огромные процентные ставки по кредитному лимиту

NicholasW 1 января 2020, 17:56
реальная процентная ставка по кредитному лимиту по карте составляет 46.7% годовых.
у меня кредитный лимит по карте 65000 гривен итого я каждый месяц должен платить 2100 грн.
если украина это европа то почему у нас 46.7% как ответили мне в службе поддержки монобанка в вайбере?

итого депозиты они берут по 20% — налог военный и обычный налог
а кредиты под 47 ))))

не нужен мне такой банк) возвращаю деньги, отказываюсь от услуг
спасибо

допобачення
monobank
2 января 2020, 9:02
Очень жаль что у вас возникли негативные эмоции при использовании нашей карты, хотелось обратить ваше внимание на то, что в Монобанке самые выгодные условия пользования кредитной линией на рынке: и по льготному периоду и по ставке за пользованием кредитом вне льготного.
Вы можете пользоваться кредитными средствами банка до 62-х дней бесплатно, в рамках льготного периода. Если вы выходите за рамки льготного периода, то вы платите всего 3,2% в месяц за пользования кредитными средствами банка. Наша низкая процентная ставка на рынке Украине позволит вам пользоваться кредитным лимитом с минимальными затратами.

1 января 2020, 18:11
Коли не прочитав умови до того як скористатись кредитом.

А винуватий звісно банк.
1 января 2020, 18:32
Я взагалі хочу сказати щоб люди читали умови договору і ніколи не велись на такі пропозиції від банку адже це не банк а злочинне угрупування по відйому грошей у населення, якщо будуть люди читати умови то ніхто таких кредитів брати не буде і ті єевреї що сидять у цьому банку не зможуть «заробити» нічого, але мені важко уявити що євреї будуть працювати
1 января 2020, 18:55
Зараз у всіх українських банках умови по кеш-кредитуванню плюс-мінус такі самі чи ще гірші.

Ти краще напиши на чиє замовлення написано такий «відгук». Бо взагалі то обов'язково писати хто замовник коли ти пишеш за гроші.
1 января 2020, 19:11
Якщо ви сказали що я пишу за гроші то паневно у вас є якісь дані шо можуть це підтердити а якщо немає то в вашому випадку це обвинувачення яке нічим не підверджене, а от я можу на 80% стверджувати що ви під кожним постом на форумі пишите і тратите свій час не за просте «дякую» а точно отримуєте якісь матеріальні ресурси за свої комментарії захищаючи банк який бере 47% річних, це на ваш погляд є доречна ставка для розвиття бізнесу в Україні?))
1 января 2020, 21:32

Тобі ж вистачило нахабства звинуватити мене в роботі на банк при тому що ти зареєструвався сьогодні та маєш аж 0,0000 доказів.

Чому я не можу звинуватити тебе при тому що про твою упередженість каже як відгук так і те що ти зареєструвався 1 січня.
1 января 2020, 21:34
47% річних, це на ваш погляд є доречна ставка для розвиття бізнесу в Україні?

Хіба Монобанку вже почав кредитувати бізнес? Може ти надсилав їм свій бізнес-план, а рахунок відкрит на твою ТОВ?
1 января 2020, 21:39
Да все зрозуміло з вами, як мінімум ви втратили 3 клієнтів у яких кредитний ліміт був 45-65000 гривен, зроблю свій невиликий внесок в знищення цього недобанку
1 января 2020, 21:43
Ні, я жодного клієнта не втратив, завтра чергова зустріч з ними. Отак.
Mixail1982
Mixail1982
3 января 2020, 11:41
Так везде с доходов в Украине налог и военный тоже, депозит это доход.
Валерій Гірченко
Валерій Гірченко
3 января 2020, 19:27
Периодически наблюдаю такие истерики у клиентов разных банков когда они невзначай натыкаются на цифру реальной процентной ставки. ТС, вы для интереса скажите нам в какой банк дернули и какая у них реал. ставка? Боюсь что долго будете искать :)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / огромные процентные ставки по кредитному лимиту