Карта не работает в Турции

Samal79 26 октября 2023, 12:37
Жалоб, особо, не было, всё устраивало, пока ребенок не оказался в Турции. Три дня назад карта прекрасно работала в Европе, в частности, в Болгарии. Как только оказались в Турции карта перестала работать. Ребенок там один, обратился в техподдержку. Ей ответили, чтобы перепривязали карту в Гугл пей, так как пластика на руках нет. Результата нет. Всё на этом помощь банка окончилась. На мой запрос в техподдержку, меня «отшили», так как карта не моя. Ребенок в 17 лет без карты сидит за границей, банк забил. Из своего негативного опыта: пользовался картой, которая была привязана под расчет на олх. После того, как решил сменить карту на именную, платежи с олх перестали приходить. Обращался несколько раз в техподдержку: помочь не смогли. В итоге перешёл на другой банк, там всё отлично с этим делом. В общем, избирательные глюки, которые техподдержка решить не в силах.
monobank
26 октября 2023, 16:53
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
Ми написали вашій донці в месенджер детальну інформацію, стосовно оплати карткою в Туреччині

26 октября 2023, 19:34
Живу в Стамбулі вже 10 місяців. Як основний метод розрахунків використувую монобанк.
Без фізичної картки тут буде дуже складно, бо дуже багато є терміналів, що відхиляють «ябанжі-кард» в телефоні та в годиннику. Особливо майстер-кард.

Але тут дуже багато закладів, де картка проходить без проблем через applepay. Мігроси, Кеафор, Шок, Бім, тощо. Тож щодо тотального не проходження ви трошки збрехали.

Відкрийте віртуальну Візу, та нехай спробує додати та провести оплату.
В будь-якому разі, маючи доступ до мереж супермаркетів, з голоду не помре.

І підтримка моно тут ні в чому не винна, бо в Туречині повно технологічних парадоксів, коли щось несподівано не працбє, або працює не так. Міжнародні операції забезпечує платіжна система та банківська система країни перебування. Монобанк має нести відповідальність лише, коли в застосунок приходять відмови. А так, він навіть не в курсі тих спроб, бо ніхто не надсилає запитів за списання коштів.
SergeyNina
SergeyNina
27 октября 2023, 0:23
У многих торговых точках в Турции терминалы требуют только оплату картой, смартфон не выйдет. Пробуйте сменить платёжную систему на другую. Это ограничение скорее всего со стороны местных банков и торговых точек
27 октября 2023, 12:41
А ще деяка частина взагалі не приймає іноземні картки.
Буває з таким терміналом приїздить курʼєр з обідом, а доводиться платити з резервної лірової картки.
27 октября 2023, 13:20
А ще деяка частина взагалі не приймає іноземні картки.

Таке не тільки в Турції, як можно було б подумати дивлячись на їх дивну політику обмеження та огороження.

У Велікобританії так само багато де не можна заплатити небританською карткою, принаймі так було в 2019.
Ще не з власного досвіду, а з відгуків інших — схожі обмеження є при оплаті проїзду у Нідерландах.
27 октября 2023, 11:18

Взагалі то це питання до ОЛХ та УаПей.
Rich12345
Rich12345
27 октября 2023, 13:43
Сейчас идет рейд на людей, которые за границей, советую вам отказаться от таких банков как приват и моно. Экономьте себе время и нервы…
27 октября 2023, 21:44
Годі вже писати свою вигадану маячню, криптоолігарх з 9 класами освіти
28 октября 2023, 8:05
Сейчас идет рейд на людей, которые за границей

Служба підтримки відлавлює їх прямо за кордоном?

Саме Приватбанк та Монобанк мають послугу доставки картки за кордон. Як це у вашій голові вкладається що банки які додають послугу саме для своїх клієнтів закордоном одночасно з цим влаштовують «рейди».

А хто ще має таку послугу з інших банків? Аваль (тільки для преміум клієнтів), ПУМБ та Ощадбанк. Хто ще, кого забув?
28 октября 2023, 15:13
А-банк охоче пришле вам скомпрометовану картку в напівпрозорому поштовому конверті
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 октября 2023, 20:18
И сама карта в картонном конверте
29 октября 2023, 11:00
Може комусь так присилали, але мені прийшла просто в поштовому конверті
Навіть відгук писав. Користуюсь дууууууже обачно та нечасто, коли дуже треба терміново ще 4000 лір зняти, а варіантів немає
Samal79
Samal79
29 октября 2023, 8:35
Спасибо всем за советы и банку за попытку решить проблему. Но дочь, успела за это время перейти на сенс банк, как и я в ситуации с олх Открыла там карту и перевела туда деньги. С ним проблем ещё не возникало.
29 октября 2023, 11:00
Будете тепер русняву помийку спонсорувати…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Карта не работает в Турции