webmoneyif 24 сентября 2022, 15:07
Ситуація наступна:

з Моно 6−7 років, до цього часу рахував одним з найадекватніших банків в Україні.

Вчора придбав новий пристрій, і вирішив встановити на ньому стартовий пакет esim Lifecell, які сам же Моно рекламує в своєму додатку. Для зручності зайшов у Моно на новому пристрої, придбав esim Lifecell, Моно його встановив на пристрій, здається все ок…При цьому на фінансовий номер це ніяк не повпливало, його не змінював, просто придбав і встановив esim Lifecell через Моно на свій же новий пристрій.

На слідуючий день Моно заблокував доступ до додатку і відмовив у обслуговуванні. На питання чому, відповідь:
«К сожалению, мы не можем продолжить ваше дальнейшее обслуживание в нашем банке. На основе накопленной информации из разных источников банк принял решение об отказе в дальнейшем обслуживании.»

я так розумію, що «накопили інформацію» про придбання і встановлення esim Lifecell…феєрична аналітика)

зрозуміло, що можливо і дійсно система заблокувала, але хтось же прописував алгоритми блокування в цю систему…я б на місці Моно перевірив професійну компетентність співробітників які відповідають за дані процеси.

Як результат — заблоковано доступ до власних коштів, неможливо керувати пакетом esim Lifecell який прописаний через Моно, немає доступу до автоцивілки, втрачено 400+ грн кешбеку, витрачений час.

…це нормально?
24 сентября 2022, 17:26
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Mary Lady 24 сентября 2022, 12:53
Добрый день.
Сложилась весьма неприятная ситуация с монобанком...
Пишу и в полном разочаровании …
Я с оккупированой территории, спустя 5 месяцев получилось выехать в Германию, при смене сим карты на телефоне на немецкую, обнаружила, что не могу зайти в приложение, написала в службу поддержки и получила неожиданный ответ:
На вопрос: какой информации? Ответа не дают …
Возможно тут сотрудники обратят внимание на мою проблему и все-таки я получу ответ на свой вопрос.
24 сентября 2022, 13:16
Здравствуйте
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Полезный комментарий
Mary Lady 24 сентября 2022, 17:12
Благодарю сотрудников банка за то, что разобрались в ситуации и разблокировали мои счета ! Как был так и остался ЛУЧШИМ банком !
tagliafico 23 сентября 2022, 20:43
Был с банком с начала его бета-теста. Не скажу что сильно нуждаюсь в кредитном лимите и рассрочке, но иногда такие ситуации возникают. За свою карьеру «клиента» доходил от минимальной тысячи кредитного лимита до 6-ти значных цифр. Проблем с пользованием и погашением не имел. Но к моему удивлению с начала войны, когда кредитный лимит единожды понадобился, банк не смог установить его для меня на больше чем «0». Возможно есть объективные причины, а возможно это показатель более глубинных проблем банка. Что же… наверное придется обратиться за подобными услугами в другие банки, благо предложения даже во время военного положения есть, хотя, по правде говоря, нету желания заниматься этим, ведь даже зарплата у меня приходит на monobank…
24 сентября 2022, 9:51
Для проверки информации по расчету кредитного лимита, написали вам в личном сообщении
meandmy 23 сентября 2022, 19:47
получила свифт платёж в долларах. хочу снять валюту. увы и ах и только под заказ (ждать 3 недели). в А-банк моно банк валюту не завозят, в универсал — 100 долларов в день. ЕСЛИ ВЫЖЕТЕ ОБЕСПЕЧИТЬ НЕОБХОДИМОЕ КОЛИЧЕСТВО ДОЛЛАРОВ, ТО НЕ ПРОВОДИТЕ ОПЕРАЦИИ ПОЛУЧЕНИЯ ДОЛЛАРОВ. ИЛИ СДЕЛАЙТЕ НОРМАЛЬНЫЙ КУРС НА КАРТЫ, А НЕ 36,5. ОТСТОЙ, а не банк
24 сентября 2022, 9:50
В отделении Универсал Банка есть возможность заказать необходимую вам сумму, для дальнейшего снятия
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Loveless 23 сентября 2022, 13:39
Демонстративно отключили функцию выбора языка приложения. Считаю это прилюдным оскорблением всей русскоязычной части их клиентов. Да и у украиноязычныех отбирать право ВЫБОРА — не нормально.
Более того, такое действие способствует разжиганию конфликтов внутри страны и делению украинцев на «хороших» и «плохих», что недопустимо в такое сложное время.
sergio1976 22 сентября 2022, 15:02
Оформил карту моно, хотел оформить кредит небольшой, отказали…почему, непонятно,
monobankua 22 сентября 2022, 20:00
Решение об установлении лимита принимается системой на основе детального анализа.
На сейчас рекомендуем:
— начать активно пользоваться картой: совершать разные операции картой моно (переводы, пополнения, траты и оплаты услуг, открытие депозитов);
— следить за тем, чтобы не возникало просроченных задолженностей по кредитным продуктам в других банках.

Эти активности положительно влияют на возможность увеличения кредитного лимита в будущем.
svipt 21 сентября 2022, 19:08
У мужа зарплата белая с октября 2021 года 7500% $ колеблится из-за войны и сейчас около 5000$
Отказано в оплате частями 57499 грн

Вы серьезно?
monobankua 22 сентября 2022, 13:49
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения
each 21 сентября 2022, 18:40
Была просрочка в 3 месяца на начало сентября, начали присылать в приложении уведомления, оплатите срочно!!!3к в течении 3дн, либо кредит история будет испорчена и банк потребует вернуть всю суму кредита сразу.Разумеется если сразу суммы нету то и платить нечем притом что являюсь ВПО, ну то ладно, оплатил за 2 месяца, осталась просрочка в 1 месяц, и все равно присылают в уведомление что кредитная история испорчена и требования вернуть всю сумму, звоню в банк решить этот вопрос, там полный тупик, оплатите сегодня же потому что у них программа так работает и они на нее не могут повлиять…в итоге если срочно не оплачу сегондя то будут требовать всю сумму сразу и подадут в суд…это при том что просрочка 1 месяц осталась…
monobankua 22 сентября 2022, 11:47
На текущий момент мы делаем для наших клиентов все возможное, чтобы процесс погашения задолженности не вызвал затруднений.Банк не начисляет пени и штрафы, начисляет обычные проценты в размере 3,1% в месяц.
Плановый платеж показывает банкам готовность заемщика обслуживать свои обязательства и не уменьшает сумму доступных средств для клиента. Рекомендуем по возможности сразу погасить задолженность, чтобы не испортить кредитную историю.
Для уточнения информации, написали вам в личные сообщения
Mtfkr14 21 сентября 2022, 15:53
Звонят грубые женщины с требованием вернуть кредит. Говорят, что понимают ситуацию, не списывали проценты, хотя проценты все время списывались. Совершенно не слушают, что я говорю что со следующего месяца отдам. Банк совершенно не входит в положение, не понимает ситуации в стране
21 сентября 2022, 16:20
Позвольте, пожалуйста, детально все проверить
Написали вам в личном сообщении, для уточнения информации
Минфин
Ответ администратора
23 сентября 2022, 9:41
Отзыв не засчитан (на 23.09.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Li. Ch. 21 сентября 2022, 15:21
Не можу зайти в додаток уже добу, через пораду працівника вночі поміняти номер. Відеоідентифікація проведена некомпетентно, результат зранку пропав. То операції з виптски пропадають, то здоров’я гроблять, то курси на день сто раз міняють. Дуде зіпсувалися.
21 сентября 2022, 16:17
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію
Працюємо над відновленням доступу до мобільного додатку
Постараємося якомога швидше все виправити
Rancho 21 сентября 2022, 10:29
Півроку не можу з’ясувати як отримати дані клієнта УніверсалБанк/монобанк. Подав заяву до суду, як і було рекомендовано підтримкою банку, Оболонський суд виносить ухвалу: надати персональні дані заявнику. Номери карти, рахунку, квитанції, все це є. Банк ухвалу ігнорує, і тільки через 4 місяця, після звернення через ресурс «Minfin.com.ua» (велике дякую) надає відповідь — незважаючи на те, що номери і картки і рахунку відомі і надані суду заявником, незважаючи, на те що підтримка банку підтверджує надходження грошей на рахунок власника картки і власник рахунку підтверджує, через підтримку банку отримання грошей, банк не може розкрити дані власника тому, що поповнення картки монобанк було зроблено через термінал ibox, а не через термінал УніверсалБанка. І чомусь головна причина вказана така — номер квитанції не дає можливості визначити власника рахунку. Це офіційна відповідь УніверсалБанк/монобанк отримана судом.
21 сентября 2022, 10:56
На підставі вашого відгуку було здійснено детальну перевірку, за результатом якої повідомляємо, що АТ «Універсал Банк» під час розгляду звернень клієнтів щодо розголошення відомостей, які становлять банківську таємницю, керується Законом України «Про банки та банківську діяльність»
Колеги в особистих повідомленнях надали детальну інформацію та рекомендації
Полезный комментарий
Rancho 24 сентября 2022, 10:51
Нарешті отримав дані неналежного отримувача. Скільки часу потрібно: ухвала суду була направлена банку 21.02.22, дані були надані банком 20.09.22. Між цими датами два негативні відгуки про банк на Minfin.com.ua, що мабуть зрушили питання з мертвої точки. Мінфін, ви круті!
Andrii89 21 сентября 2022, 5:44
Користуюся послугами банку уже 4 роки і раніше все було наче б то нормально, але останнім часом банк просто зіпсувався, після оптати послуги в інтернеті тобі в банку разом з компанією в якій ти оплачував послугу оформляють підписку, хоча підписку ніхто не оформляв, а потім через 3 дні в 4:30 ранку проводиться оплата, коли всі сплять без твоєї згоди і будь якого запиту, чи погодження з тобою, банк зіпсувався, будь-які шахраї легко вытянуть гроші з вашої картки, а в підтримці працюють олені, яким тричі пояснюєш, що підписку ніяку на 540 грн не оформлював і банк повинен був для початку запросити підтвердження на виконання транзакції в 4:30, а він тобі: «ну ви ж робили оплату послуг у них на 30 грн, от ми і вирішили»
Не раджу нікому зв’язуватися з цими шахраями, спеціалісти там жахливі, а ваші кошти не збережуть і не захистять!!!
21 сентября 2022, 10:17
Ми як банк стараємось максимально забезпечити безпеку розрахунків в мережі інтернет для вас і запит підтвердження буде при звичайних оплатах в мережі інтернет, але деякі сайти, можуть проводити платежі без введення CVV-коду або не запитувати код підтвердження в вашому застосунку і брати при цьому відповідальність на себе за проведення даних платежів
Ці умови вказані на всіх сайтах, коли ви натискаєте галочку «Згоден з умовами сайту». Якщо це регулярні платежі, то вони можуть списуватися автоматично, наприклад, якщо ви заносите дані карти самостійно і погоджуєтеся з умовами, які на сайті, далі сайт може проводити платіж автоматично, списуючи кошти з вашої картки
Ми передали колегам заявку, щоб вони спробували зв'язатися з ресурсом від імені банку з проханням скасувати вашу підписку та повернути кошти за неї
Щойно буде інформація для вас, ми одразу з вами зв'яжемося
ONX 20 сентября 2022, 22:04
Я являюсь клиентом банка уже 4 года, все очень нравилось, рекомендовал банк своим знакомым и друзьям. Пользовался картой активно, брал рассрочку и оплату частями (уже выплатил). Все время вовремя платил, и не было просрочек по карте. На данный момент, мне убрали оплату частями и урезали кредитный лимит (16 числа дали оплату частями и на следующий день ее убрали). И сегодня пришло сообщение, что я не могу пользоваться кредитными средствами, хотя карта находится в льготном периоде и нет просрочек. Не хотелось бы закрывать карту, но если не возможно будет пользоваться кредитными средствами, и оплатой частями, то она мне просто будет не нужна.(
21 сентября 2022, 10:21
Написали вам в личном сообщении, для проверки информации
GRIGORIY34 20 сентября 2022, 17:55
11.08.22 прошел процедуру верификации и идентификации онлайн с применением фото и видеофиксации и предоставлением всех документов, подтверждающих личность, открывать карту отказались без всяких разумных причин! Не уважают участника войны и инвалида
20 сентября 2022, 19:53
Понимаем, что ситуация неприятная
Действительно, к сожалению, удаленно открыть счет отсутствует возможность
Если есть возможность, рекомендуем вам получить карту в любой точке выдачи
Olena22D 20 сентября 2022, 10:06
Вітаю, я замовила пластикову картку закордон, моно зняло 300+ за доставку та виготовлення, надали ттн і картка відслідковувалась до Києва, а не закордон, я повідомила про помилку. Картку хтось забрав в Києві за довіреністю, на яку я не давала згоди. Тижнями я самостійно зв’язувалась з підтримкою, завжди нова людина, якій треба наново пояснювати, стандартні відповіді, питання ніяк не вирішувалось. Отже, картку я та гроші за виготовлення та доставку я не отримала. Вирішила закрити рахунок в моно, бо я не впевнена, що моя картка не потрапила до зловмисників через їх помилку, а також не хочу зберігати кошти в такому безвідповідальному банку, якщо навіть таку просту проблему не можуть вирішити, то що буде з дійсно важкими питаннями. Залишилось враження непрофесіоналізму та недбалості від співпраці з ними.
20 сентября 2022, 13:24
Доброго дня
Нам дуже шкода, що виникла ця ситуація
Ми надіслали картку за кордон. Після того, як закордонна поштова компанія отримала посилку, вони оформили повернення посилки по своїм внутрішнім правилам. Судячи з відмітки на посилці, то повернення було з причини, що отримувач з таким ПІБ відсутній за вказаною адресою
В особисті повідомлення надіслали вам скріншоти посилки та трекінг
Після того, як посилку повернули, ви по трекінгу бачили, що вона прямує до Києва і її отримав наш співробітник
Ми розуміємо, що ситуація неприємна і ви не отримали картку, тому, якщо ви пройдете повторно реєстрацію, ми можемо ще раз надіслати вам картку за наш рахунок
synuk 19 сентября 2022, 20:09
был лимитный кредит после начала войны залез в долг и в привате тоже за первый месяц не насчитали ничего на второй моно посчитал 2 месяца по 4+ Процента приват взял за один 1.5 процент потом все считали по 1.5 процента потом не платил 3 месяца позвонили с моно сказали что если буду платить сохранят 1.5 ок начал платить 1 месяц посчитали 1.5 на следующий смотрю 3.1 хотел заплатить на банкомате написано что 500 сотки будут начислены после инкасации после проверки \бред\
20 сентября 2022, 12:05
Жаль, что у вас сложилось такое мнение
Действительно, с начала полномасштабного вторжения условия по начислению процентов изменялись, обо всех изменениях мы уведомляли в мобильном приложении
Так как НБУ повысил учетную ставку, мы вынуждены отменить льготные тарифы для кредитных продуктов и с 1 августа тарифы кредитных продуктов были переведены на стандартные условия
Поскольку у нас есть обязательства перед вкладчиками, мы вынуждены проводить списания по кредитным продуктам

Пополнение в iBox крупными купюрами может задерживаться до инкассации терминала. Это связано с тем, что начались массовые случаи пополнения терминалов самообслуживания iBox и других терминальных сетей 500 и 1000 грн, выведенными из обращения в хранилище Ощадбанка в Херсоне
IВox постарается как можно скорее зачислить ваше пополнение на карту
Максимальный срок зачисления – до 3х рабочих дней без учета дня пополнения
Андрій Taran 19 сентября 2022, 15:16
Мене у моно все влаштовує, 99% питань зі 100% були вирішені позитивно і швидко. Дякую, що відновили ліміт розстрочок. Постараюся Банк не підвести!
monobankua 19 сентября 2022, 16:13
Красно дякуємо за ваші 5 зірок :)
ElkiPalki 18 сентября 2022, 21:51
Уже 3й месяц как у меня заблокирована карта и деньги на ней, а также доступ в приложение.
Каждый месяц мне на карту монобанка поступает помощь ВПО которой я не могу пользоваться в связи с блокировкой. Что мне делать? Верните деньги!
monobankua 19 сентября 2022, 11:32
Понимаем, что ситуация сложилась неприятная
На текущий момент идет проверка, и по ее окончанию, коллеги с вами свяжутся, для предоставления информации
1VIT1 17 сентября 2022, 15:32
Вітаю. Може то із-за атаки на моно, чи чому ще трапилося, але цікаво зрозуміти і з’ясувати. Я військовий і волонтер. Ми зараз маємо конфлікт з владою, бо заважаємо. Монобанк мені 15 вересня закрив всі картки й рахунки, саме після початку конфлікту з владою. Совпадение?! — Не думаю.
Я більш ніж 5 років клієнт монобанку і великими сумами користувався й кредитами і іншими послугами і ніколи не прострочував сплати. А банк мене вишвирнув як якесь лайно, заблокувавши гроші на рації хлопцям на передову, котрі я сплачував офіційно з НДС і згідно рахунка від офіційного постачальника, до того я користувався карткою і все було гаразд у цей же день, але більш дрібними сумами, а тут на професійні рації перевели велику суму й почалося… Потім ще день я намагався повернути гроші, врешті решт, зіпсувавши 2 дні, якось та повернули. Але 2 дні, 2 дні під час війни, коли хвилина може бути вирішальною. Ми не спимо і працюємо по 25 годин на добу, аби забезпечити хлопців всім необхідним! Банк навіть не надав причину такого ставлення, пославшися на таємницю банка, та на пунк договору, де мають право розірвати стосунки у односторонньому порядку. Сказати, що це образливо — нічого не сказати. Якось не партнерськими відносинами це пахне, як Ваш банк то всюди рекламує і про турботу за клієнта. На мому місті може опинитися кожен волонтер і військовий, загинути із-за цього чи отримати поранення. То ж я вважаю за потрібне всіх про таке попередити. Але, хочу переконатися, що то саме ставлення банку, а не атака на банк є наслідком того. Я б зрозумів, якби мені кредитну лінію закрили, але, аби, всі картки і рахунки — це щось за гранню.
17 сентября 2022, 17:53
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Daria029177 17 сентября 2022, 10:25
Был вопрос по кредитному лимиту. В течении дня решили мою ситуацию. Претензий нет.
17 сентября 2022, 13:35
Спасибо за отзыв!