snezanaakhsi776 12 августа 2023, 18:56
Створювала собі картку для того, щоб була можливість оплатити чи отримати кошти. Після створення картки її заблокували на наступний же день) Писала в підтримку, на що лише отримала відповідь про те, що зібрали досталь інформації і заблокували рахунок. Не розумію, яку інформацію. Кредитів не маю, заборгованостей також. Монобанк відмовився назвати причини блокування і зробити картку я не можу на великий строк. А чому ж? Пояснення не маю. Скоріше за все це через окуповану територію) Дуже цікава політика у монобанку до громадянин України і до людей, які не мають виходу.
monobankua 13 августа 2023, 11:22
Написали вам в особисті повідомлення, для уточнення інформації
Antonina1234567 11 августа 2023, 2:32
Чудовий, зрозумілий і зручний онлайн-банкінг.
Уже є клієнтом приблизно 3−4 роки.
Недавно сталась ситуація з шахрайськими діями.
Служба підтримка відреагувала чітко і ефективно. В даному випадку, можливо було здійснити повернення коштів, шляхом оскарження. Дякую, за оперативність.
Готові завжди допомогти.
Деталі послуг чітко відображені у застосунку та на сайті банку.
Чудовий і простий у користуванні банк
11 августа 2023, 10:41
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!
Rusghhgh 10 августа 2023, 13:58
Блокирую личные деньги без причин
10 августа 2023, 14:36
Розуміємо, що ситуація неприємна
Рух коштів було обмежено на підставі отриманого листа від виконавчої служби про встановлення арешту
Ми вже отримали інформацію від виконавчої служби на зняття арешту, всі обмеження зняті
Yuliia1988 8 августа 2023, 8:33
В мене самовільно списались кошти на суму майже 425 грн (google платіж), все що може моно банк це порекомендувати звернутись до поліції с заявою і потім повернути гроші за рішенням суду.Я розумію що сума невелика, але якщо у банка дірява система безпеки й нема підтвердження на оплату в інтернеті, то сам моно повинен компенсувати гроші.
monobankua 8 августа 2023, 11:55
Всі наші карти підтримують протокол захисту 3дс.
При цьому не всі сайти його використовують, при цьому ризики за такими операціями вони беруть на себе, а значить, успіх оскарження дуже високий.
У нашому застосунку можна обмежити ці операції без підтвердження в інтернеті. Або дозволити та встановити денний ліміт на такі операції.

Колеги опрацювали вашу заявку на оскарження, та надали вам відповідь та додаткову інформацію у чат
Полезный комментарий
Yuliia1988 8 августа 2023, 12:58
Я не знаю що Ви прочитали не так,але є факт що був здійснений платіж Гугл без моєї авторизації і мого відома,навіть повідомлення не прийшло про зняття коштів. На даний час проблема вирішена.Дякую моно.
Gusyara 7 августа 2023, 22:56
Сьогодні мій син (15 років) випадково перевів кошти на мою картку (обидва клієнти МоноБанк) коли звернулися до банку оператор відмовився відміняти платіж і порекомендував звернутися із позовом до суду для повернення коштів.
monobankua 8 августа 2023, 14:37
На жаль, у поточній ситуації дійсно відсутня можливість скасувати помилковий платіж.
Тому насамперед у таких ситуаціях відправнику рекомендовано звернутися до одержувача для врегулювання питання.
Якщо відправник не знає одержувача або не може вирішити питання, тоді стандартна рекомендація звернутися до суду.
mariannakrepak 7 августа 2023, 12:47
Банк двічі автоматично підняв кредитний ліміт, при тому що він був заблокований, та дозволив два переводи коштів на рахунок шахраїв, це все за 13хв
7 августа 2023, 13:32
Ситуація однозначно не приємна
Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує все, що відбулося

На жаль, повідомити всі деталі можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
Ліля Кравченко 4 августа 2023, 22:21
Власник карти шахрай! Під видом інтернет магазину barakholka_prv бере кошти і не надав послуги!!!
monobankua 5 августа 2023, 11:07
1990Iryna1990 4 августа 2023, 13:08
01.08.2023 з 01−00 не могла поповнити депозит. Я в своєму застосунку уводила поповнення через іншу карту, ввожу дані карти чоловіка також суму і мені пише що помилка сталася. І так до вечера. Звернулася в службу підтримки 0 19−53 що в мене виникає помилка.
Мені сказали зробити іншим способом «Можете надати чоловікові реквізити депозиту, щоб він спробував поповнити за реквізитами»
В 22−40 я зробила оплату з додатку МОНОБАНКУ, кошти списали, операція успішна! дані для платежу вказані вірні!
Кошти зразу не зайшли! «Ваш платіж був відправлений не в операційний час, тобто після 22:30, тому банком він буде проведений о 1:30.»

Сьогодні 04.08.2023 кошти так і не прийшли!
У нас двоє маленьких дітей, чоловік працює один! Для нашої сім'ї це дуже великі кошти. Економимо на всьому що можна щоб була можливість покласти на депозит!
Рахунок у квитанції співпадає з тим рахунком що в мене в додатку. Операція проходила не міжбанками! А між монобанком та монобанком! Оплата пройшла успішно. Чоловік звертався у службу підтримки, кошти зайшли квитанція вірна. Нюансів немає. Кошти до мене не дійшли. Ви отримали кошти та поклали їх в інший банк на депозит. І це вже йде фінансова махінація!
3 дні пройшло! Де чітка відповідь куди пропали гроші? Чому вони не заходять на депозит???
monobankua 4 августа 2023, 15:30
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію.
Колеги склали запит за вашим зверненням.
Питання було роботі, ми додатково передали запит на прискорення, на поточний момент сума зарахована
Полезный комментарий
1990Iryna1990 4 августа 2023, 15:50
Кошти зайшли. Дякую
nnnata 4 августа 2023, 11:08
БАНК ИГНОРИРУЕТ МОШЕННИЧЕСТВО с вашими деньгами. Много плачУ в интернете, поэтому раз в несколько лет нарываюсь на мошеннические сайты. Итог таких ситуаций полностью зависит от поведения банка. Так вот монобанк в этом отношении абсолютно ненадежен и при попадании в такую ситуацию полностью игнорирует своих клиентов и стоит на стороне мошенника. Имела подобный опыт с Приватбанком и монобанком. Приватбанк — умнички, оформили заявление в платежную систему, проведено расследование, средства возвращены. монобанк — игнор ситуации, письмо-отписка, несоответствующее реальности. Притом что я им дала подробное описание ситуации, с доказательствами, разбором, скринами и всем не обходимым, от них требовалось просто запустить предусмотренную процедуру разбирательства, вместо этого они отморозились. Все эти разговоры про супер клиентоориентированность банка — вранье! на практике это просто сюсюканье в чате без каких-либо реальных действий, они не делают даже то, что обязаны делать по предусмотренным процедурам!
monobankua 4 августа 2023, 13:01
Ми рекомендуємо для покупок працювати з продавцями, в яких ви не впевнені, через накладений платіж.
Ознайомитися з відгуками в інтернеті щодо цього продавця або інтернет-магазину.

Іноді продавці пропонують перейти до іншого месенджера і відправляють посилання для «безпечної оплати», яке є підробленим сайтом. Не рекомендуємо проводити оплату за такими посиланнями.

На жаль, за правилами платіжних систем, не всі типи транзакцій можна оскаржити через диспут.

Juliaan 4 августа 2023, 10:34
Была клиентам банка с момента существования банка.
Был открыт депозит, переслала с своей Аваль карты на моно более 80 тыс грн. Также предоставила документы, откуда деньги, даже договора с работы, но банк отказал в обслуживании и уже более 2 недель не возвращает мои деньги!
Ссылаясь на правила, которые человек подписывает при открытии карты, но САМИ же операторы не ознакомились с правилами.

Ведь указано, что банк ОБЯЗАН перевести средства клиента на счет, который клиент предоставил до 3 РАБОЧИХ ДНЕЙ.

Поддержка тупо каждый день шаблонно отвечает.
САМЫЙ УЖАСНЫЙ БАНК.
не возвращают людям ихние же деньги.
monobankua 4 августа 2023, 14:31
Шкода, що виникла така ситуація.
Банк може прийняти рішення щодо відмови в обслуговані на підставі накопиченої інформації із різних джерел.
Сьогодні отримали вашу заяву на виведення залишку коштів.
Питання вже в роботі.
Кошти будуть переказані протягом 3х робочих днів.
Saned 4 августа 2023, 9:50
Здравствуйте, уважаемый банк. К сожалению информирую Вас что один из ваших клиентов использует вас в мошеннических целях. Карта 4441 1144 1605 2015 Цибин Павел взял предоплату на ОЛХ и на следующий день исчезла из профиля. Пишу это не только для банка, но и для предостережения остальных. Для банка — просьба, не давайте людям просто создавать новые счета, чтобы мошенники могли перебегать с одной карты на другую. Заранее спасибо. Всего доброго, будьте осторожны!
Заявление в полицию есть, в службу безопасности А-банка так же отправлено!
monobankua 4 августа 2023, 10:44
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
Voloskaya 3 августа 2023, 18:00
Не рекомндую, якщо не хочете мати проблем фінансових.
3 августа 2023, 18:29
Sergey Moshkov 3 августа 2023, 15:05
Раніше кілька років тому монобанк заблокував мої кошти, а потім заборонив мені взагалі мати у них рахунок. При чому в мене абсолютно хороша кредитна історія та взаємовідносини з іншими банками. Не рекомендую банк, який я односторонньому порядку може заборонити вам абсолютно все.
3 августа 2023, 15:43
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел
На жаль, ми не можемо запропонувати вам обслуговування в нашому банку
Tata14021982 1 августа 2023, 20:16
У мене відкрита карта Моно банк, на рахунок зайшли кошти в розмірі 60 000 грн. віддали борг, документів звісно не має, банк обмежив використання коштів. Як можна вирішити питання. На підтвердження, що віддали борг є лише рощписка.
2 августа 2023, 11:57
DmytroMR 1 августа 2023, 17:49
Монобанк в додатку присилає повідомлення, мов дивіться які ми круті, підвищили депозитні ставки, але при цьому не повідомляє, що депозитні ставки з достроковим розірванням вони вже знижують другий місяць поспіль. Спочатку з 15% до 13%, тепер з 13% до 10%. Якщо Ви взялись повідомляти клієнтам про підвищення ставки, то повідомляйте будь ласка і про зниження.
monobankua 1 августа 2023, 19:21
Нам дуже шкода, що ми вас засмутили.
Відсоткова ставка залежить від ситуації на депозитному ринку України. Ми уважно стежимо за тенденціями та приймаємо рішення відповідно до поточного положення.
З початку війни ставки за депозитами є одними з найвигідніших на ринку. Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам приємну відсоткову ставку за умов сьогоднішніх реалій.

Зниження ставок не зачіпає договори, що діють та стосується лише нових депозитів. Під час оформлення ми відображаємо в застосунку актуальні ставки.

Додатково ми інформуємо, коли з'являється можливість збільшити ставки, щоб клієнти не пропустили нагоду накопичувати кошти з максимальною вигодою.
Андрей Петрук 1 августа 2023, 14:13
Ну що ж минуло вже майже більше тижня після того як моно заблокував мої кошти в розмірі 400 тисяч і бачу що поки і не збирається чухатись на цей рахунок, тому детально вирішив описати ситуацію і розкинути це повідомлення де тільки зможу, щоб люди були готові зіштовхнутись із такою ситуацією на моєму досвіді!
Більше тижня тому робили поворотню допомогу з Товки де я власник на Фоп моєї дружини в моно. Транзакція потрапили на фінмоніторинг і банк запросив додаткові документи для підтвердження (декларація, договір, пояснення), раніше такі ситуації вже у нас траплялись і вирішуувались на протязі півгодини, за що ми були раді що не потрібно проходити жахи привату в такій ситуації і це був великий плюс моно враховуючи що для підприємців вони за всі ці роки нічого не створили, а саме ні кредитів для ФОП ні банківських гарантій, ні ецп, завжди проблеми з обналом через інші банки, бо банкомат дає по 2 тисячі за операцію і т.д.Отримавши документи підтвердження менеджери не можуть досі дати притомну відповідь у чому штопор, не намагаються залагодити конфліктну ситуацію, не зацікавлені в тому щоб їхні вкладники почували себе фінансово безпечнно…лише сухі відповіді ваша заявка на розгляді і маємо право проводити перевірку на підставі закону про фінансування тероризму і щось в цьому дусі (ну да моя жінка ще той терорист :)! ні про дати розгляду ні про статус і взагалі коли і як має вирішитись питання, інформації жодної не надають. Таким чином банк вловживає своїми повноваженнями і тупо морозить скільки хоче мої кошти не намагаючись якомога в максимальний термін допомогти в вирішенні цієї ситуації зважаючи, а те що грошші для мене не малі і курс у нас буває за пар днів летить к чорту. Додам те що в дружини карта платинум і її має обслуговувати персональний менеджер, щоб не пояснювати кожному знову і знову свою ситуацію, але кожного разу це доводиться робити тому що його не має і такого взагалі не існує, крім того що в них таке написано… Ну що ж, якщо така ваша тактика вирішення проблемних ситуацій і все інше вас взагалі все влаштовує, бажаю вам успіху і як завжди шкода коли спочатку не поганий продукт перетворюється на щось, від чого в людини зникає бажання доторкатись…
monobankua 1 августа 2023, 19:18
Перепрошуємо, що перевірка триває, довше ніж очікували.
Питання у колег у роботі, додатково передали сигнал, по можливості прискорити перевірку.
Зв'яжемося з клієнтом, як буде нова інформація
nnekhai 30 июля 2023, 16:33
Пользовался данным банком более двух лет, все было стабильно нормально. Сегодня при попытке перевода, потребовали дать доступ к контактам. На вопрос, зачем, я изначально не получал ответа. После чего: НЕТ ТЕХНИЧЕСКОЙ ВОЗМОЖНОСТИ ЭТО УБРАТЬ. После 20 минут переписки с оператором, все-таки нашли какой-то пункт, который требует обновление данной инфы. Оператор спустя 20 минут признал то, что наконсультировал полный бред. Вообщем кринж, зачем вам доступ к моим контактам, если перевод на карту другого банка?
Никаких пунктов ДКБО и прочего мне не назвали. Ссылки никакие не дали, абсурд.
Чисто, доверяй мне, брат!
Решение консультанта: дать доступ, потом выключить его через настройку телефона. Гениально, когда доступ уже дан)
23 августа 2023, 11:55
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково проведемо роботу над помилками
У зв'язку зі специфікою операційної системи IOS, якщо ви не бажаєте надавати доступ до контактів, то достатньо в меню «Переказати на картку» натиснути на «Дозволити», а далі з'явиться системне меню, де вже можна керувати доступом, та натиснути «Не дозволяю»
В цьому випадку, меню стане доступне, а доступ до контактів застосунок не отримає
Alkar2 29 июля 2023, 21:54
Сегодня. Мне должны были перевести деньги 3150грн. Я открываю мое приложение моно. Открываю белую карту. Девушка стоит рядом и камерой из своего приложения моно сканирует номер на экране моего тел. Появляется «Имя.Буква_фамилии». Правильная — я вижу что СОВПАДАЕТ. Она естесственно жмет на нее. Переводит деньги. Но деньги уходят ЧУЖУЮ на другую карту.

Причина — номер карты отсканировался с ошибкой. Интересно что ни одна-две цифры, а совсем другой номер! Только две-три цифры совпали! (узнал из квитанции потом)

Самое интересное — Имя и Первая буква фамилии у правильного и неправильного человека ОДИНАКОВЫЕ!!!
То есть это было на моих глазах — высветился человек внизу правильно!
Конечно надо и номер проверять (выше мелко), но уверен 90% людей ищут глазами Имя человека и узнав переводят деньги на карту!

Это что Моно сканирует номера как-то по фамилиям?

Как быть? Деньги ушли не туда. Девушке в ТП сказали — все ок, Вы перевели перевод, он дошел нормально, что хотите. Как будто ошибся я человек, а не приложение при сканировании!

Это просто треш…

Деньги вернут? Доказательства в виде квитанции с правильными «Имя.Буква» у моно есть. А номера разные из-за ГЛЮКА приложения.

И может быть пора ПОВЫСИТЬ уникальность подтягивая имени при переводе ПОЛНОСТЬЮ хотя бы добавить «ФАМИЛИЮ и ИМЯ» а не только «Вова.В».
Это капец. Не поверил бы если бы мне рассказали про такое…

Какой путь возврата платежа? Что ей делать? Возможно вернуть деньги?
30 июля 2023, 9:41
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
DEDMA3AU 29 июля 2023, 9:11
Пользуюсь услугами моно банка год. Не было никаких проблем. НО…
Два дня подряд в районе 5 утра приходит Push уведомление, о том что некий Олексій М. Предлагает вам разделить поездку на такси в размере 63 грн. На следующий день в такое время уже некий Кор**** Олександр предлагает вам разделить поездку на такси в размере 91 грн.
После звонка в «поддержку». Я узнаю следующее :«Людина напевно вас помилково обрала в списку контактів…". На мои вопросы откуда у этих людей мои контакты? Почему поездка на такси осуществляется в комменданский час? И т.д. и т. п.
Два дня общения со службой поддержки банка вывели из себя. Никак они не могут решить данную проблему. Безопасности НОЛЬ. В понедельник пойду сниму все деньги и закрою карту.
Беспредел. Аферисты работают, банк ничего сделать не может.
29 июля 2023, 10:28
Розуміємо, що ситуація неприємна
Для надсилання повідомлення з пропозицією розділити рахунок достатньо, щоб у відправника ви були в контактах в телефонній книзі
Для перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні
Валерій Сіваш 28 июля 2023, 16:06
Підключив собі на сайт еквайрінг, мало того що вони беруть комісію в 1,3% за платіж, так ще не пропускають платежі, та задають ще купу питань:
хто сплачує, чому сплачують, звідки гроші, надайте відгуки ваших клієнтів, чому ви гроші перевели на ту карту. Гіршого сервісу я не бачив у житті.
Буду користуватися LiqPay
monobankua 28 июля 2023, 18:53
Згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта.

Відповідно до п. 4.2.1 УіП Клієнт зобов'язаний надати документи та відомості, необхідні для здійснення належної перевірки, та інші передбачені законодавством документи та відомості, які витребує Банк з метою виконання вимог законодавства.
Стаття VII, розділ 4 пункт 10. Банк має право призупинити здійснення транзакцій у разі, якщо в результаті моніторингу буде встановлений факт здійснення транзакцій, що мають ризиковий характер. В такому разі Банк не пізніше наступного банківського дня направляє ФОПу запит щодо з‘ясування суті транзакцій/ діяльності ФОП та/або документального підтвердження джерел походження коштів каналами зв’язку, зазначеними у Договорі, разом з орієнтовним переліком документів, що можуть підтвердити суть транзакцій та характер діяльності ФОПа.

Відповідь, стосовно еквайрингу в монобанк, колеги відправили вам на вашу електрону пошту

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank