Гарантії Банку

Богдан Луценко 17 ноября 2019, 19:29
Доброго часу дня панове. Я користуюсь карткою вже тиждень і в мене виникли короткі але інтресні питання:
Які гарантії що банк не зникне в будь який момент? Філіалів же немає. Які гарантії що єдиний в офіс в місті Київ не закриється в один момент і всі наші кошти не зникнуть? Які гарантії що ЕЛЕКТРОННІ договори не зникнуть з бази і ми ніяк не зможемо довести що в нас були кошти на рахунку тому що додатку вже не буде. Які гарантії що наші транзакції, переводи або платежі будуть дійсні якщо цей же додаток зникне? Друкованих документів ми ж не маєм на руках.
monobank
monobankua 18 ноября 2019, 9:07
Надійність банку, дійсно важливе питання. Наш банк на ринку знаходиться не настільки тривалий час, але разом з тим ми активно ростемо і розвиваємося! Вже понад 1 553 092 Клієнтів оцінили вигоди і переваги користування карткою.
monobank — це проект всередині Universal Bank. Також, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб гарантує Клієнту відшкодування коштів за його вкладами включаючи відсотки в розмірі, який не перевищує суму 200 000 грн, це відноситься і до суми власних коштів, які знаходяться на балансі.
Договір і квитанції ми можемо відправити вам Новою Поштою.

17 ноября 2019, 20:57
Гарантия така сама як і для інших банків. В вас є бумажні договори. Якщо ви дійсно клієнт банку.
DCLXVI
DCLXVI
17 ноября 2019, 21:34
Паранойя это по медицинской части.
18 ноября 2019, 12:17
Это не паранойя, а нормальный вопрос, с учетом того, что «monobank» вводит в заблуждение клиентов
18 ноября 2019, 20:54
Чем именно, он вводит в заблуждение своих клиентов?
20 ноября 2019, 15:06
Называя себя банком
20 ноября 2019, 18:04
У вас есть карта МБ? Если есть, почитайте, что на ней написано.
18 ноября 2019, 0:19
До слова це відгук на якому Моно нарешті зрівнявся з Ідеябанком за кількістю відгуків. Тож відзавтра, точніше вже відсьогодні, Моно обгоняє Ідею та впевнено йде до першого місця щоб спихнути звідти батька.
ida777
ida777
18 ноября 2019, 10:47
Типичный вариант недопонимания слова «банк» в названии сервиса.Монобанк это не банк,а официальная услуга Универсалбанка.Если Вас интересует надежность,изучите рейтинги и показатели универсалбанка.
18 ноября 2019, 12:15
«Філіалів же немає. Які гарантії що єдиний в офіс» по сути Вы заключили договор с Акционерное общество «Универсал Банк», собственно и пластик принадлежит им, как и открытые счета. Именно с них и будете спрашивать.

«гарантії що ЕЛЕКТРОННІ договори не зникнуть» - никаких, на свой риск и страх.
corsww
corsww
24 ноября 2019, 16:05
Когда читаю такие отзывы-бред меня охватывает хохот. Гарантии.  Даже лень пояснять, что такое на самом деле монобанк и что гарантии его надежнее многих других банков с тоннами бумажек на полках.
Касаемо исчезнувших электронных договоров. И типа все. Конец.Исчез монобанк.  Вот бы народ порадовался. Те у кого лимиты использованы на все сто. Наверное с миллион таких наберется. Был бы подарок  людям на новый год.  До сих пор смешно.
Монобанк? Может и правда исчезнете? Не? жаль, жаль)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank