Заблокували громадянську дружину

stefmaster 22 августа 2024, 21:50
Не думав що така ситуація станеться з моїм улюбленим банком, але це сталося.

Вирішили в розтермінування купити з громадянською дружиною квартиру, так як договір був оформлений на неї, платником повинна бути вона. До зазначеної дати проплати, я зі своїх карток перевів гроші на її рахунок, вона проплатили, і через пару годин її заблокували, з запитом звідки гроші,
Я офіційний ФОП, і могут підтвердити навіть більшу суму, я витягнув офіційні довідки, і вона їх відправила, монобанк трішки подумав, і відхилив довідки.
Тепер довідки потрібні від дружини, яка не працює (маленька спільна дитина), і без довідок її не розблокують)
Моя переписка з поясненням ситуації нічого не дала.

Честно кажучи дуже розчарований, я такого очікував від Приватбанку, але не мого улюбленого моно, надати довідки яких не може бути тому що гроші заробляв чоловік)
monobank
monobankua 23 августа 2024, 11:10
Розуміємо, що ситуація неприємна.
Передали запит колегам, щоб зв'язалися з клієнтом, детально все перевірили, пояснили які документи потрібно надати, та допомогли у вирішенні питання

23 августа 2024, 5:21
Для таких операцій треба користуватись банківськими переказами, а не переказами з карток
23 августа 2024, 7:49
У себя в блоге я расписал как составить иск на банк через электронный суд, если сумма была свыше 400 т грн то вы обязаны предоставить доки если нет то не обязаны.
23 августа 2024, 12:22
400 000 в законі згадуються тільки в одному контексті:
— якщо сума дорівнює 400 000 чи вище то банк забов’язаний провести процедуру фінмониторингу
— якщо сума меньше 400 000 то банк за власним бажанням може перевіряти або не перевіряти операцію клієнта за процедурою фінмониторингу

Для клієнта в обох випадках вимоги однакові: надати докементи що підтверджують походження грошей чи пояснюють для чого проведена ця операція.
23 августа 2024, 13:02
— якщо сума меньше 400 000 то банк за власним бажанням може перевіряти або не перевіряти операцію клієнта за процедурою фінмониторингу

Это ты так решил или в законе написано :D хватит этот 95 квартал разводить.
Покажи мне такой пункт где написано за власным бажанням, а так же где в этом пункте написано что за этим бажанням и деньги також должны быть заблокированы)
Клиент вообще не должен знать что банк проводит по нему финансовый мониторинг это подавание запросов в другие первичные монитринги а так же обсуждение информации в группах первичного финансового мониторинга ст 17 пвк\фт.

Банк имея обгрунтовани доказы что клиент нарушает закон ПВК\ФТ только в этом случае ито на 2 дня может заблокировать деньги клиента при этом он обязан подать запрос в НБУ что банк выявил такого то клиента нашёл такие то доказы на него и что возможно он занимается отмыванием или терроризмом СТ 23 ПВК\ФТ
23 августа 2024, 13:14
Это ты так решил или в законе написано

це так в законі написано

але ти закон не читав, тому ти про це і не знаєш
24 августа 2024, 7:51
Покажи) ато я шота читал весь закон и ЦКУ И ПВК\ФТ и чёт того бреда что ты пишешь не нашёл :D
24 августа 2024, 8:52
Ти стверджуєш що банк має право вимагати документи тільки у випадку коли сума операції більше 400 000 гривень — тобі і доводити це з посиланням на текст закону

щоб спростувати твою брехню мені доведеться зацітувати весь закон, а це не вміститься в коментар
24 августа 2024, 14:30
Верно так я не стверджую, а статья закона, у банка мае буты обгрунтована пидозра что клиент или его получатель связаны с отмыванием терроризмом или с высокопоставленными чиновниками или публичными диячамы. Просто спросить там нет такого, с блокировкой счёта, ну, а что такое пидозра и как она переводится не нужно 10й раз тебе писать ведь верно?
23 августа 2024, 8:18
Так у Вас ситуація проста — як віник.
Укладіть зі своєю цивільною дружиною договір, де Ви надаєте їй кошти для виплати кредиту, а після досягнення дитиною певного віку, дружина передає квартиру у власність дитини.
Цей договір направте Моно, має зняти усі питання.
23 августа 2024, 12:22
Договір зайвий, гроші можна передавати і без договору.
23 августа 2024, 16:22
Договір — найпростіший спосіб пояснення походження грошей, та доводу прозорості операції. Тим паче, що кошти переказувались між фізичними особами не перебуваючими і у родинних зв’язках.
23 августа 2024, 16:32

Договір треба вміти скласти. На початку ери нового фінмониториргу криптуни давали банку розписки написані на клаптику паперу наївно вважаючи що цього достатньо.

Запропонова вами формулювання договору скоріше викличе підозру ніж підтвердить легітимність операції.

Українське законодавство дозволяє цивільні шлюби, точніше воно їх не забороняє. Спільна властість без виділення частин власності може бути у будь яких людей: у пари в цивільному шлюбі, у двох та більше людей що просто проживають разом і не мають статевих відносим між собою, а лише мають спільні витрати на проживання. Тож як на мене більш правильним буде доводити саме факт цивільного шлюбу, а не дивний договір про передачу права на квартиру третій особі яка взагалі ніяк не бере участь в переказі грошей чи сплаті кредиту.
24 августа 2024, 9:34
Цивільний шлюб не заборонено — але встановити його наявність, як і визначити спільне майно набуте в такому шлюбі, можна лише за допомогою суду. Предметом договору буде безвідсоткова позика — а передача права власності буде відбуватися третій особі з першою ступеню спорідненості це вже у другу чергу. Хоча згоджусь, що можна обійтися звичайним договором позики. І мабуть, дійсно краще, обійтися звичайним, а «закрити» його в інший спосіб. Щодо вміння складати договір, то тут в допомогу ЦК.
natashaGra
natashaGra
25 августа 2024, 17:45
Найдите нотариуса и составьте договор передачи денег для оплаты кредита или рассрочки

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували громадянську дружину