Проблема з відкриттям депозиту у банку

Vitok 1 февраля 2022, 16:35
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 17
Добрий день скажіть, що це за хамовитий, не кваліфікований «спеціаліст» сидить в Тернопільському ЦРВ АТ «Мегабанк» по вул. Руська, 17, м. Тернопіль, Тхоровська Ольга Юріївна??? Досить того, що не вміє розказати про депозитні продукти банка, відправляє на сайт, клієнта, щоб він сам там розберався. То щей хамить і скандалить, переходить на особисті образи, з різними докорами в сторону клієнта. Що взагалі відбиває бажання мати з тим відділенням справу. Я хотів розмістити вклад на не малу суму грошей, але після такого хамського спілкування взагалі відбило бажання мати справу з банком. Це я за свої гроші, які хотів вкласти в банк, маю так собі нерви портити??? Що вона взагалі там робить, якщо не вміє спілкуватись із клієнтами, не вміє розказати про продукти банку і за що вона зарплату получає??? І як мені мати справу з банком обійшовши цю особу??? Прошу зверніть на це увагу і прийміть відповідні міри, бо це портить репутацію банку.
Мегабанк
АО "МЕГАБАНК" 1 февраля 2022, 16:47

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми обов’язково розберемося в ситуації, що сталася. Просимо Вас надіслати через особисті повідомлення деталі Вашого звернення (дата, час відвідування відділення).

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»

Vitok
Vitok
1 февраля 2022, 17:20
АТ «Мегабанк" — написав вам
АО "МЕГАБАНК"
АО "МЕГАБАНК"
2 февраля 2022, 17:44
Інформація вже передана спеціалістам для перевірки та детального розгляду. Сподіваймося на порозуміння!

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»

Главная / Банки Украины 🏦 / Мегабанк 💰 / Отзывы о Мегабанке 📝 / Проблема з відкриттям депозиту у банку