в підтримку, ми можемо подати заявку на оспорювання платежу в міжнародну платіжну систему, що ми і зробили у вашому випадку. Просимо звернути увагу, що терміни розгляду заявки встановлені не банком, а міжнародною платіжною системою. Ми виступаємо в ролі заявника і завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб вони були розглянуті на користь Клієнта.
Ми завжди гарантуємо збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Отримати письмову відповідь стосовно ситуації, що склалася, ви можете, надіславши запит за адресою вхідної кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
З повагою, ПриватБанк.
Temadogovor
Temadogovor
20 ноября 2021, 21:52
Добрый вечер! 19.11.2021 в 19.24 с банкомата САНА9424 г. Харьков Проспект Тракторостроителей д.128 в. производилась транзакция в банкомате ПриватБанк с карты Райффайзен Банк ( с этой карты можно снимать в любом банкомате )на сумму750,00 грн., денежные средства списались со счета, банкомат выдал ошибку карту вернул, но наличные не выдал в сумме 750,00 грн. Позвонила на номер 3700 на горячую линию Приватбанка, т.к. карта другого банка посоветовали обратиться в свой банк и дать заявку на отмену транзакции. Райффайзен Банк дал заявку в 19-38 на отмену транзакции, от банкомата не отходила, произвела транзакцию в этом банкомате 19.11.2021 в 19,53 уже со своей карты ПриватБанк в сумме 100 грн.банкомат наличные выдал в сумме 100 грн… Просьба посодействовать в скорейшем решении этого вопроса и проверить работу банкоматов Приватбанка.Спасибо.
Приватбанк
Ответ банка
21 ноября 2021, 8:33
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності.
При надходженні до нас запиту від банка емітента картки ми перевіримо і надамо необхідну інформацію для повернення коштів.
Sergomaximus
Sergomaximus
18 ноября 2021, 14:21
Sergey, Полтава
Здраствуйте, у меня есть Доллары старого образца 1993-1996 год 100 долларовые купюры в идеальном состоянии я хочу их обменять в вашем отделение приватбанка на новые образцы 100 долларовых купюр смогу это сделать без комисии и прочих проблем?? я изучал данный вопрос в интернете, и там было сказано что конкретно кассир банка может мне отказать, ссылаясь на «что-то там своё»в таком случае я могу вызвать полицию? если мне откажут? мне нужен максимально развернутый ответ
P.S и да я являюсь клиентом вашего банка если это важно
Приватбанк
Ответ банка
18 ноября 2021, 14:45
Добрий день!
В обігу знаходяться купюри доларів США, починаючи з 1928 року емісії, але критерієм для прийому є не рік випуску, а стан купюри: ступінь забруднення, наявність надривів, збереження елементів захисту та інше.
Якщо касир не впевнений в достовірності купюри він зобов´язаний направляти такі купюри в НБУ для проведення експертизи з визначення автентичності.
Якщо купюра станом потрапляє під критерії старі то прийом таких купюр теж здійснюється. Касир може прийняти купюру доларів США після 1928 року емісії тільки в разі ця купюри не стара і якщо касир абсолютно впевнений в її справжності.
13394
13394
17 ноября 2021, 16:34
Возможно ли открыть карту со «зі спеціальним режимом використання», которая может быть пополнена «лише цільовими коштами, соціальні виплати», и лишена возможности пополнения «готівкою чи переказом з інших карток» и перевести на нее социальные выплаты?
Если, да, то будет ли она гарантировано защищена от блокировки судебным исполнителем?
Приватбанк
Ответ банка
17 ноября 2021, 16:44
Для отримання цільових зарахувань оформлюється Картка для виплат, котра не є карткою зі спеціальним режимом використання.
13394
13394
17 ноября 2021, 15:35
По постановлению частного судебного исполнителя заблокирован счет, две карты. Он находиться в другом городе, адреса нет, на указанный стационарный телефон не отвечает…
Карта Универсальная — согласен…
Карта для выплат, на нее приходят «детские» деньги (выплаты до 3 лет и многодетной семье).
Как мне разблокировать социальную карту? Пожалуйста, пошаговый алгоритм моих действий…
Приватбанк
Ответ банка
17 ноября 2021, 15:47
Добрий день!
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) можна перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання, адже вона може бути поповнена не лише цільовими коштами, як то заробітна плата або соціальні виплати, а також і готівкою чи переказом з інших карток. Тому, щоб банк мав підстави не блокувати дану картку, інформація про це та номер самої картки має бути вказано у виконавчому впровадженні.
Ви можете безкоштовно сформувати довідку в своєму Приват24 про те, що на картку надходять цільові кошти та звернутись з довідкою до виконавця, з питанням зняття арешту саме з даної картки.
Asdf1968
Asdf1968
16 ноября 2021, 0:38
Добрый день! В ночь с 6 на7 ноября у меня произошло ЧП- затопило квартиру. Я через ваш банк ещё в 2016 году застраховал квартиру на случай затопления в страхкомпании «Ингосстрах».
Действуя согласно инструкции 7.11. через оператора 3700 зафиксировал страховой случай.
9.11, затем 12.11 через сайт ПриватБанка отправил необходимые документы и фото.
Периодически — через 3700 связывался с вашими менеджерами для уточнения информации по поводу необходимых документов. Поражает полная некомпетентность вашего персонала. Звонил, наверное, 4-5 раз- получал абсолютно разную информацию. Одни говорят- нужные такие то документы, другие- другие.
Ночью с 11.11 на 12.11 часа полтора переписывался в чате мобильного приложения с менеджером Станислав. Загрузил дополнительно документы, фото, видео ему в чат.
В итоге- Он мне сообщает- они не грузятся!
Загрузил самостоятельно через сайт. На утро решил обратиться к услуге «Персональному банкиру» От нее услышал очень " дельную«рекомендацию- звоните 3700. Затем она меня соединила с ее слов- „со специалистом“- ботом виртуальным консультантом Яной.
В итоге- сегодня 15.11- т.е прошла уже неделя с момента фиксации страхового случая- я с горем пополам дозвонился непосредственно до страховой компании. Мне менеджер заявляет-»Ваша заявка не рассматривается, потому что вы НЕ ПОДАЛИ ДОКУМЕНТЫ!!!"
Как это понимать??!!! А куда они делись??? Которые я грузил по ночам, отправлял через ваши чаты?
Опять дозваниваюсь через 3700. Прохожу этот квест с дозвоном. Скажите, при вопросе о страховом случае, с меня оператор требует номер ИНН. Я что, наизусть его помню? Если у меня его нет под рукой?? Неужели нельзя как-то подругому меня индефицировать?
Оператор мне заявляет, что заявка моя не попала в страховую, потому что не указан номер телефона страхового агента… Если я правильно понял…
Что вообще происходит??! Кто то может мне внятно дать ответ???
Это безграмотность вашего персонала? Или — это
Приватбанк
Ответ банка
16 ноября 2021, 8:35
Доброго ранку!
Щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації детальніше ми звернулись в особистому повідомленні.
Sergeu1966
Sergeu1966
15 ноября 2021, 23:17
Сергей, Киев
На мой телефон пришло сообщение 15ноября 2021года от Sait- Inform, после чего мошенники завладели моим личным кабинетом в Приват 24, где были списаны с банковской карты денежные средства и без моего участия самостоятельно поднят лимит моей кредитной карты. Прошу разобраться и по возможности разоблачить преступные, мошеннические действия в отношения меня как клиента вашего банка Приват, а также установить координаты с реквизитами мошенников и сообщить мне о проделанной работе. С Уважением, Сергей.
Приватбанк
Ответ банка
16 ноября 2021, 8:32
Доброго ранку!
Для збільшення кредитного ліміту картки необхідно мати доступ до Приват24. Маючи лише фінансовий номер здійснити вхід в акаунт немає змоги, адже необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки(для відновлення доступу), що відомі лише клієнту власнику картки.
Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб, вводиться додаткова перевірка при нетиповості операцій.
Для уточнення додаткової інформації ми звернулись в особистому повідомленні.
Nata0506
Nata0506
10 ноября 2021, 20:29
Добрий вечір. Я є постійним вашим користувачем. Сьогодні перевела кошти на карту а банку, а вони не надійшли. Яка проблема?
Приватбанк
Ответ банка
11 ноября 2021, 8:31
Добрий ранок!
З метою уникнення розголошення банківської таємниці, інформація фінансового характеру за даним каналом звернення не може бути надана. Для ідентифікації та уточнення інформації з вашого питання ви можете звернутися в чат онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat
Petrosyan
Petrosyan
4 ноября 2021, 10:42
Григор Петросян, Ки'їв
я сменил место работы и мне необходима зарплатанная карта, но мне отказано в обслуживании
Что надо сделать, что бы возобновить обслуживание
Приватбанк
Ответ банка
4 ноября 2021, 11:14
Добрий день!
Йдемо в приватні повідомлення для уточнення ваших контактів та перевірки інформації.
Elena0783
Elena0783
4 ноября 2021, 0:41
Олена, Вінниця
Мені необхідно відмінити помилкову проплату за реквізитами. Як це зробити у найкоротший термін?
Приватбанк
Ответ банка
4 ноября 2021, 8:31
Доброго ранку!
Для вирішення питання ви можете звернутись в чат на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
AlexeyDanilenko
AlexeyDanilenko
3 ноября 2021, 16:35
Алексей Даниленко , Черновцы
Здравствуйте! В ночь с 4го на 5 е октября у меня с универсальной карты украли деньги.Я пришел с работы, ВЫКЛЮЧИЛ телефон и лег спать.Деньги начали перечислять с 21.50 до 2.01
Пропали и мои деньги, и деньги Приватбанка.На следующее же утро, около 8-9.00 я включил телефон и обнаружил пропажу, тут же пошел в отделение на Героев Майдана и поставил в известность менеджера о факте мошенничества.Она приняла это к сведению, посоветовала идти с заявлением в киберполицию, что я и сделал.Написал заявление, обещали разобраться.Мне утром пришла смс, что звонили из приватбанка ночью, возможно из службы безопасности.Возникает вопрос, когда вернут деньги, и почему СБ не отреагировала, когда был отключён телефон, а с карты 4 ЧАСА ПОДРЯД ПО 50ГРН СНИМАЛИ 21000ГРН!
Теперь 25ноября будут начислены проценты, но я эти деньги не снимал, данные карты и конфиденциальную информацию никому не предоставлял, сторонние ссылки не открывал и покупок не делал.
Являюсь клиентом Приватбанка больше 10 лет, никогда не было никаких проблем, у меня отличная кредитная история и прочее.
Платить не собираюсь, если мирно решить не получится, то буду обращаться в суд.
Спасибо заранее за ответ
Даниленко Алексей Викторович, Черновцы
Приватбанк
Ответ банка
3 ноября 2021, 19:08
Добрий вечір!
Проведення оплати в інтернеті можливе лише в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, котрі ви не здійснювали.
Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
https://privatbank.ua/informational-security
https://privatbank.ua/safeness
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
dsamarskiy
Дмитро Самарський
3 ноября 2021, 15:43
Дмитро, Київ
Добрый день. После того как закончился срок действия моей карты я пытался создать новую в отделении приват банка, но сотрудник сказал, что вам отказано в обслуживании и новую карту мы не можем вам выдать. Причину сообщить он не смог, так как, не владел этой информацией. Я давно являюсь клиентом приват банка, мошеннических действий не совершал, непогашенных кредитов у меня нет, да и вообще всегда пользовался только своими средствами. Единственная причина о которой я могу подозревать, это то, что я не загрузил скан копии своих документов, об этом меня уведомляли в приват24. Произошло это июнь – июль этого года, я не помню точно.
До сих пор меня не волновал этот вопрос, я открыл счет в другом банке и успешно его использую.
Но сейчас я сменил место работы, название компании ТОВ «ХФК»Біокон» с которой у вас подписан трудовой договор и мне необходима заплатанная карта.
Как мне быть?
Приватбанк
Ответ банка
3 ноября 2021, 16:51
Добрий день!
Наші фахівці вже розглядають ваше питання. По результату ви будете сповіщені.
23774847
23774847
2 ноября 2021, 15:20
Анна, Запорожье
Здравствуйте! В ноябре заканчивается срок действия карты для пенсионной выплаты. Когда нужно обращаться за перевыпуском, за сколько дней, недель до конца срока? Спасибо.
Приватбанк
Ответ банка
2 ноября 2021, 18:34
Добрий вечір!
Якщо ви користуєтесь Приват24, перевипуск можна зробити онлайн в особистому кабінеті, зайшовши в меню «Гаманець» та перейшовши в налаштування потрібної вам картки. Перевипущена таким чином картка буде віртуальна та по функціоналу ідентична звичайній
gamma2
gamma2
1 ноября 2021, 15:51
Можно сделать карту с 14?
Приватбанк
Ответ банка
1 ноября 2021, 16:23
Добрий день!
Так, можна оформити Картку для виплат або з батьками оформити картку Юніора.
https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat
https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-juniora
Fcmu2007
Fcmu2007
1 ноября 2021, 12:07
Наталіч
Мені потрібно розблокувати карту, дзвонила на 3700 сказав оператор звернутись сюди.
Приватбанк
Ответ банка
1 ноября 2021, 12:23
Добрий день!
Щоб розібратись в ситуації детальніше ми запросили ваші контактні дані в особистому повідмленні.
vixxkei
vixxkei
29 октября 2021, 15:12
Добрый день! При переводе средств с карты Приватбанка на карту Сбербанк (РФ) с мобильного приложения Приват24 нужно указать ФИО получателя, но после этого, ниже ФИО пишется «Введено некорректное значение» и, на этом -всё заканчивается.Как же всё таки перечислить средства на кару VIZA Сбербанк РФ?
Приватбанк
Ответ банка
29 октября 2021, 17:18
Добрий день!
Радимо вказувати дані на латиниці. У разі виникнення повторних труднощів — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
nadya22
nadya22
27 октября 2021, 15:57
Добрый день! В настоящее время я нахожусь на лечении за границей. Убедительно прошу для подтверждения при оплате коммуналки присылать мне СМС вместо телефонных звонков за которые снимаются приличные деньги. Это возможно?
Приватбанк
Ответ банка
27 октября 2021, 16:44
Добрий день!
Для вирішення питання ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
JuliaVitiuk21
JuliaVitiuk21
27 октября 2021, 13:33
Юлия, Кривой Рог
Здравствуйте. Почему моя заявка 40253 не решена, а банк пишет, что решена и вопрос закрыт? Как может быть, что с 12.10 и по сегодняшний день до сих пор прохожу актуализацию?????? Как такое возможно при предоставлении всех требуемых документов лично сотруднику банка, сотрудникам банка в чат?!
Приватбанк
Ответ банка
27 октября 2021, 14:45
Добрий день!
Перепрошуємо, на даний момент документи перевірені та дані успішно оновлені.
tarhun
tarhun
26 октября 2021, 13:38
Степан, Каховка
Почему после звонка на короткий 3700 никто не перезванивает?
Приватбанк
Ответ банка
26 октября 2021, 14:34
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та детальніше розглянути ваш випадок.
0990728595
0990728595
25 октября 2021, 17:24
если я не хожу и мама инвалид пенсионер. оператор неумеха отвязала финансовый номер. банкомат и терминал далеко ехать сложно. можно ли сделать номер финансовым без терминала или банкомата?
Приватбанк
Ответ банка
25 октября 2021, 19:26
Добрий вечір!
Дане питання вже розглядають наші профільні фахівці. По результату ми зателефонуємо.

Курс валют в Приватбанке на сегодня

Валюта Покупка Продажа
USD 28.780 29.250
EUR 32.200 32.800
RUB 0.3550 0.3850
Все курсы банка

Курс валют в Приватбанке на сегодня

Валюта Покупка Продажа
USD 28.780 29.250
EUR 32.200 32.800
RUB 0.3550 0.3850
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Горячая линия Приватбанка