Довільна зміна тарифів

tiesto2014 tiesto2014
31 декабря 2014, 16:21
2
Неприємно вразила довільна зміна тарифів на карткові пакети.

Буквально вчора задав питання на Мінфіні щодо пакету «Вигідний», а саме щодо комісії за платіжки в інші банки. Розписав, що на сайті вказано одне (комісія входить у вартість щомісячної плати), а по факту знімається 0.5%. Просив роз’яснити дане питання представником банку.

Замість роз’яснення сьогодні на сайті Ідея Банку даний тариф вже тишком-нишком поправили. Очевидно, що клієнтів банку про це не повідомили в жоден доступний спосіб: ні імейл, ні смс, ні повідомлення в СДО "Інтернет-банкінг".

Зміна тарифів — це нормально! Але будь-ласка, не робіть це по-жлобськи, проводьте прозору комунікацію зі своїми клієнтами. Це вам додасть бонусів у репутацію. Натомість хитрощі тільки відлякують.

Пропоную вищому керівництву банку попередити або звільнити осіб, відповідальних за донесення інформації до клієнтів щодо змін у тарифах, оскільки це досить серйозний «прокол» у комунікації.

Також підтримую ідею попереднього дописувача: договір ОБОВ’ЯЗКОВО повинен мати додаток з тарифами. Усі зміни тарифів повинні повідомлятися клієнтові завчасно!

P. S. Якщо тишком-нишком виправляєте, то вже виправіть в обидвох місцях :)

Комментарии (1)

+
0
tiesto2014
tiesto2014
31 декабря 2014, 16:38
#
Ще один невірний опис в тарифах пакету «Вигідний


СМС-інформування щодо успішного логування до СДО „Інтернет-банкінг“ та зміни паролю 7,99 грн (вкл. ПДВ) Списується з рахунку щомісячно в останній робочий день місяця.


зараз це безкоштовно.

народ! у вас там взагалі хтось оновлює сайт?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться