Обслуговування-жах!

Artatara456456 1 января 2024, 20:06
Зайшла в свій моб.застосунок «ощад24», ввела пороль, мені вибило, що він невірний, на другий раз теж.потім застосунок запропонував ввести данні моєї карти, я так і зробила, прийшло повідомлення«карта перевірена успішно, впишіть 4 цифри з смс, але смс не прийшло.і так разів 50! в ітогі мій «ощад 24»залагав і завис! я намагалась зв’язатись с банком, але чат боти пишуть шаблонні фрази. горяча лінія не відповідає, бо я за кордоном.через ще 100 спроб чат бот повідомив, що мій застосунок заблокован, прийдіть в банк, зробіть нову карту! куди я прийду, якщо я за кордоном?! жоден працівник банку не відповів, з ким спілкуватись і як вирішувати проблему???

kingcity
kingcity
1 января 2024, 23:09
Проблема може бути на боці моб.оператора — по якихось причинах не доходять СМС.
Lolik1837
Lolik1837
2 января 2024, 9:22
«куди я прийду, якщо я за кордоном?! «

Сейчас банки массово проводят верификацию тех кто за границей.
Если сумма весомая , то можно и заехать на Украину и решить свои дела в банке. Вы «За кордоном», но это ж не значит , что невозможно заехать и решить свои дела. Транспорт ходит.

А если сумма не настолько весомая , то можно и отложить до лучших времен. Ваши деньги по любому никуда не не пропадут и не «сгорят»
Валерка Котовский
Валерка Котовский
2 января 2024, 12:39
Пишите ощаду в фейс буке, страницу можно найти на сайте ощад внизу, тут не отвечают