Назарій Гасюк 31 августа 2022, 17:03
Подобається монобанк своїм інтерфейсом, що можна швидко та без проблем поповнити номер мобільного по своїх контактах. Баночка та переказ коштів без комісії, різні кешбеки.

Але проблема в тому що я не можу отримати ліміт на покупку оплати частинами щоб я для цього не робив.

Спочатку мені казали активніше користуйтесь, думаю немає жодних проблем, кожного дня карта моно в користуванні за місяць рух по карті від 20 до 80 тисяч.
Між користуванням звертався щоб дали ліміт на зовсім банальні сумми вже раді цікаовсті… завжди відмова.

Після чого сказали попробувати загрузити документи на автомобіль — будь ласка роблю загрузку документів, все перевіряється додається знову робится перегляд ліміту як результат знову 0.

Звертаюсь знову як результат — надішліть довідку про доходи, можливо переглянем Окай бігаю по бухгалтеріях замовляю ті довідки про доходи, думаю ну все тут вже точно ліміт мають дати, бо немає жодної причини об'єктивної для відмови загружаю документи і ЗНОВУ відмова від ліміту… чому? без причини…

Вже навіть перевірив кредитний рейтинг на УБКІ 551 балл.

Для чого тоді ганяти тих людей по кабінетах за довідками якщо впринципі ви даєте відмови без причини… сумно одним словом.

Вирішив сюди написати можливо тут мені допоможуть, всім дякую, щасливо.
31 августа 2022, 19:29
Перевірили додатково інформацію та встановили ліміт
Перегляньте, будь ласка, у мобільному додатку
Андрей Андрей 31 августа 2022, 0:21
Это просто ужас, а не банк.
Долгая предыстория.
Концовка такова, мы прекращаем сотрудничество.Говорю куда скинуть остаток средств. И тут они меня добивают окончательно, кидая деньги вообще на «левую«карту. Сейчас разбираются, говорят, что не знают откуда взялась эта карта. Ощущение взяли на работу реально д***в.
31 августа 2022, 8:37
Позвольте, пожалуйста, детально все проверить
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
cybervlad 30 августа 2022, 21:10
Пользовался ПриватБанком много лет, но совсем недавно, решил сменить основной банк и выбор пал конечно же на МОНО… банк действительно хорош. Но, суть истории в том, что я занимался торговлей криптовалютой через П2П. Про проверки фин мониторинга знал и спокойно превышал лимиты, потому что знал что у меня есть документы по доходам и выписки которые я могу предоставить. 27.08 если не ошибаюсь, пришло письмо счастья с требованием предоставить информацию про доход и операции за месяц. В диалоге с службой поддержки я дал информацию которую у меня просили и в конце меня попросили сделать видеозвонок, чтобы уточнить операции по карте. Я сказал что хорошо, только уточните какие именно операции, потому что у меня их под сотню за этот месяц. Они сказали что по последней, на что я задал вопрос — по какой именно? Напишите мне, я найду всё и созвонюсь с вами и дам ответ.

На что мне задали вопрос — «Правильно я вас поняла, что вы не можете принять видеозвонок?»

Я ответил, что могу, но не хочу чтобы это заняло час на поиск и восстановление в памяти операции за месяц, которых может быть больше сотни. Когда это можно нормально найти и когда они наберут я дам ответ.

После чего прислали сообщение что больше не могут продолжать моё обслуживание в банке и как всегда стандартный набор абстрактный фраз… Причину ееествественно называть отказались)

На вопрос, можно ли обжаловать или подать апелляцию на решение фин мониторинга, мне сказали что такой возможности нет…)

Заключение: я редко сталкивался с проблемами с банком, можно сказать практически никогда. Я предоставлял все документы которые были нужно и за всю жизнь, только хвалённый МОНОбанк поступил так по свински. Я бы понял, если бы я отказал в чём-то, или не добавил документы… но я всё сделал, кроме видеозвонка, который почему-то оператор решил что я не хочу делать.

Очень жаль, когда действительно идёшь на контакт, а тебе просто отказывают, блокируют счёт и средства (которые не понятно когда получится забрать), делая из тебя какого-то мошенника или преступника на ровном месте. А в тоже время, читаю как люди которые действительно делают незаконные операции и шлют фин мониторинг подальше или просто игнорируют запрос, им просто режут лимиты до 50 тыс в месяц.

В конце написали что если решение изменится, то мне сообщат. Но захочу ли я, или сотни других людей пользоваться банком после такого, очень большой вопрос…
31 августа 2022, 8:36
Написали вам в личном сообщении, для проверки информации
Андрій Дідик 30 августа 2022, 18:07
Прибрали кредитний ліміт без підстав і попередження, чим різко залишили без засобів на існування, в підтримці це пояснили просто тим, що можуть.
monobankua 30 августа 2022, 18:58
Минфин
Ответ администратора
31 августа 2022, 13:41
Відгук зарахований (на 31.08.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
fbrfz13 30 августа 2022, 13:57
В целом банком я доволен, очень много удобного и темболее донаты скидывать на банки и собирать также, но сама проблема вот в чем.

Поехал 08.02.2022 из Киева в Крым к родне и буквально через пару недель началась война, смог уехать из Крыма в Стамбул и то, только через территорию русни, только 30.07.2022 в момент вылета, букинг не смог списать деньги с карты за бронь отеля, я решил через обменник пополнить карту чтоб оплатить отель, в итоге монобанк автоматом заблокировал мне карту и все счета, что я обнаружил уже по прилету в Стамбул когда не смог ничего оплатить

В поддержке на встречу не идут, отказывают в пересмотре и не дают никаких пояснений что можно сделать дальше и куда обратится в данной ситуации. Отписывают стандартную методичку: «Понимаем, что у вас были другие ожидания. Банк принимает взвешенное решение касательно возможности обслуживания, анализируя информацию из различных проверенных источников. На сейчас было принято решение отказать вам в пользовании картой monobank, к сожалению»

Других вариантов покинуть Крым нет, если бы они были, то все бы ими и пользовались. Было бы хорошо, если бы банк пересматривал такие кейсы.
monobankua 30 августа 2022, 18:55
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения
Полезный комментарий
fbrfz13 31 августа 2022, 10:11
Огромнейшее спасибо банку за обратную связь, проблему получилось решить! Не зря я поставил оценку в 5 звезд!
Лариса Шестакова 30 августа 2022, 12:56
Особисто я є клієнтом банку другий рік, рекомендувала всім друзям. Подобалась пропозиція для ФОПів, особливо така функція як «Бухгалтерський кабінет». І після довгих рекомендацій, мій ФОП нарешті став клієнтом монобанку. Вчора з ранку зробили перший платіж 800000 грн: перерахували власні кошти з рахунку ФОП Приватбанку на рахунок ФОП монобанку. І тепер невідомо коли ці кошти дійдуть на рахунок. Неодноразово звертались до служби підтримки. На відміну від інших банків, тут немає можливості співпрацювати з окремим менеджером для вирішення проблемного питання. Потрібно кожно разу новому менеджеру пояснювати суть проблеми і чекати поки він зможе щось пояснити. Довідатись чи прийшли затребуванні документи для фінмоніторингу і чи влаштовують вони банк неможливо, кожного разу новий менеджер повідомляє: чекайте, ваше питання розглядається. Особливо незрозуміла і нелогічна функція «Бухгалтерський кабінет». Якщо підприємець дозволив бухгалтеру робити платежі, то банк чомусь не дозволяє бухгалтеру дозволити довідатись чому кошти не надійшли на рахунок, які документи потрібні для проходження фінмоніторингу. І для вирішення цих питань підприємець особисто повинен звертатися в банк і витрачати свій час. Крім того, кошти не просто заблоковані, як в інших банках, для проведення фінмоніторингу, вони взагалі не потрапили на рахунок. Прохання повернути кошти в Приват теж відхиляють. Отже, якщо підприємець звик, що в нього в банку є менеджер, який в разі чого йому допоможе і поясне, і що фінансові проблеми вирішує його бухгалтер, то це банк не для нього. І якщо вам потрібні кошти для підприємницької діяльності, а не для того щоб вони невідомо скільки знаходились в банку, то монобанк теж не рекомендую. І тим хто цінує свій час теж не до цього банку.
monobankua 30 августа 2022, 13:08
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
Nata23111958 29 августа 2022, 17:46
Я являюсь клієнтом Монобанку декілька років. Я жодного разу не порушувала фінансової дісціпліни, незважаючи на війну! Однак тільки зараз стикнулася з незрозумілою проблемою, а саме: 25 серпня 2022 року в м. Ірпінь на мою карту були перераховані кошти номіналом 500 та 1000 грн в рахунок погашення кредитної заборгованності через IBOX. Сума не маленька. Але cтаном на 15:00 29 серпня кошти на мій рахунок не потрапили. Оператор гарячої лінії Монобанку пояснила, що гроші номіналом 500 та 1000 грн проходять перевірку в компаніі IBOX і тільки тоді, якщо купюри не фальшиві, то моя сума буде зарахована на мій рахунок. Перевірка може займати час від 3-х днів і більше. А тим часом відсотки на всю суму нараховуються, адже погашення не враховується! У мене питання: хто дозволив таке беззаконня? Якщо у Монобанка такі не надійні партнери, як компанія IBOX, яка не може встановити обладнання для перевірки купюр, то можливо Монобанку треба налагодити партнерські стосунки з иншими операторами? Або запропонуйте клієнтам інший надійний спосіб поповнення карток! Чи, можливо це проста і надійна шахрайська схема і Монобанк в «долі» з IBOX? Як приклад: Приватбанк зараховує кошти, прийняті через термінали миттєво! Чому я повинна нервувати і сплачувати зайві відсотки за кредитом? Кому війна -а кому мати рідна? Я вважаю, що з такою проблемою стикнулася не лише я, а й багато інших людей.
monobankua 29 августа 2022, 20:21
На жаль, можуть виникати затримки у зарахуванні поповнень через термінали Ibox до інкасації терміналу. Як правило, такі платежі зараховуються протягом двох годин, але максимальний термін — до 3 робочих днів без урахування дня поповнення.
Це зумовлено тим, що почалися масові випадки поповнення терміналів самообслуговування iBox та інших термінальних мереж 500 та 1 000 гривневими купюрами, виведеними із обігу у сховищі Ощадбанку у Херсоні.
Колеги з Ibox намагаються максимально швидко вирішити це питання із затримкою зарахувань.
Як тільки сума надійде до банку, буде одразу зарахована на вашу картку
Georg1 29 августа 2022, 15:36
Менеджмент Монобанку змінив фінансові умови по картах. Клієнтів не проінформували. Внаслідок цього клієнти втратили свої гроші.
Менеджмент пояснення не надав.
Якщо хтось втратив без попередження, а хтось отримав, і немає пояснень — це шахрайська схема.
Під час війни деякі керівники компаній можуть і глузд втрачати, а клієнти втрачають свої гроші, яких зараз і так не вистачає.
Також можливо хтось з менеджменту Монобанку має на меті його угробити.
Будемо виясняти що це все означає.
Хтось з представників Монобанку повинен відреагувати та дати своє пояснення.
monobankua 29 августа 2022, 19:36
Для уточнення інформації щодо поповнень, написали вам в особисті повідомлення
zinaidab 29 августа 2022, 14:18
Понад 5 років користувалася карткою монобанку, але без пояснення причини банк припинив її обслуговування.
monobankua 29 августа 2022, 19:14
Минфин
Ответ администратора
31 августа 2022, 9:14
Відгук не зарахований (на 31.08.2022).
Dmytro56 29 августа 2022, 12:45
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. В. Стуса, 5
У мережі фейсбук опубліковано збір коштів ніби для ЗСУ на номер картки монобанку 5375411500016360 дані не вказано.особа у телефонному режимі не змогла надати даних для якої саме бригади збираються кошти вказано лиш для брата імя брата називає завжди по різному.лиш опубліковано ціни тепловізора, зарядного пристрою у дуже завишених цінах у іноземній валюті, як виявилось ця шахрайка перебуває за кордоном, використовуючи доброту наших співвітчизників з метою збагачення.Будьласка прийміть міри так як є наші захисники які потребують допомоги у той час як інші наживаються Дата публікації 27.08.22р додаю копію публікацї.
Усім Привіт.

Моєму брату на передову потрібен тепловізор, навушники, сонячний зарядний пристрій.

Якщо хтось може долучитися до мого збору то ось реквізити:

• Монобанк

• Канадська картка
marianasikora8@gmail.com

Дякую Наперед За Підтримку.
monobankua 29 августа 2022, 16:37
Дякуємо за сигнал.
Хочемо зауважити, що розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий надати їм будь-яке необхідне сприяння.
LuybovPrudnik 29 августа 2022, 12:43
Доброго дня. В мене було питання стосовно кредитних коштів. На мій дзвінок відповіла консультант Тетяна Колодка, вона дуже допомогла, відповіла на всі питання та зробила дійсно роботу яку до неї інші консультанти зробити не змогли! П’ять зірочок особисто цьому консультанту!
monobankua 29 августа 2022, 16:12
Вдячні за ваш відгук!
Allh 29 августа 2022, 1:13
Ваш клиент 4441114431654043 аферист и мошенник. Разводит людей на деньги
monobankua 29 августа 2022, 16:05
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Snowjaxx 28 августа 2022, 22:18
В принципі проблема як і у попередніх відгуках. Дубльована оплата.
23.08 зробив замовлення на сайті Епіцентр. Одразу ж оплатив замовлення оскільки відправка неможлива без передплати. В той самий день передзвонили і повідомили, що однієї позиції немає. Домовились, що відправлять те що є. Зі слів менеджера різницю мені мали б повернути на картку на наступний день. Різниця становила 282 грн і я за нею не сильно слідкував, адже ніяк повідомлень не мало б приходити.
В день 27.08 помічаю що на користь Епіцентру з мого рахунку списана сума 345 грн. Без підтверджень. Самовільно. Ця сума відповідає замовленню яке я зробів в них на сайті. Починаю рахувати по виписці і бачу, що 282 гривні мене НЕ повернули і до того ще додається списання на 345 гривень. Тобто до минулої транзакциї додається ще одна, при тому що по попередній жодного повернення не було. Тобто я вже в мінусі на 627 гривень.
Відправка товару до речі так само відбулась саме у цей день. З запізненням.Подаю скаргу на сайті Епіцентру. Відповідні скріни їм надав.
28.08. Отримую відповідь від Епіцентру. Цитувати тих динозаврів не збираюсь. В двох словах — вони нічого не робили, гроші вже давно повернули, звертайтесь в банк. Твої проблеми — сам і шукай відповіді.
Звертаюсь до техпідтримки Монобанку. Там підтверджують холдування суми від 23.08 станом на сьогодні, хоча Епіцентр каже, що повернення залишку відбулось на наступний день. Також підтверджують офлайн платіж в ночі 27 числа. Надсилаюсь їм переписку з Епіцентром. Створюють запит на повернення коштів. Тобто все на даний момент залежить тільки від Епіцентра. Схоче — поверне гроші, не захоче — не поверне. Також приходить повідомлення у телеграм, що у разі відмови я маю право подати скаргу у платіжну систему. У разі програшу, мені требу буде сплатити 19 долларів. Ну ок, ніби все гаразд. Я же правий у цій ситуації. В мене ж гроші самовільно зняли.
Але також і у додаток приходить повідомлення про оскарження. Вже з іншим текстом. Те що вже мій випадок проаналізовано і банк оцінює ризик програшу високим. Просять дати згоду на стягнення 19 долларів у разі програшу.
А тепер питання до розумних людей. Як бути? Куди скаржитись? В епіцентрі кожен раз дають нового оператора і кожен раз треба пояснювати ситуацію по-новому. В монобанку я так зрозумів аналогічно. Мене вже проінформували, що все залежить від того як буде подана скарга у систему MasterCard.
На разі ситуацію бачу наступним чином. В мене з мого особистого рахунку було вкрадено гроші за невідому і не отриману мною послуги. Правих, винуватих шукати не хочу. Хочу назад свої гроші.
monobankua 29 августа 2022, 15:37
Коли ви робите покупку, то сума спочатку резервується на вашій карті.
Далі торгова організація надсилає запит на списання і відбувається взаєморозрахунок.
Якщо сума списання, яку надіслала торгова точка, відрізняється від первинно зарезервованої, наприклад, через зміну замовлення відміну/додавання товару, то списання від організації пройде окремою операцією -оффлайн списання
А сума, що спочатку зарезервована, повернеться на рахунок у строк до 11 днів.
Якщо повернення не надійде на вашу картку, повідомте нам, тоді банк захищатиме ваші інтереси за участю платіжної системи.
Полезный комментарий
Snowjaxx 30 августа 2022, 13:09
Проблему вирішено. Судячи зі всього винуватий у цій ситуації був банк. Епіцентр в свою чергу надав мені всі необхідні документи, які підтверджують що проблема не в ньому. Кошти у розмірі 345 гривень банк Епіцентру отримав 24 серпня. Є чек і накладна, які це підтверджують. Все що робилось потім — це все помилки монобанку. Сьогодні нарешті отримав кошти. Звичайно така ситуація не на користь банку. Користуватись банком буду і далі, але вже буду тримати лише потрібну суму грошей на рахунку, щоб унеможливити в подальшому такі ситуації. До речі гроші прийшли пуш повідомленням.
ElkiPalki 28 августа 2022, 18:48
Уже 2 месяца как мне заблокировали доступ к приложению и деньгам на карте. На все вопросы отвечают по шаблону «идёт проверка, как только закончиться мы сообщим» Не понимаю, что там может быть за проверка 2 месяца.
28 августа 2022, 20:04
Понимаем, что ситуация неприятная
По окончанию проверки, коллеги с вами свяжутся, для предоставления информации
Просим ожидать
knyazev239 28 августа 2022, 8:38
Подав довідк про дохід із Дії та кабінету ПФУ та їх не прийняли. Кажуть, що немає підпису на довідці. Це що ж виходить, що Монобанк не довіряє державним установам, де я отримав їх?
28 августа 2022, 15:35
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Детально все перевірили та знайшли помилки колег, які вже виправили та завантажили виписку по зарплатній картці, яку ви надавали
На рахунок довідки з ПФУ, на жаль, вона нам дійсно не підходить, оскільки документ, який ми просимо через додаток прикріпити, має бути виданий роботодавцем з підписом і мокрою печаткою директора або головного бухгалтера, а також з реквізитами роботодавця
andriy2002mu 27 августа 2022, 1:44
Где-то год назад отказали в обслуживании без обьяснения причины, многократно звонил, писал в поддержку, но им плевать, у них один ответ который они уже год шаблонно мне пишут!
27 августа 2022, 15:34
Банк принимает взвешенное решение касательно возможности обслуживания, анализируя информацию из различных проверенных источников. По этому было принято решение отказать вам в пользовании картой monobank.
Сообщить вам точную причину отказа не можем в связи с политикой банка.
kabank1 26 августа 2022, 15:19
Раніше часто користувався кредитними продуктами, мав ФОП 2 рахунки, валютні картки і надходження з Payonner. Користувався карткою як основною. Кредитний ліміт — 0 грн. Вже як півроку прошу підвищити кредитний ліміт на карту. Розсрочка 30000 грн.

Мені дуже легко перейти на інший банківський продукт, тому вирішив подивитися як далеко це може зайти. Закриваю всі ФОП — валютний і гривневий, активні валютні картки, і навіть карту єпідтримка :D по причині не підвищення ліміту на 10к))

Підтримка Монобанку це ПриватБанк 2.0 — відправити всі наявні скрипти (збережені відповіді) без особливого вникання в причини) Скоро вже і слухавку перстануть брати і відповідати на чати по 50 хв. як це зараз робить приват)
Навіть не паряться написати про 10000 критеріїв скорингової системи, або дати ссилку на пост Гороховського про вирахування кредитних лімітів.
monobankua 26 августа 2022, 16:35
miffeliz 25 августа 2022, 11:06
Пользуюсь Монобанк с декабря 2019 года.
Есть депозиты, облигации. Лимиты не превышал, просрочек нет.
20 августа в 15:03 переводил на карту № 53********* 5508 сумму 5012,17 грн. Проводил платёж р2р.
Выскочила надпись: «Платіж відхилено через скарги на одержувачів коштів в цьому сервісі. Для проведення платежу ознайомтеся з деталями в ПУШІ від банку і повторіть переказ».
Больше мною никаких действий не было и вообще вышло время платежа.
На следующий день не смог рассчитаться в магазине…
«Ви перевищили один з лімітів, але це проблема.Це сталося через те, що ви користувалися карткою активніше за 98% користувачів. Зверніться будь ласка, в підтримку -вони допоможуть»
В поддержке сказали ждите. Карта заблокирова, проводиться проверка…
А 23 августа в 17:48 Монобанк с моей карты проводит платёж на сумму 5012,17 грн. И это с заблокированной карты!!!
Спрашиваю в службе поддержке: КАК ТАК?
На момент проведения платежа карта не была заблокирована, средства отправлены получателю…
Мы получили информацию, что с А-Банка, что сумма успешно зачислена получателю, хотя с нашёй стороны в момент проведения операции сумма списана не была!!!
Мы вынуждены были списать сумму операции, поскольку средства были зачислены получателю.
И ЭТО с заблокированной Монобанком карты!!!
Что делать спросил их?
Обращайтесь к получателю.
Обращайтесь в А-Банк.
Обращайтесь в полицию.
Получателя знаю только номер карты…
В А-Банке счёт заблокировали после моего обращения на горячую линию только в момент обращения 23 августа.
После нескольких попыток удалось выяснить на какаю карту ушли средства. Полный номер передали только в двух сообщениях…
ВОЗМОЖНОСТЬ выдать квитанцию с полной информацией за эту операцию обещают в течении суток.
Наверное, с моей стороны была беспечность…
НО заблокировать и потом без моего согласия отправить перевод, не предупредив меня и продолжая блокировать счёт. Это не понимаю.
Все скриншоты переписки и платежей готов предоставить.
На данный момент в полицию тоже не могу обратиться, жду выписку с Монобанка.
25.08.2022
monobankua 25 августа 2022, 12:52
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация
Мы действительно получили информацию от А-Банка, что сумму успешно засчитали получателю, хотя с нашей стороны в момент проведения операции сумма списана не была.
Поэтому мы вынуждены списать сумму перевода, поскольку средства были успешно зачислены получателю
Рекомендуем обращаться в Гражданский суд.
Наши специалисты готовят вам квитанцию, и свяжутся с вами как будет информация
mihab 25 августа 2022, 10:12
mono знову приємно здивував! Коли виникло питання сплати великої суми коштів фіз особи на іван рахунок юридичної особи, знову в нагоді стався монобанк. В інших банках комісія би становила від 1000 до 2500 грн то в моно все обійшлося в 190 грн! Дякую, так тримати!
monobankua 25 августа 2022, 12:48
Дякуємо, ми дуже раді, що вам подобається ;)
zig4free 25 августа 2022, 8:53
Отделений Универсал-Банка в Украине почти нет, банки партнеры не выдают депозиты в валюте.

Сейчас через по «схеме» пытаюсь вывести наличку… ну естественно минус % от суммы депозита…

Ну монобанк меня подвел и кинул меня на денежку…
monobankua 25 августа 2022, 10:43
Нам жаль, что сложилась такая ситуация.
В текущих условиях, заказать валюту можно в отделения Универсал банка.
В отделениях банка партнера А-банк средства можно снять в кассе, при условии наличия суммы в отделении.
Лимит НБУ для снятия 100 000 грн в эквиваленте в день

Курс валют в monobank