Найжахливіший банк в моєму житті!

Елена Захарченко 20 апреля 2023, 17:16
Це просто жесть, а не банк! Бажаю банку найшвидшого банкрутства! Від початку повномасштабної війни накопичилось трохи боргу по кредиту, з кінця цієї зими почала гасити потроху борг, але сумма чомусь весь час стрибає причому в більший бік (Я взагалі не розумію як вони його нараховують, але дуже здається, що жорстко розводять. Весь час телефонують якісь неадекватні персони типу інспектори кредитні, поваги 0 від слова зовсім, таке враження, що навчали їх зеки якісь. Мало того останнім часом ще й погрожують колекторами, що вони особисто приїдуть і зі мною розберуться. це як називається? і при тому, що я не відмовляюсь оплачувати борг, а просто попросила відтермінувати трохи, при тому що місячні платежі я плачу справно. Категорично не рекомендую дану установу!!! Обходьте 10 дорогою цей банк, бо дуже пошкодуєте.

Марина Литвиненко
Марина Литвиненко
4 мая 2023, 17:52
В моєї мами приблизно така ж історія. В 2020 мама брала кредит, вчасно віддати не змогла і почали рости відсотки. З 10 000 грн. кредиту намалювали 259 000 грн!!! з 2 700 грн., що мати платит щомісяця протягом 3 років на тіло кредиту йде лише 300 грн. Коли борг був 44 000, запропонували РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ. Мама похилого віку, погано бачить, звісно договір прочитати не могла. В договорі прописали вже суму 88 000 грн. і графік погашень. В останній роздруківці вона вже виплатила майже 127 000 грн. І сьогодні їй сказали, що треба ще 97 000. І мовляв, платити їй ще до 2028 року! Коли до розмови підключилась я (мама була поруч) дівчина-опреатор відмовилась відповідати на мої питання. На прохання мами відповісти мені - та знов відмовилась і вимагала, щоб мама сама її запитувала. Але жінка похилого віку НЕ МОЖЕ сформулювати питання. Операторка просто хамка. Коли знов попросили відповісти мені, сказала, що не буде мені відповідати і «До побачення». Ну тут вже ми не витримали і відключились! Мама не пам’ятає куди сунула договір, завтра піде попросить у відділенні копію. Дуже хочу його прочитати. Бо я пам’ятаю на графіку суму 2700 грн і термін 3(!) роки, а не до 2028. Дуже схоже на те, що замість реструктуризації мамі оформили перекредитування. Хоча при оформленні розповідали зовсім інше. Цей банк явно працює по схемам МФО, з такими ж відсотками і такими ж методами.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Найжахливіший банк в моєму житті!