банк вразив

Вова Саблук 10 ноября 2023, 2:02
працівники банку прийняли скаргу від лівої особи, заблокували картку, погрожували заявою в поліцію, вказали номер картки шахрая. В кінці коли надав докази що гроші повернуті були шахраю і без всяких підстав, банк обвинувачував що реквізити зазначив я, а не вони. Як будто вони співпрацюють з шахраями. Зворотню скаргу на повернення коштів не приймають, маючи при собі всі докази, що грошима заволодів шахрай. Але банк не хоче розбиратись в цьому. Тобто без доказів скарги приймає, а з доказами каже — ми нічого не можем зробити.
monobank
10 ноября 2023, 18:25
Розуміємо, що ситуація неприємна
Інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
На зараз колеги детально перевіряють всю ситуацію та нададуть вам зворотний зв'язок стосовно дій співробітників

10 ноября 2023, 6:27
Які докази? В чому суть шахрайства?
10 ноября 2023, 8:13
Зовсім нікому не відома людина оскаржила продаж годиннику довіреній особі. Зазначаючи в моно банк що вона відправила кошти випадково. Сам монобанк почав погрожувати заявою в поліцію якшо я не поверну кошти, я повернув кошти. А потім почав розбиратись, коли надав банку всі квитанції, і зʼясувалось, що особа яка подавала скаргу не має ніяких доказів що вона відправляла кошти, моно банк вирішив що вони нічого не можуть зробити. Чому я надав всю інформацію про шахрайство і скаргу шоб мені повернули кошти, монобанк вирішує не приймати скаргу, а коли людина подала скаргу на словах — монобанк прийняв скаргу без доказів…
10 ноября 2023, 9:12
Именно по этому я всегда требую от таких людей фото банк карты или документы отправителя чтобы не случалось таких ситуаций) пользуйтесь)Предоставивши банку такие доказательства сразу же с вас подозрения снимут, так как вы контактикровали с человеком)
Но так как моно банк любит лазить в 04ко, он потребует, а покажите чек на покупку, а значит если чека нет, то часы были куплены в чёрную, крч сложно будет чёто доказать :D
10 ноября 2023, 9:22
Тепер більш зрозуміло.

Дивно що банк взагалі приймає якісь заяви від сторонніх осіб та ще й без участі поліції.
10 ноября 2023, 11:12
Що тут дивного, якщо це моно, який не має своїх ліцензіі та відділень. Проект, що з нього взяти…
10 ноября 2023, 11:49
який не має своїх ліцензіі та відділень

черговий *** заради ***
10 ноября 2023, 14:47
Нужно было не возвращать деньги аферисту, а объяснить банку, что были проданы часы. Теперь о деньгах, которые были возвращены мошеннику, скорее всего, придётся забыть. Если сумма была незначительной, то этим вопросом вряд ли серьёзно будут заниматься.
10 ноября 2023, 15:56
Я вообще не понял зачем он вернул деньги, не получив часы обратно?:D
Вернув деньги он таким примером показал банку что он мошенник)))
10 ноября 2023, 19:14
Про продаж годиннику я вказував. на шо у відповідь почув поверніть кошти або заява до поліції, людина яка перераховувала кошти і мала при собі квитанцію, перебувала в селі і не мала зворотнього відгуку. Я згоден, що я дурний, коли повернув кошти, але це було шоковий стан і натиск працівниками банку про заяву в поліцію. коли людина надала зворотній відгук, я дав банку квинтанції. на питання чи може надати банк квитанцію переказу тої людини яка оскаржила, банк сказав що вона відсутня. проте надали власноруч карту на яку здійснювалось повернення коштів. Чому банк не перевірив переказ, чи належить цей переказ тій людині. І як можна було прийняти від Ганни Т скаргу, на квитанцію Дмитра. це нонсенс
10 ноября 2023, 20:32
А ты уверен что ты общался вообще с поддержкой моно банка?)))))) может тебя просто развели?)
10 ноября 2023, 16:03
Черговий геній — повернув гроші, давши првід вважати себе шахраєм.
Ну і я впевнений, що «погроза поліцією» виглядала як попередження, що в разі відкриття кримінального провадження, банк буде вимушений передати всю інформацію до правоохоронців =)
10 ноября 2023, 19:16
Аби ж то) В банк надійшла скарга на цей переказ. В даному випадку для врегулювання питання без звернення до поліції пропонуємо вам повернути кошти відправнику.
10 ноября 2023, 22:28
ПРОПОНУЄМО!
Де саме тут погроза?

Для врегулювання питання без звернення до поліції пропонуємо вам зʼїсти бляшанку гірчиці. Смачного!

Чому, наприклад, мене не можна злякати поліцією, а лише викликати здоровий сміх невдалою спробою? Тому що я не знаю за собою ніяких грішків та провини. Та дуже гарно знаю, як утримати коммунікацію в правовому полі (за виключенням ТЦК, вони на тому правовому полі полі срати сідають)
11 ноября 2023, 10:59
А мне в полиции говорили, что если они подают запрос в банк, то банк отвечает это банк тайна :D
11 ноября 2023, 12:48
Поліція може запитати будь яку інформацію якщо є рішення суду про це.
11 ноября 2023, 14:55
Вот, они мне тоже сказали идите в суд)А что такое суд? Это оплатить судебный сбор, нанять юриста чтобы он помог тебе правильно составить заявление в суд
11 ноября 2023, 22:33
Вот, они мне тоже сказали идите в суд)

Хто «вони»?

А что такое суд? Это оплатить судебный сбор, нанять юриста чтобы он помог тебе правильно составить заявление в суд

Поліція не платить ніяких судебних зборів і сама знає як складати заяву до слідчого судді.
12 ноября 2023, 10:37
Полиция сказала идите пишите заяву в суд, мы не власны над банком.
12 ноября 2023, 13:40
Ми тут що, телепати щоб здогадатись на яке запитання тобі відповідала поліція? Ти комусь не тому гроші відправив? Так звісно що поліція до цього жодної справи не має — топай в суд.
10 ноября 2023, 11:13
Авторе, заява до нбу не буде зайвою.
10 ноября 2023, 11:50
Заява до НБУ це другорядна дія — вона аж ніяк не посприяє поверненню грошей.

Головна це заява до поліції про шахрайство та співучасть у цьому банка.
10 ноября 2023, 12:56
Віталя, бінго!Не просто банка, а монобанка.чтд
ch777
ch777
12 ноября 2023, 19:25
Тощо ви відкрили картку не в справжньому «банку», а у псевдобанку, який взагалі не має справжню ліцензію та працює через анонімні месенджери. У нормальному банку вам би одразу оформили якісно заявку на повернення грошей
13 ноября 2023, 7:23
Ага, в хворій уяві хейтерів моно
13 ноября 2023, 7:36
Це вже майже як відома класика: 8 років дамбілі банк без ліцензії 😆
13 ноября 2023, 9:52
Моно банк сейчас косит всех где оборот свыше 100к, новые лимиты НБУ о покупке вирт активов по безналу, 100к всё что идёт свыше сразу блок финмона и проверки что куда) в общем моно больше подходит для какой нить официальной херни, сборы всякие и прочая лабуда)
13 ноября 2023, 10:36
Моно банк сейчас косит всех где оборот свыше 100к,

отфанарна брехня

новые лимиты НБУ о покупке вирт активов по безналу

* почнему з того що у нас ніде немає покупки віртуальних активів по безналу, взагалі ніде, абсолютно, зеро — якби були то я б вже там купував
* продовжимо тим що ліміту не НБУ не існує і це зрозуміло бо дивись попередній пункт

100к всё что идёт свыше сразу блок финмона

Банк може перевіряти навіть операцію на 1000, і це залежить лише від політики банку, а не НБУ

в общем моно больше подходит для какой нить официальной херни

Внезапно!!!1111 Украинський банк не підходить для нелегального бізнесу.
ОЦЕ ТАК ВІДКРИТТЯ РОКУ!!!111

П.С.
Закордонні банки за такую фігню вам просто відразу закриють рахунок. Отака фігня, криптонята.

П.П.С.
Валера, тебе часом не Андрій зовуть? Бо зустрів на днях такого ж впертого двбб на ім'я Андрій.
13 ноября 2023, 12:33
Я понимаю что ты на страже защиты моно банка и возможно являешься сотрудником тролем на этом сайте:)У тебя ведь даже картинка на аватарке с моно банка

Переказ коштів на рахунки фізичних осіб за кордоном з використанням реквізитів платіжних карток платника та отримувача (P2P-перекази);
здійснення операцій із використанням платіжних карток для придбання активів, які безпосередньо конвертуються (обмінюються) на грошові кошти та належать до операцій quasi cash. Серед таких операцій: поповнення електронних гаманців, брокерських або форекс-рахунків, оплата дорожніх чеків, купівля віртуальних активів тощо

13 ноября 2023, 12:40
Забыл добавить:

обмеження операцій quasi cash та P2P-переказів із метою запобігання виведенню капіталу за кордон:

Національний банк обмежив загальним лімітом у 100 тис. грн (у еквіваленті) на місяць:
13 ноября 2023, 13:21

я розумію що в тебе невеличка підробітка в інтернеті і це єдиний твій дохід
але повір на слово — багато людей зароблять не тільки таким ось способом і їм вистачає навіть на щось більше ніж мівіна

Нагадаю що написав ти: "новые лимиты НБУ о покупке вирт активов по безналу".
Переказ грошей за кордон фізічним особам не є покупкою віртуальних активів, це просто переказ грошей. І ця операція не зветься безналом — це як раз нал в повний зріст, принаймі з точки зору українського законодавства. Безнал це зовсім інше. І ліміти НБУ ввів для боротьби з виводом валюти з ринку.
Ти можег переказати фізичним особам тут в Україні скільки завгодно грошей — ніякі ліміти НБУ це тобі не забороняють і це свідоцтво твоєї брехні.

обмеження операцій quasi cash та P2P-переказів із метою запобігання виведенню капіталу за кордон:

от бачиш — ти навіть сам себе спростував
і навіть сам написав чому це було зроблено

тобто ти свідомо збрехав, вчергове
13 ноября 2023, 13:37
Здійснення операцій із використанням платіжних карток для придбання активів, які безпосередньо конвертуються (обмінюються) на грошові кошти та належать до операцій quasi cash.
Ты не внимательный, выводу капитала за границу, где ты там слово валюты увидел?
В чём я соврал? я написал что моно банк после 100к даст блок и отправит на фин мон так как лимиты НБУ на закупку вирт активов до 100к грн и п2п операции между счетами могут быть похожими на покупку активов.

Чел ты максимально странный) сам обосрался, и пытается меня обвинить, что я в чём то соврал :D
13 ноября 2023, 14:08
Ты не внимательный, выводу капитала за границу, где ты там слово валюты увидел?

А ти виводиш гривню? Підкажи в який закордонний банк ти переводиш гривню, дуже цікаво.

Також підкажи яку платіжну систему ти використовуєш при цьому. Бо я крім Visa та Mastercard інших не знаю.
Для твого відома Visa та Mastercard оперують гривнею тільки для переказів в середині України і будь яка операція за кордон відбувається або в євро, або в доларі з можливим наступним конвертуванням ще в одну валюту.

Дуже чекаю на твою розгорнуту відповідь, ти ж не проти поділитися крупицею свої знань.

В чём я соврал?

Ти казав про купівлю віртуальних активів за безготівковими переказами — це наприклад СЕП для операцій в Україні, та SWIFT для міжнародних операцій.

А насправді ти мав на увазі валютні перекази на рахунки фізичних осіб за кордоном які не мають нічого спільного з купівлею.

Чел ты максимально странный

Каже людина яка не може відрізніти операцію купівлі за допомогою карти від операції переказу грошей з карти на карту.
13 ноября 2023, 14:11
Извини есть детали которые я не могу раскрывать, а то может ты иноагент моно банка. Гривна спокойно переводится в ЕС (на любые банки) так и в страны СНГ или Азии в обход всяких мониторингов.
Для этого и была создана криптовалюта
13 ноября 2023, 14:21
«Також підкажи яку платіжну систему ти використовуєш при цьому. Бо я крім Visa та Mastercard інших не знаю.». ПриватБанк использует также платёжную систему UnionPay
13 ноября 2023, 14:31
Извини есть детали которые я не могу раскрывать

пхах, який тупий злив
13 ноября 2023, 14:35
ПриватБанк использует также платёжную систему UnionPay

Це настільки екзотично що немає сенсу обговорювати. Тим більш що ця платіжна система при переказах за кордон так само працює невгривні, а в доларі тобто нічим не відрізняється від двох згаданих.

А так то є American Express, Diner’s Club та інші.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank