туди я більше ні піду

Roman Kachalov Roman Kachalov
21 сентября 2016, 21:14
1
Сьогодні зіткнувся з «працівниками» Ощадбанку, це щось — пісня. Відкрилося на вулиці Будівельників 573 відділення, красивий ремонт, нові меблі, вообщем все як в Європі. Вирішив відкрити депозит в цьому відділенні, тобто державі дати в борг на певний час певну кількість грошей. Через 2,5 години вийшов звідти, але гроші на депозит не поклав. Більше двох годин дівчина на ім'я Ірина намагалася скласти-оформити договір. Роздрукувала його, дала мені почитати його. Та не імені того, хто від імені банку підписує договір, ні на якій підставі діє ця людина теж не заповнено. Питаю — а де прізвище, на підставі чого ця людина підписує договір — гідна відповідь вже другої працівниці банку, яка після закінчення 2,5 годин підійшла до нас — ну давайте я підпишу цей договір, а номер наказу я зараз подивлюся в комп'ютері, а взагалі ми тільки другий день як відкрилися і тому ось так вас затримуємо. Подивився я на цей цирк, встав і пішов. Шкода тільки витраченого часу, адже вони (відділення 573 по вулиці Будівельників в місті Києві) тільки як відкрилися. А в середині красивий ремонт, нові меблі, раніше в цьому приміщенні знаходилося відділення банку Форум.
Ответ банка
Ощадбанк
22 сентября 2016, 11:00
Добрий день. Приношу вибачення від імені Банку за таку роботу відділеня. Проведемо роботу з персоналом щодо високих стандартів осблуговування та корпоративної етики. Скажіть, Ви могли б написати у особисті повідомлення мені Ваш номер телефону? Ми запросимо Вас у відділення для відкриття депозиту. Будемо раді показати позитивні зміни.

Комментарии (1)

+
0
09104
09104
22 сентября 2016, 12:12
Киев
#
Надо отдаль Вам должное, что Вы читаете содержание договора. А то, как было выявлено, много чего не хватает. Спасибо, что поделились своим опытом.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться