Monobank потеряет своих клиентов

Добрый день. Я являюсь разработчиком приложений в компании Apple. В начале июля мне от них был осуществлен денежный перевод. По сегодняшний день денег нет, сотрудники банка на мои вопросы и предоставленный ID транзакции отвечают стандартными фразами, вопрос не решен. Планирую менять банк и призываю всех хорошо подумать о его надежности.
monobank
monobankua 29 июля 2024, 14:18
Ми детально перевірили інформацію, але на жаль, зазначений переказ не надходив на наші рахунки.
Можливо, переказ випав на міжнародний фінансовий моніторинг, проте деталі можна уточнити лише через банк-відправник, відправивши запит на розшук/відгук платежу, оскільки відстежити переказ можуть тільки вони.
Також ви можете запросити у відправника квитанцію у форматі МТ 103, щоб перевірити коректність реквізитів та коректність заповнення полів та ми спробуємо перевірити ще раз.

29 июля 2024, 14:54
Ой заливаєш, не наймає Apple фрілансерів з України

А банк, на відміну від фрілансерів, дуже надійний.
29 июля 2024, 15:29
Віталя, тут ти маєш рацію-А банк дуже надійний, на відміну від проекту Універсал банку під назвою моно.-)
29 июля 2024, 16:07
Дякую що підтвердив — моно це надійний банк.

п.с.
що ти там про рацію-А казав не зрозумів, 73!
30 июля 2024, 13:33
Знову тупиш?Дивись на звороті картки -якій банк вказано.
Так точніше буде-моно це проект надійного Універсал банку.

Якщо на посуді 3л напишеш 300 л- це ж нічого не змінить, окрім вводу в оману, 161 ?
30 июля 2024, 13:35
Головне що він надійний і ти сам це написав. 🤷‍♂️

Якщо тобі зрізано кожного разу промовляти про проект Універсал-банку — наздоровля.
Але коли людина що пише рація-А починає вимагати від іншим цю маячню про проект — виглядає це максимально тупо 🤭
oleksdesigner
oleksdesigner
30 июля 2024, 18:50
А-банк (акцент) дійсно надійний спражній банк, а не усіляки шахраї які дописали собі у назву «банк» а картки штампують з назвою Універсалбанку
SergeyNina
SergeyNina
29 июля 2024, 21:41
Скорее всего заполнены некорректно какие то поля банком отправителем, моно ничего сделать не сможет это не его компетенция
30 июля 2024, 8:39
Неужели так сложно завести вайз счёт и принять оплату туда? а потом нормально вывести в грн?
30 июля 2024, 10:55
У вайза теж є фінмониторинг, а якщо він заблокує рахунок то виводити гроші буде дуже складно. Та й вайз сам по собі цінна річ щоб потрапляти під фінмонитринг ще й там — бо чи не єдиний ще поки що доступний закордонний банк для українців.
31 июля 2024, 15:53
Поверь там нет таких мизерных ограничений тем более если будет видно откуда идёт оплата от компании, счёт точно не блокнут не вешай лапшу
31 июля 2024, 18:56
Яких таких? Назви суму та джерело з якого ти її отримав.

Якщо ти переведеш на криптобіржу хоча б євро, фунт чи злотий в багатьох банках там тобі відразу закриють рахунок.
fotografchun
fotografchun
30 июля 2024, 9:33
1. Потому что у моно тупой банк-корреспондент Дойч банк который морозит платежи
2. Зависшие свифт платежи очень быстро возвращают
3. у моно часто падает процессинг и из-за это застревают свифты, потом они садят и вручную вбивают все необработанные свифтовки
Да вам только менять банк
4. Вы указали адрес в подсанкционных областях — днр, лнр, херсонская, запорожская область, туда уже платежи не отправляют
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
30 июля 2024, 20:41
Как меня умиляют эти милые разрабы которые не могут получить свои кровные, дядя ты живешь в каменном веке, уже давным давно все имеют карты европейских банков и прекрасно снимают с них лавэ.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
31 июля 2024, 3:02
А эпл знает про такого сотрудника?

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Monobank потеряет своих клиентов