картка киянина

lili888 3 ноября 2016, 14:40
в вересні минулого року мала нагоду оформити БЕЗКОШТОВНУ!!! Картку киянина в відділенні Ощадбанку.Приходили представники банку на роботу і розповідали, які можливості відкриває Банк для людей… картку зробила, але Ощадбанк вирішив змінити Тарифи, щодо картки і не повідомив мене, ні, вибачаюсь.повідомив через рік!!!, що я винна банку 120 гривень. В віділенні відповіли, що це мої проблеми, що я мала слідкувати з змінами на сайті банку,і що так банк «стимулює » користування карткою… чомусь я вважала, що Картка киянина повинна полегшувати життя киянам, а не навпаки… це НЕ мій банк в МОЇЙ КРАЇНІ…
3 ноября 2016, 14:46
Добрый день. Картка киянина обслуговується відповідно до діючих Тарифів Банку. В залежності від тарифного пакету річне касове обслуговування картки може змінюватись. Ознайомитись з Тарифами Ви можете на сайті Банку. http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/Kiev+Card/

4 ноября 2016, 19:27
Я тоже оказался в такой ситуации:
Ходил в отделение, ругался с ними пол дня, в ответ — формальные отговорки, что я как клиент должен бану всё, а он (банк) как исполнитель финансовых услуг мне не должен ничего, даже нормальным образом (хотя бы через СМС) меня уведомить о смене тарифного плана.
Я думаю надо писать жалобу в общество защиты прав потребителей, ведь все клиенты банка являются потребителями его финансовых услуг. А эти услуги банк в нашем случае не выполняет, а оплату за них берёт, причём наперёд.
4 ноября 2016, 19:29
А вообще, все муниципальные карточки городов не должны иметь платного обслуживания и платного СМС.
У ПриватБанка получается всё это предлагать бесплатно, то почему Ощад не может так поступить?
kybik78
kybik78
6 ноября 2016, 16:29
В двух словах это жадность и тупость.
demich
demich
26 сентября 2018, 17:03
По новым тарифам «Мой комфорт» в месяц 5 грн. выложи этим бандитам: «Підключення послуги СМС-банкінгу до Муніципальної картки є обов'язковим. Для пенсіонерів внутрішньо-переміщених осіб послуга не тарифікується за картками ЕПП, MC Debit Standard, MC Debit Gold, MC Debit World „

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке