Незручні зміни в меню оплати комунальних послуг

DarkWhite 5 января 2021, 17:35
З початком року помітила, що змінилось наповнення в меню оплати комунальних послуг, (до того довелось заново прив’язувати свій ОР до додатку).
У додатку з’явились опції, які заважають коректно внести дані та здійснити оплату за послуги. Наприклад, у розділі оплати за тепло с-ма вимагає внести ціле число як суму оплати, хоча я нічого не заборгувала. «0» (нуль) с-ма сприймає як некоректно внесені дані. До того ж с-ма Монобанк чомусь самовільно змінила показники моїх лічильників, змінивши на незначну, але хибну цифру. Ці значення мали би підтягуватись автоматично, дублюючи ті, якими послуговується комунальна компанія). Тим часом у КК є правильні дані, а додаток Монобанк з якоїсь причини змінив їх, що дуже прикро. Саме через це неможливо врешті здійснити оплату — не підтягуються всі значення. Буду рада, якщо представники банку роз’яснять як вирішити цю проблему.
monobank
5 января 2021, 19:41
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Написали вам в особистому повідомленні

5 января 2021, 20:39
Дякую, надіслала листа з детальним покроковим описом проблем та скріншотами.
Італій .
Італій .
6 января 2021, 1:13

Ну так правильно — нельзя заплатить 0 гривен. Оно всегда так было.
6 января 2021, 10:58
АПД. Проблема вже вирішила без допомоги банку.

Але загалом проблема не в нулі, про нуль я знаю.
Тут питання в неможливості додатком узгодити факт неспожитої послуги та відповідно скасування опції самої сплати за це.

Ці 0 грн стосуються неспожитої послуги, неіснуючої для мене. Тобто, я нічого не заборгувала, але с-ма все одно вимагає внести число більше за 0.

І наступна незручність. Під графою з вже існуючими лічильниками є опція «додати інший лічильник» (якщо потрібно користувачу, бо мені ні, в мене немає ще одного лічильника). А далі також вимога оплати. І видалити цю опцію неможливо, на жаль.

Тобто, тут конфлікт с-ми обліку комунальної компанії і дублювання її фунціоналу банком.
КК бачить незмінні показники лічильників і не вимагає оплати. Додаток Моно також бачить, але оплату вимагає.

Насправді не проблема внести в цю стрічку показник 0000.1. Але це не проблема для мене, як користувачки додатком. А комунальна компанія, побачивши таку цифру в ОК, сприймає це як наслідок порушеного опломбування лічильника. І тоді настають штрафні санкції для користувача, нарахування за загальним тарфиом протягом щонайменше місяця.

Якщо ви сплачуєте комуналку через Монобанк, у вашому додатку, ймовірно, можуть з’явитись ті самі умови сплати. В мене все стало ок лише після 3-х переустановок додатку. Що воно було до того -- хтозна.

6 января 2021, 11:03
Сорі за одруки з пропущеними літерами, не помітила одразу.
6 января 2021, 11:02
Првіт, Монобанк! Питання я вже вирішила без допомоги спеціалістів.
Допомогло кількаразове перевстановлення додатку. Можливо, це була системна помилка. Скріншоти минулої проблеми я надіслала на адресу банку. Можливо, вони допоможуть зрозуміти суть проблеми, якщо іще в когось з’явиться подібне питання.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Незручні зміни в меню оплати комунальних послуг