банк-барига

merihor750 9 ноября 2023, 13:03
банк поступово перетворюється в ***. Відфільтровує клієнтів, які не тримають кошти або не дають заробити на відсотках з кредитних карток. На даний момент банк обнулив ліміт на оплату частинами, а також обмежив користування кредитними коштами. Це означає, що я за 20 днів повинен повернути банку 60000 грн, якщо не хочу платити відсотків за прострочення. Видається, що банк спеціально поставив мене «раком» — або повертай кошти або плати відсотки. Але так не порядно — можна було зменшувати ліміт поступово. І головне не називають причину, посилаються на «магічну» програму)
monobank
monobankua 9 ноября 2023, 14:13
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Скорингова система аналізує дуже багато факторів та параметрів.
Ймовірно система отримала додаткову інформацію, що може вплинути на рішення про доступ до кредитного ліміту.
Бачимо, що сьогодні зранку банк вже переглянув рішення.

9 ноября 2023, 13:13
А если бы не обнулили лимит, то как вы собирались 60к возвращать? Либо я каких-то схем не понимаю либо это бред
9 ноября 2023, 13:29
Хз может с другого банка перевести и пока на том банке тикает время до просрочки, на моно уже обновилось что просрочки нет)
9 ноября 2023, 14:38
По депозитах на місяць дохід складає якихось 5% річних.

від 60000 це буде 200₴ після податків
9 ноября 2023, 15:05
Я думаю он взял в двух банках по 100к, одни 100 потратил, а вторые просто кидает туда сюда чтобы % не насчитывался так как в банках почти 2 мес даётся, потом идёт %
9 ноября 2023, 15:10
Переказ кредитных коштів це комісія 5%. І ця комісія не за рік, а за переказ.

Дохід від депозиту 5% річних це лише 0,33%

Заплатити 5% щоб заробити 0,33% — ти там як, здоровий чи слабий?
9 ноября 2023, 17:24
А кто говорил про перевод? я про снятие с банкомата, или там тоже комиссия?
9 ноября 2023, 17:39
Ти б тарифи почитав, перш ніж фантазувати.

Ігор вирішив намахати банк, але вийшло так що банк намахав Ігоря.
Мабуть Ігор теж не читав тарифів.
10 ноября 2023, 9:27
Как правило да
9 ноября 2023, 14:30
Ну автор не думав же про те що гроші треба повертати, він хотів як самих розумний просто загнати на карту нехай тих же 5000 і просто їх декілька разів вивести та завести знову, тим самим він банку нічого не повернув би, а продовжив пільговий період) однак банк взяв за  *** розумника
9 ноября 2023, 14:35
Ну, а что в этом такого? Если схема есть то ею пользуются, я считаю что моно банка поступил некрасиво, он должен был за месяц предупредить к примеру что в след месяце мы изменим свою политику кредитования и скажем вам в течении 20дн вернуть деньги, а это как-то на мышу, в прочем не в первой для моно банка.
Разве нормально в *типа* единой стране иметь конкуренцию среди банков? И так по всему миру, работает система разделяй и властвуй…
10 ноября 2023, 0:30
Які жалюгідні подвійні стандарти.
Схема ж є, нею користуються. Поки банк не помітить, не перекриє кисень.
Кроїлово завжди веде до попадалова…
10 ноября 2023, 9:03
А почему ты считаешь это плохо? Человек обладающий знаниями пользуется всеми кто ими не обладает, до момента пока они сами не научатся, у нас везде так, но почему-то именно банковская операция задевает чсв людей)
10 ноября 2023, 9:11
Поки що постраждали лише ЧСВ автора відгуку та твоє від того щоб банк не робить щось так як хотілось би вам і щоб банк ніде і накому не обіцяв.

я считаю что моно банка поступил некрасиво, он должен был

банк-барига… спеціально поставив мене «раком»… Але так не порядно
10 ноября 2023, 9:17
Я не говорю что банк поступил не правильно, он поступил так как выгодно ему) чел поступил так как выгодно ему, таков мир, каждый поступает так как ему выгодно до поры до времени, кто сильнее тот и прав.
10 ноября 2023, 9:19
ЧСВ банку на місці і навіть не поворохнулось
ЧСВ клієнта згоріло вщент та ще й гроші треба повернути, а їх немає.
10 ноября 2023, 15:58
Де саме я писав про ЧСВ?
В даному випадку хитрий, але дурнуватий клієнт сам собі в ногу вістрілив, догравшись з зарядженою рушницею…
12 ноября 2023, 12:31
Банк не повинен попереджати про таке зовсім, а чітко по факту різати кінці щоб покарати розумника. Я дуже сумніваюсь що якби то було разової зароблено то банк нічого не робив би за такі маніпуляції, але ви самі говорите про регулярне таке використання картки тож отримуйте відповідь від банка. Ви думали що самий розумний, розумніший ніж банк?)
9 ноября 2023, 14:41
Мені подобається ось це: людина намагається заробити на кредитних грошах, при цьому банк який теж хоче заробляти називає баригою😂
Anrey12
Anrey12
10 ноября 2023, 11:16
Віталя, так це ж як розвідник та шпигун.
10 ноября 2023, 11:55
Саме так.
Коли заробляє автор він успішний та кмітливий бізнесмен. Коли заробляє банк то він жадібний буржуй, барига, капіталіст.

Danilich
Danilich
10 ноября 2023, 19:28
Автор думал что обслуживается в «банке», но таким банком и не пахнет. В этом можно убедиться в официальном реестре НБУ https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions что там нет банка «монобанк»
А кредит вы взяли в мфо, а не в настоящем банке
10 ноября 2023, 19:55
В реєстрі є Універсалбанк який і надав кредит.

Ти вже в сотий раз розповідаєш цю тупу байку забуваючи про Приват24 свого коханого банка

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank