Заблокували карту.

Kotya55 27 ноября 2023, 9:47
На початку війни сталась така ситуація, залишився без роботи і без грошей на проживання. У Facebook маю 5000 тисяч друзів та трішки підписників.
Ну що робити, мені з голоду ж не помирати. Попросив друзів та підписників підтримки, сказали що будуть підтримувати скільки потрібно. Роботу зараз знайти важко. Монобанк звісно заблокував карту, та розірвав угоду. Слухати пояснення що мені ПРОСТО ДОПОМОГАЮТЬ ВИЖИТИ ніхто не став. Написали ви що комерційною діяльністю займайтесь? Ні. Не займаюсь. Я намагаюсь вижити. А не комерційною діяльністю буду займатись. У мене просто немає слів не відомо від чого тепер можна померти чи з голоду чи від війни. Але думаю що помру з голоду. Дякую вам моно банк. Величезна подяка.
monobank
27 ноября 2023, 10:14
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити інформацію

yaonya
yaonya
27 ноября 2023, 9:57
Якщо не вдалося просто вижити, то може спробуєте комерційну діяльність? 🤣
27 ноября 2023, 10:26
Не смішно. Не знаючи ситуації, не знаючи людини писати такі коментарі не доречно. і низько зважаючи на ситуацію в країні.
27 ноября 2023, 10:49
«Ситуація в країні» в тебе одного?
Мільйони людей втратили все, що мали та вештаються між чужих домівок.
Сотні тисяч втратили близьких.
Тисячі втратили любовно виплеканий бізнес.
Дехто вже другий раз з 2014 року.
27 ноября 2023, 11:23
Ну так описали б у відгуку свою ситуацію.

А так інформації ноль, а віри в те що вам залочили карту за 5 гривень від сотні підписників — дуже мало. Скоріше ви недорозповіли яки суми отримували та як часто і що це було набагато більше ніж «щоб вижити».
27 ноября 2023, 10:47
Ця історія прекрасна від першої до останньої літери.
Інтернет-*** скаржиться на банк, який заблокував «допомогу»
Спробуйте себе як ФОП на Онліфанс :D
27 ноября 2023, 10:53
Працюйте та заробляйте!
Не прошу вже донатити, то хоч себе без жебрацтва утримуйте
27 ноября 2023, 11:00
Вы предоставили банку доказательства что опубликовали пост на стр фейсбук о сборе средств на свои нужды для выживания?
Сбор был на моно банку или на личную карту?
27 ноября 2023, 12:36
Пост на фейсбуці в інтернет-жебрака не є поважним фактом для фінмону.
Хто завадить зробити пост для відвертання уваги, а займатись хрін зрозумій чим.
Хоча, кому я це розказую, ти сам такий же «пізнесмен»
27 ноября 2023, 13:56
На каждой публикации есть дата сбора, и люди у которых хотя бы иногда фио совпадают со страницей, главное желание, а сборы вести не запрещено если не было жалоб.
27 ноября 2023, 14:33
Добре
Я умовний шахрай або мілкий ОЛХ торгаш.
Роблю в ФБ пост з реквізитами, вказую банку або картку.
Банка або картка отримує рандомні надходження.
В разі питань фінмону, даю посилання на ФБ.
А розумні шахраї ще складніші схеми вигадують.
Хоча, знову таки, кому я це розказую…
27 ноября 2023, 15:11
Обычно те кто скидуют пишут коменты : помог братик и фио аккаунта можно проверить с фио отправителя, хотя кому я пишу, *** не мамонт не вымрет, какой идиот будет на олх за раннее кидать деньги если у человека нет фоп? Есть доставка олх которой всегда пользуюсь
27 ноября 2023, 11:24
Це ви два роки виживаєте виключно на донати від підписників?
27 ноября 2023, 12:16
Не розумію злості людей. Я не повинен розповідати нічого про себе та про особисте життя публічно. Так мене підтримують друзі, знайомі та не знайомі (і вас це хвилювати не повинно). У вас вони гроші не беруть, і я у вас не беру. Я написав свій відгук і все. Докази, і все інше було надано в вайбер монобанку. Відмова. То все, дякую. Мені відмова їм 1 зірочка.
27 ноября 2023, 12:35
Це не злість, а нотка презирства до інтернет-жебрака, якому перекрили кисень «негідники з банку» Українці не поважають таких

Мені відмова їм 1 зірочка — це називається дрібна помста =) Сходи ще десь на фасаді відділення поверх баннера Моно напиши «Монобанк — козел!»
27 ноября 2023, 13:49
Я не повинен розповідати нічого про себе та про особисте життя публічно.

Ми теж не повинні вірити тобі на слово тим більш що в нас є великий досвід користування банком який більше ніж твій. Та й грошей наших через Моно пройшло більше ніж в тебе.
27 ноября 2023, 12:18
Это всё последствия ужесточения финансового мониторинга, от которого страдают не только криптоманы, но и те, кто получает денежные переводы от третьих лиц. Во время войны финансовый мониторинг нужно не ужесточать, а отменять. Люди выживают каждый по своему. А банки в денежных переводах почему-то усматривают отмывание денег. Частые переводы не повод блокировать карту. Если речь идёт об оплате налогов на доходы, то физлица их должны оплачивать в следующем году по итогам за год. Есть такой электронный кошелёк PayPal, который используется для денежных переводов, так они, судя по негативным отзывам, начиная с 50 долларов перевода блокируют счёт на полгода без объяснений. Из-за жёсткого финшмона люди станут сокращать пользование банковскими услугами и вернутся на наличную форму расчётов, где никакой финшмон не страшен
27 ноября 2023, 12:32
Чув звін, та не знаєш, де він?
З моменту відкриття для України користуюсь пейпалом при найменшій можливості, щоб створити між своіми картками та продавцями в інтернеті максимальні мури безпеки.
До введення зоборони на квазікеш прогнав нехібові суми з гривні в долар через вбудований обмін.
Зараз користуюсь пейпалом 5−6 разів на місяць і нічого не блокують.

Щодо фінмону — все правильно роблять. Під час війни дуже багато мотлоху підняло голову. Починаючи від гаманців на фінансування корегувальників та шпигунів на користь п**арів, закінчуючи криптоспекулями та мамчіними бізнесменами які чекали, що все зійде з рук.
Працюйте по закону та вбілу і буде щастя.
27 ноября 2023, 12:47
Как ни посмотришь по чатам и социальным сетям, кишат просто ссылками на сборы на монобанки со сомнительных аккаунтов. Этот манобанк вообще нужно ликвидировать, я уверен что большая часть сборов просто разворовывается
27 ноября 2023, 13:16
А при чём тут монобанк? Если есть буратины, которые готовы скинуться якобы на благо, а на самом деле пополнить чей-то карман, то банк тут не при чём. Аферисты могут использовать любой банк, просто у монобанка много клиентов физлиц и перевод с карты на карту без комиссии.
28 ноября 2023, 15:18
Потому что это средство для отжима денег у доверчивых людей. Вот как было с Конкордом, который занимался мискодингом и проводил массово платежи для контор, занимающихся онлайн казино (тех же аферистов, уклоняющихся от уплаты налогов и наживающихся на людях со слабой психикой). Закончилось тем, что Конкорд пустили под нож просто.
27 ноября 2023, 13:51

На твою думку Монобанк має не тільки фінмон проводити, а ще й вимагати від кожного клієнта звіт куди від витратив гроші зі свого рахунку?
27 ноября 2023, 15:35
Я не буду реагувати на коментарі людей яким потрібне лікування. Набігли співробітники моно через одну зірочку. Жебрак це коли людина просить щось на вулиці або когось задалбує. А залишити свої реквізити та банку для підтримки на СВОЇЙ сторінці це не є злочин. Не шановні коментатори можете хоч закоментуватись. Нічого і нікому я доводити не повинен. Купа людей збирає гроші на єтерах, на своїх сторінках, і так далі. це не є злочен. Є підтримка, є добровільні пожертви. Моя порада перед тим як щось писати то можливо треба подумати можливо у людини щось сталось? Хоча я впевнений що мозок у вас відсутній і думати ви не можете.
27 ноября 2023, 15:53
Одно дело когда человек просит на еду, другое когда собирает на дроны пикапы, а потом тратит на себя:) Осуждаю сборщиков — мошенников, таковые 99% в инете кто собирает, я вообще удивляюсь людям кто скидывает какой то мамаше деньги на пикапы и дроны))))
27 ноября 2023, 16:04
Моя думка, перед тим як звинуватити в чомусь людину можливо варто наприклад спитати чому все так? Що в неї трапилось? Трішки можливо варто поцікавитися? Я залишився без нічого. Є підробітки (але це не є постійною роботою) по людях. Ще є друзі та підписники які за місяць можуть кинути 1000 гривень. Звісно мені ніхто мільонів не кидає і не допомогає мільйонами. Взагалі це марна справа щось комусь пояснювати… У нас такий менталітет якщо не працюєш, то ти обов’язково або шахрай або жебрак. 🤦 Якщо мати одинчка наприклад то обов’язково повія бо одиначка. Без коментарів. У мене все.
27 ноября 2023, 16:43
Я не обвинял, я рассказываю как оно в инете есть:) А если вы не подтвердлили банку что это были обычные сборы вам на жизнь то скорее всего мутность там какая то была:)
27 ноября 2023, 16:54
Посилання на свою сторінку я надавав, звісно її дивитись ніхто не став. Можливо і дивились, хто знає. 🤷 Може їм не сподобалось моє фото) або ще щось. Ніхто перед блокуванням не просив мене надати щось звідки йдуть гроші. Нехай це буде на їх совісті. І по транзакціям там видно куди з карти і на що йшли гроші. Вони ж все бачать.
28 ноября 2023, 0:13
Ще більше напиши простирадло тексту, щоб довести, як тобі байдуже, що пишуть «моноботи» у відповідь на дрібну помсту зірочкою на заслужений блок за інтернет-жебрацтво.
ch777
ch777
27 ноября 2023, 17:15
Перед тим як збирати гроші на цей псевдобанк треба було почитати відґуки про нього, тут через одного блокують рахунки так під усякими надуманими причинами на півроку. Ви спочатку пошукайте хоч одне справже відділення монобанку с касою та персоналом, а потім думайте куди ви вклали грошенята
28 ноября 2023, 0:31
Уважаемый автор отзыва. Из-за ужесточения финансового мониторинга если на карту поступают кучи мелких переводов от разных людей срабатывает финансовый мониторинг, банк начинает запрашивать информацию и если ему что-то не понравилось то может легко вас заблокировать и отказать в обслуживании без объяснения причин. Увы это разрешено и нбу разрешает так делать банкам. Ещё хуже что «а банк» в таком случае ворует у вас 30% от суммы так что считайте вам повезло. Немного обидно когда видишь явно мошеннические сборы на карту монобанка и реакции нет, а вас блокируют
Danilich
Danilich
28 ноября 2023, 10:17
Если это поделку вообще можно называть «банком» это вообще фейк, а не настоящий банк. В отделение существующего банка можно пойти и с персоналом получить вменяемые объяснения и предоставить документы на разблокировку денег, если это просто добровольные пожертвования были просто, а тут просто с вещами на выход
28 ноября 2023, 0:32
Да, готовьтесь к тому что в другом банке будет тоже самое. Увы.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank