Андрей Петрук 28 июля 2023, 11:01
Вже декілька днів цей банк, який пробиває нові факапи в той час поки власник ходить по передачає і дає інтервю, просто втупу заморозив переказ коштів які я переводив своїй дружині!!! На всі запитання менеджери не можуть дати інформацію коли кошти зарахуються посилаючись на фінмоніторинг!!! Який *** фін моніторинг якщо я переказував кошти своїй дружині, всі документи і пояснення надали!!! Ніхто ніякої конкретики не говорить. Нікому не бажаю під час війни опинитись в такій ситуації в заручниках у цих ***!!!
monobankua 28 июля 2023, 14:10
Згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта. Відповідно до п. 4.3.6. Умов та правил Банк здійснює документальну перевірку джерел походження.
Відповідно до п.4.3.23. Банк може у передбаченому чинним законодавством порядку призупинити здійснення фінансової (фінансової) операції (операцій).

Для встановлення правомірності переказу Банк за результатами моніторингу або у разі опротестування переказу власником, емітентом або платіжною організацією платіжної системи має право призупинити завершення переказу на час, передбачений правилами відповідної платіжної системи.

На поточний момент, документи надані дружиною, розглядаються спеціалістами
Ми надамо їй відповідь відразу, як тільки закінчиться перевірка
Graf91 27 июля 2023, 15:03
Монобанк заблокував мою картку і більш ніж 50 тис. грн моїх особистих коштів. Я написав у підтримку і вони попросили надати документи, що підтверджують походження коштів. Я надав одразу ж з усіма пояснннями.Сказали що питань додаткових до мене немає, але триває якась первірка. Але перевірка чого мені так і не відповіли. Перевірити документи — справа кількох хвилин. На питання скільки буде тривати первірка мені відповіли що не знают. Здається що там ніхто нічого не перевіряє, а просто користуються моїми коштами Дуже розчарований їх діями.
monobankua 27 июля 2023, 16:57
Згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта. Відповідно до п. 4.3.6. Умов та правил Банк здійснює документальну перевірку джерел походження.
Ми надамо вам відповідь відразу, як тільки закінчиться перевірка
DeplosHosting 27 июля 2023, 14:39
Все началось с того, что банк произвел списание средств, хотя на карте было 0 грн.

Средства списаны как ответил банк в «овердрафт», банк пояснял это с разных сторон, но простое пояснение для любого не грамотного пользователя, что такое овердрафт — кредит, почему именно так называется? Если говорить просто, у банка зависли или «легли» сервера, и платежный сервис, отправляет запрос к банку, а банк не может дать нужного ответа, и платежной системе, приходиться принимать решение самому.

Согласно действующему законодательству Украины, гражданские лица не достигшие 18-ти летия не могут получить кредит. Комментаторы, которые будут писать, что я должен сам следить за тем, куда ввожу карту, я прошу обратить внимание, что я имею несколько карт, одну для платежных систем, для тестовых периодов, и другого, там нет денег, я имею законное право на это, а также я зарабатываю самостоятельно средства.

А монобанку давался ранее совет, закрыть бэкэнд на сайте, главный IP адрес их сайта — http://52.213.187.54*

*IP адрес был получен законным путем, путем сканирования DNS записей, которые ранее были предоставлены.

Если перейти по IP адресу, Вы попадаете на их сайт, и можно делать спокойно атаку. Но, если банк дейсвтительно хороший, у них должен быть другой сервер, который нигде не должен был светиться, который отвечает за обработку платежей, хотя судя по работе монобанка, их сервера давным давно уже везде засветились.

Сотрудники в поддержке не компетентные, сроки ответов — всегда долгие.

Недавно получили сообщение, о том, что банк обиделся, а если быть точнее отказывается принимать мои сообщения и обращения, и просто заблокировал мне доступ к поддержке через чат и/или звонки.

С моей стороны было написано более 9 жалоб в монобанк, которые все еще «рассматривают».

Выводы: Если человеку нет 18 лет — кредит Вам тоже дадут, а закон для монобанка — ни что.

В ответы на мой отзыв, конечно поддержка монобанк будет бояться за свою репутацию, и за дальнейшее существование, так как будет подана жалоба в НБУ, и не одна, а больше 10 штук, по темам не компетентности, кредитов несоверешеннолетних, возможная коррупция в банке, и будет оправдывать свое имя, но увы, не получится.
monobankua 27 июля 2023, 16:41
Нам дуже сумно, що у вас склалося таке враження.
Ми уважно розбираємо кожне зауваження, що допомагає нам стати краще.
На підставі перевірки роботи операторів, у разі виявлення порушень, ми застосовуємо управлінські рішення згідно з внутрішніми стандартами.

На жаль, дійсно при зверненні щодо овердрафту, була допущена помилка, ми перевірили комунікації, та вжили заходів.
Шкода, що склалась така ситуація, бачимо, що питання про списання в овердрафт було вирішено банком на початку місяця.
Стосовно звернення за IP адресою, колеги зафіксували та розібрали ваш сигнал.

Усі інші консультації з усіма співробітниками були проведені коректно. Відповіді, в тому числі офіційні, надавались в обумовлені терміни.

Згідно з Законом «Про електронні комунікації», ст. 108 пункт 4, якщо клієнт порушуєте права інших користувачів на своєчасне і якісне отримання телекомунікаційних послуг, а також ускладнює надання послуг іншим клієнтам, які дуже чекають нашої підтримки, та згідно Умов та Правил п.10.7. Комунікації в чаті та в телефонії заблоковані за рішенням банку
skusinets17 27 июля 2023, 13:46
#Моношахрайство #євідновлення
Монобанк заблокував можливість розрахунку карткою є-відновлення. Звернення у службу підтримки не дають результату, ні клієнта, ні продавців, просто стандартні відписки.
Два тижні вже не можу розрахуватись за вхідні двері, за цей період модель здорожчала в ціні на 1500 грн., Монобанк буде це компенсувати? Всі умови програми є-відновлення виконані і з боку клієнта і з боку продавців, йде блокування саме зі сторони банку. В цих же магазинах без проблем розраховуються картками є-відновлення інших банків. То якого біса, Монобанк?! Що за тупий лобізм і взагалі шахрайство?
monobankua 27 июля 2023, 14:40
MaxShad137 26 июля 2023, 20:16
Заморозили мої кошти, весь час пишуть трохи часу, ігнорують прохання швидше провірити документи, які їм надіслав, не раджу тримати власні кошти в цьому недобанку.
monobankua 27 июля 2023, 14:33
Ми надамо вам відповідь відразу, як тільки закінчиться перевірка
Tase 26 июля 2023, 19:40
4441 1144 0396 7704 Номер карти на яку перерахував передоплату
Представився Михаил Денисов.
Номер телефону +380 (96) 602 93 94.
Після взяття передоплати зник, номер мій заблокував.
Заблокуйте карту хоча б! На повернення коштів я вже не розраховую (
26 июля 2023, 19:59
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
Максим Чубірко 26 июля 2023, 11:12
Зробив повернення товару в магазин, 20.07 магазин здійснив повернення коштів. Я прекрасно розумію, що необхідно зачекати, як вже було сказано платіжна система MasterCard може утримувати гроші до 34 днів. Це також зрозуміло. Але… Скажіть, будь ласка, чому у Сенс банку я також здійснював повернення товару і мені повернули кошти через 2 дні, у них також платіжна система віза та мастеркард (у моєї карти MasterCard), чому так??? Чому одні банки швидко повертають, в інші ні??? Як мені здається, що ви незаконно утримуєте мої кошти і ще на них заробляєте. Такі вже схеми були в банківській системі.
Я вже декілька років користуюся монобанком питань не було. Але тепер, коли особисто з цим зіштовхнувся. Дуже розчарований. Мені необхідно гроші чим пошвидше, я хочу повернути кошти.
26 июля 2023, 15:43
Дійсно, за правилами міжнародної платіжної системи терміни зарахування повернення на карту можуть варіюватися від 3 до 30 календарних днів
Ми, як банк отримувач платежу, на жаль, не можемо вплинути на терміни переказу
Після того, як ви повідомляєте магазин, що бажаєте зробити повернення, вони передають цю інформацію в банк, який їх обслуговує, і вже банк робить повернення платежу на вашу картку
Ще хочемо звернути вашу увагу, що є повернення платежу (платіж вже було списано), а є скасування (кошти остаточно не були списані й знаходяться у нас в зарезервованому вигляді), в цьому випадку зарахування відбувається швидше, оскільки ми отримуємо інформацію від банку, який обслуговує магазин, що платіж потрібно скасувати й розблоковуємо кошти
huntaa 25 июля 2023, 22:17
С началом войны понизили лимит с 50000 до 0 грн. Спустя полтора года решил запросить повышение кредитного лимита. Предоставленные банковские выписки и справки о заработной плате (4к$ в месяц) принимать отказались, причину не назвали. Через неделю отказ в обслуживании, закрыли все счета — причину не назвали.
26 июля 2023, 11:06
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Bagsi77 25 июля 2023, 20:13
Добрий день. Монобанк заблокував картку і кошти на ній. Мотив — масові зарахування на картку. Попросили надати документи, що підтверджують походження коштів. Надав одразу ж. І ось п’ять днів — одні відписки. Ми займаємося. Питань додаткових до мене немає. Перевірити документи — справа кількох хвилин. Пропонують чекати до 60 діб. Таке враження, що ніхто нічого не перевіряє. Дуже шкода. Мені завжди подобався Монобанк. З повагою.
26 июля 2023, 10:07
Добрий день
Bohdan185373 25 июля 2023, 13:08
Вітаю. Прошу банківську установу «Monobank», власником якої є UniversalBank звернути на проблему співпраці з правоохоронними органами, а саме у питанні надання тимчасового доступу до речей та документів.
У зв’язку з тим, що у рази була збільшена кількість злочинів, пов’язаних саме з банківськими операціями, й тому зросла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей та документів для пошуку зв’язків зловмисників в банківській мережі та інтернет мережі в цілому. По всій території України вчиняються кримінальні правопорушення, які саме пов’язані з банківськими даними. Єдине місце, куди повинні звертатися всі співробітники для проведення тимчасового доступу до банківської таємниці є місто Київ, через таку віддаленість оперативно відслідковувати та протидіяти вчиненню нових кримінальних правопорушень вкрай складно. Тому моя пропозиція полягає у тому, щоб спростити процедуру отримання банківської таємниці шляхом розташування офісів чи інших установ Вашого банку в обласних центрах України за для покращення оперативності отримання даних, що можуть бути корисні для досудового розслідування. Наприклад: правопорушення, було вчинене у смт. Херсонської області (потерпілий написав заяву саме тут), для того, щоб з’ясувати куди були відправлені гроші, які зловмисники отримали шахрайським способом, то співробітники повинні буквально витрати декілька робочих днів, щоб поїхати у Київ для отримання тимчасового доступу до банківської таємниці, що значно обмежує діяльність повного особового складу, а якщо б співробітники поїхали у Херсон, який знаходиться значно ближче, то було б витрачено набагато менше часу для пошуку злочинців.
Тому, ураховуючи все вищесказане, прошу звернути увагу на дану проблему та піти на зустріч правоохоронним органам, шляхом розміщення відділень або інших установ в обласних центрах, які б допомогли у вирішенні проблеми значної відстані.
25 июля 2023, 19:03
Доброго дня
Процес надання тимчасового доступу до речей та документів передбачає фізичну передачу носіїв інформації від уповноваженого працівника банку представнику правоохоронних органів з фіксуванням у відповідних процесуальних документах. Задля забезпечення збереження інформації що містить банківську таємницю даний процес здійснюється за юридичною адресою банку обмеженою кількістю працівників, які мають на це повноваження
NukesOnMordor 24 июля 2023, 17:39
Так я розумію що це вже прискіпливість та все таке… Але не тільки ж хвалити?

1. Мені не подобається те, що у вас нема окремої віртуальної картки для інтернету як це є у привату.
2. Мені не подобається неможливість викачати APK офіційним способом. У мене не дуже новий телефон, але нова прошивка (AOSP) на якій немає сервісів гугл. Чому не опублікувати APK? Якщо найлюдяніший то і о таких дрібницях треба думати

Претензій більше нема. В цілому зручно.
monobankua 24 июля 2023, 19:01
Якщо в планах з'являться ці функції, ми обов'язково проінформуємо.
Ваш відгук ми обов'язково врахуємо, дякуємо!
Skioll 24 июля 2023, 15:35
Являюсь пользователем банка уже более 5 лет. У меня был долг по карте около 5000, я ежемесячно вносил минимальный платеж. Примерно год назад, мне скинули около 400 грн за пост в инстаграме, после чего этот человек подал жалобу с целью наживы, надеясь, что будет и его рекламный пост и с деньгами в кармане. Мне банк заблокировал счет, и в службе поддержке сказали, сначала верните полностью долг на кредитку это около 5000 грн, разберитесь с человеком который скинул эти деньги, после напишите нам, обсудим возможность разблокировки. Денег тогда не было вернуть все и сразу, минимальный платеж их уже не устраивал.
И вот сегодня я так же написал в службу поддержки с вопросом «если я верну полностью долг, я смогу пользоваться банком?» на что мне ответили, вы сначала внесите, а потом мы это обсудим, а если не внесете, как обычно страшилки свои по поводу того, что они мне испортят мою кредитную историю. Хорошо… я внес деньги, там уже накапало около 6400 грн. Написал в службу поддержки, на что мнк ответили «Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.»

А так же по их правилам «10.4.1. Договір може бути розірвано за ініціативою однієї із Сторін.»
Тоесть, обьяснять причины почему заблокировали они не хотят, ну и им просто не хочется со мной сотрудничать, вот как-то так.
Письмо на почту нбу Украины так же напишу со всеми прилагающими скриншотами с общением службы поддержки, так же пообщаюсь с юристами конкретно по этой ситуации, если, что сейчас финансы позволяют и в суд идти по этой ситуации. Будем решать
monobankua 24 июля 2023, 18:57
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування з урахуванням детального аналізу різних даних та інформації із різних перевірених джерел.
На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо активності клієнтів, незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити у користуванні карткою monobank.
Повідомити точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення – ми обов'язково проінформуємо
yaonik 24 июля 2023, 14:52
22 липня о 06.28 ранку в мене несанкціановано були списані кошти в розмірі 603 грн. 17 коп. Як зазначено у квитанції «розваги та спорт майкрософт». О 09.30, виявивши це, я звернувся до підтримки банку і доповів їм про ситуацію, що склалася. Після опитування картку заблокували, а незабаром випустили нову, на яку автоматично були переведені решта коштів. Тут питань немає. З приводу повернення списаних коштів мені відповіли, що протягом доби дадуть відповідь. Наступного дня мені прислали зразок заяви до поліції. І все. Річ у тому, що я служу в ЗСУ і не маю можливості звертатися до поліції.
Отже висновок: Ваші гроші на карті Монобанку ніяк не захищені! Тримайте мінімально необхідну кількість коштів на карті.
Дві зірки, це за зручний додаток, а надійність 0.
monobankua 24 июля 2023, 15:31
Полезный комментарий
yaonik 24 июля 2023, 16:31
Маю вибачитись за свій відгук по Монобанку. Дійсно я не скасував підписку Майкрософт. Але, в мене питання, чому тільки звернення через сайт Мінфін дало змогу з’ясувати ситуацію? Зверніть увагу на кваліфікацію персоналу підтримки. Це ж можна було вирішити за 15 хвилин ще 22-го числа. Всім щастя і перемоги. Слава Україні!
Dron200666 23 июля 2023, 1:15
Монобанк который есть участником программы Є відновлення, получивший деньги на карты клиентов которые открыли в его банке карту Є відновлення ограничивает на сегодняшний день оплату только в тех магазинах которые представлены у них на сайте? Хотя перечень магазинов указаных на официальном майте Є відновлення намного больше чем на сайте Монобанка! тем самым продвигали прдукцию крупные сети Эпицентр, Новая Линия, Леруа!!! Мой магазин который внесен в этот список и жалобы на горячую линию Монобанка в течении 3 х суток в переиуд когда клиенты имели возможность расчитатся картой Є відновленя открытые в Монобанке, не проходили оплаты коментирую причину отказа в ДІЄ! Клиенты имеющие такую же карту в Приват Банке просто покупали необходимый товар!!! и оплата принималась!!! через экваринг Монобанка) Вопрос это зговор крупных сетей и монобанка??? или?
monobankua 23 июля 2023, 12:46
Вибачте, що ви зіткнулися зі складнощами.
Колеги передали запит за вашим зверненням
Всі зусилля наших співробітників спрямовані на вирішення цього питання.
Як тільки буде нова інформація ми обов'язково вам повідомимо.
Дякуємо за ваше розуміння і терпіння.
Moza 21 июля 2023, 13:30
Обожнюю Моно
21 июля 2023, 15:24
Вдячні за ваш відгук!
MarmeladkaUwU 21 июля 2023, 1:26
За 4 роки користування жодної проблеми з банком. При зверненні до підтримки відповідає людина без «натисніть 47489853389» та без усіляких роботів. Порекомендував застосунок — отримав 350 гривень на кешбек (реальних менше бо податок). У застосунку приємний та зручний інтерфейс, прикольні звуки з муркотінням котика. Є ті функції яких нема в жодному банку України: динамічний CVV та кастовий CVV (динамічний мабуть є а ось кастомного нема), банки на які можна щось збирати та накопичувати (їх можна створити багато на відміну від інших банків), заборона операцій без підтвердження (цього ніде не бачив) та заборона операцій якщо не співпадає країна (це є у інших банках але треба ручками налаштовувати, а тут натиснув та забув). Є відеоверіфікація та заборона відновлення пін. Рекомендую!
21 июля 2023, 10:15
Вдячні за ваш відгук!
Минфин
Ответ администратора
24 июля 2023, 17:38
Відгук не зарахований (на 24.07.2023).
ROMAN FREDYNSKYI 20 июля 2023, 23:02
цей додаток зповнений турботи та доброти до своїх клієнтів. якщо необхідна будь яка підтримка, її моментально мені надають, попри це за 5 років користування кодатком, не було помічено помилок, а також із кожним обновленням додаток стає все краще і краще, моментальні поповнення платежів, це про них, швидка база підтримки, це про них, безпека про ваші кошти, це також про них. Довіряю свої кошти лише монобанку, та раджу кожному спробувати його.
21 июля 2023, 10:13
Дякуємо за відгук! Ми раді, що наш застосунок зручний для вас!
tetanaterpaj29 20 июля 2023, 16:04
Переказали кошти мені на монобанк, але гроші не прийшли.в додатку не оновлюються.якісь проблеми в системі?І чи прийдуть мені кошти
monobankua 20 июля 2023, 17:50
Вибачте, будь ласка, зараз є складнощі на нашому боці, які можуть відобразитися на вашій роботі з застосунком або з проведенням платежів.
Дане питання вже передано на максимально високий рівень і наші фахівці працюють, щоб якомога швидше все виправити.
Будь ласка, дайте нам трохи часу.
Дякуємо за ваше розуміння і терпіння.
SlavaGeroysm22 20 июля 2023, 0:41
Давайте сразу с плохого:
В банке нет прозрачной политики того что делать нельзя. Я имею ввиду нигде это не написано прямым текстом. К примеру заходить в свой аккаунт на чужом телефоне- нельзя. А что будет если я поменяю телефон? Или у меня их к примеру 2? То есть именно мои. Могу документы показать. Хотелось бы услышать комментарий банка.

Так же в банке нет возможности запрета международных операций. Да можно запретить операции без подтверждения. Но международные операции я бы хотел иметь возможность отключить.

А теперь хорошее (чего несомненно больше):
В банке есть возможность запрета операций без подтверждения в приложении (интересно, а это распространяется на операции без CVV?). Есть динамический и персональный CVV (минус в том, что нет никаких ограничений на персональный CVV и можно поставить даже 000, чего делать, естественно, не надо). Техподдержка охотно ставит ручной блок на кредитную линию и у вас может быть две дебетовые карты (ну может кому надо).
monobankua 20 июля 2023, 14:06
Шкода, що у вас склалася така думка щодо умов обслуговування.
Договір публічної оферти знаходиться у відкритому доступі, всі правила обслуговування, права та обов'язки сторін у ньому перераховані та ми їх не приховуємо https://www.monobank.ua/terms.

При цьому ми як банк зобов'язані перевіряти операції та дії наших клієнтів.

У клієнта може бути лише один активний (довірений) пристрій, і одна активна сесія у застосунку.
При вході зі стороннього пристрою, необхідно буде щоразу при вході вводити номер телефону, код перевірки (OTP-пароль) і Пін код

Ми як банк стараємось максимально забезпечити безпеку розрахунків в мережі інтернет.
Запит на підтвердження оплати буде при звичайних оплатах в мережі інтернет, але деякі сайти, можуть проводити платежі без введення CVV-коду або не запитувати код підтвердження в вашому застосунку і брати при цьому відповідальність на себе за проведення даних платежів. Ці умови вказані на всіх сайтах, коли ви натискаєте галочку «Згоден з умовами сайту».

Якщо це регулярні платежі, то вони можуть списуватися автоматично, наприклад, якщо ви заносите дані карти самостійно і погоджуєтеся з умовами, які на сайті, далі сайт може проводити платіж автоматично, списуючи кошти з вашої картки.

Хотіли б звернути вашу увагу, що при вимкненому тумблері на оплату в інтернеті без підтвердження, подібні платежі проходити не будуть.
alex Nemyrovskyi 19 июля 2023, 16:34
Вранці 16 липня починаючи з 10.18 до 10.30 шахраї без проблем користуючись даними картки встигли під'єднати дані моєї картки до аккаунту фейсбуку, який мені не належить та зробити токен мета, далі використовуючи списання у в'єтнамських донгах та скоріше за все за якісь товари в інтернеті провели 8 транзакцій за 10 хвилин на суму близько 50000 грн в еквіваленті. Побачивши, що відбувається я самостійно заблокував картку та зателефонував до служби підтримки, де єдина порада була випустити віртуальну картку замість заблокованої. Служба підтримки ухиляється від відповіді хто винен у ситуації і кажуть, що це вирішує внутрішня служба безпеки банку. Інші працівникі через деякий час відповіли що їм дуже шкода!, а заявку на оскарження вони перенапривили до торгової точки через яку відбувалися транзакції і звичайно працівникі безпеки банку тут ні до чого. Найгірше у ций ситуації, що навіть після заблокованої картки, скарги шахраї намагалися проводити операції протягом дня 16 липня та на наступний день 17 липня. Все це відбувалося при тому, що у налаштуваннях картки є пряма заборона списання без підтвердження через біометрику, тобто платежі мали відхилитися. Жодної реакції від банку нема — ані блоку DDOS, ані механізму протидії нетипових списань, ані повідомлень у чати, все наче як треба. Передаю вітання службі безпеки банку, їм мабуть дуже комфортно отримувати стабільну зарплатню, але звичайно на картку іншого банку. Може цей відгук допоможе зрозуміти потенційним клієнтам монобанку, на що вони можуть підписатись, отримуючи картку з привабливими можливостями.
P. S. Хочу окремо наголосити, що користуючись карткою будь якого банку останні років 10−15 і маючи фахову IT освіту, завжди вводив дані вручну не зберігаючи їх у браузері і здійснював оплату лише на добре відомих платформах на кшталт ибей, амазон, аліекспресс з підтвердженими сертифікатами SSL ітд.

Сподіваюсь що залишивши теги
керівництво банку вирішшить проблему з дирою в безпеці захисту.
monobankua 19 июля 2023, 16:44
Дуже шкода, що виникла така ситуація
За вашим зверненням колеги склали запит та передали фахівцям інформацію.
Заявка на оскарження знаходиться в роботі.
Ми очікуємо, що торгова точка зробить повернення в обумовлений термін.
Якщо цього не відбудеться — ми будемо готувати пакет документів в платіжну систему для заперечення транзакції.
Незалежно від термінів, які можуть знадобитись — ми робимо все для захисту ваших інтересів
Полезный комментарий
monobankua 19 июля 2023, 17:14
Усі наші карти підтримує протокол захисту 3дс.
Це система додаткової безпеки оплати онлайн-покупок, що реалізується за допомогою одноразових кодів. Пуш повідомлення приходить власнику картки у застосунок моно або код на мобільний телефон з у вигляді СМС.
При цьому не всі сайти використовують 3дс, при цьому ризики за такими операціями вони беруть на себе, а значить успіх оскарження таких операцій дуже високий.
В нашому застосунку можна обмежити ці операції без підтвердження в інтернеті. Або дозволити та встановити денний ліміт на такі операції.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank