Незручна і неочевидна оплата комуналки

theusername 12 сентября 2020, 19:36
Додаток не дає можливості оплатити газ без введення показників лічильника. Навіть у тому випадку, коли його у мене НЕМАЄ. Кивають на Львівгаз, мовляв, проблема на їхній стороні, але це схоже на неправду, оскільки у того ж Привату24 такого маразму немає.
monobank
monobankua 12 сентября 2020, 19:50
Якщо це договірний шаблон, то внесення даних лічильника, ця вимога підприємства
Можна вказати 0 та 0 якщо у вас його немає

theusername
theusername
12 сентября 2020, 22:31
По-перше, 0 та 0 вказати неможливо, оскільки аплікація видає помилку про те, що наступне значення лічильника не може дорівнювати попередньому (і це нонсенс, адже я маю повне право не споживати газ і відповідно подавати показники без змін). По-друге, як я вже казав, згаданий Приват24 не вимагає жодних показників лічильника, тобто робить те, що і має робити банк - проводити платежі, а не втручатися в бюрократичні нюанси постачальників комунальних послуг. Відповідно, технічна можливість не вимагати від платника зайвої інформації все ж є. Будь ласка, наведіть порядок з цим неподобством. У 2020 році я маю право заплатити за газ хоч з краю світу, а не тільки стоячи зі смартфоном біля лічильника.
Zhmunya
Zhmunya
13 сентября 2020, 7:38
По шаблонам очень не удобно, что при создании нет возможности редактировать назначением платежа во виемя его создания. При оплате не показывается по аналогии платежа по Украине реквизиты и назначение. Это приводит к подтверждению платежа в слепую, хотя ответсвенность на отправителе за его содержание.
Сделайте нормально этот процесс, так как не всегда подходит шаблон для оплаты потребностям клиента, а его изменение — ещё та головная боль.
Італій .
Італій .
13 сентября 2020, 9:28
Я регулярно плачу за газ не вводя показания счётчика.

Как и за другие услуги: воду, электричество. Только недавно стал добавлять показания электросчётчика при оплате.

Платить не передавая показаний счётчика можно.
Toxa David
Toxa David
13 сентября 2020, 12:13
Насколько я помню при первичном создании шаблона было предложено добавить показания счетчика (внести номер счетчика и показания), хоть эту дополнительную функцию можно было и пропустить, в дальнейшем при оплате по шаблону графа для внесения показаний появляется сама. Попробуйте удалить шаблон и заново его создать уже без счетчика.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Незручна і неочевидна оплата комуналки