artemnarovets 3 декабря 2022, 11:05
Моїм рахунком заволоділи треті особи, як тільки в мене з’явилось світло я повідомив про це банк і ми через відеоверифікацію відновили доступ.
Банк хотів пітвердження коштів що проганялись по карті, я їх повідомив що не причетний до цього і відповідно подав заяву в поліцію, спеціалісти спочатку обіцяли вийти на зв’язок за добу.
Вже йде четверта, я досі не можу користуватись переказами кожен день запитую коли, відповідають немає термінів.
В країні війна, і я елементарно не можу купити їсти тому що моя картка заблокована
monobankua 3 декабря 2022, 14:05
Нам шкода, що сталась така ситуація.
Зараз колеги займаються цим питанням, та триває перевірка
Ми зв'яжемося з вами як буде нова інформація
Анатолий Данкевич 2 декабря 2022, 21:08
Мой брат военный.
Приехав в отпуск оставил мне свою валютную карту и оформили доверенность от его имени на меня на случай необходимости.
Сейчас он находится в районе Бахмута, со связью перебои, об остальном и говорить нечего. Попросил меня снять с его карты валюту. Приехал я в отделение А-банка (банк партнер) и оттуда меня послали, сказав что с монобанка по доверенности можно снять только в кассах Юниверсал банка.
Я обратился в поддержку моно, описал ситуацию, пытался узнать что и как, каков порядок действий, а в ответ они заблокировали карту и сказали что мало того что нужно ехать в Киев к ним в отделение («очень удобно, всем рекомендую»), так еще им обязательно нужно что бы клиент сам написал им и дал добро.
Я напоминаю это при наличии доверенности которая дает мне право представлять его интересы в ЛЮБЫХ структурах, в том числе разумеется в банке, открывать/закрывать счета, снимать/пополнять и т. д.

Когда на вашу карту заводят деньги/открывают депозит — у вас никаких вопросов не возникает.
Когда же клиент хочет просто снять СВОИ деньги — у вас начинается квест. Пойди туда, сделай то, убей дракона и спаси принцессу. Бред корочё.

Диалог в поддержке вел с агентом № 8278, при необходимости скрины диалога скину.
Это просто сюр какой-то.
Что политика банка в условиях войны, что некомпетентность работников поддержки. Раньше всегда топил за моно, но что-то у вас пошло не так. Теперь потеряете пару десятков клиентов в лице нашей семьи, а так же близких и друзей из-за такого отношения.
monobankua 3 декабря 2022, 18:06
Зняття валюти по довіреності можна зробити у будь-якому відділенні Універсал Банку.
Перед зняттям саме клієнту (власнику рахунка) необхідно звернутися в підтримку, передати документ для перевірки та попередити про зняття.
Також важливо, щоб у момент зняття у довіреної особи була на руках довіреність, паспорт та ІПН (для того, щоб касир міг переконатися, що це довірена особа).
Нам шкода, що цей процес викликав у вас негативні емоції.
Також ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
dlysi 2 декабря 2022, 19:58
Вже двічі замовляв зняття готівки в касі і двічі монобак скасовував замовлення. Коли я попросив назвати причину скасування, то спочатку це було «У кожного відділення є свій ліміт і він вже вичерпаний». Коли я сказав, що як тоді в мене могли взяти замовлення на дату, на котрій ліміт вже вичерпаний, то причина змінилась на «Нам повідомили про відсутність валюти для видачі у відділенні».

Банк або працівники банку вигадують різні причини аби не віддавати готівкову валюту
monobankua 3 декабря 2022, 12:50
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація
Для уточнення інформації написали вам в особистому повідомленні
Pavlenko1994 1 декабря 2022, 16:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Телефонують за тиждень до початку нового місяця мов нагадати про платіж (навіть коли немає просрочки) прикриваючись фразами (цеважливо доя економікі внесіть за 2 дні платіж) я розумію, що ваші коллектори хотять заробляти бонуси, але в мене є 30 днів на погашення, чому ви займаєтесь телефонним терором та щей погрозами (про кредитну історію) блокуть картки на користування для оплати в магазинах в так далі (поки не внесу платіж я не можу поповнити іншу карту)Ніяких підьгових періодів немають. Дуже цікаво, що так звані росрочки у вас списуться просто в мінумовий баланс. Я вношу щомісячні платежі- але ці колекторські діяння ще до початку списання платежа — неадекватні. Співробітники деякі спілкуються зверхньо.Навіть коли кажеш що будеш платити тобі все рівно будуть ще писати-дзвонити.Будь ласка, я не виходжу вже на просрочки ви не маєте права мене тереризувати.До війни мені подоболась користуватись Моно, додаток зручний та простий, банк видає файний ліміт на кредит та росрочку- але, можна хоть трошечки поваги доклієнта який не виїхав за кордон в намагається щомісяця гасити хоча б мінімальні плаиежі. Я знаю про свої обов‘язки і знаю що маю платити. І щоб співробітники які телефонують хоча б слухали що їм кажуть, а не просто читали скрипт
1 декабря 2022, 16:44
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
Ми телефонуємо, щоб нагадати про необхідність внести мінімальний платіж, для збереження вашої кредитної історії та щоб ви не вийшли на прострочку
Діалоги з колегами обов'язково перевіримо та проведемо роботу над помилками
Приносимо вибачення за незручності
TamaraV 1 декабря 2022, 13:57
Монобанк безпідставно та без попередження блокує власні кошти, та вимагає довідки підтвердження про їх походження для перевірки. Поповнили картку власними коштами через I-бокс, виїхали за кордон, щоб купити генератор. І саме там, закордоном, дізнаємось, що карткою Монобанку не можемо ні розрахуватися, ні зняти готівку у банкоматі. Нас чекав сюрприз від Монобанку. Вже тиждень ведемо переписку з банком і так ні до чого не добились. Прийдеться звертатись до юриста, та писати позовні заяви.
1 декабря 2022, 15:06
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Повідомлення про прохання надати документи та обмеження рахунків ми вам надсилали у застосунок
На поточний момент питання в роботі у колег, щойно буде інформація для вас — одразу з вами зв'яжемося
SER82 1 декабря 2022, 8:45
Мошенник с OLX. Берет предоплату и пропадает!
Карта 4441 1144 4843 5394
1 декабря 2022, 14:33
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
JimmMorison 29 ноября 2022, 14:23
Став клієнтом одразу коли моно почало діяти, користувався рострочкою, кредитним лімітом ніколи не прострочував виплати по кредиту, тепер моно заблокувало все і кредитний ліміт і рострочку так що прощавай моно ти був чудовий банк!
monobankua 29 ноября 2022, 15:02
Рішення приймається на підставі системного аналізу всієї доступної інформації про клієнта і вирішуються індивідуально. На даний момент банку недостатньо даних для прийняття позитивного рішення.
Але це не остаточне рішення.
Рекомендуємо:
— частіше здійснювати різні операції карткою monobank (перекази, поповнення, витрати та оплати послуг, відкриття депозитів);
— Слідкувати за тим, щоб не виникало прострочених заборгованостей за кредитними продуктами в інших банках.
Ці активності позитивно впливають на можливість збільшення кредитного ліміту у майбутньому.
zdcvdyg 28 ноября 2022, 9:59
Мошенник Курченко Максим
5375 4114 1367 1301
На олх попросил предоплату за доставку товара. После чего перестал отвечать, товар не отправил.
28 ноября 2022, 11:56
Нам очень жаль, что произошла такая ситуация
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Вячеслав Ол 27 ноября 2022, 21:59
Всё чаще появляются Коментарии о списание денег мошенниками на иностранных сайтах и в основном это на картах «привата» который для защиты ни чего не делает.

Хотел бы отметить защиту в монобанке.
1. cvс2 код который можно установить на изменение каждый час
2. лимит на интернет оплаты, который блокирует покупку с любого сайта. К примеру в «привате» такой лимит не работает на покупки с алиэкспреса.
3. возможность временно держать деньги в «банке» а не на карте. В «привате» такой услуги уже нету
4. Заблокированую карту можно пополнять, а когда нужно оплатить то можно быстро разблокировать.
В «авале» время разблокировка карты 2 часа.
28 ноября 2022, 11:52
Спасибо за ваш отзыв!
`svitlana shylova 27 ноября 2022, 19:10
Моно знімає 750 грн (окрім 18 грн комісії) за поповнення рахунку за кордоном на 15 євро. Виправдовуються подвійною конвертацією. То ж виходить, що вони переводять 15 євро в 20+ доларів, потім знімають по курсу долара (курс долара на момент транзакції був 37,4406).
Шахраї та й годі.
27 ноября 2022, 19:51
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
aleksandrsssz 26 ноября 2022, 20:56
Для чого ви мені підвищуєте кредитний ліміт без мого бажання?! Я ніколи кредитами не користувався і користуватись не буду!
27 ноября 2022, 10:38
Звісно краще і комфортніше, коли своїх особистих грошей вистачає на все і не потрібно користуватися кредитними.
Разом з тим, хочемо звернути вашу увагу, що не буває зайвим мати «гроші про запас».
Не користуєтеся кредитним лімітом — нічого не платите.
Якщо вам терміново знадобляться гроші, то вони є у вас.
При бажанні, ви можете знизити суму ліміту в застосунку: Головне меню — свайп вліво — Змінити кредитний ліміт, вказавши необхідну суму ліміту.
Після зниження, банк більше не буде централізовано підвищувати ліміт без вашого відома.
Danilich 26 ноября 2022, 13:48
Специально сфотал отделение Универсала https://postimg.cc/7GL5tMzP с километровой очередью депозитчиков, снаружи куча людей и внутри отделения люди стоят просто на головах. Как видно, в широко афишируемом банке «без отделений» резко понадобились отделения для задач клиентов, а партнерская сеть банков, из которых остался только а-банк, не может выполнить запросы клиентов. Данное отделение внесено НБУ в список неотключаемых.
Например, в отделениях других банков, где я забирал валютные депозиты (райфаззен, а-банк, кредо, укргаз)обычные очереди без какой-то паники
monobankua 26 ноября 2022, 20:19
Розуміємо ваші емоції, ситуація справді неприємна. Наші фахівці поінформовані та вже розглядають варіанти оптимізації процесу отримання готівки.
На поточний момент, крім Універсал Банку, можна отримувати валюту в А-Банку за наявності суми в касі
Сподіваємось на ваше розуміння у цей нелегкий час. Бережіть себе!
kurd234 25 ноября 2022, 16:10
Банк мошенник, можно сказать банк врага который прикрывается сегодняшней сытуацией в стране что-бы не потерять репутацию, и по больше вытащить денег с граждан украины. На этот банк нужно уже сейчас подавать в суд на возвращение личных средств и больше никогда не иметь с ним дело. А лучьше всего подать петицыю президенту на закрытие всех этих шарашкиных контор для отмытия денег нашых олигархов которые сидят в другой стране и здесь зарабатывают деньги. Народ снимайте всё с этого банка пока не поздно потому что скоро он испарится.
monobankua 25 ноября 2022, 16:30
Для нас дуже важливо знати, що могло вас засмутити або що пішло не так.
Для уточнення інформації, написали вам в особисті повідомлення
balsedor1 25 ноября 2022, 11:18
Моєму ФОПу, оплатили гроші клієнти, доволі велику сумму, понад 3 млн, їх заблокували, попросили надати документи, всі документи були надані: Ми отримали передоплату від контрагента, домовились про виготовлення з іншим підрядником, мали продати, здійснити комерційну діяльність, монобанк пише: «надайте пояснення доцільністі для покупця ****** ТОВ (*******) здійснювати придбання продукції через посередника, а не напряму у виробника…

ЦЕ жах ні в якому разі не співпрацюйте з цим банком!!!
monobankua 25 ноября 2022, 15:03
Дякуємо за документи та надані пояснення.
Зараз ще триває перевірка
Ми зв'яжемося з вами як тільки будуть нові дані
Был утерян телефон и в целях безопасности все карты были заблокированы. Со слов специалиста онлайн карту можно будет легко восстановить. Восстановив номер телефона и удалив всю информацию о картах на потерянном телефоне, я обратилась за помощью к специалисту по адресу: Одесса, Семафорный переулок 4, Fontan Sky Centre. Этот вежливый мужчина сказал что мне нужно перевыпустить карту и все личные и кредитные средства сохранятся. Но увы, нет. Кредитный лимит был аннулирован. Ответ сотрудников — у вас плохая кредитная история. Ребята, я 2 года пользовалась вашей кредитной картой с кредитным лимитом, использовала карту для хранения личных средств и сейчас вы мне говорите что у меня плохая кредитная история. Так каким же рандомным способом вы предоставляете людям кредиты? Логика в действиях отсутствует, а сотрудники вообще не знают как работает их компания. CX M-
monobankua 25 ноября 2022, 12:36
Наш банк аналізує багато факторів, які можуть вплинути на встановлення кредитного ліміту
Для перевірки інформації, написали вам в особисті повідомлення
hex 24 ноября 2022, 2:01
Зіткнувся з неможливістю отримати готівкову валюту після завершеного депозиту в Івано-Франківській області.

Коли оформлював депозит, розраховував отримати готівку в А-банку. Тепер цю можливість для всієї західної України відмінили (нема пунктів видачі/банків партнерів ніде, окрім Львову)

До найближчого відділення Універсал банку у Львові їхати 200 кілометрів (без перебільшення).

Поганий відгук за те, що заробивши (37.45 мінус курс купівлі у НБУ) на кожному депозитному доларі, не додумалися за 3 місяця підготуватися з логістикою для забезпечення наявності готівкової валюти. Це погано зроблена робота, і це потрібно виправити.
monobankua 24 ноября 2022, 15:51
Нам дійсно шкода, що виникають такі ситуації
Ми намагаємося зробити все можливе, щоб процес отримання валюти не викликав у клієнтів труднощів, однак війна вносить свої корективи.
Для перевірки замовлень у відділення банка-партнера, написали вам в особисті повідомлення
Полезный комментарий
hex 6 декабря 2022, 23:27
Представники служби підтримки допомогли з замовленням, сьогодні зміг отримати депозити Дякую Звичайно, хочеться сподіватись, що банк системно вирішить проблеми з отриманням доларової готівки в касах партнерів
Madgray 23 ноября 2022, 20:55
Не отдают валюту. Харьков. Через, А банк уже 2 заявки отменили, назначили новую на следующей неделе, но чувствую тоже прокинут. Первый раз открыл депозит в этом банке и уже пожалел. Категорически не рекомендую с ними работать в области депозитов
monobankua 24 ноября 2022, 13:19
Нам дуже шкода, що склалась така ситуація.
Колеги зробили нове замовлення в банк партнер для отримання валюти, зв'яжемося з вами як буде інформація
Vladimir Moskvin 23 ноября 2022, 20:51
9 ноября заказал доллары 1300 в запорожском А-Банк, назанчили получение на 24 ноября. 23 вечером пришло сообщение об отмене… У жены 1000$, все аналогично.
monobankua 24 ноября 2022, 13:09
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація.
Нова заявка на замовлення суми у роботі, зв'яжемося з вами як буде інформація
Дякуємо за розуміння та терпіння
Дмитрий Мастюк 22 ноября 2022, 12:07
З незрозумілих мені причин в додаток надійшла інформація про збільшення кредитного ліміту. Я не користуюся кредитами, ліміт завжди був нульовим.

Розумію що цю послугу нав’язують в розрахунку на те, що людина проігнорує/забуде/не дуже уважно до цього віднесеться і в якийсь час, можливо, витратить гроші з кредитного ліміту. А це заробіток банку.

Але мені не зрозуміло чому мені пропонують послугу, ЯКУ Я НЕ ЗАМОВЛЯВ? Адже на це є пряма заборона.

Такий підхід в будь-яких умовах вважаю абсолютно неприйнятним.
monobankua 22 ноября 2022, 18:31
Згодні з вами, що краще і комфортніше, коли своїх особистих грошей вистачає на все і не потрібно користуватися кредитними.
Не користуєтеся кредитним лімітом — нічого не платите.
Якщо вам терміново знадобляться гроші, то вони є у вас.
При бажанні, ви можете знизити суму ліміту в застосунку:
Головне меню — свайп вліво — Налаштування лімітів — Знизити ліміт на карту. Ліміт буде знижений протягом декількох хвилин.
Maryana7777 22 ноября 2022, 10:55
Являюсь клиентом Монобанка уже несколько лет. Вчера мне позвонил мужчина с телефона 073 318 4276, представившись сотрудником Монобанка по работе с проблемной задолженностью. Мне сообщили о задолженности третьего лица (моего родственника), спросили кем мне он приходится. Разговор продолжать я не стала. У меня вопросы к Монобанку: 1)почему моими персональными данными пользуются в случаях, со мной никак не связанными; 2) если задолженность не моя, почему мне сообщается информация о задолженности клиента банка. Один вывод сделала точно, Монобанк не надежен, персональные данные используются в нарушение действующего законодательства
monobankua 22 ноября 2022, 18:01
Для уточнення даних, написали вам в особистому повідомленні

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank