Жахливий банк monobank

Дима Бовтиёв 20 апреля 2024, 19:11
Користувався банком роки 3, продаю речі в інстаграм та люди скидають кошти на картку із-за цього до мене виникли питання чому багато різних надходжень від різних людей, я їм обяснив так то так то продаю речі в інстаграм і люди скидають або повну оплату або тільки передоплату мінімальну, доводив це все діло скринами багато різних квитанції від самого «monobank» та ці квитанції їхні аж нічого їм не дають, тоді питання навіщо вони???
Добре заблокували мою картку із моїми коштами, тобто в мене кошти заморожені і я з ними аж нічого не можу зробити, я написав «я хочу розірвати з вами всі договори і припинити з вами співпрацю, та прошу надати підпис заяви про виведення залишку коштів на мої інші рахункі» підписав я першу заяву на виведення коштів на мої інші рахунки, регламент якої складає до 3-ох робочих днів, окей зачекав я 3-ри робочі дні, а толку аж ніякого і так по кругу вони мене ганяли з цими заяви місяць і досі толку аж ніякого. Кормлять своїми повідомленнями про очікування або ж «ми переводили кошти вони повернулись назад» також я питав в тех підтримки того банку на якій мали «надійти кошти» на що мені скала що ніяких переводів і не було. При всій повазі, але це позор «monobank»
monobank
monobankua 20 апреля 2024, 19:39
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Нам шкода, що переказ залишку коштів зайняв більше часу ніж планувалось. На жаль, за вашою першою заявою, банк-отримувач повернув переказ.
Зараз бачимо колеги прийняли від вас нову заяву на переказ за іншими реквізитами, питання в роботі.
Передали запит колегам по можливості прискорити переказ

20 апреля 2024, 19:50
Подякуйте, що незаконна підприємницька діяльність не криміналізована =)
Дима Бовтиёв
Дима Бовтиёв
20 апреля 2024, 19:54
Не зрозумів вас
21 апреля 2024, 7:51
«Не зрозумів вас»

Предпринимательской деятельностью надо заниматься с карты ФОП, а не с обычной и ПЛАТИТЬ НАЛОГИ. Таких как вы, в военное время, желательно было бы садить , что бы не укрывали налоги и не крали деньги у страны в такое тяжелое время
21 апреля 2024, 6:53
Позор займатися нелегальним бізнесом.
21 апреля 2024, 7:48
«Користувався банком роки 3, продаю речі в інстаграм та люди скидають кошти на картку із-за цього до мене виникли питання»

Автор, но ведь вы , скорее всего, использовали для торговли обычную карту физического лица, а не использовали карту ФОП ?

А это запрещено законодательством.
Вы будете удивлены, но ваша деятельность является предпринимательской деятельностью, и вы должны заниматься ею через карту ФОП, а не на обычной и ПЛАТИТЬ НАЛОГИ .

И по требованиям НБУ банк просто обязан заблокировать ваш счет и провести финмониторинг .

«регламент якої складає до 3-ох робочих днів, окей зачекав я 3-ри робочі дні, а толку аж ніякого і так по кругу вони мене ганяли з цими заяви місяць і досі толку аж ніякого. Кормлять своїми повідомленнями про очікування»

За сроки не переживайте . По законодательству сроки финмониторинга ДО 180 дней. А у вас только месяц прошел.

Неприятно конечно же. Но в следующий раз вы будете думать, прежде чем выходить за рамки закона.

В связи с вышесказанным есть только один вопрос. А КАКИЕ У ВАС ПРЕТЕНЗИИ К БАНКУ , ЕСЛИ ЭТО ИМЕННО ВЫ НАРУШИЛИ ДОГОВОР И ПРАВИЛА, А НЕ БАНК ???
oleksdesigner
oleksdesigner
22 апреля 2024, 16:51
Такого банку навіть немає чим ви взагалі користувались, карткою анонімного кредитного мфо? Купа бариг приймає мільйони на картки та їм нічого за це не буває, тощо приймає платежі на картки нормальних банків, а не смітників
23 апреля 2024, 12:23
Советую почитать закон о финмониторинге банков и о том как они врут клиентам не верно трактуя закон:)А так же врут в коментах пользователи Oleksii Ch Lolik1837 Три літри

fotografchun
fotografchun
23 апреля 2024, 14:56
Банкам вообще законы не писаны, они ими крутят как хотят, особенно в этом «банке» гороха, один беспредел и сплошное нарушение правил, клиентов вообще ни за что не считают, нарисовали груду котов, чтоб простофили думали что обслуживаются в самом лучшем сервисе
23 апреля 2024, 15:15
Просто щас доделают нормально электронный суд и банки на задницу сядут, сейчас уже все заседания проходят в онлайн режиме через камеру, так же подача заявлений тоже онлайн, оплачиваешь судебный сбор, пишешь клопотання на то что ты хочешь через электронный суд в видео режиме провести конференцию и всё, ехать даже никуда не нужно.
В суде конечно же все банки абсолютно по блокировкам (если это не постанова суда или кредит банка) усираются просто, и ничего не могут доказать, жалко тут одно, потраченного времени и замороженных денег, хорошо если сумма мизер, но думаю банк так же потратит на юриста чтобы он пошёл на это заседение не бесплатно ж за манную кашу они работают)
23 апреля 2024, 15:19
Валєра в своєму крипто-ПТУ записався в гурток правознавців. Лишилося тільки навчитись розуміти надруковане літерами =)
23 апреля 2024, 15:23
Так Лёшка хватит мне свою профессию пту рассказывать, я написал целую статью можешь зайти прочитать и если я в чём то ошибся дополнить, процировав ст закона на которую ты сошлёшься, либо просто молча промолчать я приму это за согласие
23 апреля 2024, 21:10
Твоя стаття то курам на сміх, ПТУшник.
Концентрація ганьби в організмі така, що людина з мізками вже б вмерла від крінжів.
А ти тримаєшся генералом.
23 апреля 2024, 21:52
Прокоментував ту маячню яку ти написав у себе в блозі.

Стаття 6 не містить ніяких обов’язків банків, стаття 6 містить перелік суб'єктів фінансового моніторингу.
24 апреля 2024, 6:25
Я уже прочитал, ересь написал какую то:) очки одень)
24 апреля 2024, 11:22
Тоді вже «НАдень» бо російською «Одевают Надежду, надевают одежду»
ПТУшня…
24 апреля 2024, 11:57
Русский традиційно не вміє в русский язык 😝
24 апреля 2024, 14:27
Ну у нас и специалисты по украинскому не могут грамотно на нем писать
24 апреля 2024, 15:21
Ти про Фаріон? Не слідкую за нею.
25 апреля 2024, 5:12
«Ти про Фаріон? Не слідкую за нею.»

Да тут на сайте и без Фарион своих доморощенных телепней хватает, которые требуют , что бы на сайте общались исключительно на украинском
25 апреля 2024, 7:04
А чому раптом ти називаєш таких людей спеціалістами?
щось якась дивна в тебе класифікація людей
ch777
ch777
23 апреля 2024, 18:22
Нічого, як зміниться влада, усі ці шахрайські клопобанки як вітром здує, спортбанк вже вилетів у трубу, те ж саме буде з цим брехливим проектом

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank