Жахлива секретність

Roxy67 3 декабря 2023, 11:14
Якщо коротко — відмовляються відповідати на питання чи буде відмова в обслуговуванні якщо ви безробітний. Техпідтримка використовує «копіювати вставити» та пише «банк аналізує…» мантру.

Тримаю на моно тепер 300 гривень для оплати транспорту. Якщо банк не знає про свої умови (або прикидається таким) то як я можу бути впевненим в тому що нічого не буде?

Я не заробляю гроші на фірмі, працюю майстром по оголошенню на OLX. Тобто є вісі можливості потрапити на «фіншмон». Жахіття.
monobank
monobankua 3 декабря 2023, 16:18
Наявність або відсутність працевлаштування скоріш за все може вплинути на встановлення кредитного ліміту. Користуватись карткою можна клієнтам, що не працюють.

При цьому звертаємо вашу увагу, що будь-яке зарахування на картку може потрапити під перевірку і буде потрібно надати документи, що підтверджують походження коштів. Це пов'язано зі статтею 48 Закону України «Про банки і банківську діяльність»

Таким чином ми, як банк, зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів.
На основі цього аналізу, банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні.

Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми відловлюємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.

Щодо відмови в обслуговуванні як такого, банк залишає за собою право відмовити в обслуговуванні клієнту, у тому числі, не називаючи причини прийнятого рішення.

MarselKN
MarselKN
3 декабря 2023, 11:58
Если вы безработный это не повод отказывать в обслуживании. Если оборот 20−30к в месяц вряд-ли будут вопросы, Но если гоняеет по карте 100−200к и более в месяц то рано или поздно попросят доки про доходы. И если их нет, вероятно отказ или лимит на операции. Так же вызывают вопросы пользователи, которые держали 300 грн на проезд два года, а потом резко подняли обороты, много разных перевеводов с карт на карты и т. п.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 декабря 2023, 16:17
Если оборот без грязи на счету со взломанных аккаунтов то вопросов не будет, хотя бы до 100к оборота в мес:)
4 декабря 2023, 0:11
Вопросов нет при обороте до 20−30 к в месяц. Но лучше не превышать пополнения карты выше 20к в месяц. Сейчас любая транзакция более 5к за раз может попасть на поверку и финмониторинг. Главное без крипты и кучи переводов с непонятных аккаунтов
4 декабря 2023, 0:17
Главное чтобы не было переводов со взломанных аккаунтов и аккаунтов отмывальщиков грязных денег тогда легко словить блокировку и отказ в обслуживании
Три літри
Три літри
4 декабря 2023, 7:22
Якщо коротко — відмовляються відповідати на питання чи буде відмова в обслуговуванні якщо ви безробітний.

Банк знає про свої умови і там немає ані слова про закриття рахунку безробітним. Що саме ви хочете почути у відповідь — не зрозуміло.

працюю майстром по оголошенню на OLX

Ви не є безробітним, але задовбуєте банк дурними питаннями.

Тобто є вісі можливості потрапити на «фіншмон».

Відкрийте ФОП чи зареєструйтесь як самозайнята особа. Якщо вам подобається порушувати закон то фінмон зацікавиться вами навіть якщо ви працюєте по найму.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
4 декабря 2023, 15:03
Я не заробляю гроші на фірмі, працюю майстром по оголошенню на OLX

Тобто ви отрумеєте на картку фізособи надходження з комерційної діяльності?
Це пряме порушення правил обслуговування — заслужено на мороз

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank