UkRsdna 10 июля 2024, 10:12
МТВ360! Дякую за такий зручний та чудовий застосунок. Все зрозуміло. Нові функції вже опробував.
10 июля 2024, 16:40
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Нам дуже приємно! Користуйтесь із задоволенням! 😉
Cat303 9 июля 2024, 15:50
На сайті банку є інформація про те, що при відкритті депозиту в мобільному застосунку додатково до ставки депозиту надається 0,5 відсотка. Виявляється це обман. І ви не зможете отримати ці 0,5 відсотки, якщо ви не являєтесь діючим клієнтом банку. Вам відкриють рахунок разом з депозитом.Та відкрити поточний рахунок без відкриття депозиту не є можливим!!! Так замість 14,5 % ви отримаєте 14%. Будьте уважні!!! Надіюсь банк компенсує свій обман клієнту!
11 июля 2024, 19:25
Доброго дня, Валеріє!
Для нас завжди важлива чесність у відносинах з клієнтами. Ми розібралися у ситуації, що склалася.
МТБ Банк цінує своїх клієнтів і ми маємо намір в майбутньому будувати відносини з Вами. Вам погодили індивідуальний додатковий бонус +0,5% до обраного депозиту. Наш спеціаліст в Вами зв'яжеться та проговорить деталі.
Щиро сподіваємось на вашу лояльність та наші подальші продуктивні відносини :)
ss3129471 5 июля 2024, 0:45
Отделение по адресу: Херсон, ул. Александровская, 1
Нещодавно банк заблокував мені вхід до мобільного додатку і рахунок з моїми власними коштами! Не стандартні операції! Пенсійна картка при чому? Совісті 0

Ось відповідь банку
Шановна Л**** В******, бачимо, що Ваш акаунт було заблоковано, у звязку з підвищенную активністтю операцій по картці, для відновлення подальшої роботи з карткою, вам необхідно звернутись до відділення банку з заявою — пояснення про сутність ваших операцій.
8 июля 2024, 12:36
Добрий день! Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації детальніше, нам потрібні Ваші особисті дані для можливості ідентифікації та зв'язку з Вами. Будь ласка, напишіть у особисті повідомлення. Заздалегідь вдячні!
Graf91 4 июля 2024, 19:34
Звернувшись до підтримки банку у месенджері я повідомив що я знаходжусь закордоном, але готовий надати докази походження коштів. Після цього мене попросили надати фото паспорта, обличчя, і пояснювальну заяву, все разом і все окремо. Я все надав + надав скріншоти які підтверджують походження коштів, роз’яснив кожну операцію, навіть вихідні операції.
Сьогодні мені приходить відповідь що треба з’явитися у відділення з паспортом. Навіщо? Я ж пройшов усю веріфікацію, надав усі докази, і писав що я не в Україні! На моє прохання надати мені шаблон на закриття рахунку і переведення моїх коштів на мій рахунок в іншому банку мені також відмовили, сказали що тільки у відділенні.
Тобто банк, знаючи що я закордоном і не буду в Україні найближчим часом, привласнив мої кошти.
5 июля 2024, 16:32
Андрію, добрий день!
Ми детально проаналізували Вашу ситуацію. Дійсно рахунок було заблоковано службою інформаційної безпеки банку через виявлення операцій, що несуть підвищений ризик.

Після надання з Вашого боку пояснень службі підтримці та додаткових документів, рахунок було розблоковано, однак з попередженням не проводити більше сумнівні операції по рахунку. В іншому випадку ми будемо вимушені відмовити Вам в подальшій співпраці.

Сподіваємось на розуміння!
LenyaKudraviy 30 мая 2024, 9:32
Усiм привiт! Дуже гарний банк, менi дуже сподобався! Його акцii часто тримаються — це гарно. Пiдтримка усе на мазi
MTB БАНК 30 мая 2024, 11:04
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді бути корисними
MajeraIz0tova 28 мая 2024, 20:36
Користуюсь послугами банку вже два роки. Нарікань не маю на обслуговування, відкриття рахунку безкоштовне, невеликі відсотки на кредити. Раджу всім.
29 мая 2024, 10:20
Сердечно вдячні за Ваш відгук! Раді, що оцінюєте зручність МТБ Банку. Продовжимо покращувати сервіси і надалі для Вас! 😍
Linn 26 марта 2024, 15:32
мені все тут сподобалося. все швидко і якісно. була вже тут кілька разів
LenaVasylk0 29 февраля 2024, 12:02
Давно є клієнтом банку, мене все влаштовує поки що, лише що довго очікувати на готівку на крупну суму, щоб отримати у відділенні, а так ок.
Ladyfromizmail 27 декабря 2023, 22:07
Две недели в измаильском отделении не выдают валюту! И не знают когда дадут! Я в шоке! Клиент банка более 11 лет
Полезный комментарий
MTB БАНК 28 декабря 2023, 15:41
Зв’язалися з відділенням, подивилися по рештках. Проблем з валютою та підкріпленням немає. Але у зв’язку з ажіотажем серед населення через бажання купівлі валюти тільки нового зразка, справді є дефіцит нових купюр. Напишіть нам у особисті повідомлення та менеджер зв’яжеться з Вами та допоможе вирішити питання.
OzyCGHuy 10 декабря 2023, 11:07
Я новий клієнт банку. Хочу подякувати менеджеру, котрий подзвонив мені та запропонував вигідні тарифи та акції по моєму рахунку. Дуже приємно за таку уважність
eva250708 7 декабря 2023, 16:42
Я постійний клієнт Банку, користуюся послугами багато років. Але трішки Банк мене розчарував. До дня 30-річчя Банку проходила акція купівлю долларів онлайн в додатку МТББанк за акційним курсом 36.95 грн про що відправлялась реклама клієнтам Банку в Телеграмм канал що до 6 грудня включно цей курс буде триматися. 6 грудня я захотіла в додатку купити валюту, але курс був вже 37.05 грн, подзвонила на гарячу лінію банка, але розумної відповіді не почула. Залишився сумний осадок, Банк не додержується умов акції і обманює клієнтів Банку.
Linn 2 декабря 2023, 14:53
все як завжди. купляла валюту. купюри пристойні.
4 декабря 2023, 11:00
Дякуємо за Ваш відгук!
Krsyon123 20 ноября 2023, 10:31
Завжди переводи чітко та оперативно. Підтримка 100% Ніколи не була заблокована карта. Все чітко та прозоро. Я з цим банком- надійно.
20 ноября 2023, 10:40
Дякуємо за Ваш відгук! Раді бути корисними
Николай Стратонович 29 октября 2023, 8:37
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Благодарен сотруднице банка Лукичевой Наталье Викторовне за помощь и чуткое отношение к клиет. В целом работой банка доволен. Спасибо
30 октября 2023, 9:18
Дякуємо за позитивний відгук!
Завжди раді Вас бачити знову )
Людмила Алексеєва 24 октября 2023, 21:18
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Обратились с мужем в отделение МТБ банка в г. Одесса, ул. Дерибасовская, 10. Хочу поблагодарить Рассаднєву Анастасію Юріївну, головного фахівця, за очень чуткое и участливое отношение к клиентам, высокий профессионализм. Наши с мужем вопросы были решены четко и быстро. Мало того, что я просто любовалась работой профессионала, так нас еще и кофе напоили.
BergerSewa 10 октября 2023, 16:56
Користуюся картою даного банку близько півроку, особливих проблем не виникало, за винятком недавнього випадку. Потрібно було перевести кошти приятелеві в борг. Помилково відразу не відправив всю суму, довелося відправляти за кілька раз. Банк запідозрив підозрілі операції і тимчасово заблокував карту. Намагався розблокувати по телефону, але забув кодове слово, довелося для розблокування їхати в банк. За що карта була заблокувала не зрозуміло.
12 октября 2023, 11:09
Дійсно з метою безпеки та протидії шахрайських операцій можливе блокування карток. Це вимушений захід. Просимо вибачення за незручності
Николай Стратонович 8 октября 2023, 11:59
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Хочу поблагодарить Мирошник Елену за профессионализм и доброжелательное отношение к клиенту. Обслуживание на высшем уровне. Спасибо
9 октября 2023, 9:28
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді новим зустрічам
Linn 30 сентября 2023, 14:10
міняв валюту, продали непошарпані гарні банкноти
WRoleg 18 сентября 2023, 11:06
Очень МАЛО банкоматов по приему нал.денег!!! Це дуже НЕЗРУЧНО!
19 сентября 2023, 14:55
У нас є можливість готівкового поповнення без комісії через мережу наших партнерів City24 и Easypay, які налічують понад 40 тис. терміналів по всій країні.
MarinaOdessa01 15 августа 2023, 14:39
Хотела сказать огромное спасибо работнику МТБ банка в Одессе — Мацейчук Екатерине за помощь прекрасный квалифицированный сотрудник. Если бы везде были такие сотрудники, то наша страна процветала бы. Огромное спасибо!
15 августа 2023, 16:16
Дякуємо за ваш відгук! Катерині обов'язково передамо ваші добрі слова подяки :)
Главная / Банки Украины 🏦 / МТБ Банк 💰 / Отзывы о МТБ Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о МТБ Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.