Snowjaxx 28 августа 2022, 22:18
В принципі проблема як і у попередніх відгуках. Дубльована оплата.
23.08 зробив замовлення на сайті Епіцентр. Одразу ж оплатив замовлення оскільки відправка неможлива без передплати. В той самий день передзвонили і повідомили, що однієї позиції немає. Домовились, що відправлять те що є. Зі слів менеджера різницю мені мали б повернути на картку на наступний день. Різниця становила 282 грн і я за нею не сильно слідкував, адже ніяк повідомлень не мало б приходити.
В день 27.08 помічаю що на користь Епіцентру з мого рахунку списана сума 345 грн. Без підтверджень. Самовільно. Ця сума відповідає замовленню яке я зробів в них на сайті. Починаю рахувати по виписці і бачу, що 282 гривні мене НЕ повернули і до того ще додається списання на 345 гривень. Тобто до минулої транзакциї додається ще одна, при тому що по попередній жодного повернення не було. Тобто я вже в мінусі на 627 гривень.
Відправка товару до речі так само відбулась саме у цей день. З запізненням.Подаю скаргу на сайті Епіцентру. Відповідні скріни їм надав.
28.08. Отримую відповідь від Епіцентру. Цитувати тих динозаврів не збираюсь. В двох словах — вони нічого не робили, гроші вже давно повернули, звертайтесь в банк. Твої проблеми — сам і шукай відповіді.
Звертаюсь до техпідтримки Монобанку. Там підтверджують холдування суми від 23.08 станом на сьогодні, хоча Епіцентр каже, що повернення залишку відбулось на наступний день. Також підтверджують офлайн платіж в ночі 27 числа. Надсилаюсь їм переписку з Епіцентром. Створюють запит на повернення коштів. Тобто все на даний момент залежить тільки від Епіцентра. Схоче — поверне гроші, не захоче — не поверне. Також приходить повідомлення у телеграм, що у разі відмови я маю право подати скаргу у платіжну систему. У разі програшу, мені требу буде сплатити 19 долларів. Ну ок, ніби все гаразд. Я же правий у цій ситуації. В мене ж гроші самовільно зняли.
Але також і у додаток приходить повідомлення про оскарження. Вже з іншим текстом. Те що вже мій випадок проаналізовано і банк оцінює ризик програшу високим. Просять дати згоду на стягнення 19 долларів у разі програшу.
А тепер питання до розумних людей. Як бути? Куди скаржитись? В епіцентрі кожен раз дають нового оператора і кожен раз треба пояснювати ситуацію по-новому. В монобанку я так зрозумів аналогічно. Мене вже проінформували, що все залежить від того як буде подана скарга у систему MasterCard.
На разі ситуацію бачу наступним чином. В мене з мого особистого рахунку було вкрадено гроші за невідому і не отриману мною послуги. Правих, винуватих шукати не хочу. Хочу назад свої гроші.
monobankua 29 августа 2022, 15:37
Коли ви робите покупку, то сума спочатку резервується на вашій карті.
Далі торгова організація надсилає запит на списання і відбувається взаєморозрахунок.
Якщо сума списання, яку надіслала торгова точка, відрізняється від первинно зарезервованої, наприклад, через зміну замовлення відміну/додавання товару, то списання від організації пройде окремою операцією -оффлайн списання
А сума, що спочатку зарезервована, повернеться на рахунок у строк до 11 днів.
Якщо повернення не надійде на вашу картку, повідомте нам, тоді банк захищатиме ваші інтереси за участю платіжної системи.
Полезный комментарий
Snowjaxx 30 августа 2022, 13:09
Проблему вирішено. Судячи зі всього винуватий у цій ситуації був банк. Епіцентр в свою чергу надав мені всі необхідні документи, які підтверджують що проблема не в ньому. Кошти у розмірі 345 гривень банк Епіцентру отримав 24 серпня. Є чек і накладна, які це підтверджують. Все що робилось потім — це все помилки монобанку. Сьогодні нарешті отримав кошти. Звичайно така ситуація не на користь банку. Користуватись банком буду і далі, але вже буду тримати лише потрібну суму грошей на рахунку, щоб унеможливити в подальшому такі ситуації. До речі гроші прийшли пуш повідомленням.
ElkiPalki 28 августа 2022, 18:48
Уже 2 месяца как мне заблокировали доступ к приложению и деньгам на карте. На все вопросы отвечают по шаблону «идёт проверка, как только закончиться мы сообщим» Не понимаю, что там может быть за проверка 2 месяца.
28 августа 2022, 20:04
Понимаем, что ситуация неприятная
По окончанию проверки, коллеги с вами свяжутся, для предоставления информации
Просим ожидать
knyazev239 28 августа 2022, 8:38
Подав довідк про дохід із Дії та кабінету ПФУ та їх не прийняли. Кажуть, що немає підпису на довідці. Це що ж виходить, що Монобанк не довіряє державним установам, де я отримав їх?
28 августа 2022, 15:35
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Детально все перевірили та знайшли помилки колег, які вже виправили та завантажили виписку по зарплатній картці, яку ви надавали
На рахунок довідки з ПФУ, на жаль, вона нам дійсно не підходить, оскільки документ, який ми просимо через додаток прикріпити, має бути виданий роботодавцем з підписом і мокрою печаткою директора або головного бухгалтера, а також з реквізитами роботодавця
andriy2002mu 27 августа 2022, 1:44
Где-то год назад отказали в обслуживании без обьяснения причины, многократно звонил, писал в поддержку, но им плевать, у них один ответ который они уже год шаблонно мне пишут!
27 августа 2022, 15:34
Банк принимает взвешенное решение касательно возможности обслуживания, анализируя информацию из различных проверенных источников. По этому было принято решение отказать вам в пользовании картой monobank.
Сообщить вам точную причину отказа не можем в связи с политикой банка.
kabank1 26 августа 2022, 15:19
Раніше часто користувався кредитними продуктами, мав ФОП 2 рахунки, валютні картки і надходження з Payonner. Користувався карткою як основною. Кредитний ліміт — 0 грн. Вже як півроку прошу підвищити кредитний ліміт на карту. Розсрочка 30000 грн.

Мені дуже легко перейти на інший банківський продукт, тому вирішив подивитися як далеко це може зайти. Закриваю всі ФОП — валютний і гривневий, активні валютні картки, і навіть карту єпідтримка :D по причині не підвищення ліміту на 10к))

Підтримка Монобанку це ПриватБанк 2.0 — відправити всі наявні скрипти (збережені відповіді) без особливого вникання в причини) Скоро вже і слухавку перстануть брати і відповідати на чати по 50 хв. як це зараз робить приват)
Навіть не паряться написати про 10000 критеріїв скорингової системи, або дати ссилку на пост Гороховського про вирахування кредитних лімітів.
monobankua 26 августа 2022, 16:35
Для уточнення даних, написали вам в особисті повідомлення
miffeliz 25 августа 2022, 11:06
Пользуюсь Монобанк с декабря 2019 года.
Есть депозиты, облигации. Лимиты не превышал, просрочек нет.
20 августа в 15:03 переводил на карту № 53********* 5508 сумму 5012,17 грн. Проводил платёж р2р.
Выскочила надпись: «Платіж відхилено через скарги на одержувачів коштів в цьому сервісі. Для проведення платежу ознайомтеся з деталями в ПУШІ від банку і повторіть переказ».
Больше мною никаких действий не было и вообще вышло время платежа.
На следующий день не смог рассчитаться в магазине…
«Ви перевищили один з лімітів, але це проблема.Це сталося через те, що ви користувалися карткою активніше за 98% користувачів. Зверніться будь ласка, в підтримку -вони допоможуть»
В поддержке сказали ждите. Карта заблокирова, проводиться проверка…
А 23 августа в 17:48 Монобанк с моей карты проводит платёж на сумму 5012,17 грн. И это с заблокированной карты!!!
Спрашиваю в службе поддержке: КАК ТАК?
На момент проведения платежа карта не была заблокирована, средства отправлены получателю…
Мы получили информацию, что с А-Банка, что сумма успешно зачислена получателю, хотя с нашёй стороны в момент проведения операции сумма списана не была!!!
Мы вынуждены были списать сумму операции, поскольку средства были зачислены получателю.
И ЭТО с заблокированной Монобанком карты!!!
Что делать спросил их?
Обращайтесь к получателю.
Обращайтесь в А-Банк.
Обращайтесь в полицию.
Получателя знаю только номер карты…
В А-Банке счёт заблокировали после моего обращения на горячую линию только в момент обращения 23 августа.
После нескольких попыток удалось выяснить на какаю карту ушли средства. Полный номер передали только в двух сообщениях…
ВОЗМОЖНОСТЬ выдать квитанцию с полной информацией за эту операцию обещают в течении суток.
Наверное, с моей стороны была беспечность…
НО заблокировать и потом без моего согласия отправить перевод, не предупредив меня и продолжая блокировать счёт. Это не понимаю.
Все скриншоты переписки и платежей готов предоставить.
На данный момент в полицию тоже не могу обратиться, жду выписку с Монобанка.
25.08.2022
monobankua 25 августа 2022, 12:52
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация
Мы действительно получили информацию от А-Банка, что сумму успешно засчитали получателю, хотя с нашей стороны в момент проведения операции сумма списана не была.
Поэтому мы вынуждены списать сумму перевода, поскольку средства были успешно зачислены получателю
Рекомендуем обращаться в Гражданский суд.
Наши специалисты готовят вам квитанцию, и свяжутся с вами как будет информация
mihab 25 августа 2022, 10:12
mono знову приємно здивував! Коли виникло питання сплати великої суми коштів фіз особи на іван рахунок юридичної особи, знову в нагоді стався монобанк. В інших банках комісія би становила від 1000 до 2500 грн то в моно все обійшлося в 190 грн! Дякую, так тримати!
monobankua 25 августа 2022, 12:48
Дякуємо, ми дуже раді, що вам подобається ;)
zig4free 25 августа 2022, 8:53
Отделений Универсал-Банка в Украине почти нет, банки партнеры не выдают депозиты в валюте.

Сейчас через по «схеме» пытаюсь вывести наличку… ну естественно минус % от суммы депозита…

Ну монобанк меня подвел и кинул меня на денежку…
monobankua 25 августа 2022, 10:43
Нам жаль, что сложилась такая ситуация.
В текущих условиях, заказать валюту можно в отделения Универсал банка.
В отделениях банка партнера А-банк средства можно снять в кассе, при условии наличия суммы в отделении.
Лимит НБУ для снятия 100 000 грн в эквиваленте в день
xo4y xo4y 25 августа 2022, 8:47
Решил открыть долларовый депозит на 1000 $ в моно, при этом купить у них валюту, при этом почти закончил оформлять депозит, осталось только пополнить карту. В общем карту пополнил, а деньги так и не пришли, уже третий день. Говорят мол из-за того что много испорчены 500 и 1000 грн, поэтому задержка так как требуется инкасация терминала айбокс. Так у меня вопрос, зачем всех бросать в одну лодку. Если при инкасация терминала обнаружили испорченные деньги так возьмите историю терминала и разбирайтесь индивидуально, а не так чтобы всем задерживать зачисление по карте. Услугами моно был доволен, но это решение меня огорчило. Теперь ждать 3 банковских дня, при том что день пополнения не считается. А видно как скачет курс каждый день то зафикструйте курс для покупки депозита тем кто почти оформил депозит, а не говорить что будет актуален на момент покупки. Не моя проблема что Вам суют такие деньги.
monobankua 25 августа 2022, 11:13
К сожалению, могут возникать задержки в зачислении пополнений через терминалы Ibox, до инкассации терминала. Как правило, такие платежи зачисляются в течении двух часов, но максимальный срок — до 3х рабочих дней без учета дня пополнения.
Это обусловлено тем, что начались массовые случаи пополнения терминалов самообслуживания iBox и других терминальных сетей 500 и 1 000 гривневыми купюрами, выведенными из обращения в хранилище Ощадбанка в Херсоне.
Коллеги из Ibox стараются максимально быстро решить данный вопрос с задержкой зачислений.
Как только сумма поступит в банк, будет сразу зачислена на вашу карту
zig4free 24 августа 2022, 21:38
Банк крайне не рекомендую!

По факту… валюту в банках партнерах не выдают… Все схемы и мутки…

monobankua 25 августа 2022, 10:43
Нам жаль, что сложилась такая ситуация.
В текущих условиях, заказать валюту можно в отделения Универсал банка.
Лимит НБУ для снятия 100 000 грн в эквиваленте в день
er1cs0n 23 августа 2022, 23:41
Как говорится «расскажу вам дети сказку, как дед *** в коляску». Июнь месяц оказался крайне плотным в плане платежей. Дебетная карта была только от mono, из-за отсутствия свободного времени в достаточном количестве и ID — карты, оформить виртуалку другого банка было немного сложно. Поэтому приходилось оплачивать покупки в интернете при помощи все той же упомянутой карты mono. Тут-то я и узнал, что такое двойная конвертация…Да не просто двойная, а, ***, десятерная. Мелкие суммы не буду учитывать, чтобы вообще не получил кто-то инфаркт, буду оперировать крупными и «круглыми» платежами. Регулярно совершал покупки в одном онлайн приложении, примерно 1−3 раза в день по 100$ за платеж. Оплатив, немного удивился, т.к. вместо указанных 2650 грн сняли 2850. Ну, думаю, ладно, пыль для моряка…Прошла неделя и ненасытный mono начал снимать уже по 2950 за точно такой же платеж. Стало немного неприятно, ну, а что поделать? Альтернатив (точка)нет. Прошла еще неделя — и сумма оплаты достигла уже 3000+ гривен. Вроде бы, кажется, немного, но если платить 5 раз за 2 дня — получается ~1800грн в никуда. За 2 дня. И вот уже под конец эпопеи сумма оплаты за товар в 2650 грн достигла 3200 почти. Только вдумайтесь — двойная конвертация размером 21% от сумы оплаты. Просто так какому-то напыщеному упырю (Олежке) платить 550 грн с каждой оплаты.А теперь вишенка на торте: оплат было 71 шт. за 30 дней. 71 оплата, с которой снимали от 200 до 550 грн комиссии. Подсчитаем? (200+550) / 2 = 375 грн. 375×71 = 26625 грн. За месяц. Просто так какому-то хмырю…
А потом вдруг прояснился луч света и плата за конвертацию куда-то пропала…Вообще.
То ли mono решил, что хватит иметь бедного активного пользователя дебетовой карты, то ли где-то щелкнул тумблер. Каково же было мое удивление, когда я получив ID-карту и оформив еще «пару"(5) дебетовых карт от других банков, обнаружил, что в них на эти платежи вообще нет комиссии…Вообще. Ни 1%, ни 5, ни 21…Просто нет. Вот мне теперь интересно, как расценивать подобные действия от mono и стоит ли проконсультироваться с юристами и написать отличную, поджигающую пятую точку, жалобу в учреждение, занимающееся контролем банковской деятельности?
26 тысяч комиссии — это не 5 рублей на дороге валяются, это вполне приличная сумма.
P. S. это я еще не называю мелкие платежи, с которых тоже дралась холеная комиссия…
24 августа 2022, 15:06
Якщо ви вибираєте оплату у гривні на іноземному сайті це називається DCC (Dynamic Currency Conversion) і працює це так: вам показують суму у гривні, а надсилають до списання з картки суму у валюті
Після того, як НБУ на початку війни зафіксував курс 29,26 грн, платіжні системи також почали його використовувати, при конвертації
І виходить, якщо ви купуєте в магазині на суму 1 000 грн, то до нас надходив запит на суму 34,17$, а далі ми вже по свому курсу, який був приблизно 33-35 грн, конвертуємо і списуємо з рахунку гривню (34,17 х 33 = 1 127,61 грн)
21 липня НБУ зафіксував курс 36,56 грн, у нас курс зараз 37,5 грн, тому при аналогічній оплаті на суму 1 000 грн, різниця в сумі менше, оскільки і різниця між курсами менша (1 000 / 36,56 х 37.5 = 1 025,71 грн)
Якщо ж сума запиту в банк менше 10$ (до початку війни ця сума була 100$), то ми спишемо саме ту суму, яка відображається під час оплати, тому що різницю ми сплатимо
Також, якщо ви не бажаєте проводити платежі з подвійною конвертацією, в мобільному додатку (головна сторінка — свайп вліво — налаштувати подвійну конвертацію) ви можете вимкнути цю функцію, будуть проходити лише платежі до 10$
ElkiPalki 23 августа 2022, 14:52
В конце июня мне заблокировали доступ к приложению и к счету в целом. На все вопросы отвечают одно и тоже, мол идёт проверка зачислений. Уже 2 месяца проверка 👍
23 августа 2022, 16:06
Позвольте, пожалуйста, детально все проверить
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Olenabond 23 августа 2022, 14:14
Продолжение к моему коменту от 10.08.2022 «Монобанк + ВУСО = очень жесткий тендем».
Договор был расторгнут и возврат денег обещали в течение 7 рабочих дней. 7 рабочих дней прошло, деньги на счет не поступили. Обратились в банк, общение прошло пока не очень убедительно. Обидно, что снова вынуждают тратить личное время и нервы.
23 августа 2022, 17:05
Понимаем, что неприятная ситуация
Средства уже поступили на счет, проверьте, пожалуйста
Вадим Вадим 23 августа 2022, 11:29
МоноБанком пользуюсь чуть больше 3 лет. Год пользовался «платиновой картой», 1 раз использовал карту за границей, плюшками в такси, аэропорту, свит.тв. За 3 года, было открыто больше 10 депозитов. Не когда не каких проблем не было, все переводы вовремя, платежи вовремя, максимально быстрое и удобное приложения, вежливые операторы, которые сразу отвечают на звонок и не нужно слушать ivr. Решил почитать первый раз отзывы о банке и в шоке, откуда столько негатива.
23 августа 2022, 11:46
Спасибо за ваш отзыв!
2932999 23 августа 2022, 10:36
Полтора месяца назад покупала esim от lifecell через monobank.
Все было хорошо. Необходимость в этой esim пропала и я уже почти о ней забыла, НО 11 августа с моего счета автоматом списалось 100 гривен. Я в шоке, бегом в службу поддержки … в общем такой диалог
Я, [11/08/2022 08:05]
Подскажите автоматически списались деньги на пополнение телефона

Я, [11/08/2022 08:06]
Можно ли отменить операцию?

monobank, [11/08/2022 08:06]
Вітаю! Мене звуть Владислав, служба турботи про клієнтів monobank.🐈

monobank, [11/08/2022 08:06]
Для вас я дополнительно уточнил информацию по этому вопросу. Сейчас рекомендуем обратиться в колл-центр lifecell на номер 5433 с мобильного номера лайф — ваш платеж будет приостановлен. Если вы планируете звонить с номера другого оператора, набирайте номер 0 800 20 5433, звонок будет бесплатный.

monobank, [11/08/2022 08:07]
Чтобы отключить автопополнение счета нужно в приложении monobank — Главная страница (страница баланса) — Другие платежи — Папка «eSIM» — Выбираем необходимый номер — свайп влево — отключить/в архив

Я, [11/08/2022 08:16]
Я не подключала автоплатеж. Как он включился?

monobank, [11/08/2022 08:17]
При покупке eSIM у вас будет по умолчанию включен тумблер автопополнения 1 раз в 4 недели.

Ну ок. С Бельгии мне звонить куда то чтоб отменить платеж станет дороже чем списанные 100 грн, считаем что купила ума и нужно быть внимательнее нажимая на кнопочки в приложении монобанка. Видимо действительно незаметила тумблер и купила подписку…

Проходит 11 дней и мне понадобился лайфовский номер. Как удачно что монобанк его пополнил, подумала я. Но радость была преждевременна. Телефон сообщил что «Плату по тарифу не сплачено». Странно подумала я и пошла в чат переписываться с банком.

Я, [22/08/2022 14:39]
У меня опять вопрос по списанным деньгам

monobank, [22/08/2022 14:39]
Вітаю, Ірина Леонідівна! Мене звуть Олександр, служба турботи про клієнтів monobank.

Я, [22/08/2022 14:40]
11 августа с меня списали абонплату за esim от лайф

monobank, [22/08/2022 14:40]
Підкажіть, у чому полягажє питаня

Я, [22/08/2022 14:40]
Сегодня я таки решила воспользоваться этой сим картой и получила следующее сообщение

Я, [22/08/2022 14:41]
Перевіряю інформацію

Я, [22/08/2022 15:16]
Для провервки всех деталей вопрос уже передали на коллег из лайфселл. В течение пары минут к вами подключится специалист лайфсел.

monobank, [22/08/2022 15:17]
😎 Lifecell:
З 27.07 були зміни в наповненні та ціні тарифу. Тепер надається по 800 хв та 25 гб, вартість тарифу складає 180 грн на 4 тижні, для Вашого зареєстрованого номера — 160 грн. Так як коштів для оплати тарифу не вистачило, списувало за денний пакет послуг по 13 грн

monobank, [22/08/2022 15:18]
😎 Lifecell:
Для оплати і користуванням тарифу потрібно внести 160 грн на рахунок. І в додатку Монобанк, де автоплатіж ввімкнено змінити суму

Я, [22/08/2022 15:18]
стоп стоп стоп

Я, [22/08/2022 15:19]
у меня как я поняла стоит автосписание

Я, [22/08/2022 15:19]
и то что кто-то списал неправильную сумму меня вообще беспокоить не должно

Я, [22/08/2022 15:19]
разберитесь между собой чей это косяк и устраните

monobank, [22/08/2022 15:20]
😎 Lifecell:
Автосписання в додатку Монобанк налаштовано. Налаштувати суму поповнення/відключити можна в додатку самостійно

Я, [22/08/2022 15:20]
Тоесть это я дура?

monobank, [22/08/2022 15:20]
😎 Lifecell:
Сума була налаштована автоматично при підключенні тарифу

Я, [22/08/2022 15:21]
автоматически настроили, автоматически списали и теперь ничего не работает

супер

сервис достойный Украины

monobank, [22/08/2022 15:22]
Ці налаштування відносяться до Монобанк

Вот такая нехитрая схема. Автосписание включено по умолчанию, но на неправильную сумму поэтому заплатите еще раз. Зачем нужен такой сервис я не понимаю. Если уж предлагаете автомат, то хоть следите за тарифами ибо если за всем должна следить я то смысла в таком автомате нет. Ну и подписка на автосписания по умолчанию это тоже из области цыганщины. Я то потерю 100 грн переживу, но пользоваться ни монобанком ни лайфом уже как-то не хочется.
23 августа 2022, 11:41
Понимаем, что ситуация неприятная
Мы передали коллегам запрос на возврат суммы, которая была списана 11 августа
Коллеги уже работают над возвратом и в ближайшее время средства будут зачислены на ваш счет
Levchenkolera 23 августа 2022, 10:18
Три дні тому мій чоловік хотів оплатити товар (переказати кошти на карту) через додоток, тримав відмову від банку, кошти не списались. Купив товар в іношої людини. На рахунку був 0. А сьогодні банк встановив кредит на картці 107000грн та провів ці операціі, без згоди клієнта. Як виявилося гроші зарахувались цій людини відразу, а з рахунку мого чоловіка не списались (це збій в системі банку)
Людина якій гроші заразувались не виходе на зв‘язок.
Банк відмовляється повертати гроші, кажуть іти в поліцію і в суд, також говорять шо ми маємо погасити борг на протязі 30 днів.
23 августа 2022, 11:44
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація
Ми отримали інформацію від А-Банку, що суму успішно зарахували одержувачу, хоча з нашого боку в момент проведення операції сума списана не була
Ми змушені списати суму операції, оскільки кошти були успішно зараховані отримувачу
Рекомендуємо звертатися до Цивільного суду
Demon007 23 августа 2022, 2:14
Історія була така: Був ліміт 70 тис, вирішив знизити так як трохи було не в кайф, носити картку де така сума, ще й кредитних коштів. Понизив до 1000 грн. Пройшов час, думаю підвищити на 1000. І тут Вам відмовлено. Добре думаю перевіримо, понижаю з 1000 до 0.00. Банк з радістю понизив, далі підвищую на 10 грн, і тут опа, банк вам відмовлено. Ось весь моно банк. Одразу кажу кредитом в загалі не страждаю. Чисто перевірка роботи системи. Тобто для банк це честь, коли клієнт відмовляється від кредитного ліміту, який назад ні хто вже не надасть, навіть 10 грн. Банк дно!
23 августа 2022, 13:41
Шкода, що у вас склалася така думка
Ліміт вам повернули, після звернення до підтримки
Також, підвищили розмір кредитного ліміту
Детальну інформацію ви можете переглянути у мобільному додатку
Михаил Гричанюк 21 августа 2022, 23:28
Отделение по адресу: Киев, пр-т Броварский, 17 (Новус)
Доброго времени суток. Год назад оформил карточу монобанк. На ней сразу был установлен кредитный лимит 15 000 грн. Какое-то время пользовался и все было хорошо. Но одним прекрасным днем я самостоятельно обнулил этот лимит и поставил его в 0, думая, что это же можно вернуть в любой момент когда нужно. Через некоторое время, был вынужден снова воспользоваться лимитом, но не тут то было. Приложение отказало в выдаче кредитного лимита. И вот уже пол года пишу в службу поддержки, но мне все еще никто не дал ответ почему не могут снова открыть кредитный лимит и что нужно сделать для этого. Все кормят завтраками и что им нужно больше времени для того что-бы разобратся. И конечно же что это все програма смотрит и принимает решение сама, но ни причины ни конкретных действий никто не говорит.
monobankua 22 августа 2022, 14:21
Видим на текущий момент нам удалось предоставить лимит вам на карту. Также будет возможность пересмотреть его в будущем.
Дополнительно коллеги подготовят вам официальный ответ по вашему запросу и отправят в оговоренные сроки
Anthony48 20 августа 2022, 22:06
Монобанк, вы уже решили вернуть 3.1% за кредитные деньги? Как до войны, типа все хорошо у всех с работой? Все в состоянии уже платить?
monobankua 21 августа 2022, 12:26
С 01.08 monobank вернул довоенные ставки по кредитам.
Это позволяет нам возобновить кредитование и поддержать экономику Украины.
Мы ориентируемся на рекомендации НБУ и согласно постановлению не начисляем штрафы и пени при невнесении минимального платежа.
Мы рекомендуем вам вносить минимальный платеж для сохранения позитивной кредитной истории.
Надеемся на ваше понимание и вместе приближаем день победы!
triniarin 19 августа 2022, 19:25
1. Картки — все зручно, відкрив нову карту у додатку, її швидко вислали. А А тепер там ще аналітика
2. Кредити та кредитні лінії — наскільки я розумію, при подачі заявки вас перевіряють в материнському для моно банку.(Універсалі) І скоріш за все відповідь буде негативна (якщо вам ще до цього не надали ліміт). Ну тобто можна зручно зменшити ліміт. а от підвищити може тільки колись Штучний Інтелект по своїм протоколам (і якщо у вас немає кредитів де ви сплачуєте 30+% від офіційних доходів, так було до вторгнення. Інакше вам в жодному банку крім мікрофінансових установ не нададуть кредит, ну можливо на рефінанс). Особливо зараз. У мене як у всіх обнулилась кредитна лінія, а так як є рефінанс в іншому банку то і сподіватись неї вже не приходиться (звісно не зручно без кредитної лінії, коли в тебе зламалась техніка ти її швидко не купиш, доводиться шукати альтернативні джерела доходів\більше працювати і швидше виплачувати наявні кредити :)).
3. Додаток зручний, за роки користування багів персонально не побачив. Зі службою підтримки не спілкувався.
Дякую за співробітинцтво.
19 августа 2022, 20:13