Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Ощадбанк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
tangens43
Никлоай Нечипоренко
23 ноября 2023, 12:32
Никлоай, Кривой рог
Доброго дня! Я 1 листопада зробив заявку на заміну картки в зв'язку з закінченням строку. У відділенні сказали, що картка буде готова через 2 тижні. 14 листопада по телефону гарячої лінії отримав СМС що термін доставки 10 днів. До цього часу немає ніякої інформації. Хочу знати коли буде картка?
mykatie
mykatie
19 ноября 2023, 19:37
Кейт, Київ
Добрий вечір. У мене паспорт у вигляді ID картки. Якщо я хочу стати клієнтом Ощадбанку, мені треба надавати в банку витяг з ID про реєстрацію місця проживання?
golovskiy
Повелитель Солнцеликий
18 ноября 2023, 12:28
Повелитель
Почему деньги зачисляются на заблокированный счёт и как вывести их оттуда?

Перевыпускалась карта Евро. Из-за устаревших реквизитов у отправителя деньги зачислены на старый заблокированный счёт, который виден в личном кабинете как заблокированный с поступившей суммой (Номер рахунку UA****0724), и пришло СМС о зачислении. Вопрос: 1) Почему не было отказа в зачислении на заблокированный счёт?; 2) Как мне со старого заблокированного счёта перевести средства на новый активный счёт?
OlgaMLT1
OlgaMLT1
17 ноября 2023, 0:01
Olga, Melitopol
Доброго вечора. Знаходжусь на окупованій частині. До війни працювала вчителем, та зараз поступово на мою банківську зарплатну картку надходять кошти за 2022й рік, тому що в той період нам не виплачували заробітну плату. І зараз я зіштовхнулись з наступною проблемою, коли я намагалась перевести ці кошти на іншу картку — не давало перевести більше 1000 грн. Завдяки іншим родичам які знаходяться на підконтрольній частині України мені вдалося відновити сім-карту з фінансовим номером, та отримати код для дзвінку на гарячу лінію через сайт Ощадбанку. Саме там оператор кол-центру мені доповіла про те, що через неактивність картки протягом року на неї було накладено обмеження, через яке не можна розраховуватися з картки на суму більшу ніж 1 тис грн на добу. Зі слів оператора для зняття цього обмеження треба звернутися до відділення банку в місті де було отримано картку, але після того як я зазначили, що проживаю в окупації оператор нічим не зміг нам допомогти та скинув дзвінок або дзвінок обірвався. Що я можемо вчинити у цій ситуації? Як мені зняти обмеження в рамках проживання на ТОТ?
Xperians
Xperians
15 ноября 2023, 12:07
Artur
Доброго дня.
Проясніть, будь ласка ситуацію. Я власник картки Ощаду, знімав готівку в найближчому до мене банкомату від Укргазбанку, комісії при цьому не бралося, 13.11.23 зняв кошти на суму 5000 грн, з балансу картки було списано 5055 грн, ці 55 гривень зняв Ощад чи Укргазбанк? Це повернулася комісія для інших банках?
І чому в Ощад24 не відображається в історії операцій ці 55 грн, тільки квитанція про зняття 5000 грн. куди зникли 55грн і за що невідомо, просто зникли з балансу картки, сиди гадай куди й за що.
З повагою.
SergiyGalushka
Сергій Галушка
14 ноября 2023, 12:25
Сергій, Полтава
Як взнати коли підійде черга на зняття арештів з коштів? Бо постанову (електронну) від виконавчої про закінчення ПП п.9 ч.1 сс39 (фактичне повне виконання рішення) зняття арешту. ОщадБанк отримав 28.09.2023 12:34 На вашій гарячій (голосовій) казали що впродовж місяця. Але ж з 28.09.2023 по сьогодні — 14.11.2023 пройшло вже трохи більше місяця а на моє відділення інформація так і не прийшла. Скільки чекати?
Trubin1989
Trubin1989
9 ноября 2023, 13:59
Скільки можна чекати зняття арешту, виконавець направив постанову про зняття арешту, а банк нічого не робить тільки завтраками годує.Я інвалід, заблокована пенсія по інвалідності з якої я купую житєвонеобхідні ліки, мені що померти, щоб ви мені її розблокували?
Trubin1989
Trubin1989
8 ноября 2023, 15:40
Найгірший банк, оператори нічого не знають і не можуть відповісти на поставлені питання.Обманюють.Виконавець направив постанову про повне зняття арешту з рахунків, спочатку сказали протягом трьох днів, потім протягом десяти, а сьогодні вже сказали, що протягом місяця знімуть.
Svitlano4ka
Светлана Петренко
7 ноября 2023, 13:20
Светлана, Киев
Доброго дня! Підскажіть будь ласка я поміняла прізвище але не встигла поміняти карточки. Мені приходять дитячі кошти! Чи будуть мені приходити кошти на мою карточку з старим прізвищем? Бо в соціальних органах прізвище поміняли онлайн. Я просто не можу прийти в відділення банку бо я за кордоном. Чи що робити в цьому випадку?
SFSF
SFSF
30 октября 2023, 12:14
САША, МЕЛИТОПОЛЬ
КАК ПРОЙТИ ПЕНСИОНЕРУ идентификацию через телефон
AK1971
AK1971
28 октября 2023, 20:13
Анна
Коли по зникненню грошей з картки Вашого банку, відкрита справа у поліції є довідка з печаткою ( я показала її в банке).Чи не повинен банк припинити нарахування відсодків- на час слідства? І друге питання — Чому не можно було відокремити два кредита, які було взято в різні часи (і по одному, відкрита справа)До речі другий Банком був наданий без мого відома.
Izhoka
Izhoka
27 октября 2023, 12:52
Татьяна , Бровары
Доповнення: Я на роботі, в моє частне життя відбуватися втручання і мені повідомляють про нарахування незаконних відсотків. На яких підставах?
Я звертаюся до  колл центру банку з проханням надати мені пояснення, але мені його не дали -,, Зверніться в банк, вам пояснять ". В банку також пояснень не надали, а відповіли, що процент не може бути призупинено. Чому про це я дізнаюся через 2 місці? Чому до цього від мене приховують інформацію?
Я прошу надати мені мій дозвіл, де я дозволяю втручатися в моє частне життя—я не бажаю, щоб мене діставали з невідомих мені номерів. Але мені відмовляють. Говорять, що це вказано в договорі. Прошу зазначити, що відкриття кредитної карти не входило в мою інітиативу. Карту відкрили навязливим способом разом с зарплатною. Відкривала не я, а підприємство в якому я працювала. Я лише забирала картки, але договорів при цьому не підписувала.

Тобто банк навязав мені непотрібний кредитний рахунок, з якого були зняті гроші без мого відома. А оскільки третім особам, дані я не передавала, а другою стороною в якої вони зберігаются является сам банк — я не можу бути впевненою в збереженні конфеденційності моїх данных.
І оскільки в самому банку є служба безпеки, яка мала займатися внутрішніми розслідуваннями- Я прошу надати мені результати розслідування моєї справи, бажано в найкоротші терміни, бо часу було вдосталь
Прошу надати мені пояснення с приводу моєї ситуації та моїх подальших дій
Та надати мені відповідну  інформацію та документи для подальшого звернення до прокуратури
Izhoka
Izhoka
27 октября 2023, 12:50
Татьяна , Бровары
Голові правління Ощадбанку
На умову Сергію Володимировичу
Від Іжока Тетяни Юріївни
МВ560182
виданий Середино-Будським РС УДМС України в Сумскій області, 10 грудня 2014р.

Заява

Прошу допомогти мені з вирішенням мого питання, надати пояснення та надати копії необхідної мені документації для подальшого звернення до прокуратури

Ситуація сталася 05.08.2023 року о 15:06 шляхом незаконних операції через веб-банкінг було здійснено переведення з моеї карти без мого на те відома. Дані своєї карти третім особам я не повідомляла, перебувала я на робочому місті, на що можу надати підтвердження. Я одразу зателефонувала до банку, щоб повідомити, що до цього переказу я відношення не маю і щоб  якось скасувати цю операцію, на що мені було відмовлено. Максимум, що мені запропонували одразу заблокувати карту та облікові записи в додатках. (Згодом я дізналася, що до заблокування можливо побачити куди були відправлені мої кошти — але ніхто з робітників банку мене про це не попередив.)Я звернулася до поліції, написала необхідні заяви. И на мою справу 06.08. 2023було відкрито кримінальне провадження :12023111130002715.Я взяла витяг з ЕРДР та 24 звернулася до  Центрального відділення банку в м. Бровари за адресою Незалежності 9. (Приходила і раніше, але мені постійно відмовляли із-за технічних причин, один раз й зовсім вигнали з відділення з словами: що ніяких заяв у них не пишеться.) Я звернулася з проханням — написати заяву про припинення нарохування відсотків до закінчення розслідування правоохоронними органами. На що працівник банку роздрукувала мені, за її словами, відповідні заяви, допомогла з заповненням, та відповіла: що ніяких подальших дій с банком можу не проводити, а вирішувати питання суто з поліцією.Мені почали телефонувати з банку і вимагати виплату заборгованості, нащо я пояснювала ситуацію і мені ніхно в цей момент не повідомляв що відсотки не призупинені. Дзвінки зачастіли. Я на роботі, в моє частне життя від
irinkarr
irinkarr
26 октября 2023, 11:39
Ірина, Київська обл.
30.09.2023 р. в 12.50 банкомат не видав 15000,00 грн. При інкасації виник надлишок в банкоматі. В чому проблема підтвердити цей надлишок банку -емітенту моєї карти? Чи ваші співробітники не складають акт надлишку? Є відеокамери на банкоматі, що знаходиться за адресою: Бучанський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки, 19.Він ламається через день. Люди постійно скаржаться у відділення. Але ніхто нічого не робить.
0688489260
0688489260
25 октября 2023, 14:29
Марина, Одеса
Доброго дня. В мене заблокован рахунок.
30.08.2023. виконавче впровадження закрите, та виконавець відправив лист про зняятя арешту. Банк отримав постанову 04.09.2023 р. але досі рахунок не розблокован. Що мені робити в цьому випадку?
bornbu
bornbu
24 октября 2023, 16:25
Доброго дня!
У нас є картка Ощадбанку, раніше використовували її для оплати кредиту, але досить давно не робили операцій за карткою. Нещодавно хотіли знову провести оплату — з'явилося повідомленния що ліміт оплати 1000 грн в день і щоб його підняти треба з'явитися до банку або зателефонувати з фінансового номера.
Особисто з'явитися зараз не можемо, оскільки знаходимося за кордоном, а для того щоб зателефонувати з-за кордону з фінансового номера треба його активувати та підключити роумінг, що доволі затратно.
Підкажіть, чи вирішить питання збільшення ліміту виплат дзвінок з фінансового номера? Має сенс витрачати кошти на його активацію та підключення роумінгу?
Nata474
Nata474
21 октября 2023, 7:25
Ната, Київ
Добрий ранок. Підкажіть будь ласка якщо переводити пенсійну справу (пенсію отримую давно) із м.Краматорськ до м.Дніпро, щоб далі жити в м.Дніпро і обслуговуватися в ПФУ в м.Дніпро, чи потрібно закривати свій пенсійний рахунок в м.Краматорськ та відкривати новий пенсійний рахунок в м.Дніпро, а реквізити нового відкритого в м.Дніпро рахунку нести до відділення пенсійного фонду в м.Дніпро щоб на нього зараховувалась пенсія в «новому» так сказати місті, чи не зважаючи на те, що пенсія буде вже в іншому місті просто взяти виписку в Ощадбанку, що пенсійний рахунок номер такий відкритий в м.Краматорськ та продовжувати на цей рахунок отримувати пенсію, але ж в м.Дніпро. Тобто, чи потрібно при переводі пенсії в інше місто «старий» пенсійний рахунок в Ощадбанку закривати, а «новий» відкривати?

vrom56
vrom56
20 октября 2023, 12:48
Володимир Романенко, Кропивницький
Сьогодні не можу ввійти в Ощад 24. Не надходить код для входу в додаток. Не можу також оплатити з своєї картки в ощадбанку. Також не надходить код для оплати.
Arkadieva88
Arkadieva88
18 октября 2023, 20:21
Светлана, Первомайский Харьковская обл
Сегодня я ошибочно оплатила крупную сумму денег КП Жилкомскрвис, есть квитанция. Я позвонила по горячей линии в банк, мне сказали, что отменить платеж невозможно, он в работе, предложили обратиться к получателю. Я позвонила в КП Жилсервис, мне сказали, что деньги вернут, но надо решать вопрос с банком. Можете уточнить, что необходимо сделать, мы находимся за границей, лично прийти не можем, знакомые могут отправить письмо с моей подписью и данными в банк или сделать то же самое по электронной почте.
ValentunaS
Олена Михалевич
18 октября 2023, 19:20
Олена, м.Бердянськ
Доброго дня! Я знаходжусь на ТОТ, мені необхідно взяти ЕЦП он-лайн в Ощадбанку, чи можна це зробити і як? Фінансовий номер зареєстрований у Вайбері та телеграмі. Дякую!
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Горячая линия Ощадбанка