Банк який не йде на зустріч.

shakhtar1992 15 сентября 2022, 23:53
2 роки назад я використав ліміт кредитних коштів, всі 2 роки я послушно платив мінімальні платежі + виплачував кредит (в цьому ж банку). Після початку війни дохід став набагато меншим ніж був ДО. Я звернувся в банк, я маю бажання закрити кредит, і користуватись картою надалі, мені відповіли що реструктуризації не буде, значить банк заохочений в тому щоб клієнт був винен грошей до кінця життя, і не йде на зустріч. Банку вигідно щоб клієнт платив роками відсотки. Наприклад Альфабанк на днях прислав умоми реструктуризації (хоча там кредиту немає). Якщо це хтось читає, будь ласка майте на увазі що ваші клієнти не хочуть все життя виплачувать кредити, а зацікавленні в їх погашенні.
monobank
monobankua 16 сентября 2022, 11:26
На поточний момент ми робимо для наших клієнтів все можливе, щоб цей процес погашення заборгованості не викликав складнощів.
Банк не нараховує пені і штрафи, нараховує звичайні відсотки в розмірі 3,1% на місяць. На жаль, відсутня можливість оформити реструктуризацію.
Сподіваємось на ваше розуміння і разом рухаємось до перемоги!

Три літри
Три літри
16 сентября 2022, 5:41
Я звернувся в банк, я маю бажання закрити кредит, і користуватись картою надалі

Якщо це хтось читає, будь ласка майте на увазі що ваші клієнти не хочуть все життя виплачувать кредити, а зацікавленні в їх погашенні.

Так погаси — банк не буде проти. Для цього навіть не треба звертатись до банку — просто переказуєш гроші на свій рахунок або поповнюєш його готівкою.

Банк не забороняє тобі позбутися боргу і не примушує, як ти кажеш, «все життя виплачувать кредити». Це як раз твій вибір розтягувати на два (ДВА, Карл!) роки виплату боргу через свою жадібність.
Jokets
Jokets
16 сентября 2022, 6:17
Банк виноват может ещё в том что вы взяли кредит? Виноват в том что 2 года вы платили только минимальную сумму на погашение тоже? Вы сами сделал выбор платить долго и нудно
Spayk2021
Spayk2021
19 сентября 2022, 16:38
Отношение к клиентам у монобанка ужасное, тем более в это время, когда у людей сложная ситуация, без жилья и работы , них требуют вернуть в банк все кредитные деньги, и что бы там ни писали заданные банковские казачки, банк ***
katty
katty
2 октября 2022, 16:37
Річ не в жадібності, а в безвідповідальності Монобанку. Хоч і не люблю його, але Приват зараз йде на зустріч, розуміє становище позичальника і пропонує реструктуризацію, а моно все одно

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Банк який не йде на зустріч.