Карта киевлянина

elenabereziuk 12 ноября 2021, 12:25
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 23
Добрый день, 21.10.2021 я оформляла для мужа, инвалида 2 группы, карточку киевлянина, на Воздухофлотском проспекте 23 г. Киев. Мне сказали, что она стоит 70,00 грн., я заплатила в кассу деньги, а сейчас только узнала, что она безплатно выдается, как так??? А эти деньги перечисляются на какую-то страховую компанию… почему сотрудники Ощадбанка обманывают? Я хочу вернуть деньги!
12 ноября 2021, 12:44
Доброго дня! Перепрошуємо за дану ситуацію та зробимо все необхідне, щоб повернути вам кошти та недопустити повторення подібних випадків. Дуже вдячні вам за сигнал.

Напишіть, будь ласка, ваше ПІБ та номер телефону нам в приватні повідомлення.

Анна Анна
Анна Анна
12 октября 2022, 12:44
Добрий день! Сьогодні 12.10 2022 в відділенні Ощадбанку в м.Києві,вул.Раїси Окіпної 8 моя бабуся пенсіонер оформила карту киянина (попередню загубила).Їй сказали оплатити за карту 70грн,що вона і зробила.Після отримання карти потрібно ще буде покласти на карту 100грн,щоб вона почала працювати.Коли бабуся прийшла додому я подивилася квитанцію і зателефонувала на гарячу лінію,де мені сказали,що перевипуск карти коштує 40грн (але анонсується,що вона безкоштовна). Виявляється,що її обманули і 70грн вона заплатила на якийсь Метлайф. Виявилось,що це страхування життя на яке вона не погоджувалась ,а платила за карту.На гарячій лінії мені розповіли,що вона сама заплатила,потрібно було дивитися.Виявляється 100грн також платити не потрібно,бо це платиться,якщо є заборгованість,але яка може бути заборгованость на транспорній картці киянина?Це що за шахрайство пенсіонерів???

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке