Заблокували рахунок без попередження

sukhaniykris 5 апреля 2024, 10:43
Користуюсь моно з 2013 року, але банк вирішив зробити на свій розсуд розірвати договір в одностороньому порядку… Це для мене шок, зробили з мене не знати кого. Останні два міяці почав активно користуватись картою, згальна сума поступлень була 50 тис. грн, яка зовсім не перевищила 400 тис.грн зг. НБУ… А найбільше обурює те що, якщо в банку виникли до мене підозри то чому не подали запит про джерела поступлень??? Я так розумію що це все із-за того що не вказав обсяг надходжень по рахунку (це вже зрозуміли з того як дружина зайшла в свій моно і побачила в сповіщеннях що необхідно було вказати обсяги) але чому не надати клієнту можливість підтвердити свої обсяги??? а просто беруть і блокують… з таким відновшенням до клієнтів, ви швидко залишитесь без них, бо сарафанне радіо працює добре. Готую скаргу до НБУ про порушення прав
monobank
monobankua 5 апреля 2024, 14:04
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання.
Наші колеги напишуть вам в чат, для уточнення інформації

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
5 апреля 2024, 10:59
З 2013 року… який ефектний золотий дощ
універсал банк може розірвати договір і не пояснювати
зобовязаний вас обслуговувати тільки ощад
5 апреля 2024, 11:04
Я тоже что-то не понял. Моно банк существует с 2017 года, а автор рассказывает что он клиент Монобанка с 2013 года.

Как-то вот нет доверия к словам автора отзыва, если он врет с самого начала своего повествования
5 апреля 2024, 11:20
Помилився роками))) так 2017 рік, але суті проблеми не міняє
5 апреля 2024, 11:31
«Помилився роками))) так 2017 рік,»

Может и «помилився», а может и наврали. Но доверия сходу нет вашим словам
5 апреля 2024, 22:17
Так і є, з часом програма усіх неприбуткових клієнтів відправляє на смітник, а шо — на касі атб пиячки куплять чорний конверт з картою щоб виводити кешбек, це вигідніше ніж клієнт, який увесь кредитний ліміт використовує безкоштовно
5 апреля 2024, 11:23
Они блокают тех с кого не имеют бабки, для банка важно чтобы клиент делал депозиты и пользовался кредитами если ты не приносишь кэш то уверяю тебя скосят в любом банке)
Danilich
Danilich
5 апреля 2024, 12:14
Да, я очень долго пользовалься только кредитными деньгами, даже ноут покупал в счет кредитного лимита, потом они мне специально его понизили в 0 и целый год отклоняли заявки на повышение лимита, т.к. это анонимная контора, я немного закидывал денег на карту для покупок, и снимал с белой карты по 50к в месяц без комиссии, потом вообще отказ прилетел, то что одни убытки были, и они еще платили комиссию какому-то банку за выдачу нала с банкомата.
В нбу писать смысла нет, им плевать что тут с клиентами не считаются
5 апреля 2024, 13:26
Это я знаю) НБУ у нас шарашкина контора и не имеет власти, ток по клавишам и языком болтают в инете
5 апреля 2024, 17:11
Ще одна брехня.
Спокійно користуюсь кредитними коштами роками. Ще й додають іноді до ліміту.
В березні був в Канаді, витрачав тільки з кредитки, пішов в мінус на 70к гривень. Потім погасив з надходжень.
5 апреля 2024, 17:09
Ловлю тебе не брехні.
Не мав в Моно жодного депозита, не заплатив відсотки за кредитку жодного разу, не заплатив жодного відсотку за оплату частинами. Клієнт майже с відкриття.
5 апреля 2024, 18:28
Та ты лижешь банку с самого его открытия, более того, ты возможно сотрудник банка как и три литра:) конечно они не будут косить своих)
5 апреля 2024, 20:34
Ага тут Каждый 2ой тут комментатор сотрудник монобанка!
5 апреля 2024, 20:29
Более 10тыс кешбека в свое время накрутили — и счета не блокировали! 0 переплат по кредитам
Суммарный кешбек сейчас за 12тыс грн!
5 апреля 2024, 20:40
Депозитный кешбек крутился, с учетом кешбека % депозитной ставки был заметно выше других банков
5 апреля 2024, 20:26
Монобанк с 2013 года? Что я пропустила?
SergeyNina
SergeyNina
5 апреля 2024, 23:12
Скорее всего банк не прислал запрос на справку о доходах. Может из-за технической ошибки. Просите банк пересмотреть решение
6 апреля 2024, 11:11
Питання вирішили, подав необхідні документи і рахунок розблокували
8 апреля 2024, 7:55

По перше не НБУ, а закону про фінмониторинг. По друге 400 тис. це не накопичувальна сума за місяць, а сума однієї операціїї починаючи з якої проведення фінмониторингу стає обов’язковим. Операції на меньші суми відправляються на фінмон якщо на думку банка вони є підозрілими чи якщо кількість чи сума операцій за якись перідо на думку банка викликають запитання — і тут кожний банк встановлює власні крітерії.

Готую скаргу до НБУ про порушення прав

Пхах, ну вперед — дурну голову мають навчити втомлені ноги.
8 апреля 2024, 9:25
По моему про 400 т там написано готiвкове, а не п2п переводы с карты на карту…
У банка не может быть какой то *думкы* у него есть чётко закон, а вот из за таких думок что банк может их иметь нарушая закон и получается вакханалия.
Это тоже самое что наделить ментов властью *думать* он подумал что наказать тебя просто так будет лучше, или он подумал, что ты виновен, без док-ва и фактических данных.

Так же в законе ни как не регламентируется что такое резыковый клиент, на чём оно основывается и по каким критериям банк имеет право приписать транзакцию между укр банками, к резыковым, ладно бы там из ЕС или США был перевод.
8 апреля 2024, 10:24
Щоб написане тобою мало сенс, треба хоч школу нормально закінчити та якісь книжки почитати. Потім дійде черга й до поверхневого розуміння законів.
На даний момент 99% того, що ти пишеш — це вологі мрії ПТУшника =)
8 апреля 2024, 10:36
По моему про 400 т там написано готiвкове, а не п2п переводы с карты на карту…

Я вже збився рахуючи скільки разів прохав тебе прочитати закон.

Але ти так його і не прочитав і продовжуєш розповідати маячню
8 апреля 2024, 14:09
Я впевнений, що читав, але воно не утримується в голові =)
9 апреля 2024, 18:00
Я читал, готiвкове понад 400 т грн, понад — свыше, то есть лимит на зачисление налички 400 т, а вы два Ивана пытаетесь трактовать это так что до 400 т то есть за 5грн зачисленных на счёт может финмон спросить? :D Если бы до 400 т там бы так и было написано всё что до 400 т подвергается документальным проверкам.
10 апреля 2024, 9:21
Я читал, готiвкове понад 400 т грн, понад — свыше, то есть лимит на зачисление налички 400 т

В законі нічого подібного немає, читайте ще раз.

Ну або те що ви читали не є законом
10 апреля 2024, 17:14
Ты опять даёшь не существующие страницы)
я читал не в законе, а на сайте нбу
11 апреля 2024, 7:25
Не знаю що ти там читав на сайті НБУ бо посилання ти не дав.

Закони на сайті Верховної Ради, а те що довбограі Мінфіну додали якийсь дебільний скрипт який замінює дефіс на іншу рисочку — не моя вина.
11 апреля 2024, 14:12
Https://bank.gov.ua/ua/news/all/viznacheno-poryadok-diy-bankiv-pid-chas-zarahuvannya-gotivkovih-koshtiv-na-rahunki-fizosib-na-sumu-ponad-400-tis-grn

вот писанина не подкреплённая законом, учитывая что все банки так яростно выполняют требования НБУ, можно ли НБУ считать за закон ?:D

В твоей ссылке ниче не понял оно перекидывает на целый закон о легализации и отмыванию, без конкретной статьи
11 апреля 2024, 19:19
А де ти там знайшов слова що для інших зарахувань обмежень немає?

За твоїм посиланням лише нагадування про те що зарахування готівки на суму 400 000 і більше підпадає під фінмон як це і написано у законі.
12 апреля 2024, 11:16
Ты по своему слова трактуешь?) где там написано 400 000 и больше?) там написано свыше 400 000
я не говорил что для других нет ограничений, я лишь упомянул что для налички до 400к без финмона
12 апреля 2024, 11:45

Это не я трактую, это трактует копирайтер НБУ писавший текст данной новости. Все претензии на несовпадение новости и реальных требований закона — ему.

я не говорил что для других нет ограничений

опять брешешь, вот твои слова: «По моему про 400 т там написано готiвкове, а не п2п переводы с карты на карту…» Норма 400 000 гривен одна для любых операций. Все в законе, ссылка выше.

Фінансові операції є пороговими, якщо сума, на яку здійснюється кожна із них, дорівнює чи перевищує 400 тисяч гривень
12 апреля 2024, 17:03
Ну и что тебе не понятно в твоём тексте? :D

Дорiвнюе или превышает, значений слов не знаешь? дорівнює — равно, перевищуе думаю переводить не надо :D переводчик с укр на русс в помощь
12 апреля 2024, 17:51
Валера, хіба це не ти доказував мені

«где там написано 400 000 и больше?) там написано свыше 400 000» ?

я тобі процитував де це написано. Не тупи.
12 апреля 2024, 23:22
Ти тепер розумієш, як з ним спілкуватись? =)
13 апреля 2024, 15:23
Так ты мне доказывал что финмон имеет права трясти с пополнения до 400к, а я тебе привёл пример что по правилам НБУ не имеет права
МОНО ВОРье
МОНО ВОРье
8 апреля 2024, 21:42
Те ж саме , вони просто ворують на перемогу, та донатять))
9 апреля 2024, 17:06
Нічого вони не задонатили все в кеш перегоняють або в офшор, ти дуже погано знаєш банківських аферистів)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували рахунок без попередження