Потрапив на шахраїв та розірвали договір

evglsh 24 ноября 2023, 0:45
22.10.2023 я попався на шахраїв. Мені запропонували заробити, я по своїй наївності погодився, та і не розумів на що йду. Шахраї відмивали гроші через інші карти. Через декілька днів забув про це, але 28.10.2023 при вході в застосунок monobank бачу що банк розірвав договір зі мною. Я писав в підтримку, все розповів як є, але нічого не зробили. Через деякий час у мене вийшло змусити шахраїв надати мені документи походження коштів. Знову пишу оператору через бота в Телеграм, сказали виходити на відеозустріч з оператором, я вийшов і кажуть що можливості знову стати клієнтом банку неможливо. До цього у мене не було підозрілих переводів чи ще чогось, бо я студент і таких грошей у мене не могло бути) Тому я дуже засмучений що так склалося, мені дуже подобається банк і в майбутньому хотів оформити ФОП. І питання до банку: Чи все ж є якась можливість знову стати клієнтом МоноБанку?
monobank
monobankua 24 ноября 2023, 12:48
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
24 ноября 2023, 8:16
«это не я, меня подставили «. Как будто нет других банков кроме котобанка
24 ноября 2023, 8:41
Подякуй, що тебе за результатом тої «праці» взагалі не зробили локомотивом кримінальної справи.
24 ноября 2023, 8:50
«І питання до банку: Чи все ж є якась можливість
знову стати клієнтом МоноБанку?»

Ви потрапили в «чорний» список кліентів,
тому дуже малоймовірно…
24 ноября 2023, 9:56
Два варианта отмытия бабок, через крипту, или нашёл обьявление принять на счёт энную сумму денег и отправить дальше, дальше это было бы уже сделка аналогичная на бирже где ты бы предоставил доки (чек, фото паспорта) так как оплата была бы от 3го лица от мошенника:)
Не ищите лёгких денег:)
Ну а банк стремится по быстрее от вас избавится чтобы самому не влететь)
ch777
ch777
24 ноября 2023, 11:47
Фоп потрібно тримати у надійних справжних банках з касами, відділеннями та персональним менеджером, який вирішує напряму ваші питання, а не у псевдобанках, які ховаються по анонімних месенджерах.
24 ноября 2023, 12:53
ФОП на ЕП даром не треба каси та відділення і цілком підходить те що пропонує Монобанк.
24 ноября 2023, 13:40
Если ФОП привык снимать налом весь свой доход,
то кроме Монобанка ему нужет ещё минимум
один банк, где снятие с дебетовых карт бесплатное…
24 ноября 2023, 14:22
Ця людина більше схожа на людину що використовує рахунок ФОП для отримання зарплатні.
Таким дійсно краще мати рахунок в якомусь ПУМБ де за якихось 40−50 гривень на місяць вони будуть мати можливість перевести в готівку всю свою зарплатню хоч серед ночі.
24 ноября 2023, 17:28
Нащо нормальній людині все в готівку переводити, та ще й серед ночі?
То ти портрет Дніліча вирішив намалювать?
24 ноября 2023, 19:04
Почитайте валютный форум — там такие перлы фанаты налички пишут о том, что не дай бог на банковских счетах хоть несколько дней продержать гривну или тем более валюту — это будет нервный срыв с бессоницей или армагеддон головного мозга…
24 ноября 2023, 13:05
Их косят потому что они: 1 не имеют оф дохода, 2 сделка была через крипту.
Подтвердить где он взял деньги для торгов он не сможет, а значит это первая причина блока

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Потрапив на шахраїв та розірвали договір