Оцінка та відгук стосується підтримки

IgorTemnyi 24 ноября 2020, 23:03
Якийсь час вагався але це треба написати. Стосовно саме цього питання https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/hotline/164818/#comments, що я зробив я зазначив, що зробила ваша підтримка? порадили замінити карту (після того як я зателефонував, в вайбері та телеграм… не буду ображать, та щоб обов'язково visa, до речі, після тижня або двох користування монобанком я замовив іменну карту з фото (mastercard), думаю добре заміню, відразу пішов та замінив та все запрацювало як і повинно. Що треба було зробити? требо було просто відкрити додаток, вибрати налаштування g pay, керування пристроями, та видалити всі прив'язання пристрої (свайп в ліво), відразу зазначу що в мене було їх 18, тобто пристрій один і той же просто кожні 2-5 днів я був вимушений робити скидання до заводських налаштувань із-за проблем з сканером відбитку пальця (або вводь пароль та тоді скануй наново та так кожен раз) після оновлення з MIUI11 до 12, поки я не перепрошив смарт. Наприклад в додатку todobank біля прив'язаних пристроїв є корзинка на яку треба натискати щоб пристрій видалити, у вас це ріалізовано інакше (свайп ліворуч), мені це навіть в голову не прийшло але ж підтримка це повинна знати чи вони роблять за розкладом день пройшов гроші заробив? Стосовно цього питання https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/hotline/164490/#comments я завтра буду по справам в ощад та приват задам їм це питання та чомусь впевнений що я таки отримаю відповідь. Стосовно цього питання https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/hotline/161787/#comments чому мені не можна було надати таку відповідь яку ви надали тут https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/review/199246/#comments. Дуже прикро що в такого банка така підтримка, навіть жахливіше чим в мегабанк, більш я з вами спілкуватися не буду тому що що у вас запитувати що у паркана.
monobank
25 ноября 2020, 14:35
Нам дуже шкода, що склалася така думка
Дійсно, можливість видалити пристрої в мобільному додатку може вирішити складність, яка виникла у вас. Обов'язково пропрацюємо це з підтримкою. Приносимо вибачення за цю ситуацію
На жаль, ми точно не можемо сказати, як потрібно вказати призначення платежу. У вас в призначенні є символи та цифри, а також опис. Тому ми рекомендували звернутися до отримувача коштів, щоб вони точно вам відповіли, яке має бути призначення платежу.

Італій .
Італій .
25 ноября 2020, 9:24
Кто на ком стоял  - нифига не понятно.
MonoTrash
MonoTrash
25 ноября 2020, 11:49
Проверено на себе - поддержка у моно банка - *** полное, сборище некомпетентных

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Оцінка та відгук стосується підтримки